Orlo gorlo

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

Змијо, колико видим СДС за своју објаву све твоје слике што си сликала читаву годину, искористио за пропагадну против радова у твојој улици и начелинка?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Rekonstrukcija ulice je vise lokalni i operativni, nego politicki problem.A sds bolje da se pozabavi mekticem nego mojom ulicom.Kriju se iza omnladisnski saopstenja, a suruju sa dodikovom strankom.O slikama i slikanjima bar ti ne bi trebao govoriti.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

ЗАШТО ЛИДЕРСКЕ
ПОЛИТИЧКЕ АНАЛФАБЕТЕ
МУСЛИМАНА У БиХ
ВОЛЕ ДА СЕ ИГРАЈУ РАТА

◘ Када никад Рата видјели нису. Као учесници. Увијек као Пришипетље.
◘ Када су само случајно искористили валове Распада Југославије, који је организован не због независних Словеније, Хрватске и Завнобихаре, већ ради уништења Срба и Србије.
◘ Када су изгубили Рат против Срба и Хрвата у коме су хтјели да их потчине или растјерају у Хрватску и Србију.
◘ Кад су у Дејтону добили само име Босна и Херцеговина, које им није при души. А и комунистичко – аустроугарско је.
◘ Када им је у Дејтону спашена част јер су тамо послати као дио муслиманско-хрватске Федерације, како би неко, номинално, имао да се припоји Републици Српској, јер нису смјели да је оставе као самосталну, готову и изграђену Државу, и тако сачини унију двије државе, БиХ, са само десет надлежности заједничких институција.
◘ Када су, путем Алије Изетбеговића, Оца Бакира и Нације, грлом у јагоде жртвовали Мир, да би несрећни муслимани, и Срби и Хрвати, страдали без икакве потребе.
◘ Када су се, у тој Жртви Мира, Рату против Срба, Хрвата и Бабе Абдића, једва спасили уз помоћ Хрватске, Муџахедина, Америке и Нато Пакта.
◘ Када Рат, као ни Унитарна Босна, која се промовише као циљ, али се именује као Држава, да се Власи не досјете, није циљ ни интерес муслимана у БиХ.
*
Невјероватно је колико су муслимански аналфабетски лидери способни да се индукују Додиковима јавним варалицама.
Њихови иступи поводом Резервног Састава Полиције Републике Српске и Трећег Република Српска Пука, као и ранији иступи Бакира Изетбеговића о хаубицама и другом оружју типа Злунетребало, показују сво одсуство елементарне политичке локације у времену и простору.
Кад је у питању оружана сила, војна и полицијска, оружје, овдашње и инострано, окружење, хрватско и србијско, мозаик Великих Сила, ништа није на страни Сарајева, муслиманског политичког вођства.
Умјесто да се упињу да свим силама сачувају један рачун ПДВ-а, Савјет Министара и Предсједништво БиХ, они пријете Српској и радикализују своју Јавност која не постоји.
Они се тиме чак ни не додворавају свом Бирачком Тијелу.
Јер га немају.
Све су то Џамијски Бирачи.
Дириговани.
Иначе, прави Бирач муслиманске политичке артикулације, никада не би гласао за Комшића.
Трипут на банану.
Република Српска треба да искористи ту низбрдицу и убрзање разлаза, којег ствара Сарајски Политички Круг.
Једнако убрзано и унапријед.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Dr.Vukadin
Posts: 101
Joined: 06.02.2013. 01:28

Re: Orlo gorlo

Post by Dr.Vukadin »

Svice poginemo u vodu ?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Konacno ukrocena Lisnja u cijeloj zoni autoputa'' 9.Januar'' i dugogodisnje poplave u ulici Zivojina Preradovica otisle u proslost.
ImageImageImage
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Ja mislim da sve to u dobroj mjeri zavisi kolika je Ukrina .Kad ona podupre dzaba je ubrzana Lisnja.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

Зависи од нивоа ријеке Саве. Ако сава не може да прими Укрину, Укрина не може Лишњу и ето поплаве. Мада је ово сада 100 пута боље него што је било прије.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Image
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote:
15.05.2019. 10:55
Image
Da ...mijenjamo izgled...zato sto narod sadi cvijece u rupe na putu.... :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

ЗАШТО БОШЊАЦИМА
СЛУЖИ КОМШИЋ

◘ Да прави Будалу од себе. На тај начин игра улогу маскирне мреже за њихове параинституционалне дјелатности.
Политичко Бошњаштво је од почетка, овдје, дјеловало кроз паралелан свијет, мимо институција и мимо реалности.
Кривична Пријава Комшића, против Додика, који је нешто говорио у Бањалауци, његов је досад највећи успјех у тој дисциплини.
◘ Да обезвређује Заједничке Институције БиХ.
Док Комшић игра улогу Будалаша, Звиздић, чији мандат је завршен, „у званичној посјети Румунији“.
То је тај бошњачко-политички, паралелни свијет владања над Србима и Хрватима.
Комшић је Члан Предсједиштва и то се у попису политичких послова сматра Предсједником Државе.
А једном члану колективног Пресједника Државе, кавагод је, не приличи свакојака банализација.
Ну. Она је потребна Политичким Бошњацима, Сарај Чадору.
Јер се тако најефикасније управља и животима и смртима.
То је само наставак прегласавања Срба у Скупштини БиХ, прије Рата.
Комшић, сада служи за Прегласавање Хрвата у Предсједништву БиХ.
◘ Политичким Бошњацима, као и Странцима Усранцима, Комшић служи за снижавање критеријума, стандарда и спуштање љествице.
Сви би они, и Сарај Чадор, били срећни, пресрећни, када би у Предсједништву била Три Комшића.
Умјесто директно и легитимно изабраних представника трију Нација.
Сарај Чадору, нарочито, не треба ни истински Национални Бошњак.
Јер би то обезвриједио Бакирову Сећију.
Као институт свих политичких одлука над муслиманима и над Србима и Хрватима.
Стога њима свима смета Додик. Јер србује.
Стога траже од ОХР-а да се потегну Бонска овлаштења.
*
Република Српска, сваки њен представник, изабрани или именовани, сваки политички, административни и службенички инокосник, мора да схвати да све што учини за БиХ, биће искориштено против Српске и Срба.
Оружан снаге, УИО и један порески рачун, БХТ, Суд БиХ, СИПА... огромни су и непобитни примјери.
И да има на уму да у Народној Скупштини има много Комшића. Који би да је обезвређују. И обезвређују је.
То је иста, западна, међународне заједнице, технологија девастације НДД Сфере.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

ЛИТИЧКИ ЉЕТОПИС Рајка Васића
уторак, 21. мај 2019.

ЕКОНОМСКЕ
ЛАЖИ И РАКЕ
ЕВРОПСКЕ УНИЈЕ

Пита ме један друг на Твитеру, зашто сам стално против Вучића. Кад Србија никад није била овако у узлету. Аутопутеви, фабрике...
Дијалог, Разграничење, Арапи, Аеродроми... додајем ја.
Ну. Ствар је озбиљнија.
Вучића не процјењујем конкретно.
Вучић није ништа од тога. Вучић није Грделичка Клисура.
Вучић је један од најпогубнијих Лидера на силазној путањи Србије.
За то је крив.
Крив је што уништава потенцијале који могу да зауставе Силазак Србије.
Вучић није економска категорија.
Не постоји Вучић Берзански Индекс.
Нити Економски Продукт по глави Вучића.
Он о Економији нема појма.
Ствар је у Европској Унији.
Која систематски уништава овај простор.
◘ Уништава домаћу производњу било чега.
◘ Уништава Пољопривреду и све са земље.
◘ Реформама уништава школство, здравство, јавну управу, Судство, Јавност...
◘ Уништава радни потенцијал јер системтски и масовно одводи не само радно спсобне већ и читаве биолошки потенцијалне и економски ефикасне породице.
◘ Задужује Државуљке који су настали на Сфрјишту, и друге. Некад је то радио ММФ. Сад их има неколико.
◘ Државу обавезује пензионерима и другим социјалним опслугама а она то, задужна и без радних мјеста, не може издржати. Тако постаје Полигон уличне и демократске анархије.
◘ Кредитира само оно што може користити ЕУ и НАТО. Тако је и у Хрватској, у БиХ, у Србији, а тако и у Албанији.
Недавно су наивци извикивали како ЕБРД и други, улажу 400 милиона еура у БиХ.
Не улажу. То су Кредити.
И сви се праве будале. Чак и Опозиција у Српској, која уби јавност о томе како Влада Српске задужује Српску за десет, педесет, сто, двјеста милиона.
*
На том економском „успјеху“ плива Вучић.
На том „успјеху“плива Хрватска, плива БиХ.
Косово и Сјеверна Македонија неће бити под тим третманом, јер је Територијализација обављења приручним средствима.
Стога политику ЕУ треба што прије, јавно, категоризати као Гробље за ова подручја.
То треба да ураде пичке екононске, уиверзитетске и интелектуалне, јер политичке не знају и не раумију. А не да ћуте и серу о томе како и сељак оставља најбоље говече у штали а продаје оно неизгледно. Док, ми, серу они, чинимо обрнуто.
Доћи ћемо дотле да ће нам ЕУ и САД уводити санкције за сваки кинески телефон.
Фабрика ни видити нећемо.
НЕУНАТО.
Треба да буде Слоган сваке озбиљне националне Странке којој је Национална Српска Држава на уму.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Orlo gorlo

Post by svraka »

Не у НАТО Радмановићу! Осјећаш ли грижу савјести Радмановићу, због стављања свог потписа за улазак у НАТО? А можда то није твој потпис, него само твоја рука која је овјековјечила тежњу српског народа да се приклони под скуте својих душмана, својих џелата?

Наравно да се излапјелог старкеље Радмановића ништа није питало. Он је само потписао оно што му је актуелна власт (којој је и сам припадао) наложила. И наравно да је за ту срамоту нанесену српском народу адекватно награђен.

Чести су графити "НЕ У НАТО". Све су чешћи и чешћи. Знам да је трошак за спреј у боји, а и простор за шарање је често лимитиран, али ипак би ти графити требало да гласе:"НЕ У НАТО РАДМАНОВИЋУ!" А под "Радмановићем" нека се нађе онај коме паше. Онај који га је створио.

Мени не паше. За мене је "Радмановић" симбол издаје свог племена, своје дјеце.

Остоја, пишаш у исту тикву као и Радмановић. Поштеди нас својих бљувотина.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Orlo gorlo

Post by svraka »

Уф, грешка. Није Остоја, но је Рајкула.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

KOMPANIJE ZA SVAKU POHVALU

TERC TRADE iz Prnjavorsa i B.S. INZINJERING iz Derevente na rekonstrukciji ulice Vida Njezica u Prnjavoru pokazali visok nivo profesionalnosti i pozrtvovanosti na izgradnji takozvanog energetskog nivoa rekonstruirajuce ulice-
Za nepuni petnaestak dana ove dvije privatne kopanije obosatrano u ulici. na ukupnoj duzini cirka 2.000 metara postavili su na desetine sto manji, sto veci centralni jedinica. narodski receno sahtova, i kablova svih vrsta za potrebe optickog,telefonskog,strujnog i rezervnog kablovskog protoka za sadasnje i buduce potrebe.Ovaj nivo rekonstruktivni radova u ulici nista manje nije slozen, nego sto su to radovi na kanalazicionom, i odvodu povrsinski voda,kao i postavljanje nove vodovodne infrastrukture.
Paznju nezadovoljni gradana dosadasnjom rekonstrukcijom ulice, izvodaci radova ove dvije gore pomnute kompanije skrnuli su prije svega svojim pozrtvovanim svakodnevnim radom na trasi, po onoj narodnoj. OD IZODA DO PREODA,pa cak i nedeljom.
Takv odgovoran odnos prema poslu pokazuje i prije roka zavrsena faza rekonstrukcije ovog dijela posla na rekonstrukciji ulice.
Da su ovuom dinamikom radove izvodili glavni izvodaci radova MG MIND, rekonstrukcija ulice Vida Njezica u Prnjavoru bila bi davno zavrsena u predvidenom roku od 120 takozvani RADNI DANA.
Treba kritikovati one neodgovorne, kao sto treba pohvaliti i one odgovorne sto svoje poslove na vrijeme i u skladu sa predvidenim rokovima rade,a najabolje sudije smo mi gradani koji zivimo u ovoj ulici, i svakodnevno pomno pratimo i radujemo se konacnom zavrsetku ovog velikog kapitalnog projekta u Prnjavoru.
Imao sam potrebu ovo napisati bez ikakve poslednje namjere,jer moje predhodne kritike oko TRAPAVE rekonstrukcije ove nase ulice naisle su na mnoga odbravanja javnosti, ali i podozrenje neki ljudi koji su se nasli prozvanim, za veliko probijanje rokova rekonstrukcije ulice Vida Njezica u Prnjavoru-
ImageImage
.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

ZMIJA wrote:
23.05.2019. 19:24

Imao sam potrebu ovo napisati bez ikakve poslednje namjere,jer moje predhodne kritike oko TRAPAVE rekonstrukcije ove nase ulice naisle su na mnoga odbravanja javnosti, ali i podozrenje neki ljudi koji su se nasli prozvanim, za veliko probijanje rokova rekonstrukcije ulice Vida Njezica u Prnjavoru-

.

Змијо, то што си ти написала прочитало је преко 70 000 људи и не знам коме је то могло сметати? Све је било на мјесту и аргументовано, осим да је начелник као инвеститор одговоран што му надзор не ради посао како треба и што не наплаћује пенале од МГ Минда, јер су прешишали рок.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

САМОСТАЛНОСТ СРПСКЕ

ПОЛИТИЧКИ ЉЕТОПИС Рајка Васића
петак, 24. мај 2019.

МИЛФ МАМЕ
ИЗ ММФ-а,
КУКАЈУ ШТО НЕМА
НОВОГ АРАНЖМАНА
СА БиХ

Како то да у сједишту ММФ-а боље знају шта је добро за БиХ, за Републику Српску, а ми не знамо.
Зато што њихов циљ није добро.
Они су Финансијски Дудаковићи за Српску.
Пали, све је то српско.
Онај смијешни и жалосни Пароди, Емемефовац у БиХ, жали се у АНН, Америчким Независним Новинама, да нема аранжмана са ММФ, запео још прије Избора, чекају нову власт па да виде шта ће и како ће.
Нема ко није, у Свијету, прокљувио да су Емемефовци, у ствари, Маратонци који трче почасни круг у паљењу Земаља, Држава и Економија.
Само се још могу продати Глупом Босанцу у Сарај Чадору.
Зато што Сарај Чадор мисли да ће се тако задужити Република Српска и пропасти.
Цркнут стојећи.
Емемеф тражи читаву лепезу услова за своје јевтине кредите.
Они се зачињавају и јевтиним триковима као што су дубинска анализа два телекома у ФБиХ, али је њихова суштина у дестабиизацији.
Триковима, јер те Телекоме желе продати како не би били полуге Власти у Федерацији. И како би Властима остали само шахтови и пропусти, да владају. И купљење лишћа ујесен.
ММФ стално тражи смањење администрације, смањење плата, смањење пензија, смањење борачких давања...
Шта то значи.
Значи, константно генерисање широког социјалног незадовољства.
Како би увијек имали велике румунске протесте, које јавно прижељкује Вигемарк.
Значи, смањење потрошње.
А смањена потрошња значи смањење пореза и осталих давања у Буџет.
И смањење радних мјеста у продај и услугама.
Знач, одлазак у ЕУ, јер овдје се Вако више немере.
У ери огромног дефицита Буџета једне велике силе као што је САД, они траже идеалне форме у БиХ.
Ко је ту луд.
Република Српска може без ММФ.
И треба јавно да прогласи да више није заинтересована за Аранжмане.
Федерација БиХ, ако јесте, нека настави.
Када се донесе Изборни Закон, Лекс Антикомшић.
И када се формира Власт.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

ВАЛТЕР МЕКТИЋ
БРАНИ КАДИЈУ

Јер. Кадија те тужи, Кадија те суди.
Мектић је најавио још боље, масовније и организованије протесте око ВСТС, него прошли пут. Јер се, вели, само протестима може срушити та Корупција.
То је тактичка разрада велике Стратешке Жеље Вигемарка, опјеване у Севдалинки, Кад ће и овдје масовни протести, као и у Румунији.
Ипак, Мектићева офанзива на Ружицу Јукић и Тегелтију, није директно повезана са Странцима Усранцима.
Али је свакако прећутно одобрена и од Мектићевих Инсталатера, чак, и индукована.
Мектић то ради искључиво за потребе Сарај Чадора.
Јер. Тих Хрвата и Срба се много накотило у Судству и Тужилаштву.
И, јер, ми, Сарајчадораши, не можемо да поднесемо те националне редаљке.
Све мора да буде наше. Зато је и смјештено у Сарајеву.
Шта показује Афера СИПА 2000 КМ.
Прво, да је Државно Министарство, како Сарај воли да тепа кокошињцу и свињцу од Мектићеве Безбједности,
Потпуно у рукама Сарај чадора. А и друга министарства су.
Друго, СИПА, Држвна Агенција, такође је у рукама Сарај Бакир Чадора.
Правосудни Сектор, није. Откако је умрла Медџида а дошли њаки Срби и Хрвати.
Свакако да Мектића треба схватити озбиљно.
Јер, он то мора да ради.
Јер, искрено мисли да мора то да ради.
Јер, само таква Будала може да се прихвати тог нелегалног службашког посла против Срба и Хрвата.
И, треба имати на уму.
Ако успију, не против Тегелтије и Јукићке, већ против ВСТС, неће се на томе зауставити.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Orlo gorlo

Post by nenad 10 »

ZMIJA wrote:
06.05.2019. 21:46
nenad 10 wrote:
06.05.2019. 18:15
Interesantno je da Zmija ovako udara po SNSD_u! Ali to je samo kad je njegova guzica u pitanju. Hrabar je on kad tako smije jer sve je uvalio na budžet.
Ti si Nenade jedan veoma iskopleksirani covjek i kad su politicke stvari na temi bolje da sutis Ja sam bio HRABAR i onda kads u mnogi pisali podase.Ja ne udaram po SNSD a jer ta partija kao i tvoj SDS postoji samo na papiru,a ti se osjecas veoam ponosnim sto si pripadnik tog odavno propalog zdruga.
Nisam ja iskompleksiran već su ovi tvoji izgleda na neodređeno primljeni. Istina boli ali šta je tu je a ti me demantuj? Znaju forumasi o čemu je riječ ali neće da ti kažu.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

nenad 10 wrote:
09.06.2019. 22:37
Istina boli ali šta je tu je a ti me demantuj? Znaju forumasi o čemu je riječ ali neće da ti kažu
Boli mene Neso K.....Sta ja treba da demantujem u Prnjavoru.Tvoji su mi suprugu ostavili bez posla.Mene su smjenjivali stranackim resenjem sa rukovodeceg mjsta u fabrici STJ bezobrazno.Sta je trebalo da mi i djeci zabrane da rade, a to sto mi jedno dijete radi na opstinskom salteru za 450 km,dabogda i i tvoje tako bilo uvaljeno na neki jebeni budzet.Kako mozes biti takav sonjo i nula bodova karkter ljudski. Pogledaj ti ako imas oci neke druge prnjvorcane kako su pljackom stekli svoj prvi miuliom,
Zamoljavam te da mi se klanes moje porodice,jer za to nije ovaj formum planiran.Seri tamo po nekom dtrugom,ako imas muda

Image
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Za nepovjerovati
Onomad napisa tekst i svoj kriticki stav o rekonstrukciji moje,odnosno nase ulice Vida Njezica u Prnjavoru, cija se rekonstrukcija dobrano odizila, i zbog sporosti rekonstrukcije. mnoge nas koji ovdje zivimo i svakodneven prolaznike dobrano traumirala.
Istini za volju nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas povodom mog kritickog teksta javno se oglasio i generalnom izvodacu radova MG MINDU javno ''zaprijetio'' da ce na osnovu ugovora sa izvodacem radova traziti da se plate penali zbog ogromnog prekoracenja ugovorom predvidenog roka rekonstrukcije.Posle toga nesto se i pocelo uzurbanije raditi na trasi,pa ocekujemo da ce kraja ovog ljeta ulica konacno dobije svoj predvideni izgled kao jeadan od veliki kapitalni investijcija u Prnjavoru.
Ali ne lezi vraze, moja dobronas
mjerna kritika obi se meni o glavu, kud meni, kud citavom mom kvartu koji broji preko 27 domacinstava.Duboka opstina
i duboka projektantska mafijam zajedno u sprezi sa vlasnikom Prnjavora,ekspresno su izvrsili doprojektovavanje na samoJ trasi i mjesto pozitivni improvizacija, radili su izmjene projektne dokumetacije na stetu cijelog ovog projekta, i na stetu sami gradana u ovoj uliciTaksativno i po redu cu pokusti ovu improvizaciju projekta rekonstrukcije ulice Vida Njezica pribliziti laicima a i strucnoj javnosti.
Dvadaeat sedam domacinstava u mom kvartu zasluzuju kvalitetniju ulaz u naselja, ako je verc samo jedan i zajednicki(iako se ovaj jedan jedini kosi sa zvanicnim knjigama opstinske katasterske knjige.
Evo slike ulaza u naselje preko oborenog ivicnjaka
Image

Zar naselje od 27 domacinstava nije zasluzilo ovakav ulaz sa ulice, kao sto je to par metara na suprotnoj strani ???
Image
Da jezik ako i dobronamjeran sjece glavu vidjet cemo na sledecem primjeru ?Image
Ovdje je prvobitno bio predviden potporni zid ali imrovizatori i izvodaci projekta su odustali od potpornog zida,jer zaboga u prvcu je moje kuce
Ali zato 50m nize, u isto ulici, potporni zid je uraden po pravilima struke i potrebe
za nepovjerovati je da se ovakve stvari desavaju

Image

Gospda izvodaci sto na mene zamahuju bagerskom kasikom, sto sam se drznuo nesto kriticki napisati o probijanju rokova rekonstrukcije ulice za osvetu meni i cijelom ,mom maselju ovaj mobilni klozet radinka cijelo ljeto drza na samom ulazu, u ZMIJSKO NASELJE.
Evo slika sve govori.
Image
Image
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

Image

Змијо, зато су вам поставили клоњу испред кућа :smt005 :smt005 :smt005

За боље и нисте
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Jel ovo Tepic cuva Darkin plakat da radnici ne poderu ?😜
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

Камиказа, тужно је то што раде Змији само зато што је јавно рекао оно што ми сви мислимо. И видиш како му се свете, компликују му ионако компликован живот. Да ужива у пензионерским данима и да пише неке мемоаре из свог богатог политичког живота. Туга, још ће га закопати живога у неком каналу.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply