Crni oblaci nad Prnjavorom

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Super. Samo sto je tih likova iz Alan Forda mnogo vise. Kamikaza to ne moze sam izbalansirati, nema teorije! :roll:
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

[quote="vrsta8472"]Onda se ovi nasi politicari ponasaju kao SUPER HIK [/color]iz ALAN FORDA [/b]kradu od siromasnih da bi dali bogatima
DA SE NEKI POLITICAR NE UVRIJEDI KAD VIDI OVO FORD JER POSTO SU NEPISMENI NECE SHVATIT DA JE TO LIK BICE ONO "STA ALAN FORD KO SMIJE FORDA SA PRNJAVORSKIM POLITICARIMA DA MJESA ALAN AUDI A6" :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Ne sikiraj se. Vecina nema vremena od lopovluka da cita ove nase postove. :D
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

mochuga
Posts: 529
Joined: 19.08.2004. 05:11
Location: Odavlene

Post by mochuga »

THE NEWEST TRACH!
SENZATIONALE!
ACHTUNG!

PRONAĐEN MRTAV LABUD NA RIBNJAKU!!!

p.s.
Hičkok je znao. :shock:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Neko ga ubio pa ga bacio u ribnjak :? ...frka panika...sad cemo biti na CNN-u i bice PUNO vijesti za prnjavor.info...pa kada se sve to uzme u obzir, nije to ni toliko lose :?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

mochuga
Posts: 529
Joined: 19.08.2004. 05:11
Location: Odavlene

Post by mochuga »

Koljte ljudi kokoš´ pa u ladnjak šnjima!

Happy
Posts: 430
Joined: 20.06.2002. 02:19
Location: Prnjavor

Post by Happy »

cccc...nije na ribnjaku nego na jezeru u Trnu kod Banja Luke. veterinarski zavod je saopstio da je zivotinja uginula od starosti.

odakle labud na ribnjaku :roll: :roll: :roll:
Pozdrav

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Pise u novinama od UDICE, bitno da nije pticiji grip :!:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:Pise u novinama od UDICE, bitno da nije pticiji grip :!:
MORAMO SE MALO PRICUVATI PA KAFICI SU NAM PUNI GUSAKA iz Ilova :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

mochuga
Posts: 529
Joined: 19.08.2004. 05:11
Location: Odavlene

Post by mochuga »

Jeste, u Banja Luci je. Trach - rekao sam.

Ako ćemo baš da sitničarimo... :roll: :lol:

I nije rikno od starosti nego zbog maligne izlasline na ... crijevu - rekoše za medije sa Vet. Inst..

Hah.. sjetih se one stare narodne... Nije govno, nego se pas posro. :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Kolika frka oko jednog labuda :shock: ...sta su ti mas mediji :?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

BJELI LABUD JE USAO U CRNU HRONIKU :lol:
A SAD NESTO JOS CRNJE NABIL SHANID (EGIPCANIN ? SUMNJIVOG PORIJEKLA) COVJEK KOJI SA DUSANICEM DRZI TE FIRME STO JE ISTO TAKO ZAINTERESOVAN I ZA JELSINGRAD GOVORI DOBRO NAS JEZIK I PO PRICI NEKIH POZNANIKA IZ FEDERACIJE BIVSI PRIPADNIK JEDINICE EL MUDZAHEDIN KOJI SU KRIVI ZA STRADANJE PRNJAVORCANA A SAMIM TIM I LJUDI KOJI SU IZGRADJIVALI TAJ JELSINGRAD DOLAZI NA NOVI TENDER I KUPUJE U SRCU NASEG GRADA UZ POMOC OVIH NASIH KVISLINGA FIRMU KOJA JE BILA UZ METALKU (U KOJOJ VEC IMA SVOJE UDJELE PREKO NASIH) I UNIS (KOJI DRZE PREKO SLOVENACA) SIMBOL NASEG GRADA !!!!
POSLIJE OVAKVIH VJESTI "ako su istinite" A IZVOR JE POUZDAN PITAM SE STA JE TO SA NAMA SRBIMA JESMO LI MI TO DOSLI TAKO DALEKO DA I BUDUCNOST SVOJE DJECE PRODAJEMO ???????? :cry:

PERO SRBINEEEEEE UBI SEEEEEEE SAD MORAM DA SE STIDIM STO TE POZNAJEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :(
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Happy
Posts: 430
Joined: 20.06.2002. 02:19
Location: Prnjavor

Post by Happy »

I PO PRICI NEKIH POZNANIKA
znas kako? kad iznosis ovako teske optuzbe onda moras da nadjes mnogo jaci dokaz od onog kojeg si ti naveo. to ti je savjet.

iskreno...nemam pojma kako se ti palis toliko na te traceve prnjavorskih baba i ispicutura koji nemaju pametnijeg posla.... :wink: :wink: :wink: :wink:
Pozdrav

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

nemam pojma kako se ti palis toliko na te traceve prnjavorskih baba i ispicutura koji nemaju pametnijeg posla
Koliko ja znam vec je bila vijest na prnjavor.info koju sam nasao na sajtu nezavisnih...pa procitaj , nije trac vec nasa stvarnost :cry:

Kamikaza, sta je sa tobom, nisi se javljao mjesec dana :idea: :!: :?: :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:

Kamikaza, sta je sa tobom, nisi se javljao mjesec dana :idea: :!: :?: :wink:
MA ISAO SAM NA PREGOVORE SA HAPPYEVIM BABAMA I ISPICUTURAMA :lol: :wink: SAD SAM OPET TU !!!
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Sheki

Post by Sheki »

Vrsta,gadno si zaglibio...Zao mi je,nisi ti tako los,a postade politicar...Uzgred te tvoje vijesti na .info su tako gadne,90% negativnih slucaja,kao da se samo to desava,ali razumijem te,to je dio tvoje taktike...Cuj nasao vijest na sajtu NEZAVISNIH,e jesi nasao... :wink:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Neko treba da pise i onu drugu stranu naseg grada koja se ne prikazuje u lokalnim medijima... vjerujm mi da objavljujem ama bas sve sto postoji na netu i u novinama...nije mi bitno koje u kojoj stranci...BITNA MI JE VIJEST :!:

Bas volim kritiku... :lol: sto govori da budem jod bolji...
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

Dobro je da mozemo uopste nesto da procitamo o zbivanjima u Prnjavoru i okolini!!!! Hvala svima iz "Prnjavor.info" za njihovu angazovanost!!!!¨
Sto se tice Pere D. : DAJ BOZE DA SVE IZGUBI ONAKO KAKO JE I STEKAO!! Dok smo studirali nije imao nigdje nista kao ni ja. Ali vidite sta sve moze da se stekne kad se dobro saradjuje sa lokalnim i republickim vlastima, a mi pristojni gradjani morali smo nakon zavrsenuh studija otici "trbuhom za kruhom" jer ni sa zavrsenom visokom ili visom skolom nismo mogli dobiti radno mjesto u Prnjavoru. A pojedinci , da ne navodim imena, koji su kupili srednjoskolske diplome, lijepili su svoje straznjice na radnim mjestima koja su nasoj struci odgovarala!!!?? :twisted: :arrow: :smt027
Toliko o ovoj temi !!!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Sheki wrote:.Uzgred te tvoje vijesti na .info su tako gadne,90% negativnih slucaja,kao da se samo to desava,ali razumijem te,to je dio tvoje taktike...Cuj nasao vijest na sajtu NEZAVISNIH,e jesi nasao... :wink:
Zete, o ovom nisam uopste mislio da pisem ali kada me vec ovako prozivas onda cu da napisem... ima mnogo vijesti koje nisam objavio, jer stvarno da jos i to objavim neko ko zivi u PNJ pomislice da je ovdje gore nego u Americi...nisam objavio vijest o tome kako su neka dva tipa silovali nekog klinca, pa nisam obajvio vijest o oruzanim pljackama i sliovanjima raznih vrsta (majke, babe i sl.), pa onda nekim afericama nasih lokalnih mocnika, pa onda nisam objavljivao puna imena i prezimena nekih osoba jer smatram da ipak nije fer da toliko ulazim u privatni zivot nekih ljudi i da sve ovo izgleda kao MEKA za trac partije, pa sam te vijesti skratio koliko je to bilo moguce...pa o ljudima iz naseg grada koji su sebi odsjekli penise...svasta ima ovdje kod nas a ovo sto objavim je neka je zlatna sredina, jer ipak mislim ja na ljude koje zive van ovog naseg grada, da ne stvore bas tako losu sliku o ljudima koje su ostavili, da bi otisli trbuhom za kruhom...
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Happy
Posts: 430
Joined: 20.06.2002. 02:19
Location: Prnjavor

Post by Happy »

ej Vrki! mala su ti ova slova brate. moze li to nekako malo bar vece da bude. tako da niko ni slucajno ne promasi i ne propusti ono sto TIIII zelis da kazes.....



bezzeee..
Pozdrav

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

EJ, tesko da moze, bez velikih slova. Ne znam, nekada mi naidje pa ih MALO uvecam..sta cu to mi je slabost :oops: na taj nacin NIKO ne moze, da ne vidi moj POST, a u ostalom za sta sluzi taj HTLM, ako ne za ovo 8) :lol: :idea: :?: :!:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

[quote="vrsta8472"]..pa o ljudima iz naseg grada koji su sebi odsjekli penise...svasta ima ovdje kod nas
E SAD CE TA DVOJICA DA IDU U SVATOVE BEZ ONE STVARIIIIIIIII !!!!!!!!! :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

mochuga
Posts: 529
Joined: 19.08.2004. 05:11
Location: Odavlene

Post by mochuga »

Hm da, treba imati mu-da, pa ista odsjeći. :!:

BUDI MUŠKO! KAKO BI POSTAO ŽENSKO! :lol:

Već temu vidim kao hit Seke Alex. :roll:

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Da,mnogo toga ne treba ni objavljivati jer onda neke budale procitaju da ima na svijetu jos takvih budala kakvi su oni sami, pa im bude lakse i jos vise se osile.

Kad smo vec kod budala i gluposti,cula sam od jednog pravnika (dakle iz prve ruke) da je neko dao prijedlog i treba se razmatrati,da jedan covjek moze ozeniti dvije zene.Drugu dovesti kuci pored zive prve (situacija da se jedna zena uda za dva covjeka nije spomenuta).Zamislite!Ne znam da li je to opet samo trac ili se neko bas trudi da Bosna ne udje u EU.Hm.Cime se legislativa bavi...A ljudi nemaju hljeba da jedu... :roll:
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

A jeste li culi da se pol moze promijeniti? Mozda su ta dvojica sto su odsjekli p***** sada kao :smt061 zakljucile brak!?
nema zabave bez zena i rakije

Post Reply