SO Prnjavor (2016-2020)

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Neki_to_vole_vruce
Posts: 50
Joined: 08.01.2011. 01:26

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by Neki_to_vole_vruce »

Kao posle izbora biće drugačije? Nisam mogla odolim da ne napišem kritiku i isprozivam načelnika Darku! Pa ljudi moji da li je ovo moguće? Šta smo mi građani Bogu krivi?
Jel se propala profesorica nije mogla udomiti pa joj dali inspekciju da vodi? Jedne se jedva rijesili pa hajmo sada druga da dodje? Ljudi božji pa nije to ruski pa da se parla!!! Nema druge nego dignuti bunu protiv ovakve odluke!
Ko je Sikarac? Šta je taj radio u životu? Jest da je oblast glupost ali ipak mislim da to treba da vodi neko ko ima iskustva i znanja a ne neko ko je radio hunanitarne akcije, zar nema Prnjavor neka zvucnija imena tj Ndp i kojom se logikom bira.
Njegomirovic??? Propali fudbaler, propali sudija, opštinski radnik koji je još na praksi i on da bude načelnik? Darkin kolega iz Ljubica, pa ovo je sramota ljudi, sramota. Ja ne znam kakve se kvalifikacije traže za ove kadrove načelnika ali ovo je da bog zaplače!!!! Zna li neko sem trulog Tesanovica da vodi nabavke? Nema izgleda jer je Prnjavor očigledno glup nepismen i ostalo, do kad da se gledaju isti ljudi a opština ne miče sa mrtve tačke? Srdjan Tomić opet načelnik, džaba što se zna da čovjek po potrebi pokazuje knjižicu, malo suruje sa SDS pa onda malo hajmo sa SNSD!!! Hoće li izgurati mandat prije penzije, tu je to, popravlja se prosjek, jesu li on i Živković jedini u gradu da imaju fakultet Odbrane i zaštite!!! Darko crni Darko opameti se pod hitno!!! Nek ti prenesu tvoji adjutanti kritike i glas naroda!
Opet voditeljka zauzima poziciju? Čega ona može biti načelnik boga mu ljubim, odakle joj kvalifikacije, ili se završio ovaj moderni fax na rate? Mora da je to, nema sta drugo biti, žalosno i istinito. Uglavnom kada sam vidila ovaj post zaledila sam se na tren i neka jeza me prodje. Sramota samo cu reci, jedna velika sramota. Toliko pametnih i školovani ljudi a oni našli neke lijeve sa nikakvog ili prijavom istorijom. Nek nam je sretno, išla sam da glasam sa nekom voljom misleći da će nam promjene dobro doći, sada vidim da je samo sjahao Kurta i Murta se penje lagano i uzima kajase!
NARODE OSVJESTI SE HITNO!!!!!!!!

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by Magyar »

vrsta8472 wrote:В.Д. тј. вршиоци дужности до избора начелника одјелења путем Јавног конкурса
A kao nece oni biti na celu odjeljenja?
Sve što možeš danas, uradi juče!

apolon
Posts: 2
Joined: 05.10.2016. 14:50

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by apolon »

Njegomirovic je veoma dobar sudija i fubaler a i ekonomista. To sto je nekad igrao sa Darkom fudbala ne mora nista da znaci. Dobro ce se snaci na toj funkciji...

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

Apolone da nisi ti Miko :smt005 :smt005

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by Vladan »

J ebana stvar zvana identifikacija telefona.

Neki_to_vole_vruce
Posts: 50
Joined: 08.01.2011. 01:26

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by Neki_to_vole_vruce »

Ni majka rođena ovoliko neće nahvaliti, dakle on je. E moj Njegomirovicu majcin sine. Sam sebe nazivati Apolonom.,kako sarkasticno i jadno.
Dobar fudbaler i sudija? Imaš li kakav dokaz za to, mislim da će se mnogi složiti samnom da si samo pokušao i već je bio pad. Kad si toliko dobar ekonomista što se studiralo deceniju? Kod tebe sve nešto kaska, pa i ženidba. No dobro, drži se ti pistaljke nije ovo mjesto za tebe.

apolon
Posts: 2
Joined: 05.10.2016. 14:50

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by apolon »

Haha e ovaj put ste se malo zeznuli [emoji2]

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by svraka »

Било би занимљиво видјети да неко, било ко, дадне конкретне приједлоге кандидата за одређене функције, без обзира на политичку припадност. Ево, пале су критике на скоро сва реизборна мјеста у локалној власти... Ок. Али, зашто не би могли мало окренути начин размишљања и одлучивања? Ево, конкретно, ко је особа која би била најбоље рјешење за начелника Одјељења за финансије, или Одјељења за инспекцијске послове, или било ког другог Одјељења... не гледајући страначку припадност. Ето, искритиковали смо Даркин избор најближих сарадника,... а имамо ли неки приједлог који би био бољи?... А да чујемо тај приједлог?
Ко је "неки то воле вруће" по твом мишљењу најприкладнији кандидат за начелника финансија, инспекције, урбанизма, ЛЕР-а,...?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

Gospodo, kandidujte se na sledećim izborima, pobjeite i pravite vlast kako mislite da treba.
Lako je tuđim k....m gloginje mlatiti.Vi neki kibiceri, javljate se po potrebi kao da nešto rečete.
Vi sve znate ko je kakav i ko šta zna unaprijed .Pustite ljude da formiraju vlast,šta trčite ko podguzne muve, kako voli reći drug Žuna.Vidjet ćemo!
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

SO Prnjavor 2016-2020

Post by cocacola »

Da se malo nasalim, vikend je valja se, nas forumas neozbiljan je cesto znao pisati o nekim dnevnicama, parama Itd. Bil on ikako mogao biti nacelnik finansija? ;)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by vrsta8472 »

Neki_to_vole_vruce wrote:Kao posle izbora biće drugačije? Nisam mogla odolim da ne napišem kritiku i isprozivam načelnika Darku! Pa ljudi moji da li je ovo moguće? Šta smo mi građani Bogu krivi?
Jel se propala profesorica nije mogla udomiti pa joj dali inspekciju da vodi? Jedne se jedva rijesili pa hajmo sada druga da dodje? Ljudi božji pa nije to ruski pa da se parla!!! Nema druge nego dignuti bunu protiv ovakve odluke!
Ko je Sikarac? Šta je taj radio u životu? Jest da je oblast glupost ali ipak mislim da to treba da vodi neko ko ima iskustva i znanja a ne neko ko je radio hunanitarne akcije, zar nema Prnjavor neka zvucnija imena tj Ndp i kojom se logikom bira.
Njegomirovic??? Propali fudbaler, propali sudija, opštinski radnik koji je još na praksi i on da bude načelnik? Darkin kolega iz Ljubica, pa ovo je sramota ljudi, sramota. Ja ne znam kakve se kvalifikacije traže za ove kadrove načelnika ali ovo je da bog zaplače!!!! Zna li neko sem trulog Tesanovica da vodi nabavke? Nema izgleda jer je Prnjavor očigledno glup nepismen i ostalo, do kad da se gledaju isti ljudi a opština ne miče sa mrtve tačke? Srdjan Tomić opet načelnik, džaba što se zna da čovjek po potrebi pokazuje knjižicu, malo suruje sa SDS pa onda malo hajmo sa SNSD!!! Hoće li izgurati mandat prije penzije, tu je to, popravlja se prosjek, jesu li on i Živković jedini u gradu da imaju fakultet Odbrane i zaštite!!! Darko crni Darko opameti se pod hitno!!! Nek ti prenesu tvoji adjutanti kritike i glas naroda!
Opet voditeljka zauzima poziciju? Čega ona može biti načelnik boga mu ljubim, odakle joj kvalifikacije, ili se završio ovaj moderni fax na rate? Mora da je to, nema sta drugo biti, žalosno i istinito. Uglavnom kada sam vidila ovaj post zaledila sam se na tren i neka jeza me prodje. Sramota samo cu reci, jedna velika sramota. Toliko pametnih i školovani ljudi a oni našli neke lijeve sa nikakvog ili prijavom istorijom. Nek nam je sretno, išla sam da glasam sa nekom voljom misleći da će nam promjene dobro doći, sada vidim da je samo sjahao Kurta i Murta se penje lagano i uzima kajase!
NARODE OSVJESTI SE HITNO!!!!!!!!
:smt005 :smt005 :smt005

Увијек оштра и критична :smt006

Само тако настави!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

ZMIJA wrote: Vi sve znate ko je kakav i ko šta zna unaprijed .Pustite ljude da formiraju vlast,šta trčite ko podguzne muve, kako voli reći drug Žuna.Vidjet ćemo!
Imao sam ja priliku vidjeti kako Tomaš vodi opštinu, imao sam priliku da vidim kako Švraka vodi školu, imao sam priliku da vidim šta zna Žuna!
Miko nije nikakav ni fudbaler ni sudija a još manje ekonomista. Od Ljubića je uzeo šta mu je trebalo a onda okrenuo leđa, kao i svi.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by svraka »

Ja imam saznanja da je Suzana bila odličan direktor. Volio bih čuti tvoju varijantu. Šta si to vidio što nije bilo u redu za vrijeme njenog mandata?

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

Da je moralna ne bi ni postala direktor na ta onakav način. Pitaj profesore kako su zafovoljni sa njom.
Nema to veze sa stranačkom pripadnošću, isto tako kažem da je Milijana bila katastrofalan direktor, da je Slobodanka još gori izbor...

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by svraka »

A na koji način je trebala postati direktor? Ja zapravo i ne pričam o načinu na koji je postala direktor, ti putevi kako neko postaje nešto su tebi jako dobro poznati. (Kako ti postade to što si sada?) Ja se tim ne bavim, činjenica je da je Suzana svoj posao direktora Mješovite škole odradila odlično. Činjenica je i to da je njen naslednik zaglavio na sudu zbog nepoštivanja zakona. Činjenica je i da ga je Kalabić inaugurisao za direktora, i to samo da bi napakostio Suzani koja je u unutarstranačkim previranjima u SNSD-u podržala Darku bez i najmanje dileme. Činjenica je i da se taj novi direktor odskora učlanio u DNS kako bi ostao na poziciji direktora, jer je u raspodjeli vlasti DNS-u pripalo to ministarstvo.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Imao sam ja priliku vidjeti kako Tomaš vodi opštinu, imao sam priliku da vidim kako Švraka vodi školu, imao sam priliku da vidim šta zna Žuna!
Miko nije nikakav ni fudbaler ni sudija a još manje ekonomista. Od Ljubića je uzeo šta mu je trebalo a onda okrenuo leđa, kao i svi.
Ti to žuti pišaš u paketu,kad tako dobro vidiš.
Kako nisi sagledao predhodnog načelnika i njegovu udarnu grupu na vlasti u protekllom mandatu.Da si dobro gledao ne bi svojim premudrim sugestijama ukopao Gatrića,kad si ga nagovorio da skuva svjetski najveću čorbu u Prnjavoru,a onda na tvoju incijativu za vrijeme poplava preselio kazan u Maglaj.
Nagovaro si ga i na maratonsku tužaniju protiv jednog Kalabića ,što je apsolutno bila bespotrebna i porazna taktika naivnog Gatarića.
Možda bi trebao savjetovati Tomaša da pokriva neke lopovluke koji sada Tomašu kao takve stizu na naplatu,a napravljene u predhodnom periodu sa doktorom veterine.
lično mislim da je Žuna čovjek na pravom mjestu i da je još Žuna, ne bi bilo na odmet.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

Ja nagovarao?? Zar ti misliš da je bilo ko toliko naivan da sluša jednog neozbiljka :smt005
Siniša je uspješan i ostvaren na svim poljima, Darko je ekononista, pametan, možemo reći ostvaren mada više u politici nego u ekonomiji ali dobro. Žuna samo zna biti vječiti odbornik, načelnik odjeljenja, predsjednik skupštine...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote: lično mislim da je Žuna čovjek na pravom mjestu i da je još Žuna, ne bi bilo na odmet.
Ooooo Boze.Meni je vec muka.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

Sta se Kami jezis,cijelo vrijeme si preferirao Zunu a sad se gadis.Ti podrzavas samo one koji ruse,znas li promjeniti gard.
Ti si uvjek zvizdac.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by corkan »

Zuna je dobar čovek samo mu je stranka s...e morao bi da se učlani u sds.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by cocacola »

Hoces da kazes neozbiljko da nisi zaprzio ni onu Ginisovu corbu?

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

Nisam! Nemam ništa sa čorbom osim što mislim da je to dobra promocija opštine!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

A o kakvoj promociji opstine govoris reci konktetno.Da bar u Prnjvoru imamo sprcijalizovani riblji restoran da putnik namjernik naruci jednu poznatu prnjavotsku corbu.
Ukinuli ste i turisticku organizaciju i turisticku kartu Prnjavora.O kakvoj ti zuti promocije opstine govoris i to dobroj kako naglasavas.STJ.
Da niste mpzda tu corbu brendirali?
Vi ste i kazan prodali ,propalice nrsretne.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by Magyar »

Evo svrako ja bih tebe stavio na celo inspekcije. Zasto? Bez obzira sto imamo razlicite stavove mislim da ti najbolje razumijes problematiku. Dugo si u tom poslu i siguran sam da siroko mozes da sagledas stvari. Cinjenica je da ce u narednom periodu inspekcije morati da pritisnu na svim stranama pa to bas i nece biti pretjerano ugodno radno mjesto. Tu treba tvrdokozac. Za mene bi ti bio bolja opcija. Iskreno. Nema sarkazma. Njegomirovic? Pojma nemam. Zuna? Dobro je zaduzio Darku kada mu je povjerio to mjesto. Kad utopi parcelu Metalexu, boli ga dupe. Gorice katastar opet :D . Pozitivno je sto je Zuna bio u Njemackoj pa je vidio sta su trotoari i zelene povrsine. Siki? Ako bude imao s kime, bice nesto. Teso je stara kvrga namazana :D Znaci za Vaskrs Lepa Brena i Zele Lipovaca von mor tajm :D . Poljoprivreda? Dobri su tamo momci, izuzetno susretljivi. Uradice sve samo da pomognu, zajebano je to sto nema sredstava. Steta sto ni jedna vlast ne **** poljoprivredu ni sekunde. Cak je i Mile jedne prilike rekao da ko ima milion da ulozi u poljoprivrednu proizvodnju, njemu i ne trebaju podsticaji.

Opravdanje nije kad kazu kako nema kadra. Ima kadra, ali ne moze to Darko znati kad oni njemu samo cile-mile i on misli kako su oni svi dobri, a prije svega sposobni. A mozda ce nesto i da bude. :D
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by corkan »

Papričice lijepo zboriš ali neznam dali te ko sluša,lakrdija je to sve pišaj i ekonomske doktore!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

Post Reply