SO Prnjavor (2016-2020)

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

Nije forum tvoj OO da upravljaš ko će šta i kada pisati.

Naravno da je loša osoba (naravno mislim u političkom smislu), čovjek koji je tolike godine aktivno u politici osvoji u sopstvenom gradu 524 glasa ili nešto jače od 2%. Pa to je bruka i sramota.
Sveo je PDP na nivo statističke greške. Umjesto što pišeš sa predrasudama o neozbiljnom, radije se pozabavi rušenjem stranke i izigravanjem i te šačice glasača.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by blek_stena »

Vidim da si prilično nervozan, neozbiljni. Zato što te lako demantovati, u stvari, sam napišeš glupost, a onda se nerviraš. Nisam te ja tjerao da govoriš "loša osoba" a onda u stvari kad te čovjek upita da li je bolja osoba kad je imao dva odbornika, ili ako bude imao dva odbornika nekad u budućnosti, ti onda vidiš da je to tvoje budaliještina. Osim toga, samo sam ti pomenuo milione iz kampanje koje su neki trošili, samim tim su imali i efekta. Najbolje ti je rekao, možda nenadano Kamikaza, i time u stvari rekao ono što je velik broj ljudi razmišljao, a to jeste da bi dao glas mome drugu, ali je znao da ne može pobijediti. Nije realno. Tako da te tvoje procjene za mene nemaju nikakvu težinu niti vrijednost. Da ti iskren budem, smijem se ovoj vijesti na portalu onoj nagradi za ovog našeg Marinkovića, za kojeg rekoše da je novinar, a on u stvari nikad nije napisao ni jedan tekst, barem ja ne znam. On jeste ""voditelj"", to ne sporim, ali novinar, to mi je zaista smiješno. Dodatak tome jeste još smiješniji, da on sada radi i dobija nagrade na televiziji, za koju je on, dok nije imao aranžman, pred ljudima govorio da je "fašistička". Kažem, to mi je večeras nekako ""vijest dana "". Ma znaš, neozbiljni, da nije žalosno, bilo bi smiješno. :smt006

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

Loš nego šta, ne znam šta vrh PDP-a očekuje od takvog čovjeka. Davno smo ti i ja ovdje ustanovili da nema dan staža u struci osim što je uvijek neki odbornik, predsjednik SO, načelnik odjeljenja...

Na temi SO Prnjavor ti pričaš o nekoj nagradi za novinara?
Čestitam svima iz Prnjavora na uspjehu, pa tako i njemu. I nisam ljubomoran ni na njega ni na bilo koga drugog. Možda u nedostatku argumenata prelaziš na neke druge ljude i druge teme.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by cocacola »

Sta se sve u svijetu ne namijesta, da se ne bi jedna nagrada namjestila. Na kraju nagrade ne dobijaju uvijek najbolji. To sto je nagradjen ne znaci i da je najbolji. Nagradi se u zube ne gleda, pa da se covjeku i cestita. Nije u domenu teme, ali nece niko zamjeriti, kad nema tema njemu posvecena.;)

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Loš nego šta, ne znam šta vrh PDP-a očekuje od takvog čovjeka. Davno smo ti i ja ovdje ustanovili da nema dan staža u struci osim što je uvijek neki odbornik, predsjednik SO, načelnik odjeljenja...
Ti Žuti voliš ''pišati''po ljudima, a kad se tebe ''popiša'', onda bježiš pod kočak i laješ ispod njega.
Možeš o nekoj političkoj stranci i politici da kažeš šta ti je volja,ali ne možeš i nije korektno olajavati ljude i to na osnovu svojih planački predrasuda.Gdje si ti osdtvario svoj radni straž, i reci fakultet i srednju školu koju si završio.
neozbiljan wrote:Na temi SO Prnjavor ti pričaš o nekoj nagradi za novinara?
Tu si u pravu, ali taj novinar ne zaslužuje ni po kom osnovu posebnu temu na forumu ,a i mene ako pitaš za mišljenje Mrain Marinković nije niikakv novinar, i što reće Žunke nisam nigdje proćitala neki njegov ozbiljan novinasrski uradak sem prirodnog talenta da kao voditelj privatene tv, ozbiljne ljude javno priupitkuje,o važćnim i manje važnim pitanjima.
neozbiljan wrote:Čestitam svima iz Prnjavora na uspjehu, pa tako i njemu. I nisam ljubomoran ni na njega ni na bilo koga drugog. Možda u nedostatku argumenata prelaziš na neke druge ljude i druge teme.
Ova nagrada nema nikave veze sa Prnjvorom i sigurno laureatu ne obezbjeđuje kad umre sahranu na prnjvorskom groblju velikana.
Kad je on nagrađen kakvi su onda oni što su ostali bez nagrade.To govori o novinarskoj profesiji koja se srozala do dna dna.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

Ja kad se budem bavio politikom i budem kandidat za nekog načelnika/poslanika kao Žuna ja ću vam prezentovati svoju biografiju. Do tada ja sam neozbiljan i kao takav pišem na forumu.

Ma Marin Marinković meni nije interesantan uopšte i ne želim da se ovdje bavim sa njim.
Što se tiče novinarske profesije, slažem se da je na dnu. Danas u republici Srpskoj nemate ozbiljnog nepristrasnog i nezavisnog medija. Iako ostajem pri stavu da je javni servis najviše "zaglibio" jer je to televizija svih nas. Privatne televizije imaju pravo da emituju šta god žele i da favorizuju koga god hoće, javni servis ne bi smio tako.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote: republici Srpskoj n
Nisam bolesna od pravopisa, ali mi zaista smeta ako neko kaže eres ili Republčika Srpska piše malim slovom.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

kornjacaspalalagosa
Posts: 39
Joined: 18.02.2016. 21:59

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by kornjacaspalalagosa »

Joj što volim ove prognozere ili ti babe Vange koji misle da znaju nešto i da imaju moć razotkrivanja identiteta na forumu. Tu su neprikosnoveni Tepic, Zunic, Bijelonjic, sekretarcic Cerekovic i sl. Kako vas neozbiljan pocisti :-D

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by KAMIKAZA »

Ja se izvinjavam sto sam tamo naveo direktor bolnice,bilo je vise figurativno,ali me izvor ispravio i dostavio mi tacan podatak raspodjele funkcija u sporazumu.
.
YYYYY wrote:Raspodjela funkcija po koalicionom sporazumu SDS -PDP
Direktor KP Park Prnjavor. Clan NO Park Prnjavor, zamjenik predsednika SO Prnjavor(odlucio je za savjetnicko mjesto nacelnika) Clan NO D.Z Prnjavor jedno odjeljenje tj. Nacelnicko mjesto i dva zamjenika sefa odjeljenja. Direktor J.U Biblioteka Prnjavor i do 10 radnih mjesta fizičkih radnika ustanovama kojim upravlja opstina.
Mene zanima samo koliko je PDP dobio sada ,ovo je bilo prosli put,ali bilo je stvarno puno od tako male stranke da trazi ovoliko. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by svraka »

Nemoj vise krmeceg ti droba i muzike iz Zvjezdani noci samo reci sta ti dođem. :lol: :lol:[/quote]

Ništa mi nisi dužan, mada bih bio rad da meni, i svima ovdje prisutnima, konačno objasniš razlog spominjanja Zvjezdanih noći.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by blek_stena »

Ti neozbiljni stvarno nisi pri sebi, Pa to sve što si nabrojao ima dodir sa zanimaljem moga druga. I ne sjećam se kako smo ja i ti utvrđivali da čovjek nema ni dana staža u struci. Jer ti misliš da kad neko radi privatno, da i to nema ništa veze sa strukom. O ala lupaš, boše moj, a sve u situaciji da gricneš za guzu. O Marinu nemoj miništa pričati, Samo reci, gdje je on to napisao tekst negdje u novinama. I pardon. rekao sam da je voditelj, ali sam zaboravio da je možda i slikar, jer sam vidio da nosi ponekade i aparat. Tu mu se izvinjavam! :smt006

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

Sjećam se ja, tada si lupao ono kako je Predsjednik Skupštine pravničko zanimanje. :smt005 pa si mu to uračunavao u jedini staž. A ja ti kažem da mimo skupštine i opštinske uprave ne znam za njegov posao i rad u struci.
Mani me Marina, nadji ga negdje u gradu pa njega smaraj.

P.S. fotograf i slikar nije ni približno isto!! :smt005 :smt005 :smt006

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by Magyar »

blek_stena wrote:ali sam zaboravio da je možda i slikar, jer sam vidio da nosi ponekade i aparat.
Nije slikar vec fotograf. Jel znas kakva je razlika? Vjerovatno ne znas jer tamo gdje si ti ne dopire svjetlost cak ni pri najvecem otvoru blende. Uzjasili ste covjeka i zaboravili na temu. U svemu ovome covjek nije bitan uopste.

Zmijo brate,sestro i druze komunisto. Zar je moguce da svih ovih godina nisi uspio da izlijecis komplekse i isfrustriranost zbog tudjih uspjeha? Ja sam mislio da si ti ljudska velicina, borac za prava radnika, intelektualac, gospodin.
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

Papriko crvena,gdje I kome ja to ne mogu oprostiti uspjehe.Ako je Marin Marinkovic uspjesan I neko kome se ima na cemu zavidjeti onda ja nisam zmija vec malo duzi krastavac.
Druga je stvar pitanje tvoje politicke dioptrije koja je I za mene prilicno mutna.
Ako mislis da su samo ispjesni I ostvareni ljudi pni sto se slikaju sa plaketama na binama I pozornicama onda SI sigurno na krivom tragu.
Marin Marinkovic je sitna I prodana dusa,bez opsteg naobrazovanja sa puno sujete I komleksa
Psihologiju sam ucila,a zivot studirala pa to znam.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by blek_stena »

Neozbiljni, pitam se zašto si ti od boga kažnjen, kada si tako pakostan, a sada utvrdjujem da si ortodoksni lažov. Ako smo nešto pisali o tim zanimanjima, onda je govoreno da imaju dodira sa pravom. Hoćeš li mi reći da imaju dodira sa mašinstvom ili poljoprivredom. Vidim da je SDSovim botićima u nemoći, ostala samo laž kao jedino sredstvo nastupanja ovdje, a činjenica nigdje. Pa hajde molim te kad si tako bistar, da mi objasniš šta je to pravnički rad u struci, ili kako ti to već zamišljaš ne znam, ali probaj pojasniti. Navedi kako god hočeš, ali učini da nama neukoj raji, meni takodje, bude ikoliko jasno. Jel u privatnom poslu nema rada iz oblasti prava? Jel ti to tvoja tvrdnja? Da li ti to uopšte možeš objasniti. Neko te upita, a gdje si ti to radio i kakvo je to tvoje zanimanje, odnosno kakvu školu imaš. Jel ti teško to da kažeš, da ti možda nije neprijatno da kažeš? Poslije sinoćne emisije, pitam se da li ima smisla nešto ozbiljno pisati ovdje, jer se potvrdilo da sve ono što sam pisao ja i neki drugi ljudi o neregularnostima u prošlom mandatu, jeste u stvari teška istina koja nas sve jako košta. I to jako veliki propusti, a ne neke sitnice. Oni vaši rezultati od sinoć je nešto što je važno, a ne te tvoje i vaše baljezgarije ovdje. Samo jedan detalj od sinoć: od Banja luke do Prnjavora, 320 kilometara, čuj, i dupla kilometraža napravljena u mandatu. Hajte botići, poklopite se ušima i ćutite, to je najbolje. Tebi neozbiljni neće biti teško da se poklopiš. :lol: :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by blek_stena »

Kamikaza, hajde molim te navedi taj sporazum. Neka ti tvoj SDSov izvor koji te tako istinito "informiše" pokaže taj sporazum. Pa ovo što si ti nabrojao ili napisao znači da više nije ostalo ni jedno mjesto za eventualno druge subjekte. Ako hoćeš mene da poslušaš, ja bi ti savjetovao da promijeniš izvor, oni su totalno nepouzdani. Vidiš kako je TUŽIBABA prošao sa takvima, zar ti nije to pokazatelj. Kad vidim tvoje izvore, onda zaista vidim da ja imam mnogo mnogo bolje. Glavna osnova pisanja tvojih izvora jeste laž. Jesu li nas takvi izvori informisali kako je opština i njena imovina uvećana za 19 miliona u prošlom mandatu, sjećaš li se. Pa čuli smo sinoć kako je to povećana imovina. Jedno se pitam, kud i tebe nategnuše, a drugo se pitam zašto? Ako su ti oni izvori, bolje stani sa pisanjem. :lol: :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by KAMIKAZA »

Nisi dobro slusao cak ni Darku,i on ne spori da je imovina uvecana,ali kaze da nije kupljena.

Izvor je dobar,a da je odgovorim sa kontra pitanjem,zasto nam ti sada ne postavis taj famozni sporazum i pobijes sve ovo,sto se kaze da zamutis izvor.To bi bio hit foruma,a ako ne postavis onda je tacno ovo sto izvor govori.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by KAMIKAZA »

Image :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

blek_stena wrote:O mili, botiću meni omiljeni, pa upravo su poslovi predsjednika skupštine poslovi pravne struke, eto ti samo jedan detalj. Da mi nećeš reći da su to poslovi mašinskog inžinjera. :wink:
Sad kažeš imaju dodira a ranije si govorio da je to posao pravne struke.
Predlažem Žunu za doživotnog PREDSJEDNIKA SO, neće drukčije naći posao!!

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by blek_stena »

Kamikaza, vrlo dobro sam ja razumio oko imovine. Upravo su botići govorili da je uvećana, i za nju su u svojim komentarima vezali i kupovinu nekog zemljišta ili objekata. (mrzim da tražim ko zna čiji post) Naglasak je na uvećanju imovine, samo je to po botićima bilo kupovina, a jasno sam ja razumio načelnika da se radi o knjiženju uloženog i završenog, iz ranijih perioda ne moraš ti to da se brineš,. A i izvrtanje ti loše ide.

Što se tiče tih mjesta koja ti je dao tvoj izvor, jesu njegova mašta i izmišljotina, Predhodno si se pozvao na Borku Lukanovića, Odatle duva vjetar pretpostavljam. Možda ja i ne znam šta je PDP sve dogovarao ili imao. Zato ja tebi uzvraćam, neka ti ili taj tvoj izvor postavite taj dogovor ili mjesta koja si ti oglasio. Ako izvor ili ti , nemate potvrdu dogovora o tim mjestima, onda šta da ja drugo kažem, nego da je to sve laž. A ti kažeš da mrziš kad te neko slaže. Potkrijepi svoje pisanje, ili priznaj da je laž. Osim, ako ti laž od nekih nije sladja, pa makar bili tvoje komšije, ili su ti bliski po ko zna drugom osnovu, tako da dolazimo do dvojnog standarda. Ja ne mogu postaviti nešto što nemam ili što nije bilo. Smiješno.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

SO Prnjavor 2016-2020

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by blek_stena »

Neozbiljni, ti na ramenu imaš malj. Rekao ranije da je posao predsjednika skupštine pravne struke, ili rekao danas da ima dodira sa pravom, kakva je razlika, ti bi jadan htio da ja sebe citiram u svako slovce. Totalno si neupućen. To što si citirao je tačno tako navedeno, samo nisi citirao tada objašnjenja nekim drugim botićima, kada sam im objašnjavao da svi predsjednici skupština, koji nisu pravne struke moraju da se oslanjaju na pravnike. Zašto sekretar skupštine mora biti pravnik ? što nije naprimjer voditelj emisije? Pa zato, mileni, što je tamo sve pravo, i teško se predsjedniku koji nije pravnik, kada bi još imao nekog sekretara ko zna kakve struke. Naravno, ako se desi da je predsjednik skupštine pravnik, onda mnogo je lakše sekretaru i svima u službi. U vrijeme kad si naveo taj citat, upravo sam objašnjavao kako je Čubrilović kao predsjednik parlamenta Republike Srpske odmah sebi za savjetnika imenovao Milu Dmičića, doktora prava i ne znam da li je na fakultetu danas ili na nekom drugom mjestu, ali mu je savjetnik. A zašto, odgovori mi kad si tako bistar? Pa upravo iz ovih razloga što ti nastojim objasniti, ali badava. Jel ti misliš da ozbiljan predsjednik skupštine vodi skupštinu kao neko prelo, ili to mora biti malo viši nivo. Zašto sjedi sekretar uz predsjednika, opet za slučaj potrebe. Pa vidiš li slijepće da sad uz Simića sjedi Srećko, ako nešto podje po zlu ili kako ne treba, ili ako se nešto usvoji što nije pravi redoslijed, tu je sekretar da ga upozori. Naravno, kad je predsjednik pravnik, sekretar može da drijema. Da si zloban znam, i da plačeš za budžetom i TUŽIBABOM, i to znam, jer nema više reklama, snimljenih spotova i ostalog, ali jedino ne mogu izvagati kolika si neznalica. Ali, šta bi ti meni rekao, kakve su prirode poslovi predsjednika skupštine, Jel on možda crta rapidografom, da li možda ima epruvete i prelijeva tekućine, Ili pak, ukršta biljne i životinjske vrste, da vidi da li će dobiti nešto treće. E moj druškane, što bi ja volio da si ti malo bolji čovjek, a to što si ne znalica i nije strašno, ima ljudi pa bi te naučili, kao što te besplatno učimo ovdje na forumu, ali tebe što više učimo, ti si gori. :P :lol: :smt006

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

HAHAHAHA :smt005 :smt005

Ti si se upetljao da ne znaš gdje si. Lupaš brate previše.
Čovječe predsjednik skupštine je politička a ne profesionalna funkcija. Na tu poziciju može biti izabran i pravnik, doktor, mesar, građevinac... Tužilac može biti samo pravnik i to je posao samo za pravnika a predsjednik skupštine nije. I glavni tužilac ili predsjednik suda ima svoje zamjenike i druge sudije i tužioce koji bi mogli raditi tako kako ti kažeš ali on mora biti pravnik jer je to pravnički posao!

Ma i za Dmičića sam ti objasnio. On jeste savjetnik Čubriloviću ali ne sjedi on kraj njega i govori mu sad to sad to. Ne znaš ti šta znači savjetovanje u tom smislu. Pazi onda apsurda Nedeljko Čubrilović (mašinski inženjer) predsjednik odbora za ustavna pitanja :smt005

Da ovakve gluposti piše bilo ko drugi ja bih razumio, ali ti kao nekakav pravnik trebao bi to da znaš. Ali sad se potvrđuje da veze sa pravom nemaš, kako bi i imao kad osim opštine nemaš sat radnog staža u struci! :smt006 :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by blek_stena »

Niko nije govorio o zanimanjima, nevješto se vadiš. Gdje je rečeno, da je predsjednik skupštine zanimanje. Rečeno je da su poslovi predsjednika skupštine pravne prirode, ili da imaju dodira sa pravom. Ali po običaju, ti izvrčeš i praviš, se lud. Ti si sad otkrio toplu vodu, kad si rekao da predsjednik može biti mesar, gradjevinac, što ja ni jednog momenta. Ti čak ne znaš ni predmet priče definisati, a kamoli razlučiti šta je šta. Osim toga nisam pravnik, ja sam monter gotovih kuća, ali učim na svakom mjestu, a za ono što ne znam ja pitam. Ti ne trebaš ništa pitati, očigledno sve znaš. Jadna zemlja šta trpi. I ne odgovori ti meni, kakve prirode su poslovi predsjednika skupštine. izvini što ti postavljam teška pitanja. Drago mi je što vam je i dalje noćna mora moj drug. :smt005 :lol: :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by KAMIKAZA »

blek_stena wrote:Kamikaza,

Što se tiče tih mjesta koja ti je dao tvoj izvor, jesu njegova mašta i izmišljotina,quote]

Izvor wrote:Zmjenik sefa odjeljenja Borka Simic
NO KP Park dr Popovic iz D.Vijacana
Direktor KP Park Zivojin Novarlic
Direktor JU Biblioteka Slavisa Blagojevic
Zunic savjetnik nacelnika
NO DZ Bosa Ilic (uciteljica)

Koliko sam upucen nakon raskida koalicije Novarlic i Blagojevic su presli u SDS. Popovic je ostao bez funkcije a Ilicka je imala zaštitu Krasica odbornika.
Cini mi se da je i Borka ostala bez posla nakon raskida a siguran sam da je degradirana.
Kadrovsko rijesenje za nacelnika odjeljenja nisu imali a Zunic je potpisao naknadno sporazum kada su vec imenovani svi sefovi odjeljenja.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply