Crni oblaci nad Prnjavorom

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by ZMIJA »

Sreca da jutos nije smrzlo ,spasao nas Bog u koga se uzdaju i oni sto dobijaju novac iz bidzeta za posao koji po tradiciji ne odrađuju u skladu sa ugovorom.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by neozbiljan »

ZMIJA wrote: Naravno nece ga cistiti Neso Kraisnik kadar SDSa
Kakve on veze ima sa tim??

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by ZMIJA »

Nema nikakve i napisala sam da ga on nece cistiti
cista metafora.
Last edited by ZMIJA on 14.01.2017. 20:59, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by KAMIKAZA »

Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by bičbožiji52 »

Najanovija informacija od stručni ljudi iz VODOVODA govori da je grad drugi dan bez vode zahavaljujući neažurnosti direktora Vodovoda8 A BIO JE DUŽAN ) da nabavi alternativni izvor napajanja vodovodnih postrojenja, a to je jedan agragat od 50 -100 kilovata koji bi u slučajevima havaraije na mrežnim napajanjima el strujom bio alternativa.
Dakle, drugi dan grad bez vode je zbog jednog agragata koji posjeduju malo imućnija domaćinstava
U slučaju da je ova informacija tačna direktor VODOVODA traba da podmesew ostavku, ili da o tome dezteljno obavjesti javnost.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

vidovita baba
Posts: 74
Joined: 07.08.2016. 14:47

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by vidovita baba »

Uh uh šta ga lupi i ostade živ "50 do 100 kW što ima svako bolje domaćinstvo"
Domaćinstvo koriste agregate do nekih 10 kW, a taj što ti napisa vjerovatno koriste ustanove kao što je bolnica i sl.
Nije da branim Djuku ili bilo koga ali onda bi bilo najbolje da vodovod i sve druge firme pa i domaćinstva obezbijede svoju vlastitu struju a elektru uredno da plaćaju paušal.
I o kakvom nevremenu se priča, palo 20 cm snijega u januaru i njima havarija, onda bi direktor elektrodistribucije Prnjavor trebao da se javno objesi na sred trga.

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by corkan »

Lako se njima zajebavati sad kad je novi načelnik,da je Gatarić načelnik on bi im obadvici izvadijo jaja za ovakvu zajebancij.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by просвјета »

Зашто ли се наш врли хроничар не оглашава гледе безводности Прњџе?
Мсм пошто му је то ужа специјалност...
Ево како гледа позиција на проблем!
"Vanredna situacija zahtijeva vanrednu komunikaciju.....posto se zestoko prati ovo pisanje , ljudi izbjegavaju ...da se oglase....valjda strah....ali mi na drugi vama nevidljivi nacin pisu,javljaju....dostavljajy informacije. Tako su mi dostavili informaciju da je direktor prnjavorskog Vodovoda nemilice trosio pare...na razne stvari...npr. desetine hiljada maraka na uredjenje groblja u Peceneg ilovi...naravno zna se ko je izvodjac....ovo je jedinstven primjer ....PLJACKAJU SE ZIVI U KORIST MRTVIH... a nema par hiljada km za agregat.....javljaju mi da je zabranjeno o ovom govoriti na K3, portalima.....zabrana se uredno placa......a i vode uredno nema .....
ovi iz elektra su bar svi na terenu.. a ovi iz vodovoda su pobjegli .....i ne javljaju se"


from my iPhone using Tapatalk

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by просвјета »

Да додам и ја као опозиција да је сасвим нормално да су на терену они који имају посла...


from my iPhone using Tapatalk

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by Iris »

Elektrodistribucija Prnjavor je sramota da ne može biti veća, struja tokom cijele godine nestaje po 10 puta u toku dana u seoskim sredinama, svi aparati pocrkase.
A da, sad bismo mi njima trebali dati još orden zasluga za narod što su na terenu i rade. I kakvo crno nevrijeme, sad ćemo još snijeg u januaru smatrati ekstremnim vremenskim nepogodama.
Sramota!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by vrsta8472 »

просвјета wrote:Зашто ли се наш врли хроничар не оглашава гледе безводности Прњџе?
Мсм пошто му је то ужа специјалност...
Ево како гледа позиција на проблем!
"Vanredna situacija zahtijeva vanrednu komunikaciju.....posto se zestoko prati ovo pisanje , ljudi izbjegavaju ...da se oglase....valjda strah....ali mi na drugi vama nevidljivi nacin pisu,javljaju....dostavljajy informacije. Tako su mi dostavili informaciju da je direktor prnjavorskog Vodovoda nemilice trosio pare...na razne stvari...npr. desetine hiljada maraka na uredjenje groblja u Peceneg ilovi...naravno zna se ko je izvodjac....ovo je jedinstven primjer ....PLJACKAJU SE ZIVI U KORIST MRTVIH... a nema par hiljada km za agregat.....javljaju mi da je zabranjeno o ovom govoriti na K3, portalima.....zabrana se uredno placa......a i vode uredno nema .....
ovi iz elektra su bar svi na terenu.. a ovi iz vodovoda su pobjegli .....i ne javljaju se"


from my iPhone using Tapatalk


http://www.prnjavor.info/dva-dana-bez-v ... lic-video/

Види ово :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by KAMIKAZA »

Zar je moguce da za toliko vremena koliko je radjen i gradjen Skadar na Ponjavi nikad nikom nije palo na um da ce nekad da nestane struje ili da ce im mali Radojica presjeci liniju.Koliko su nam pricali ja sam mislio da ce poteci viski a ono ni vode nema.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by KAMIKAZA »

Image
:D Kao da je juce bilo :lol: Sve je isto samo njega nema. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by KAMIKAZA »

Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by ZMIJA »

Vazno je da su na akumulacijonom jezeru Drenova na propustu brane napravuli mini hdrocentralu STJ .a nisu nabavili agregat za pumpu da grad ne ostane u sred zime dva dana bez vode.
Te prnjavorske halamunje za tu kriminalnu rabotu treba provesti redu i zakonu i skinuti ih sa grbace naroda.
Ko je dao dozvolu da se na akumulacuonom jezeru Drenova pravi hidrocentrala i tako ugrozi bezbjednost građana u slucaju veliki poplava.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by KAMIKAZA »

Kod nas se ne odgovara za gluposti,a naj vece je ta za hidrocentralu,ja kad trebam samljeti vrecu kukuruza kod Kraisnika ,nekad ljeti moram i po mjesec i vise da cekam,jer nema vode,a kad dodje to jedva da moze pokrenuti one nase tockove od kukuruzovine koje smo nekad pravili kraj potoka,a kamo li nesto vece.Tu ili ima previse vode pa odnese sve ili nema nista,osim toga jezero je skoro zatrpano,korovi rastu na nekim mjestima,kapacitet je nikakav,bar po mome misljenju,vode nema dovoljno i neko ce za dezinformaciju mozda i batine da dobije,kad se shvati da je to u stvari ovako kako ja pisem a ne onako kako su njima predocili. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by ZMIJA »

Kod nas je sve moguće,prave se hidrocentrale tamo gdje niusu predviđene projektom,izgrađuju se stambene zgrade bez garaža i odgovarajući prostora,zidaju se kuće bez prozora,u kupuju se po dve fakultetske diplome a da se nije savaladala ni tablica množenja,izvode se milionski radovi bez tendera i odobravaju krediti bez žiranata.
Iznenadio nas snijeg u januarau,i suša u avgustu
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by vrsta8472 »

Ђе има хидроцентрала на Дренови?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by KAMIKAZA »

Jos nema ali se radi na tome.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:Ђе има хидроцентрала на Дренови?
Kakav si ti hroničar svakodnevnice,a neznaš gdje je zgodno mjestu, đe turbinu posadi????
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by vrsta8472 »

Знам да сам објавио за неку еколошку дозволу мини хидроелетрана на Вијаци. Али не знам ништа више, ко ђе и како?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by KAMIKAZA »

Zar je moguce da se ovako nesto desava a da niko nista ne uslika i ne objavi,sutite a putevi neprohodni.U Nezavisnim pise kako u Hrvatskoj lose ciste a u nas ne ciste uopste.
Za protekle opstinske vlasti koja je bila losa,ja sam samo jednu noc morao da stavim lance u te 4 godine,a bilo je ovakvog snijega vise puta,sada ni gusjenicar ne moze u moje selo.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by neozbiljan »

Drago blokira, vezane ruke načelniku. Čekaj sljedeću godinu!

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by bičbožiji52 »

Dok Tomaš ne počisti ovu esedsovu drlu javnim preduzećima bit će sve gore i gore.Neznam šta čekaju u Domu zdravlja Vodovodu,Parkuu i ostalim ustanovama javnim preduzećima .Kako je krenulo dabogada.Gvožđe se kuje dok je vruće.
Još malo čekamo da vidimo .
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Post Reply