Orlo gorlo

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

bičbožiji52 wrote:
14.02.2017. 00:26
Tramp sutra pozvao ORLO GORLO na molitveni doručak u elitni restoran na tajnoj lokaciji.Na meniju su bjeli bubrezi, omiljena milošta jednom režimskom službeniku, da mu ovom prilikom ne otkrivam identitet Nije red !
Prema mojim saznanjima, poslednja ihformacija govori da je upitna podrška Trampu za prvog čovjeka prnjvorskog SNSD a iz više razloga.ORLO GORLO svoje odluke donosi konsenzusom akademika iz prve lože, i bez toga nema validne odluke i podrške.
Prema unformaciji koja je procurila iz nezvaničnih izvora ima još jedan kandidat za poredsjednika SNSD a. a o tome ćemo obavjestiti javnost poslije sutrašnje sesije,kad će definitivno biti odlučeno da li Tramp uživa podšku ovog zdruga.

Биче, пази се да вас Трамп све не помете ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Prvo Putin sada Tramp... :D

Image
Nedamo mi nasu pticu tek tako bez borbe,znamo mi da je neko pukao na njegovu stolicu ali nece da moze. :)
SVI SMO MI SVRAKA !!! :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Orlo gorlo

Post by svraka »

:lol: Дај ми набави један овај костимић. :lol:

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

vrsta8472 wrote:
14.02.2017. 10:28
Биче, пази се да вас Трамп све не помете ;)
Šuti Vrsta jezik prgrizo,Tramp je puno moćan.Ovi iz SDS a planirali praviti crkvu pokajnicu na lokaciji elektra i 10. jula,ali se šuška da će tu nići pravi pravcati TRUMP TAUER kao pandam KOMERC TAUERU.Mi iz ORLA GORLA prdlažemo izgradnju kula blizankinja, ala nešto ko' u NEWJORKU,pa makar se morao partizanski spomenik iz parka izmesti u Donje Vijačane.
Naravno kum Žuna je na potezu,ministar urbanih prnjvorskih dela,da odbri i dozvoli.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Image

Samo vi pravite blizance meni sa cera ni motor u avionu ne treba da vam ih srusim. :D Mogu sa jedrilicom da ih razbucam. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Ako imaš tu jedrilicu,zaleti se u KOMERC TAUER, svjedno je napravljen bez odgovarajuće građevinske dozvole, samo pazi da da ne promašiš pa pogodiš PENTAGON .
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Necu da rusim nikome nista ja sam dobra dusa. :) Da nije tako sad bi sjedio u nekoj poslanickoj fotelji a ne ovako,nisam mogao da se opredijelim za jednu stranu,kao onaj magarac sto je stajao izmedju dva plasta sijena i umro od gladi jer nije znao sa koga da pocne prvo da jede. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Nije tebi loše,bolje je sjediti u njemačkoj kafani nego u poslaničkoj klupi.Ti se razočarao u SDS pa misliš da su sve stranke takave, ima i gorih.
Evo sada će se Nemanja vratiti na čelo SDS a pa okuplja prvoborce i stranačke gurue.Pa pokušaj ponovi ,bolje ikad nego nikad a i nikad nije kasno.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Ma kakav Nemanja,sa njim ni u crkvu ni u dzamiju,njemu ako ne pases odmah zavrsis u kobasicama. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Srbi i Cigani su isti,čim dođu na vlast ubiju oca,vidiš ovo u Srbiji.Nemanja od svojih pravi kobasice i mjesne narseke,evo Gatraića na novoj konzervi gulaša.On je najduže tata u Prnjvoru.Neda se....
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Tramp otvorio izbore, Tramp usrao izbore,glasila bi najkraća vijest iz ORLA GORLA.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Orlo gorlo

Post by neozbiljan »

Da li je rezultat na kraju isti kao kod pravog Trampa?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Neki elektori iz orla gorla promijenili misljenje
A I sam Tramp nema cvrste podrske u Laktasesitiju.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Orlo gorlo

Post by grlica »

KAMIKAZA wrote:
14.02.2017. 10:32
Prvo Putin sada Tramp... :D

Image
Nedamo mi nasu pticu tek tako bez borbe,znamo mi da je neko pukao na njegovu stolicu ali nece da moze. :)
SVI SMO MI SVRAKA !!! :wink:
Tako je ! Ptice su odavno izumrle na ovom forumu , ostala samo svraka!

Svaka čast na svim odgovorima , posebno onom kako više nemaju mašte opisati odakle im sve što posjeduju....
SVI SMO MI SVRAKA !!!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Svrake umiru pjevajuci.Pronijela se vijest da ce Prnjavor ostati bez poslednje svrake javilo je ontolosko drustvo orlu gorlu.
Sacuvajmo svrake po svalu cijenu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

ORLO GORLO prolazi krizu težu nego što režim trpi.
Tramp odbacio podršku ORLA GORLA zbog nekih akademika iz prve lože koji se sumnjiče za prisne odnose sa režimom i doušničkim djelovanjem.Želja trojice odbornika koji se po priči nekih akademika žele pridružiti ovom zdrugu bit će razamatano na sledećeroj sesiji.Navodno i samoi rade o glavi režimu jer nisu ispoštovane neke kadrovske postavke.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Orlo gorlo

Post by corkan »

Neke ljude nevrijedi reciklirati uvijek ostaju Đubre!!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Da, da posebno ovi iz Prnjvora kad su pojeli burek na Bašačaršiji prodali vjeru za večeru.

Такви су доведени у Сарајево. Још им је обећано, само да наставе са борбом против Криминала и Корупције, али само у Српској, јер на Сећији, као и на Синији, никад није било К&К, да ће ухапсити Додика и покренути процес. А они ће се вратити, На Белом Коњу, у Бањалуку.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Orlo gorlo

Post by corkan »

Džaba im pare kad te sramota da negde odeš sa njima!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

.
КАД ПОЂЕТЕ,
НЕК НЕКО САМО
УГАСИ МЕДИЈЕ

Како је некад лијепо било рећи Студирам Журналистику. Студирам Новинарство.
Данас се, исто, неука провинцијска свјетина диви кад неко каже Студирам Медије.
Диви се курац.
За Медије се не учи.
Ко ни за Вирусе.
Само се појаве. А лијека нема. Нити се могу прележати. Ни одлежати.
Сјећам се, дабоме, јер сам о томе размишљао у дугим досадним рововским ноћима, јер кад турци, усташе и чеде не пуцају, рат је једна жива депримирајућа досада, како су тих мјесеци и година, сви били усхићени.
Готово је са Комуњарама, са том усраном Југославијом, а и теби Друже Тито јебем матер, готово је са Самоуправљањем, Кардељем, Цека, Соурима и Сизовима. Само да још нешто побијемо оних изрода на линији испред нас, па нас ето у Демократски Рај, све у гузицу се ногама тукућ.
Долазе Приватизација, Демократија и Медији.
Немој, зоро, никад сванут.
Мислио сам.
Ну. Сванула је.
Па и ја дођох у Рај.
Одмах ме питају Бил код нас, у Странку Бораца.
Видим, разумију се у вишестраначки мозаик Ко Мара.
Редакције, такозвани Медији, већ попуњени. Дошли разни Новинари, из малих избјегличких мјеста. И они који су се врзмали по пресцентровима, да не би ишли у Рат.
А и не би имало смисла да се из рова вратим у Новинарство. Убица и Новинарство, не иде то.
Касније сам схватио да се Пјесник Зајебо.
У Медије, као и у Политику, може свак.
Само у рат не може, Мајку Му Јебем. За Рат се пробире.
У Рат море само онај ко мора.
Тако смо и Ми добили Медије. Ко Америка. Кокаколу смо већ имали. Много касније, појавио се Мекдоналдс, кога су, у Бањалуки, одма, набили на Тврдоналдс. И он отишо.
Али остали су Медији, Сунце Ти Јебем.
Кад сам поручио Биљани Плавшић да јој оћу помоћ, пошто је, опкољена, спавала у Банском Двору, да стражарим. Могу ја и пером, али то се иступило. С пушком сам вјештији. Она рекла да дођем. А неки политички јунаци из њене булументе, одмах ми кажу Ми сваку ноћ пратимо Сиенен и ујутро дајемо сопштење против њих.
Шта је Сиенен, Кру Ти Јебем.
Такве конзерве у рововима није било.
Док сам ја схватио, то се и код нас насиененовало у пизду матерну. Одавно имамо Сиененбеен, Сиенееннаизврат, Васковић с друге стране, Сиененбехате, Опозиција каже и Ертеересиенен.
Онда се, у тој Америчкој Демократији, поред Амбице Морин, једне свијетле демократкиње, такорекућ, појави и Демократа Трамп. Мада ће они рећи Реубликанац. То га веже за мене. И ја сам Републиканац. Република Српска.
И прије него што је постао Кандидат, Трамп, почео да јебе и заврће уши. А не да јаукат. Хиларици је толико заврто уши да је Бил цвилио кано гуја љута.
И није помогло.
Чим је ушао у Жуту Кућу Америчке Демократије, шутно ногом Сиенен и још неке Фејкалне Медије.
Шта ћемо сад, Сунце Ти Јебем.
Ко осим Трактористе Додика, смије да напада Медије.
Углавном. Наступио је Крај Медија. Кажем ја, Рајкујама.
Френсис Фукујама је мало пресро са оним Крај Историје.
Али Крај Медија је дефинитиван.
Њихов крај је почео са пропашћу Новинарства.
Као што је и Крај Индустрије почео са пропашћу Директора. Студирам за Менаџера, Боли Ме Курац.
НДД Сфера ће имати велике проблеме због Краја Медија, односно Смрти Новинарства.
Новинарство је било, чак и у Тоталитурама, нека пијаца истинитих вијести и идеја. Са више вијести и информација, него идеја.
Данас су Медији, на свом крају, велика лабораторија вируса. Оружје за краткоталасно масовно уништење. Вируси трају од насловнице до насловнице. Онај ко је разапет на Насловници, пошто је таквих много, и на све ће доћи ред, никад Исус неће постат. Неће га саранит ни у кречу.
У томе се тешко сналази и НДД, Нација, Држава, Друштво, и Појединац.
Отуђење је много веће од оне покретне траке коју је измислио Форд и Индустријски Запад.
Експлоатација је разорнија од дванаесточасовног рада у фабрикама.
Сада се експлоатише мозак. Али тако да не остаје ни јаловина.
Ти Медији, за које смо ми ратовали, у склопу Светог Тројства СПМ, Странке, Приватизација, Медији, сада су потпуно демаскирани.
Као најлажнија фасада у Историји Цивилизације.
Они су разоткривени као најружније огледалце, оно са рупом а без кулгице, савременог друштва и државе.
Мада је њихова лаж, самима себи прво, о томе како су они Седма Сила, како су вентил и трофазни генератор Демократије, Грађана и Права, служила у сасвим друге сврхе.
Они су, сада се види, Седма Кила, Брух, Мудо Марјаново, Неурађен Чимбур.
И то је свјетска добит за Трампа.
Ако ништа више не усере у свом мандату, усрао их је, Медије, и Америку, за медаљу.
Кад су допиздили једном Америчком Президенту, знаш да је ђаво дошо по своје.
Мада ја мислим да су њима, ипак, Саопштења дошла главе.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Image


A NA RECEPCIJI VASO TOSIC U TURBANU :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Та особина Слабих Православаца није овдашња. Она је индукована из исте те Отоманске Подсвијести коју су паше одржавале као главну технологију владања. Јер је свако, од подржавалаца Паше, знао да ће изгубити главу, што постаје важнији и Паши ближи и оданији. Само се из крвних жила трудио да то буде што касније.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Image

Image

AkA -MRAKA- DEMICI ZABRINUTI ZA STANJE U NAŠOJ MALOJ AVLIJI...
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

Змијо, немој сада да се уобразиш ;)

И шта је Калабић одлучио, хоће ли ићи у СДС или не?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Pogrešno postavljaš pitanje Vrsta.Bolje da si postavio pitanje hoće li knez u DNS.Opsjednut si Klabićem ko ' kuja krpačima.
Evo javno te pozivam da prihajaš na ORLO GORLO i postavi bezbroj raznih pitanja.
Ima rana, samo dok se pričestimo, jer ima nas koji postimo i spremamo se pričestiti kod popa Zdravka. :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply