Orlo gorlo

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Od večeras krećemo sa ovom temom u naslovu.Jedna grupacija prnjvorskih nadrerelaista na ovoj temi će pokušati na sebi svojstven način prezentirati događaje u našem malom mistu na aktelnu lokalnu, a ponekad i širu političku stvarnost.
Članovi ove grupacije mogu postati svi građani naše komune, ali narvno pod određenim uslovima.
Kordinacija i subordinacija ove grupacije je polumasonska iz praktičnih razloga.
U prvoj, l najvažnijoj loži su četiri ''akademika'' sa zaštićenim identitetima,opet iz praktičnih razloga.
Ovdje se odluke donose konsenzusom, ili kako se to reće.
ORLO GORLO je već na neki način djelovalo na našoj nadrealističkoj sceni u Prnjavoru,ali je iz određenih razloga prestalo da radi i djeluje, te je ovo neka obnovljena i modifikovana varijanta ali pod starim imenom.ORLO GORLO
U ovom nadrealnom drištvu sve je dozvoljeno javno iznositi bez ikakvih posledica, što ćemo i objavljivati ovdje na forumu.
Sesije su javne i obavezno sa ranom i pijačom, kak bi rekel Zagorec
Ovo nadrelistično društvo donijet će i svoj kodeks ponašanja i djelovanja koga će se svi morati pridržavati.
Za sada nemamo program rada, jer on mora biti kreativan, a niti jedan pojedinac za to nije predodređen i ospsobljen.
Poželjni su da se društvu priključe i neki vječiti forumaši,kao dokazani besposlićari,humanisti,seoski kretivci,kazandžije i matičari.
u društvu su poželni propali političari,uspješni biznismeni,advokati u penziji i stranački funkcioneri bilo koje stranke i politike
Dobro došli vlasnici kupljenih diplomam vozačkih dozvola,vlasnici bespravno sagrađenih objkekata,kao i propali direktori i bivši biznismeni.
Za sada toliko, živi i zdravi bili i dobro došli u ORLO GORLO
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: ORLO GORLO

Post by KAMIKAZA »

Jel mogu i ja ,ja Imam kazan za rakiju ,sto ce reci da sam kazandzija,ali ovo sve drugo oko diploma i stokrla nemam ? :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

Маосни, е ово је већ интересантно!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

A ja cu da drzim birtiju na ovoj temi. :)
Image
Ovo vam je cjenovnik,sve je uredno,zbog politicke podobnosti oslobodjen od placanja PDVa,struje i vode. :D Kao i mnogi u nasoj opstini. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Skupa ti je rana brate.ORLO GORLO je obezbjedilo besplatnu ranu,a piva se plaća po nabavnoj cijeni.
Nemanja je prošli put došao nešto mesni narezaka i reklamirani pašteta iz robni rezervi.
Kalabić je obezbijedio rakije kruške za ove što ne piju pivu
Kamikaza i Vrsta su počasni gosti ORLA GORLA a kasnije prelaze u normalan status.
Ko dovede na sesiju ''pokojnog ''Dragana Đurića ima besplatne priglavke i flašu rakije za zamotati.
Načelnika opštine Draku Tomaša pozivamo da svečanu sjedinci ORLA GORLA da ga pitamo petlja li šta sa ovim gatarinim lopovima, što ne čiste grad,a za to redovno mažnjavaju lovu.
Može doći i bivši načelnik Gatarić ako mu dozvolu potpiše Miladin Stanić i Radislav Vinčič.
Dođite da se družimo, život je kratak al' ajd da bide malo zanimljiv, nije sve u rani i piču.

.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Orlo gorlo

Post by corkan »

E Gatarić nemože jer ga je Vrsta oterao sa funkcije,a previše je pošten i nema nikakve kupljene diplome i priznanja.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Nema kupljeni svojim parama.Praštalo im je dodjelio bezbroj plaćenim iz opštinskog budžeta.On neka ponese diplome i odlikovanja a Kalabić će donijeti sve sudske pozive ,kao tuženi.Loža predlaže izmirenje.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Kum je režimski čovjek,i za sledeću sesiju ORLO GORLO donira pečeno janje, da proslavimo SVETOSAVSKI TURNIR.
U suprotnom KONDO postavlja važno palestinsko pitanje na skupštini.Sardanja sa režimom je poželjna.Naravno sve građevine izgrađene na palestinskoj teritoriji morale bi se srušiti,a posebno one sa dimnjacima visokim i po nekolko desetina metara višim od režimskog hoirizonta.Kume proberi uhranjeno janje , ili ako nema janjeta u ovo doba godine može i mlađa koza . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Bokasa donosi rakiju krušku !!! Berba prošle godine-----
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Image

Gataric i Blek u zagrljaju. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Orlo gorlo

Post by neozbiljan »

Image

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Zuti ovo ipak nije na pravoj temi.Ovo nije za Orlo Gorlo.Ovo je evropska prica iz najvece drvopreradivacke fabrike u BiH.
STANDARD ima 23% ukupnog izvoza I drvnog sektora u Republici Srpskoj.Cetvrti investicioni ciklus je preko tri miliona maraka.Gdje to jos ima na ovim prostorima.Nije ovo momina krojacnica mantila I htz opreme.
Svaka cast nacelniku ,njegovim zamjeniku I predsjedniku skupstine Simicu Koji Su nasli za shodno da se u pravom trenutku nalaze na pravom mjestu.
Ova posjeta je simbolicna a I prakticna poruka nove lokalne vlasti.Dogovorene su I neke konkretne aktivnosti kao sto he upis ucenika u drvopreridivacki sektor kako bi se dala podrska ovakvim kolektivima kakav je standard.
Svaka cast I Ognjenu Jevdenicu mladom I skolovanom menadzeru po evropskim uzansama.
Bog da je jos ovakvih primjera i kolektiva ,ljudi bi se zaposljavali I mladi ljudi ostajali ovdje
Gataric je odbio posjetiti svojevremeno STANDARD kada je cak I ambasador svicarske dolazuo.
On se bavio pravljenjem paprikasa za Maglaj a ne STANDARDOM Koji zaposljava 400 radnika.
Crstitka Tomasu I njegovoj ekipi na ovoj posjeti
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Kolika ono bi radnicka plata u tom kolektivu ???
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Kako cija,poslovi su normorani,plate su redovne,socijalno ,penziono,topli obrok i prevoz se redovno uplacuju na mjescnom nivou.
Rad je dobrovoljan i vecina ljudi je rrlativno zadovoljno,narvno ima i oni nezadovoljni a gdje ih nema.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Nije u pitanju dali je redovno nego koliko ja sam cuo neke smijesne cifre i za nase uslove.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Svasta se moze cuti,ali imaju zvanicni podaci.
Bar ja znam kakva je dolje situacija.
Naravno nikad I nigdje radnici nece reci da im je plata prevelika.Imaju neki radnici prime 180 km na ruke a ne racunaju 300 sto im je odbijeno za kredit,ONI kazu plata mi je180 km a onda to cuje Kondo I napada kako su male plate.
To si I ti Kami cuo.
Naravno da su plate male I da moraju biti vece ali dogod pred standardim ljudi cekaju za posao gazde trljaju ruke.To se zove trziste radne snage.
Da ima u Prnjavoru vise preduzeca I gazde bi vise razmisljale o povecanju plata jer bi bila veca konkurencija za radnike.
Znas ti to vrlodobro.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Image
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

Змијо, да ли је истина да идеш у УО новог Градског гробља и да идеш код Калабића тимарити кобиле на ергели, ако ово са гробљем не успије?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Ja idem kod popa Zdravka na pijat da vjezbam da brojim metalnu zveku,a poslije kad naucim brojati I krasti idem na naplatnu kucicu na Vijaci
Kalabic vise NE sedla na ergeli, a ako se tebi timare kobile bez beige necu ti stvarati konkutenciju dapace.
Sto se tice UO gronljanskog to sirite vi pibikani i moj kum generalni tajnik Orla Gorla.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Orlo gorlo

Post by corkan »

Zmile izgleda da se nekakve dobre osobine nauče u crkvi,a ja sam mislio da se takvo znaje stiče u Našoj viziji.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Samo u orlu gorlu se dolazi do inspirativnih ideja.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

Змија је стари визионар!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Image

Rasprsile su mu se vizije od kad su ga ovi crveni scepali pod svoje. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Dalje vidis kad te stisnu tvoji, ne iskacu oci...!!!
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Orlo gorlo

Post by grlica »

Teško Milošu sa sakatim Vukom!
imam moćno pero - jezik srpski

Post Reply