Orlo gorlo

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Neka Vuka, pa makar i sakat bio !!!
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Obavezno na orlo gorlo privesti žutog i švraku i objasniti im da ovaj režim na njih ne računa.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

Јеси ли сигуран?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Pa dodi da utvrdimo,zuti I Svraka su veoma upotrebljivi nikad se nezna a I rezim je boleciv na slabe karaktere.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Orlo gorlo

Post by svraka »

Izgleda da sam dobro fulao oko nekih procjena. Ja udrugu "Orlo gorlo" nisam svrstavao ni u jednu političku grupaciju. Mislio sam da su to neartikulisani pljuvači bilo koje vlasti, i bilo koje opozicije. Pljuvači svega i svačega. Samo nek se pljuje.

Kad ono, ne lezi vraže, Zmija, kao potparol ovog udruženja jadnika, poziva me da budem poslušnik aktuelnog režima.? Smiješno. Znači, ipak se lobira za aktuelnu vlast. Ma ja tu ne vidim ništa loše, ali zašto to kriti kao zmija noge?

Siniša Gatarić je inteligentan, obrazovan, svjetski čovjek, Darko Tomaš je inteligentan, obrazovan, svjetski čovjek,... kada neko u taj krug ljudi kojima se trebamo ponositi, pokušava ubaciti nepismene, nemoralne, nepristojne,... osobe...jedino što čovjek poželi je da pobjegne što dalje odavde.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Ti profulaš švrakac vrata od stana kad popiješ koju pivu više,da nećeš profulati udruigu ORLO GORLO koja je puna simbolike i metafore koju ti nažalost nisi u stanju da razumiješ.
Mi nismo nikavi pljuvači,ali nismo kako voli reći moj drug Žuna ni podguzne režimske muve,koje se naročito okupljaju oko skoro otvaranog dupeta,pa da letimo i falimo rep kako je dobar.
Ti nam se stalno motaš oko nogu glumeći neku dobricu i poštenjačinu, a sam znaš da si sitni režimski korupcionar i nemoj nas tjerati da te ozbiljno opičimo pa makar zaštićenu vrstu švraku nikad više ne vidjeli.
Možemo se igrati i zajebavati, ali ako ne razumiješ igru uzmi svoju loptu i mrš kući.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

bičbožiji52 wrote:
11.02.2017. 17:00
Neka Vuka, pa makar i sakat bio !!!
Jebo Vuka koji iz tudje ruke jede,to je pas vucijak a ne Vuk. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

A šta ako je u pitanju vučica?????? :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Orlo gorlo

Post by svraka »

Ti nam se stalno motaš oko nogu glumeći neku dobricu i poštenjačinu, a sam znaš da si sitni režimski korupcionar i nemoj nas tjerati da te ozbiljno opičimo pa makar zaštićenu vrstu švraku nikad više ne vidjeli.
E још ме само ви папци нисте "опичили"!

Није да вас тјерам да то учините, у питању је само радозналост. Преживио сам "опичавање" Живковића, Калабића, Гатарића, Крапостенске,... баш ме интересује имам ли снаге да преживим "опичавање" од стране "просвјетитеља" и "видовњака" из удруге "Орло горло"?!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Nisi naučio zakone korupcije ,i nikad to nemoj raditi sam,jer uvjek će te svi opičiti.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Orlo gorlo

Post by svraka »

Нисам научио законе корупције, јер ту школу нисам ни похађао. А самоук нисам. Школован сам човјек, али у другим школама. Не у тим школама гдје се изучавају закони корупције.

За све вас који "опичавате" имам само једну поруку: могу живјети са шнитом хљеба цијели дан,.... и тако годинама. Тако да знаш, "Бичу змијски", нисам се препао, напротив, волио бих да заратим, званично!, са вама сероњама из "здруга" "Орло-горло".
Није ли ово позив на обрачун са "режимским послушником"?
Идемо браћо, ја сам спреман на сва ваша пљувања,

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

Ово постаје опасно, ја сам на свракиној страни.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Pa svrakac ako neznas I nisi ucio u skoli onda se NE fataj u kolo lopovsko jer se NE moze kako narod kaze biti I j....n I posten.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Orlo gorlo

Post by svraka »

Е, па, бандо беспосличарска, да вам је имало стало до просперитета ове касабе, не би се бавили самном, него са онима који могу нешто промијенити, и боље урадити у овој вукојебини.
Нећу у коло са вама! Никада! И теби, и свима присутнима, ако имате нешто да кажете због чега бих се требао стидјети, и поклопити ушима, ДАЈ РЕЦИ ТО ЈАВНО! Стално потежеш неку причу, неку "назнаку" , мога лоповлука. Дај више, стави на сто шта имаш! Наравно, ако имаш ишта. За шта ме оптужујеш, шта сам згријешио?
Чуј, ја глумим добрицу! Ја ништа не глумим, ја сам тако одгојен, и не могу се промијенути. А и да могу, не бих!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Aklo su za tebe ministri,narodni poslanici, direktori i zaslužni građani banda besposličara , onda neznamo u šta ti spadaš draga šarena glupa ptico.
Kako ti korupciju nisi učio u školi, teško ti je objašnjavati njene postulate,kako nastaje, kako se sprečava ,kakao se multiplicira, a posebno kako se sankcioniše.
Naravno ORLO GORLO je moralna, a ne pravna i pravosudna kategorija,tako da se mi toJim nebavimo
Tebe nije niko nigdje optužio,kad bolje pročitaš svati ćeš da si u velikoj zabludi.

https://www.facebook.com/lovlovac/photo ... 47/?type=3
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Orlo gorlo

Post by svraka »

Реално, не спадам ни у министре, ни у народне посланике, ни у директоре, ни у заслужне грађане... Глупа шарена птица, е то је најближе (ако се за црно-бијело може рећи да је шарено).
Не спорим да сами себе (Орло-горло) доживљавате као моралну друштвену категорију. Поштујем, о себи мислите да сте Богови. Ок. Ја вас доживљавам сасвим другачије. За мене сте банда беспосличара, којима је функција репродукције сопствене врсте (хомо сапиенса) постала немогућа (пожутио родни лист), те сте се бацили на једино што вам је преостало: прђење у прашину.
Схватићеш-свати ћеш. Немамо о чему причати више.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Ntočan navod, švraka je kao i kreja samo uslovno crnobjela ptica, i maju one ona perca što se za šešir djenu, kao znak prestiža.(lovac)
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Orlo gorlo

Post by svraka »

Tako je. Ćao, vidimo se.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Drago Kalabic
19 минута ·

Ovih dana Prnjavor lici......na Bejrut......prljav, pun rupa,ulice niko ne pere.....sahtovi raskopani .....mracan, bez rasvjete......kerovi na svakom cosku.....SDS-ovi direktori orgijaju po privatnim festama.....pjevaju pjesme o Tomasu i sprdaju se sa njim ( Krajisnik na festi u Palackovcima)......po novinama ga pljuju....... sve je isto....ko i lani.......kao da je Gataric jos nacelnik opstine........ jedan komunalni policajac iz NDP obilazi mesare....opominje ih za reket..a najavio se i ovima za baste....vrijeme je da mu plate.....njegova je vlast......a ide proljece.......SNSD-eu je izgleda jos
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Orlo gorlo

Post by sifra »

Biče, ako već ne znaš pravopis, promijeni barem u potpisu ne znam i ne treba.
Alea iacta est!

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Orlo gorlo

Post by neozbiljan »

Vidi vidi čim neko pecne društvo oni ga u svom maniru opletu. Kao da je zmija pisao post. Kakva mesara, kakva basta?? Budite jednom konkretni i precizni pa da svi opletemo po istom, ako je zaslužio!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Sifra sta ti vise volis, SISU ili MLIJEKO.???
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Svraka je lijepa sarena ptica,samo smo mi daltonisti,pa sve vidimo crno bijelo. :D
I ja sam zato na njegovoj strani.Covjek se bori kao Don Kihot ,ali ovih stranackih vjetrenjaca se namnozilo. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Tramp sutra pozvao ORLO GORLO na molitveni doručak u elitni restoran na tajnoj lokaciji.Na meniju su bjeli bubrezi, omiljena milošta jednom režimskom službeniku, da mu ovom prilikom ne otkrivam identitet Nije red !
Prema mojim saznanjima, poslednja ihformacija govori da je upitna podrška Trampu za prvog čovjeka prnjvorskog SNSD a iz više razloga.ORLO GORLO svoje odluke donosi konsenzusom akademika iz prve lože, i bez toga nema validne odluke i podrške.
Prema unformaciji koja je procurila iz nezvaničnih izvora ima još jedan kandidat za poredsjednika SNSD a. a o tome ćemo obavjestiti javnost poslije sutrašnje sesije,kad će definitivno biti odlučeno da li Tramp uživa podšku ovog zdruga.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Bijeli bubrezi su dobri ali kome za dorucak dopadne ono iznad njih taj je najebao. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply