Orlo gorlo

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Sucur i mojim akademicima sto su mi dali onolike diplome a da ni ne znam gdje rade. :smt005 Akademiku ekber. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Ako si kod njoj kupio vozacku ,pazi gdje je produzujes...ne idi u MUP ni za zivu glavu...
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

ZMIJA wrote:
21.06.2017. 08:44
Znas ti to bolje od mene Vrsta.Ti si uvjek Sa nilskim konjima krokodilima naseg rita.
Tebe ne interrsuju zabe I zmije sem kad Su u funkviji tvog prehrambenog lanca

Шта га кријеш, ко змија ноге :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

A ti mene navlacis ko baba unuce na sladoled.
Prijavi se slibodnim zidarima u orlo gorlo pa CES stosta saznati sto nije za oficijelnu javnost.
Plati jednu ranu I eto ti GA....
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote:
21.06.2017. 12:48
Ako si kod njoj kupio vozacku ,pazi gdje je produzujes...ne idi u MUP ni za zivu glavu...
Pa ti sto su prodavali vozacke na crno sada i rade u MUPu :smt005 uzeli ih zbog radnog iskustva :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Ako rade ne mora da znaci da su i svoje pecate doninijeli.Oprez.....
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by просвјета »

:lol:

Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

Image

Драго се враћа у великом стилу :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Jos samo da se vrati Gataric da rastjera ove podguzne muve oko Nemanje.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Cika Jova Zmaj bi na ove podguze muve rekao:

Jest, ni onda mira nemam.
Tu je trka od čeljadi.
Tu su muve, tu obadi.
Makar lego potrbuške.
Sviraju mi oko njuške.
Ni za časak ne smem leći.
To je baš kereći.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by просвјета »

:D Ка'ће бијели дим?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Nema jos dima jaka vatra gori.
Ovdje se lozi briket a ne kuruzovina.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Na sinošnjoj sesiji kod Pepe akademici ORLA GORLA u pripitom stanju su se razišli, a da nisu riješili jednu od najvažniji tema i dilema,a to je da li i dalje prnjvorski režim samo kritikovati ili ga rušiti i rušeći kritikovati.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

КАКО ПРОПАДА
СТРАНАЧКА
ОРГАНИЗАЦИЈА
А КАКО СВЕ ПРЕУЗИМА
VOTEMANAGER
SYSTEM


Мој научни Институт За Рупе, референц листу не могу да понудим јер је географски разуђена УПМ, дошао је до невјероватних сазнања. Први пут у историји. Огроман број енергије појединаца усмјерава се према Рупи. У толиком броју да она од енергије појединаца прераста у енергију колективитета и постаје социјални систем понашања који се убрзано разрађује и постаје све ефикаснији. И Рупа постаје све већа.
Мој Инситут За Рупе, у склопу истраживања, провео је велики експеримент на валидном узорку. Сваки испитаник добио је јакну у којој је један џеп имао Рупу а један није. У току од седам часова кретања по кругу једне напупштене ЈНА касарне, у џепу са Рупом рука је била 78% времена. Док је рука која није осјетила Рупу била у џепу само 17% времена.
Послије Пећине, за развој људске заједнице најзаслужнија је Рупа.
Пећина је била значајна у сартровском, егзистенцијалном смислу а Рупа у смислу организовања и развоја интелигенције.
*
Напомена: Ово раде само болесници.
Када се анализирају бирачка мјеста у Републици Српској и резултат сваког појединачног кандидата, долази се до објашњења зашто су и како неки кандидати добили необјашњив број гласова. А нико их никад није видио ни у тој мјесној заједници нити на домет хаубице.
Кључ, познато је лежи у Бирачким Одборима.
Ако је Бирачки Одбор одговарајући и на одговајући начин повезан са посматрачима, разлика у броју гласова за мене, прије 19ч и прије првих пијетлова, може да буде енормна. Рецимо: да прије 19ч нисам добио ни један лични глас а да сам послије 19ч добио све гласове које је добила и моја странка.
Бирачки одбор и посматрачи формирали су Рупу. Шта је полетјело према Рупи. Ја нисам. Али Паре јесу.
Рупашење у изборима омогућава Изборни закон БиХ. Бирачке одборе и посматраче предлажу Политичке Странке. Ако је кандидат из организације, ако је организација стала иза њега, све тече нормално. Ако је кандидат из менаџерске структуре, из структуре конфигурисане екстерне моћи, ништа не тече нормално. Тече с парама.
Мислим да сам био јасан. Чак и за Митра Михајлицу.
Нпр.
Бирачко мјесто 083Б015 Снагово. Један јунак је добио Стопосто. Колико и његова странка. Само су двије страначке јунакиње успјела да откину по два гласа.
А од 87 бирачких мјеста у тој општини, јунак је на 61ом добио свих Стопосто страначких гласова.
На БМ 083Б019 Доња Каменица била је уравниловка. Додуше тамо је само 13 гласова било за Странку али су сви кандидати добили по тих 13 гласова.
ВМ038Б006А, ОШ Свети Сава. Странка добила 106 гласова. Јунак који је из друге општине, добио је свих 106 гласова. И још група од четворо јунака. Исто и на БМ 038Б009Б Пијескови 1.
Посебно треба обратити пажњу на Парове Гласова.
Ако извиђачи примијете да су два кандидата, али и кандидат и кандидаткиња, на много бирачких мјеста добили идентичан број гласова, пар је дубо продро. Или међусобно.
*
Поред погрешног Закона, који је могао имати најбоље намјере, оваквим масовним девијацијама доприноси и неколико страначких унутрашњих технологија.
· Непостојање кадровске политике
· Непостојање критеријума за кандидовање
· Непостојање кадровске процедуре и правила
· Инфекција екстерном моћи
· Техноменаџеризација Странке
· Кориштење нелегалних средстава
Дакле. И начин и струкртура кандидовања доприноси девијацијама.
Те девијације, појединачно, нису опасне. Опасне су као широка друштвена појава. Цијели кордони Стопостотњака, који су присвојили, купили или отели све страначке гласове, постају колективна сила која ће и све будуће ситуације рјешавати на тај начин.
Они, истовремено постају елита која се одваја од широких слојева гласача и великог броја искрених припадника организације.
Страначка организација ће на сваком сљедећем прагу да се осипа. Елита ће бити све углађенија, мислим на трејдамарк од одјеће до осталог, све зацакљенија, све повезанија, све даља и све осионија. Док се не дође до синдрома БТДС. Борис Тадић Демократска Странка. И до дијагнозе Чибук Чабар.
*
Шта је рјешење. Промјена Изборног закона. И поводом ових избора, покретано је то питање. У Босни и Херцеговини, лакше је поново убити Фердинанда, него промијенити неке законе. И директора Рака.
Али одвајањем странака од Бирачких Одбора, увођењем видеонадзора на сваком бирачком мјесту, затварањем листа, без имена, са обавезом Странке да објави списак са кога ће попуњавати добијена мјеста или укидањем личних гласова а евентуалним остављањем имена на бирачком листићу и садашњег система уласка и напуштања клупа, по редослиједу са листа, ријешило био овај дио проблема за наредних максимално два или три изборна процеса.

А онда, опет, сви у Рупе
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Image
Masonsko ljetno prijepodne kod kneza u Kulašima .....
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Orlo gorlo

Post by KAMIKAZA »

Sad bi ja to trebao malo da opjevam ali mi se hladi rostilj pa ne mogu puno. :D


Ala su se jarani sastali
piju pivo iz flasica mali,
Vlasti zeljni a cevapa siti,
prijete nasoj prnjavorskoj sviti.
Vlast bi svaki za sebe da jami,
kao da su u opstini sami.
Cilj je postat vladajuca klasa,
a pod plastom narodnoga spasa.
Sve za narod a dzepove svoje,
spremni svi su sudbine da kroje.
Oj narode ,blago vama sada,
evo ko ce sa vama da Vlada,
iz kafane politicka svita,
skoro svaki kleo se u Tita.
Da sam juce umro nebi znao,
za koga sam onomad glasao. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

ВЕЛИКИ БРАТ
(ЕУНАТО)
И ДАЉЕ НАС
ТЈЕРА У СРАТ

Разочаран сам слабим ефектима покушаја Државуљака бивше СФРЈ да заваде поједине чланице ЕУ и међу њима изазову оружане сукобе.
Такође сам разочаран тридесетогодишњом овдашњом наивношћу која се креће у распону Стандарди ЕУ су такви да и махуне имају пичке, до исусовске констатације Кад уђемо у НАТО и ЕУ ниједан проблем више неће постојати, границе ће бити неважне а кредити ће долазити и незапосленима.
Данас, неке земље су ушле, одавно, и у ЕУ и у НАТО Пакт, неке су ушле у Пољске Нужнике, а стање је исто примитивно билатерално као и прије распада Југославије.
Словенија и Хрватска се деценијама неће опрати од Пирана.
Босна и Херцеговина је покушај да се Братство и Јединство претвори у Унитаризам.
Србија је Самопонижавајући Политички Систем. Који би функционисао и да није Александра Вучића. Који је обећао градњу или обнову куиће Бана Јелачића и тиме наговијестио припајање Војводине Хрватској, Аустроугарској, ко зна коме ли.
Дакле, ни један проблем није нестао а и мауне имају курац. Пошто је ЕУ учинила да се тако масовно разгаћимо и нагузимо, па тог инструмента много фали.
Та ЕУ Шарена Лажа о кусању Златном Кашиком, на Сфрјишту се увијек прима.
А овдашњи живаљ увијек пропушта шансу да се озбиљно окрене себи. Чак и у СФРЈ, кад је то било на дохват руке.
Па су сви, умјесто тоалет папира, дохватили говна.
Али, мудра ЕУ је додала и зачине у виду Сами рјешавајте своје проблеме. Па ће Хрвати и Словенци са се баве тим планктонима а Вучић ће да буде Фактор Мира у Региону са нагласком на Косово.
Ипак, најјадније су прошли муслимани у БиХ. Јер њихово политичко, вјерско, лоповско и паравојно Вођство, такође се уздало у свог Еулаха.
Па сад из чибука вуку све осим дима.
А с њима вуче и напаћени муслимански живаљ.
Углавном. Напријед, браћо, у нове интегративне побједе.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

СТОЈЧИНОВИЋИ

Дабоме да сам био против сарадње са Калинићевом Партијом.
Гдјегод је у питању Партија то је, мањевише, Братија. То није Политичка Странка.
Калинић је један од оних који нису били за Есдеес.
Есдеес је један од највећих умјетника да узме себи, и за лидере, оне који нису за њега. И оне који ће га нагузити до голе коже.
Калинић. Чавић. Босић. Говедарица...
Кад немаш добру страначку организацију, увијек се осјећаш ко Сирома. Па је добор и кад мува уђе у гујицу.
Тако је Есдеес, не могавши никада од огромне политичке свијести и подршке, створити одговарајућу Организацију, прихватао свакога.
Ендемски Стојчиновић је један од хиљада.
Прототип неквалитетног маргиналца који је доспио на положај за који нема ни људске, ни политичке, ни школске вриједности.
Мислим на дужности у Добоју.
А тек његова дјелатност лоцирана у том Добоју, даје непоновљиву мирсну ноту њему и Есдеесу. Јебо Коко Шанел.
Ако је из Добоја, у том политичком и страначком смислу, потребан ти је микроскоп на затиоку, леђима и на гузици а не само на очима, уз двоглед, далекозор и телескоп.
Те особине Недостатка Организације почео је да показује и Есенесде.
Па је окупљајући све и свја, улазећи у аранжмане са никим и ничим, уништавао своју Здраву Организацију.
Зато никад није побиједио у Добоју, Приједору, Бијељини, Гацку, Угљевику.
Сарадња са Калинићевом Партијом је једна од тих Умоболница Есенесдеа.
А Стојчиновић је продукт и камен о врату те сарадње.
Руководство Есенесдеа је рано почело да жртвује своје поштене људе да би отворило вратнице и њедра туђим лоповима.
И рано је почело да опонаша Есдеес.
Само на другу страну.
Док Есдеес растјерује капом и штапом, Есенесде прима и прихвата пореду и безакоњу.
И једни и други би могли да смање доживљј.
Како би се смањила Популација Стојчиновића.
Јер Дарвин за њих није нашао мунгосе.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

УСТАВНИ УД
БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ

Захтијевати да Гаћице једне Курве буду чистије од њене Курвањеске Душе, тешки је психогени идеализам према курви. А насиље према себи.
Таква је и Ваша Држава БиХ.
Курва Прљаве Душе.
Курва Без Душе.
Босна и Херцеговина је наметнута као Курвањска Држава. Која је требала испунити неколико наруџбина, по налогу својих Макроа.
► Резервисати Територију за ЕУ и Нато Пакт.
► Одвојити Србе, ово мало јадничади што је остало у Српској и што нису смјели ни могли избрисати једним потезом, од Србије.
► Не дозволити припајање Српске Србији јер тиме јача Србија и јача Русија на Балкану.
► Створити Државу Чекаоницу. Док не видимо како ћемо јебати Косово и Србију Целу па ће онда цијела Српска тихо пасти.
► Ујебати Хрвате у БиХ. Јер је Хрватска добила све што је хтјела а ови има да се потчине Сулејману Сарајственом.
► Помоћу Српске стално Србију држати на узди и уколијенчену.
Да је Српска Демократска Странка то схватила, одмах по потпису Дејтона, могла је много ствари да спријечи. Они су, као ретардирани, полуписмени рођаци са села, допуштали једно по једно. Сада смо ту гдје смо.
Створен је цијели низ институција и механизама који треба да испуњавају наруџбе Макроа. Али тако да само Српску подводе Курварима.
Таква Институција НЕБиХ је Уставни Суд БиХ.
По конструкту и по подручју којим се бави.
Стога се не треба много узбуђивати око одлуке да остају ти Муслимански Мартови.
И требало је поднијети апелацију, иако је резултат био знан.
Да би се убрзао Распад БиХ и да би њена Немогућност била очигледнија.
Јер, улога Уставног Суда БиХ, као и других Недејтонских Институција Сарајева, почиње да се своди на писање Пичка по тарабама.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

КО КОМЕ ЖЕЛИ
ДА УВАЛИ
СРЕДЊИ ТРС
Т

Још један Црвени Аларм упалила је ЕУ преко своје Федерике Могерини.
Због неког уговора о Транспортној Заједници Југоисточне Европе.
Шта је Југоисточна Европа, Сунце Јој Јебем Калајисано.
Ако га БиХ не потпише, пропаст свијета ће.
И то да потпише баш данас, у Трсту, јер ће сутра бити касно.
Иако се овим говнима бавим детаљније него 99,99% Људи који су нормални, појма немам шта је тај Уговор о Транспортној Заједници, шта је Транспортна Заједница, шта је ЈИ, шта ТЗ доноси свакој земљи која ће то потписати.
Како ће и шта ће, онда, да мисли Грађанин БиХ, због којег се, наводно, све то и ради. Јер у документима тај исти Брисел покушава да избрише Конститутивне Народе у БиХ и остави само Грађане.
А зна се да је то концепција Бакира и Четирипрсташа, концепција Муслиманских Унитариста.
На чији млин иде вода те Транспортне Заједнице.
Ако је Влада Републике Српске изнијела примједбу да то не треба прихватити док БиХ не уђе у ЕУ а ЕУ не оде у Пичку Матерну.
Неки експлоататорски лоби Њемачке ЕУ смислио је искориштње ових простора а уједно и колијенчење на дужи рок.
То је тактика сталног испцрпљивања и бесконачног одлагања стварног пријема у ЕУ. Када те, на крају, прими у пуноправно чланство то неће бити ЕУ у коју си кренуо а ти, Земља, нећеш бити способан ни за интеграције Мјесних Заједница а камоли такве Европе.
Дакле.
ЕУ је требала Јавности БиХ, са посебним освртом на Јавност Српске, да објасни све конкретне користи од Уговора о Транспортној Заједници ЈИ. Једну по једну. Да се посебним протоколима са Српском, које треба провести кроз Народну Скупштину, ЕУ обавеже на те користи.
Да објасни Српској шта ЕУ жртвује због тога.
И да јасно каже коме у ЕУ користи та ТЗ ЈИ.
Влада Републике Српске треба да буде на опрезу.
Без обзира да ли је у Савјету Министара Тројна Сазапова Камарила или, у сљедећем мандату, Есенесдеова Коалиција.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Image
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Prnjvorski sdogađaj

Pismo piše carica Suzana,
Pismo piše žandarskom odredu,
Pošaljite'mi najbolje patrole
Sve junake što pravicu vole
Da mi svežu Petra Dušanić
Dušaniča i njegovog tića
Što no ziđu Skadar na stanici
Bez dozcole,u inat carici
Misle braća da su u Mravici
Zgužvala se košulja kod lole
Kad dođoše žandarske patrole
Te svezaše straog Petrašina
Petrašina i njegovog sina
Hajduk Pero vako govorio
Braćo moja bando oružana,
Bit ću pušten do sledeećeg dana
Pravosuđe naše čedo milo
Ono meni dolazi u krilo
Ja sam znao kad sam krao
Sudcima sam uvjek davo'
Opljačko' sam sirotinju raju
Izvrgo je veliko, belaju
U Metalci i kletom Prometu
Nisam dao ničijem djeteu
Sve sam uzo'sa papiri lažni
Radnici mi nikad nisu važni
To je roba ko' i svaka druga
Donijela me lajkovačka pruga
Odvedoše matorog hajduka
U tamnicu gdje se noću kuka
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Jutros su se u gradu i lokalnim kavanama pojavio stranački letak SNSDa kako tobože grad Prnjavor podržava takozvani SNSD a plus, što je svakako jedna neistina, koja zbunjuje neinformisane stanovnike ''našeg malog mista''Građane Prnjvora ne interesuju nikakva međustranačka prepucavanja,a posebno unutarstranačka, jer ovaj grad ima na pretek problema koji se trebaju rešavati na principima pozitivne i udružene snage njegovih građana.koji su na prošlim izvbrima jasno rekli da naćelnik Drako Tomaš sa svojom ekipom Prnjavor učini pozitivnim i poželjnim za život u njemu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

Исти сценарио који је одрађен "Нашој визији", прије пар година
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Šta se to dešava sa fk lJUBIĆ u Prnjavoru.Nikako da krene taj raštelovani orkestar iz Borika?!
Poslednja utakmica je pravi horor,Neviđeno.Šta radi rukovodstvo kluba ? Zna li iko izvesti penal ?Jeli to neznanje ili neka mnamještaljka ?
Akdemci iz ORLA GORLA traže odgovore.Neki traže i da se skinu i navuku kopačke na noge.
Ovo je sramota od igre.

Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply