Treba li na Trgu postaviti spomen-obiljezje

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply

TREBA LI NA TRGU POSTAVITI SPOMEN-OBILJEZJE?

Da
87
69%
Ne
27
21%
Nemam misljenje
13
10%
 
Total votes: 127

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Treba li na Trgu postaviti spomen-obiljezje

Post by che »

Kada god prodjem Trgom Srpskih Boraca,pomislim uvijek na istu stvar,a to je da li Prnjavorski heroji zasluzuju da imaju dostojan spomenik na trgu u centru grada!Pogledajte Bijeljinu,Brod,Derventu...i vecinu drugih gradova,i vidjecete da svi oni imaju spomen obiljezje izginulim borcima u minulom ratu i to u strogim centrima na trgovima.
A sta su prnjavorski heroji dobili?I sta je to sto podsjeca na njihovo junastvo i prerano izgubljene zivote?
Dobili su samo naziv trga na kojem stoji fontana sa natpisom "voda nije za pice",a za koju nacelnik Klempo tvrdi da je maltene pitka!A tu pored fontane,u saksiji posadjena vrba,da podsjeca prnjavorske dilere na "stara dobra vremena"!Koja sramota!Mislim da su nasi izginuli zasluzili nesto drugo,zar ne?!
A sta je bilo i ocekivati od nacelnika i kompanije svih ovih godina,osim afere za aferom!16 godina nam sjede za vratom,bogate se,pljuju na sve sto je srpsko kao da nisu Srbi....a narod ojadjen i izvaran,ćuti i trpi!Pa dokle vise Srbi?!!!!
Kad je trebalo ratovati,prnjavorcani se nisu bojali,nego su bili medju najhrabrijima na svim ratistima ex Jugoslavije!
A kada je trebalo izaci na proteste protiv odluke o poskupljenju vode,nema nas Srbi,svi se pokunjili i sve se boje necega!Koga Srbi?!!Nije nikakvo cudo da nacelnik poslije izadje na K3 i prica kako se to bune samo oni koji ne plaćaju racune i koje organizuje opozicija.Eto kakav smo narod! Otici ce oni ali doci ce isti, mozda i gori.
Ko ce da zamijeni ovu garnituru i ko se to nameće kao alternativa?Eeeeeee...
Sve one stare komunjare koje pocetkom 90-tih nisu presle direktno u SDS u kome i danas dominiraju crveni kadrovi,svi oni koji se nisu krstili u 40-tim i kasnije,skinuli Titovu sliku i zamijenili ikonom,e upravo se oni namecu kao neka nova alternativa nasem gradu!Upravo ti ljudi,koji su od komunisticke partije pa preko raznih drugih stranaka dospjeli sada do snsd-a,ististujuci istinske socijal-demokrate i preuzimajuci kormilo stranke,sada pokusavaju da koristeci iste one udbaške metode kao i ranije,zagospodare Prnjavorom!
A ko se namece kao lider tih istih komunjara?Niko drugi do Kalabic,covjek sa moralom bordelske kurve.Provjereni nacionalista,pa socijalista,pa monarhista,pa demokrata i ko zna sta sve taj nije bio.Zar da oni vode narod i ovu opstinu u bolju buducnost?Pa valjda je ovaj narod zasluzio nesto bolje!
Sta od njih tek mozemo ocekivati,od ljudi koji se stide sto su Srbi i onoga za sto smo se borili?
Bilo kako bilo mislim da bi morali svi mi ustrajati na tome da Prnjavor dobije spomenik na trgu i da izginuli Prnjavorcani dobiju bar nesto sto ce podsjecati na njihovu herojsku borbu i na njihove izgubljene zivote!
Last edited by che on 29.12.2010. 08:59, edited 1 time in total.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Kada god prodjem Trgom Srpskih Boraca,pomislim uvijek na istu stvar,a to je da li Prnjavorski heroji zasluzuju da imaju dostojan spomenik na trgu u centru grada!Pogledajte Bijeljinu,Brod,Derventu...i vecinu drugih gradova,i vidjecete da svi oni imaju spomen obiljezje izginulim borcima u minulom ratu i to u strogim centrima na trgovima.
A sta su prnjavorski heroji dobili?I sta je to sto podsjeca na njihovo junastvo i prerano izgubljene zivote?

mislim da je njima svejedno,ali onim porodicama iza njih sto su ostale i nije bas

A sta je bilo i ocekivati od Klempe i kompanije svih ovih godina,osim afere za aferom!16 godina nam sjede za vratom,bogate se,pljuju na sve sto je srpsko kao da nisu Srbi....a narod ojadjen i izvaran,ćuti i trpi!Pa dokle vise Srbi?!!!!
mislim da klempine greske trpe svi..i srbi i muslimani i hrvati..pa cak sad i zivotinje.A najbolje se njima obratiti jer su oni iz sdsa personifikacija srpstva i herojstva.




.i mnoga druga srpska stratista.Ali malo nas je!Zar se vise niko ne sjeca kroz kakvu su golgotu prosli nasi heroji?

svi se dobro sjecaju,posebno ovi u opstini i sdsu pa cak i bubice iz snsda=a.samo u medjuvrmeenu je u Bosnu uslo milijarde evra pomoci.red je da se rane prezivjelih naplate, a to klepmo i slicni vrlo dobro znaju






Ali drma se pod nogama i Klempi i kompaniji.Otici ce i oni,ali otici a da nece odgovarati za svo zlo koje su uradili ovom narodu.Otici ce bogatiji za par miliona i nikom nista....!
Ali nije to sve,mislite da ce onda biti bolje!Ko ce da zamijeni ovu garnituru i ko se to nameće kao alternativa?Eeeeeee...

namecu se jos gori.samo ja ne znam jel ovo ima vise veze sa spomenikom ili lopovlukom.




Sve one stare komunjare koje pocetkom 90-tih nisu presle direktno u SDS u kome i danas dominiraju crveni kadrovi,svi oni koji se nisu krstili u 40-tim i kasnije,

i ja sam ovo pominjao al me popljuvase svi redom.vecina vjer.srbi postali na taj nacin.ali neka.Kalabic?pa red je da i Prnjavor ima musku kurvu :)

Bilo kako bilo mislim da bi morali svi mi ustrajati na tome da Prnjavor dobije spomenik na trgu i da izginuli Prnjavorcani dobiju bar nesto sto ce podsjecati na njihovu herojsku borbu i na njihove izgubljene zivote!

Mislim da bi bilo pametnije porodici,medju kojima ima jos djece koja idu u skolu dati te pare da mogu da zive koliko toliko normalno.Cak i ti mrtvi da mogu nekako da kazu nesto rekli bi da je to pametnije od spomenika.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

Daj covece odrasti dokle se vise vracati na rat pa proslo je 12 godina jos mi samo treba da me nesto na to podsjeca non stop, neznam :?

ja sam licno protiv toga da se bas na trgu izgradi spomenik mozda negdje drugo al ina trgu da svaki dan to gledam i ovako imam puno muke u zivotu

pater
Posts: 253
Joined: 09.05.2006. 21:09
Location: pravo mjesto

Post by pater »

Ne razumijem da možete tako omalovažavati živote koje su ljudi ( možda i uzalud ) dali, ali ipak dali za ovaj grad , za ovaj narod za nasu budućnost. Zbog takvih nasih stavova i SRBA - JUGOSLOVENA i jesmo tu gdje smo danas.Drugi slave i veličaju čak i izmišljena žrtve a mi svoje drugove i komšije zaboravljamo, ne treba im ni spomenik! Ili se možda plašimo u gradu koji je većinski Srpski reći da su ti mladi ljudi dali svoje živote za svoj Srpski narod? Sve nam uzeše pa dajte bar nešto da čuva uspomenu na njih ( u prevodu i ja sam za to da se podigne spomenik)! Ili možda nećete da se naruši "suživot" čiji je ideal umro još sa Titom a čiju realnost vidimo svaki dan i na našem forumu i komentarima? Narodna mudrost kaže: "što trijezan misli - pijan govori" a danas važi "što stvarno misliš - napiši na forumu"! Ako bi taj novac dali porodicama poginulih boraca ( mislim da ih ima oko 290, ispravite me ) to bi bila odlična jednokratna pomoć nedovoljna ni za najosnovnije potrebe, ali ipak dobrodošla, i opet bi sve palo u zaborav! Ne zaboravite da je izginula samo SIROTINJA i da oni ipak zaslužuju jedno takvo obilježje. I TO U SAMOM CENTRU !!!
Blažen je onaj koji nema šta da kaže a ipak ćuti!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ne razumijem da možete tako omalovažavati živote koje su ljudi ( možda i uzalud ) dali, ali ipak dali za ovaj grad , za ovaj narod za nasu budućnost.
ja nisam omalovazao,samo mislim da ima precih stvari tim porodicama trenutno


Ili se možda plašimo u gradu koji je većinski Srpski reći da su ti mladi ljudi dali svoje živote za svoj Srpski narod?
Ne znam iz kog konteksta si ovo izvukao ,ali opet kazem da ni ja nemam nista protiv toga,ali ima precih stvari.po tom pitanju.previse je i RVi i ostalih kojima su pare potrebnije.Cak i da se postavi kakav takav spomenik to treba da ima svoju funkciju opdsjecanjaj a kod nas bi to bilo nesto kicasto,meglaomasnko i sta ja znam.
Ako bi taj novac dali porodicama poginulih boraca ( mislim da ih ima oko 290, ispravite me ) to bi bila odlična jednokratna pomoć nedovoljna ni za najosnovnije potrebe, ali ipak dobrodošla, i opet bi sve palo u zaborav!
Sta bi palo u zaborAV?PO tebi najbolje da te porodice ostanu i bez toga samo zato sto bi to palo u zaborav.Nek krce crijeva.


Ja razumijem odlicno sta ti hoces da kazes,ali mislim da je danas distanca od titoizma povelika i da nema straha zbog npr spomenika da cemo se iopet utopiti u nekakvu sfrj gdje smo kao izgublili identitet.Ja stvarno nemam nista protiv spomenika,ali bojim se da ce od nas,koliko se sve vise ljudi iseljava pa i tih porodica koje su nekog izgubile.,ostati samo spomenici i gastarabajterske kuce
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Super tema, vidite nisam ni primjetio da u gradu nemam nikakav spomenik za pale borce osim onog u krugu policijske stanice a opet taj spomenik je samo za policajce koji su poginuli na ratistu...spomenik treba, ali da bude nesto sa ukusom a ne da jos vise ruzi grad svojim arhitektonskim izgledom...to nije skupo maksimalno 10.000KM i uvijek se za tako sto nadju donatori, samo treba malo dobre volje i to bi se moglo uraditi jer stvarno ti ljudi oji su dali ono sto je najvrednije za ovu drzavu kakvu takvu zasluzuju SPOMENIK :!:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
TANJA
Posts: 72
Joined: 17.01.2007. 17:53
Location: Novi Sad

Post by TANJA »

Moje je mišljenje da u svakom gradu od Hrvatske do Makedonije treba postaviti spomenik za poginule borce, bez obzira o kome se radi, jer oni su branili svoje domove i za njih dali svoje živote. To je najmanje što se za njih može uraditi.

User avatar
tasmanian_devil
Posts: 93
Joined: 13.02.2007. 14:19
Location: Prnjavor

Post by tasmanian_devil »

Apsolutno se slazem da na trgu Srpskih Boraca treba postavaiti spomenik...

kum_dd
Posts: 41
Joined: 04.01.2006. 02:00

??

Post by kum_dd »

Apsolutno se slazem da na trgu Srpskih Boraca netreba postaviti spomenik... :roll:

kuz-man-ovic

Post by kuz-man-ovic »

Prnjavor je stavrno grad potpunih apsurda. Trg nosi ime Srpskih boraca, a nigdje table, spomenika, bilo kakvog znamenja. Ako , gradski (te)oci smatraju da je ona sugava fontana, koja je uzgred receno prosla na tenderu pod sumnjivim okolnostima, simbol borbe srpskog naroda u proteklom(im) ratu(ovima) , onda nam je istorija stvarno kurcevita.

Mada, postavlja se pitanje , na koje se to borce mislilo. Ako su to oni koji su ``ratovali`` uz zeninu suknju , kao ``sponzori`` ili ``na radnoj obavezi`` , pljackajuci i otimajuci od prnjavorske sirotinje , onda su ime i sadasnji izgled trga adekvatni. Ime bi , doduse, trebalo malo izmjeniti, pa da umjesto onog ``boraca`` stoji ``profitera``.

Kad vec imaju svoju ulicu u blizini, neka im i trg.

AFERIM

User avatar
Willy_Wonka
Posts: 147
Joined: 30.01.2007. 15:36
Location: RS,BA
Contact:

Post by Willy_Wonka »

Људи никако на тргу!!!!!! Само још веће ругло од града да правите!!! На неком другом мјесту би требало урадити то под хитно!!!

П.С. Довољна је "прелијепа" фонтана!!! :lol: :lol: :lol: :smt044
Но медр хау хард ју трај, ју кен'т стап ас нау!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Mada, postavlja se pitanje , na koje se to borce mislilo. Ako su to oni koji su ``ratovali`` uz zeninu suknju , kao ``sponzori`` ili ``na radnoj obavezi`` , pljackajuci i otimajuci od prnjavorske sirotinje , onda su ime i sadasnji izgled trga adekvatni. Ime bi , doduse, trebalo malo izmjeniti, pa da umjesto onog ``boraca`` stoji ``profitera``.

Mislim da se odnosilo na poginule borce.Te koje si pobrojao rat nije ni vidjeo.Uglavnom,na tim svim svecanostima u cast borcima se skuplja lokalna gamad koja je svoje bogatstvo stekla na krvi tih istih.ista prica je u citavoj bivsoj sfrj.

p.s zar vi stvarno svi imate stav da je bolje dati 10.000km za spomenik npr 1o-irici boraca nego dati njihovim porodicama po 1000km godisnje npr za potrebe skolovanja ii sl?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Ja mislim da bi drzava djeci poginulih boraca MORALA obezbijediti skolovanje ali isto tako mislim da se MORA i spomenik podignuti jer sve prolazi a spomenici ostaju i opominju. Ako ne bude spomenika ko ce za npr 100 i vise godina znati da su Srpski borci iz Prnjavora ginuli braneci svoj narod. Cak mislim da je spomenik u Sibovskoj fenomenalno uradjen zbog toga sto je obuhvatio i poginule vojnike iz 1. i 2. svjetskog rata a to znaci nema veze sa politickim ubijedjenjima jer sve su to ljudi iz MZ Sibovska a ginuli su u ratovima.

pater
Posts: 253
Joined: 09.05.2006. 21:09
Location: pravo mjesto

Post by pater »

p.s zar vi stvarno svi imate stav da je bolje dati 10.000km za spomenik npr 1o-irici boraca nego dati njihovim porodicama po 1000km godisnje npr za potrebe skolovanja ii sl?
Poginulih boraca je oko 290.

10000 : 290 = 34,48 KM !
Blažen je onaj koji nema šta da kaže a ipak ćuti!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

pater wrote:
p.s zar vi stvarno svi imate stav da je bolje dati 10.000km za spomenik npr 1o-irici boraca nego dati njihovim porodicama po 1000km godisnje npr za potrebe skolovanja ii sl?
Poginulih boraca je oko 290.

10000 : 290 = 34,48 KM !
jbt sto si tako bukvalan?naveo sam cijenu cisto onako da bi mogli da poredimo prioritete..a ja sam pitao samo sta je po vama prioritet?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Da se malo i ja ukljucim u temu.
STVARNO SMO GRAD KOMUNJARA.
Svakako da treba pomoci porodici poginulih boraca,
ali spomenik treba napraviti, sto kaze Cipiripi spomenici ostaju.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Barba wrote:Da se malo i ja ukljucim u temu.
STVARNO SMO GRAD KOMUNJARA.
Svakako da treba pomoci porodici poginulih boraca,
ali spomenik treba napraviti, sto kaze Cipiripi spomenici ostaju.

da,ali sta prvo?mislis da je tim porodicama svejedno ,cak i pored spomenika?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

milunka
Posts: 45
Joined: 05.10.2004. 20:44
Location: prnjavor

Post by milunka »

Свако коме то нешто значи тј. не прави од себе неког надри-либерала би дозволио да му на глави зидају шта значи да су питања типа: да ли треба споменик , исувишна......

НОРМАЛНО ДА ИМ, МИЛОСТ БОЖЈА СА ЊИМА, ТРЕБАМО ОДАТИ ПОМЕН И НА ТАЈ НАЧИН

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Bez razmisljanja treba podici spomenik, i to tamo gde se najbolje vidi... na trgu, samo malo bi zalosno bilo onda praviti svecanosti na tom trgu(npr za novu god.) i veseliti se a pored stoji spomenik sa licima neduzno poginulih mladica.... to nekako boli....
Cudi me da u Prnjavoru ne postoji ni jedan takav spomenar a u skoro sve jednoj mjesnoj zajednici u Prnjavorskoj Opstini postoji.... ako su finansije problem- cudi me da su sela jaca od grada (ili su samo sloznija pa se zamisao uradi do kraja)....
-Pomoc ratnim vojnim invalidima, porodicama poginulih i nestalih je u svakom slucaju neophodna i to stavljam na prvo mjesto!!!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

STVARNO SMO GRAD KOMUNJARA.
Pa bio je skoro 5o godina vladajuci rezim.I u njemu su se za divnog cuda,svi ti koji bi danas drzali govor o srpstvu i herojstvu te izginule bijede o cijim spomenicima lamentirate,najbolje snasli em finansijski em kadrovski.Tako da nemoj da mislis da Zivkovic (i co), nije nista manja komunjara nego sto je Srbin.Pa pogledaj kako vlada samo.
Mozda tebi,meni,nekom drugom ti znaci nesto ali njemu to osim redovne simbolike ne znaci nista.Mozda mu samo naraste ego.Jadne te porodice pored svih budala.

ez razmisljanja treba podici spomenik, i to tamo gde se najbolje vidi... na trgu, samo malo bi zalosno bilo onda praviti svecanosti na tom trgu(npr za novu god.) i veseliti se a pored stoji spomenik sa licima neduzno poginulih mladica....
Ovo je,nazalost,ako dodje do toga stopostotni slijed dogadjaja.Pa mi Srbi volimo kiceraj,lumperaj,alkoholizam po sahranama i sl.Mislim,vecina ljudi smatra da je davanja postu spomeniku isto sto i davanje poste tim borcima.


тј. не прави од себе неког надри-либерала

sta je to nadri liberal?ja npr nisam protiv podizanja spomenika.Npr u Sibovskoj je je to jako korektno odradjeno.Sa poginulima iz svih proteklih ratova.Samo jadna ova drzava a i sve te porodice poginulih i RVi ako zbog djela i zasluga dobiju spoemnik kao maksimum.a uzimajuci u obzir proteklih 10godina i kolicinu pomoci to je divan nacin da se drzava i opstina sa 1 spomenikom oslobode bilo kakve odgovornosti.Nasi ljudi uopste nisu otvoreni,srdacni i spremni na pomo.Vecina ih je zavidna,djubrad i cinicna.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

milunka
Posts: 45
Joined: 05.10.2004. 20:44
Location: prnjavor

Post by milunka »

sta je to nadri liberal?ja npr nisam protiv podizanja spomenika.Npr u Sibovskoj je je to jako korektno odradjeno.Sa poginulima iz svih proteklih ratova.Samo jadna ova drzava a i sve te porodice poginulih i RVi ako zbog djela i zasluga dobiju spoemnik kao maksimum.a uzimajuci u obzir proteklih 10godina i kolicinu pomoci to je divan nacin da se drzava i opstina sa 1 spomenikom oslobode bilo kakve odgovornosti.Nasi ljudi uopste nisu otvoreni,srdacni i spremni na pomo.Vecina ih je zavidna,djubrad i cinicna.[/quote]


ОК... ја разумијем твоје побуде...и са њима се слажем...и знам колико је то мало и испрљано...
али ако можемо урадити макар то.... ту малу ( ввелику )ситницу...и знам да ће тад говор држати онај приказ неморала...али то ће макар једном неком нешто рећи о томе ко су они....знам да ови неће живјети од тога ...и потпуно се слажем да њима треба много помоћи , а задужили су нас нечим непроцјењивим ....

поздрав

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

и потпуно се слажем да њима треба много помоћи , а задужили су нас нечим непроцјењивим ....

To stoji,ja to nisam sporio.Samo mi je bas nisko da se od odgovornosti prema tim ljudima ogradjuju dizanjem spomenika.Nije u pitanju postupak nego proces.Druga stvar,prioriteti.U svakoj zemlji koja je zahvacena ratom ili koja je bila postoje socijalni programi i fondovi za zaposljavanje em invalida em clanova porodica poginulih boraca.Na taj nacin se tim ljudima daje nada da i pored razrusene porodice imaju sanse za novi pocetak i samim tim bi cin tih poginulih boraca imao veci znacaj jer eto makar neko ima normalan zivot.Ovako mu to dodje sprdnja,dizu spomenik ljudima koji su dali zivote da bi im porodica crkavala od gladi.kazem,ko narod smo bezobrazni i bezosjecajni do dna i tako vec godinama.jebiga
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Boško Tomić, ministar rada i boračkoinvalidske zaštite RS, s Vladom Živkovićem, načelnikom opštine Prnjavor, razgovarao
je juče o Zakonu o pravima boraca i boračkom dodatku, te nastavku izgradnje stambene zgrade sa 40 stanova za porodice poginulih boraca i ratnih vojnih invalida.

Načelnik opštine je rekao da pred svima stoji isti zadatak kako bi se uspješno riješio stambeni problem za 40 porodica poginulih i ratnih vojnih invalida i izrazio nadu da će do kraja godine zajedno s Ministarstvom realizovati ovaj projekat.
Ukupna vrijednost stambene zgrade je 1.500.000 KM.

[/b]
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

[quote="regeman"
To stoji,ja to nisam sporio.Samo mi je bas nisko da se od odgovornosti prema tim ljudima ogradjuju dizanjem spomenika. [/quote]

Mislim da to niko nije rekao....!!! Radi se o spomenu na njih a ne o ogradjivanju odgovornosi prema tim porodicama diznjaem spomenika.....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

seljak iz skakavaca wrote:[quote="regeman"
To stoji,ja to nisam sporio.Samo mi je bas nisko da se od odgovornosti prema tim ljudima ogradjuju dizanjem spomenika.
Mislim da to niko nije rekao....!!! Radi se o spomenu na njih a ne o ogradjivanju odgovornosi prema tim porodicama diznjaem spomenika.....[/quote]



E indijanac,ja sam to rekao.Citaj malo bolje i vidjeces i zasto sam to rekao.hebem li ga.sve sam objasnio
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Post Reply