Crni oblaci nad Prnjavorom

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Crni oblaci nad Prnjavorom

Post by KAMIKAZA »

POSTO SVI ZNAMO STA SE DESAVA U PRNJAVORU ZADNJIH 15 GODINA I KAKO SMO MI POSTALI GRAD PLJACKE I KRIMINALA SVAKE VRSTE TREBA KONACNO DA SE ZAPITAMO KOLIKO CE TO DA TRAJE :?:

U RUKAMA POJEDINACA SU SE NASLE SUDBINE POSTENIH GRADJANA A SAMIM TIM I ZIVOTI LJUDI KOJI SU PROTIV KRIMINALA PA SE TOKOM CJELOG PERIODA MRAKA KOD NAS DESAVAJU UBISTVA ZA KOJA NIKO NIJE ODGOVARAO POCEV OD *********** PA DO ************* .

POSTO OVE STRANICE KORISTE MAHOM STUDENTI I PRNJAVORSKA INTELIGENCIJA A U SVAKOJ ZEMLJI SU PROMJENE I PROTESTI KRENULI BAS OD STUDENATA INTERESUJU ME VASE IDEJE O MOGUCIM PROMJENAMA U NASEM GRADU STO NE ZNACI DA I MI KOJI NISMO STUDENTI NEMOZEMO DATI PAR IDEJA .
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Kamikaza, kad promjenim Nick i avatar, onda cu smjeti nesto da kazem. Ovako mi se ne prica. Ne znam zasto. Valjda zato sto me noge bole... :roll:
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Bojana wrote:Kamikaza, kad promjenim Nick i avatar, onda cu smjeti nesto da kazem. Ovako mi se ne prica. Ne znam zasto. Valjda zato sto me noge bole... :roll:
SVE MI JE JASNO :smt005 :smt051 :smt075 :smt066 IDEJE MOZETE DATI I U PRNJAVOR INFO KAO KOMENTAR POD NEKIM DRUGIM IMENOM :smt023 :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Happy
Posts: 430
Joined: 20.06.2002. 02:19
Location: Prnjavor

Post by Happy »

eee....KAMIKAZA. tvoja ideja je zaista plemenita ali se kompletna ta prica svodi na mlaćenje prazne slame. kontas? ne'am pojma kako ti nije mrsko. ja sam odavno prestao o takvim stvarima da razmisljam i koncentrisao se na to kako da danas zaradim za hljeba i mlijeka. to ti je sustina zivota.

molim vas da pazite kada navodite imena. znate da je to nepozeljno. hvala unaprijed. :) :) :)
Pozdrav

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

NEMOJTE OVO SHVATITI KAO POZIV NA LINCOVANJE BILO KAKVE PROMJENE BI DOBRO DOSLE DA BI SE NARODU VRATILA VOLJA I NADA !
EVO NA PRIMJER OMLADINSKA STRANKA ILI KLUB - TAKO NESTO STO BI OKUPILO OMLADINU MISLIM DA BI TAKVA STRANKA PRIKUPILA DOBAR DIO GLASOVA U IDUCIM IZBORIMA A SAMIM TIM BI SE MOGLO UTICATI NA PROMJENE !!! :smt023
MI NISMO SPREMNI ZA NESTO VELIKO KAO UKRAINA ALI I SA MALIM SE MOZE POCETI ! 8) :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Sve tece sve se mjenja

Post by vrsta8472 »

Ne bih da vas razocaram, ali ovaj sajt posjecuje veoma malo ljudi i vecina njih samo procita i ode. Rijetko ko da se zadrzi malo duze pa da nesto odgovori a kamoli da ucestvuje u nekoj organizaciji. Nije stvar u tom da se mi mladi organizujemo i promjenimo nesto. Stvar je u tome da se promjeni svjest ljudi, ali na zalasot nas gradic jos uvijek nije spremam za to dok u njemu vlada TURBO-KAPITAL, i presdstavnici tog kapitala. Svugjde u svijetu vladaju oni koji imaju pare. Pa tako je i kod nas. Njih par koji imaju i koji ce imati jos vise ako se ovakvo stanje do daljnjeg odrzi. Nas slucaj; Mi da se i organizujemo i da se krene onako kako treba, treba li bi izmedju sebe da izaberemo VODJU koji ce nas predstavljati. Tu bi se odmah pojavile medjusobne nesuglasice medju clanovima i to bi se vrlo brzo raspalo. Sve tece sve se mjenja, tako je i sa ovima. Samo niko ne zna koliki je vijek trajanja ove nase vlasti, ali oni sigurno jednog dana nece biti na tom mijest na kome su sada. A mozda i docu neki pametniji, mladji i perspektivniji i promjene ovo nase ucmalo stanje svijesti.
Joj kako samo ovaj post zvuci pesimisticki :twisted:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Da ali problem je u tome sto je stanje kulminiralo u toj mjeri da su oni vec u mogucnosti izabrati sami sebe na izborima. :(
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Daju po 20 KM pred glasanje i eto biznisa :wink: a i dobijeni izbora :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Pa znaju da ce im se duplo vise vratiti kad dobiju polozaj. :)
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:Daju po 20 KM pred glasanje i eto biznisa :wink: a i dobijeni izbora :lol:
SITNA JE TO PARA JA SE NEDAM POTKUPITI BEZ 22 MARKE !!! :lol:
AJDE VI STO STE U GRADU NESTO POKRENITE A MI IZ INOSTRANSTVA DA MALO FINANCIRAMO I ETO JEDNE STRANKICE MLADIH A ZA POCETAK MOZE VRSTA DA NAM BUDE VODJA A APSOLUT CENTRALA POSLE CEMO NACI NEKI BIROVCIC KAO BAZU !! :smt006 :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Kamikaza, vec sam clan PARTIJE i to opozicione. Pa izaberite drugog vodju, nisam ja bas za te stvari :lol:


Hvala, na nominaciji 8)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

NEK SI TI U OPOZICIJI NIJE VAZNO U KOJOJ SI PARTIJI !!! :smt023 :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

U onoj koja ima NAJRASPJEVANIJEG sefa :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:U onoj koja ima NAJRASPJEVANIJEG sefa :lol:
JEL TO I MITAR MIRIC IMA STRANKU :?: :smt005 -:smt020 :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

hahahahahahahaha

Eto i to se dogodilo. :lol:
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

mochuga
Posts: 529
Joined: 19.08.2004. 05:11
Location: Odavlene

Post by mochuga »

KAMIKAZA wrote:
vrsta8472 wrote:U onoj koja ima NAJRASPJEVANIJEG sefa :lol:
JEL TO I MITAR MIRIC IMA STRANKU :?: :smt005 -:smt020 :wink:
DOOOOBAR! :D

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

E kud njega nadje, stvarno, ne znam. :D
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Bojana wrote:E kud njega nadje, stvarno, ne znam. :D
PA ON JE BAS SIMPI CIMPI !!!!!! :smt020 :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Evo nesto novo nije za SMS ali je dobro za stres !

DOK SAM JUCE SETO PO MOM RODNOM GRADU VIDIO SAM MNOGE STO ZNAJU DA KRADU.
MNOGI OD NJIH ZIVE NA BOGATOM BRIJEGU ZATRPANI TAMO KAO VLAK U SNIJEGU.
ZATRPANI ONI PARAMA I BLAGOM JER MNOGO SE MOLE ONI BOGU DRAGOM :lol: -MNOGI OD NJIH NISU NI KRSTENI BILI A SAD SU SE GORE SVI KOD POPA ZBILI KO SE VELIK KRSTI KAZU SRBIN PRAVI ODMA POCNE SVOJU ON SLAVU DA SLAVI A MI STO SMO NEKAD KRSTILI SE MALI U DANASNJU CRKVU I NISMO PRISTALI !! :wink:
ZA ONOG KO NEZNA GDJE JE BRIJEG OD ZLATA "PRAULJE" GA ZVALI LJUDI PRIJE RATA IZA MOJE SKOLE TADA NJIVE BILE A DANAS SE TAMO VILE IZGRADILE,NEMA TAMO VISE NI KRAVE NI SVINJE ZVACEMO GA OD SAD "DOMACE DEDINJE" :smt023
TAMO ZIVE "LJUDI" POPUT MILIJASA, RADIVOJEVICA I TOG EKSERASA I OSTALI SLICNI STO SU DOSLI TAMO A KAKO SU STEKLI SVI MI DOBRO ZNAMO .
NEMORAMO SVAKO IME SPOMINJATI I OVO JE DOSTA DA SE PRICA SHVATI JER U PRICI UVJEK KRAJ JE SRETAN BIO "SVE ZAVISI KO JE PRICU IZMISLIO" PA I OVA PRICA SAD SE BLIZI KRAJU A VEC PISEM NOVU O MOM ZAVICAJU ,USKORO CE STICI NEKE NOVE PRICE O ONOM STO BJESE I ONOM STO BICE. :smt006

AL SAM VAS OVIM TEKSTOM UTUSIOOOOO !!!!
Last edited by KAMIKAZA on 28.06.2005. 01:47, edited 1 time in total.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
fiona
Posts: 77
Joined: 26.06.2005. 07:52

Post by fiona »

Jesi brate. :) Nego izgleda da su oni tebe bas strashno naljutili kad su ti ovako neiscrpan izvor inspiracije. :wink: A evo bas zbog njih si se proslavio. :lol: Sad priznaj da imaju pozitivnih strana. :wink:
panta rei

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

fiona wrote:Jesi brate. :) Nego izgleda da su oni tebe bas strashno naljutili kad su ti ovako neiscrpan izvor inspiracije. :wink: A evo bas zbog njih si se proslavio. :lol: Sad priznaj da imaju pozitivnih strana. :wink:
ZNAS KAKO KAZU NA SIROTINJI SVAKO K*RAC OSTRI PA MORA KONACNO NEKO I NA BOGATASIMA DA NAOSTRI !!! :smt005 :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

KAMIKAZA wrote:ZNAS KAKO KAZU NA SIROTINJI SVAKO K*RAC OSTRI
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E ovu sam prvi put od tebe cula. Mada, ne bih ja rekla da je tebi bas mnogo lose. :wink:
Nije ni meni ali ne mogu bas da gledam nepravdu ili da i mene neko u tom svemu vesla. :?
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
fiona
Posts: 77
Joined: 26.06.2005. 07:52

Post by fiona »

Ma ja mislim da koleZi Kamikazi uopste nije lose, ali krenula ga ova poezija pa sad ne moze priznati da mu gore navedeni subjekti ne smetaju i ne shtete toliko, izgubice inspiraciju na vrhuncu slave... :smt003
panta rei

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

[quote="fiona"]Ma ja mislim da koleZi Kamikazi uopste nije lose
PA I ROBIN HUD JE BIO BOGAT A STITIO SIROTINJU :!: :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Dobro, KAMIKAZA ako se ti ponasas kao ROBIN HUD 8) . Onda se ovi nasi politicari ponasaju kao SUPER HIK iz ALAN FORDA kradu od siromasnih da bi dali bogatima. Nema smisla da nam oni budu izuzeci :lol:
Last edited by vrsta8472 on 29.06.2005. 05:50, edited 1 time in total.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply