SO Prnjavor (2016-2020)

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

Rezultati su manje više poznati na ovim loklnim izborima ,kako u Prnjvoru tako i šire.Pobjednici se znaju.Znaju se i oni što više nisu vlast u Prnjavoru.Kako će izgledati nova skupštinska većina u prnjvorskom paralmentu, i koje stranke će ju sačinjavati.????!!!!Hoćemo li mi (pobjednici izbora) konačno u prnjvorskom parlamentu dobiti stabbilnu skupštinsku većinu,koja je apsolutno potrebna da bi novi načelnik Drako Tomaš mogao krenuti u ostvarenje svoje vizije sa svojom ekipom.
Moramo priznati da je SDS u predhodnom mandatu,odnosno sad već bivši načelnik Siniša Gatraić to apsolutno imao ,i jedna od dobrih stvari, je upravo to što je na početku mandata to pitanje bilo riješeno.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Skupštinska većina 2016

Post by svraka »

Моје мишљење је да ће Томаш без неких већих проблема саставити скупштинску већину. Заправо, нема ту никаквих проблема. Плус, нема Калабића. Ни све оне черге што је клапала за Гатарићем, ни њих више неће бити. Реално је очекивати помак на боље. Гатарића цијеним, али мислим да је за Прњавор добро што је сишао са политичке сцене, управо због неадекватних сарадника у које је имао безгранично повјерење.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by vrsta8472 »

СДС и НДП су једине странке које би могле бити опозција. Можда и НДП буде у већини, мислим да нису баш тако курчевити па да буду опозиција четири године па да имају, на следећим изборима 5 одборника.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by BETMEN »

vrsta8472 wrote:СДС и НДП су једине странке које би могле бити опозција. Можда и НДП буде у већини, мислим да нису баш тако курчевити па да буду опозиција четири године па да имају, на следећим изборима 5 одборника.

Upravo tako, nisu oni kurceviti vec nezasiti
POSMATRAM VAS

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

vrsta8472 wrote:СДС и НДП су једине странке које би могле бити опозција. Можда и НДП буде у већини, мислим да нису баш тако курчевити па да буду опозиција четири године па да имају, на следећим изборима 5 одборника.
Predviđaš da će Kondo i Deket postati "papci"??
Za Deketa možda, Kondo ne vjerujem.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by vrsta8472 »

Е мој неозбиљан, ти као да живиш иза Бабановаца. Мислиш да Кондић не воли више паре од идеала.

Послато са SM-G903F уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

Voli ih kao i svako a i potrebne su mu, ali sigurno ti kažem da nije lakog karaktera. Ali ne kažem sve je moguće, ti možda imaš neke informacije.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by blek_stena »

PAŽNJA, PAŽNJA! HITNO MI JE POTREBNA USLUGA FORUMAŠA. Naime, ovdje kod mene u inostranstvu, jednom brojui naših ljudi je pozlilo i završili su kod ljekara, jer ih je pogodila vijest i izjava Damira koju je danas izgovorio, a ona glasi " ukoliko se ne obezbijedi skupštinska većina, onda on podnosi ostavku" MOLIM sve one koje imaju uticaj na dotićnu personu, pa tako i nekog od vas forumaša, da ga zamolite da ne daje takve izjave, jer zbog silne tuge i zabrinutosti, velik dio naše dijaspore će završiti u bolnici i na bolovanja, a znate da su nam odmah primanja manja. Usput, zamoljavam Neozbiljnog da se prestane baviti Žunićem po Banja luci, jer Neozbiljni ostaje bez masnih zarada kod TUŽIBABE za one reklamne spotove i ostalo, ali to nije razlog da se Žunić blati i da se bez potrebe ne upliće Borenović u ova naša post izborna dešavanja. Ponovo SDS misli, da će riješiti problem ako se PDP raspusti u Prnjavoru. Za sve im je Žunić kriv, a nikako da se oni pogledaju u ogledalo i kažu sebi u lice, "jesmo, krivi smo, stigla nas je zaslužena kazna", :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by KAMIKAZA »

Prvi pazari vec padaju,ljudi jos nisu ni usli u skupstinu a vec trguju.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Predviđaš da će Kondo i Deket postati "papci"??
Ja sam Kondi i Deketu pred Ramacotijem prije mjesec dana rekla da su uzalud utvrđivali pazar sa Gatarićem, jer je novi načelnik Darko Tomaš.Blijedo i sa dozom zabrinutosti,primili za njih tada zluradu progonozu.Oni nisu nikavi papci, i sasvim je realno da se nađu u novoj skupštinskoj većini,jer predizborna kaolicija sa SDS om je samo jedna loša procjena.
Realno je očekivati da će se relativno lako doći do skupštinske većine,jer su prošli u skupštinu uglavnom golubovi, a ne stranački jastrebiovi.
Mislim da će i odbornici NDP a svatiti realnost trenutnih odnosa političkih snaga, i da će uzeti učešća u vlasti .bez posebnih ucjena i kadrovskih nameta. Vrijeme je da i Prnjavor jednom ,krene istinski naprijed,jer nema povratka na staro.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by KAMIKAZA »

Kako nisu papci kad su imali dogovor sa Sinisom,znaci da su po tome imali slicno ili isto misljenje sa njim kao i ciljeve.Sad odjednom misle drugacije imaju drugo misljenje ,ideje i ciljeve.Za mene su to papcine.a ne papci.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by Debeli_Shef »

A ja lepo neki dan kažem kako je Danko P. ubeđivao baš Kondića da ostane u jatu ali ništa od toga. Pa i sam Siniša je neku noć rekao da će SDS ostati sam u opoziciji. Iskreno, da sam kojim slučajem na njegovom mestu to bi volio više od svega. Nekad je potrebno pasti da vidiš možeš li ustati ;)

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

Prave ideje i ciljeve nije imala jedna velika stranka, kakav je doskora bio SDS, da imaju ovi pojedinci koji su osvojili mandate i bez ciljeva i bez ideja.Ljudi su jednostavno obuli opanke i zašiljili olovke na dan izbora i evo ih u skupštini.
Kad su već tu neka se priključe i doprinesu da se ostvaruju ideje i ciljevi ovih koji su pobjedili na izborima zajedno sa Drakom Tomašem.Sasvim logično.!
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by KAMIKAZA »

Darko nece moci da zadovolji sve apetite ovih prelivoda i za godinu dvije ce sve biti drugacije.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

A već je sada sasvim drugačije,i ja u ovoj kampanji ostado usred Prnjavora bez asvalta,ali ne žalim.Bila sam obećala da ćemo ja i čika Sredoje izaći i leći na buvljak,kako bi spriječili ovaj građevinski zločin u gradu,a onda sam ja donijela Drakine slike i rastjerala i mašine i radnike bez po muke.Doduše jest i veče prije Tomaš pokupio teke i zabranio upotrebu vrućeg asvalata dok izbori ne prođu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by KAMIKAZA »

Pocelo je sa lazima ,dobro sam ja rekao da ovo nece trajati 4 godine.Malo bi ovih glasalo za SNSD da su znali sta se muti.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by smokismokic »

Samo polako momci, ko se zadnji smije, najsladje se smije. Jedan je Sinisa Gataric, zapamtite to dobro, i ovaj moj post

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Pocelo je sa lazima ,dobro sam ja rekao da ovo nece trajati 4 godine.Malo bi ovih glasalo za SNSD da su znali sta se muti.
Istina glasalo se protiv SDS a,ali i to je demokratija.Ovo povjerenje SNSD a dodatno obavezuje Nema se pravo na grešku.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by Debeli_Shef »

Pa Bogdan Nikolić se danas uverio da Siniša ne zaboravlja tako lako. Čak je i oči iskolačio u neverici, a čovek ga je samo malo zagrlio i pitao za familiju.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by KAMIKAZA »

Istina glasalo se protiv SDS a,ali i to je demokratija.Ovo povjerenje SNSD a dodatno obavezuje Nema se pravo na grešku.[/quote]


Greska je vec napravljena,svjesno kasirati zuti karton u prvoj minuti je vise nego glupo,utakmica je jako duga i kao sto rekoh, lako se moze desiti da dobiju i drugi zuti prije poluvremena.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

Ko radi taj i grijesi,ovo nije nikakva greska narod po nekad treba slagati za njegovo dobro ,ako su pravi ljudi na pravom mjestu.Nikad niko svom narodu nije ugodio.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by KAMIKAZA »

U narodu vazi ona "Ko laze taj i krade" a ko krade taj je lopov, i lopov nikada ne radi za dobrobit naroda vec samo za svoj dzep.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

To je vječita trakavica, šta je starije kokoš ili jaje.Ne razmišljaš šta sam napisala, vezno za benvalentnu laž narodu.
A ko to dans živi od svog poštenja i rada,svi smo mi pomalo lažovi i kriminalci.Narod voli da mu se pjeva pjesma kojui voli da sluša,a ne pjesma koja je umjetnički hit.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by KAMIKAZA »

Znaci da je i ovo sve turbo folk,danas ga slusas a sutra neznas o kome se radi ,nije interesantno.Ako Tomas svede svoju politiku na to trajat ci i on kao Mica Trofrtaljka.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

Bogami Tomaša nećeš lako skinuti sa trona u Prnjvoru,ostat će duže od Simića u Derventi, samo ako se ne zacemntirar okolosebe Pibikanima.Ipak je Tomaš štrbačan, rođen uz zvuke tambure,taman da zamjeni Nemnju, i da on vlada jedno 25 godina.Štrbci su nam usud.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply