Orlo gorlo

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »



СРЕЋНИ ДАНИ ЖЕНАМА

Neca je bila boginja mirnog hoda.
Kad Neca hoda,
zastane i vjetar,
i suvi list i roda.
Neca je božija uspravna linija.
Stvorio je Bog jednim potezom.
Samo ne znam da li je krenuo
od zemlje ili od neba.
Neca je i žena i beba.
I začin i kora ljeba.
Kad hoda Neca,
pod njenom nogom se ne jeca.
Ne ječi.
Ne žalbi.
Ne kuka.
Kad hoda, Neca nema kuka.
Druge žene obične, žene običnoga stvoritelja,
hodaju kukovima,
njišu, zanose, zavode, obmanjuju, obkukuju,
dodaju kuku guz,
u drombulje pretvaraju bluz.
Neca hoda pravo kao zraka jutarnjeg sunca.
Kad ona hoda i zdrav razum bunca.
Neca ko tri sveca.
Ko svjetleca. Ko vatreca. Ko zvjezdeca.
Neca letileca,
u kapi vode,
i kap vode,
svakog dana nekud ode,
ode do rode,
do slavuja,
do spomenika,
ode na more,
u gorje i brdovlje,
Neca hodalica po svom mekom tijelu,
Neca žena od naljepših žena,
od Belkise čiste,
od Kordize nečujne,
od Fjordine ledene,
Belkisa mirisa,
obrisa i neopisa,
krila, bila i nebila,
smrtišta,
neimališta i neživišta,
Belkisa iz sirotih brda,
iz mračajnih potoka,
iz zavatrenih zaselaka,
iz ništa i neognjišta,
dalja strana Nece.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Image


Poslao režim ranu za akamrakdemike iz udruge ORLO GORLO
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Ovo nije ni za naseg forumasa Svraku.Bolje da nam je on posao par bijeli bubrega.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Image

Budućie rukovodstvo FK LJUBIČ.Fudbal vratiti fudbalerima,a stolice Miladinu :lol: :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

Ко је ово сликао? ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Ja nisam.....
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Image

Dok Vijaka mirno teče....

Ima li u Prnjvoru opozicije ???

Nema aaaaaaaa ! Ima li ko od lokalnih odbornika skupštine opštine da postavi ako ništa jedno odborrničko pitanje.

Ko je razamotrio ,procijeni i odbrijo da se na akumulacionom jezeru Drenova razvija porodični biznis i lično bogaćenje pojedinaca i grupa, skrnavljenjem strateškog objekta naše, i ne samo naše opštine, kada je u pitanu brana kao strateška zaštita prnjvorsko- derventskog područja od stogodišnji, a sada sasvim izvjesno i od desetogodišnjih poiplava.

Ko se to igra sudbinom ovog naroda,koji je koliko juče (2014)preživio nezapamćene polave i stradaje a koje usled klimatskih devijacija može da se ponovi kolko sutra.

Kakvi su to porodični i lični intersi da se uzurpira straterški i kapitalni objekat koji je zaštita i do 100.000 ljudi u slivu rijeke Vijake, Lišnje i Ukrine koje uvjek i ne teku mirno.

Nisu tvorci ove akaumukacione brane bili nepismeni i neuki, da i oni nisu mogli ''natakariti'' turbinu na propusnu cijev brane i da proizvoder struju.Tako usput kako su zamislili oni koji su ovaj na divljake postavljeni projekat sračunali.Dobro bogaenje o društvenom trošku.

Zar je moguće da nam se uništavaju opšta dobra za rad nečijeg ličnog bogaćenja ,gdje ne spada samo ovaj primjer ove mini hdrocentrale na brani Drenova,a da ne pričamo o drugim takođe divljim ekspoatacijama rijeke Ukrine koja je kao rijeka skoro mrtva.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

Била је на прњавор.инфо оглас за Еколошку дозволу, још прије неке двије године. Гдје си био тада?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Bio u zatvoru STJ :smt005 :smt005 :smt005
Sad će brana preljevati čim malo kiše padne.Čuva se voda za struju i privatnu vodenicu.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

Иначе не објављујем те Еколошке дозволе, али сма ту објавио. Мини хидроелектрана на Вијаци.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

САМИТ ПРЕМИЈЕРА
ЗАПАДНОГ БАЛКАНА.
ИЗЛОГ САМОПОНИЖЕЊА.


Брисел, тај канцерогени нуклеус уништења европских Нација, претвара ову географију, што су је назвали, мимо памети и чињеница, Западним Балканом, у Сарајевски ПИК, Савјет за примјену Мира.
С тим, што је овај Самит 6, Савјет да гузица види пута.
Ако изузмем све бирократизоване формулације, које пола од оне Шесторке која је данас сједила у Сарајеву, уопште не разумије, а и не размишља о томе шта би то могло да значи и шта се иза тога може крити, јер је Брисел такав, иза Позивног Броја крије се Војска Косова, а иза Аутопута Тирана – Београд, крије се одузимање све србијанске имовине на Косову, Самит Шест Премијера ЗБ, може се сажети у неколико цртуљака.
█ Даље двотрећинско понижење Србије. То што је Вучић себи, односно Србији, ко јебе Вучића, дозволио да у дану када је обзнањена одлука о Имовини Србије на Косову, сједи са Албанцима на вечери у Сарајеву, Издаја је и Пораз Србије.
█ Промоција Вучићевих Лажи. Носи поруке од Ангеле Меркел. За ову пиљеж на Балкану али и за Хана. Ангела ту укупну седморку не јебе ни за по голфовог ајншлага а камо ли да им нешто пручује. Осим тога, она ни сама са собом не зна шта ће.
█ Даље економско уништење Шест премијерских насеобина. Јер заједничко тржиште шесторке, Вучићева Царинска Унија, само је шири простор за Шаровићеву Бесцаринску Црвицу, од које се свака од тих убогиња никада више неће опоравити.
█ Продор Шиптара на сјевер. И Вучићево признање Косова Државом.
█ Куповина времена од стране Брисела. Времена којим ће замазати очи овдашњим Будалама.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

ОТКАКО РТВБН
ЧИСТИ И КОД
АМЕРИЧКЕ АМБАСАДЕ
НИСУ НИ ЗА КУРАЦ

Мектићев Цуко, извјесни Небојша Вукановић, познатији као носач пара Криминалцу Сувари, за неколико реченица потајно снимљених у једном београдском хотелу, као и све боље курве и криминалци, налазе се у Хотелу, на свом блогу и на Порталоиду РТВБН, оптужио је Додика и мене за забрану емитовања и преноса тадашње Телевизије Србије на подручју, ваљда, Републике Српске, како би Срби остали мирни и не знали шта се у Србији догађа. Ваљда.
Добро што је оптужио мене. Ал, кад ми је дирно у Додика, сав сам позеленио.
Ну.
Будалу нити јеби нити с њим полемиши.
Зато ћу само рећи да је цијели текст, вјероватно наручен од некога. Јер, Вукановић о томе нема појма а нису успјели наћи неку другу валиднију Будалу која би писала нешто о томе.
За то бомбардерско вријеме битно је, у Српској, сљедеће.
► У Српској није постојала никаква Независна Комисија за Медије. Постојао је ИМЦ за БИХ, који су инсталирали Странци, као и Супервизора на СРТ. Што је све било посљедица Есдеесовог дивљања по медијима.
► Ја, нити Додик, нити Влада Српске, нисам донио никакву забрану емитовања програма РТС у Српској. Нити сам то могао донијети.
► Као Министар Информација наслиједио сам окупиран СРТ и Релеје које држао СФОР а технику је Крајишник, и његови Бргулаши, био разнио и посакривао по шумама.
► Тадашња Влада Српске имала је циљ да сачува Српску од Бомбардовања Нато Пакта. И да се сачувају Мостови на Дрини. Србији се помагало и јавно и тајно. Сјећам се да су дате расположиве количине Нафта за хуманитарне установе. Неке ствари се неће никада сазнати. Избјегавали смо да се састајемо са мрским представницима Међународне Заједнице.
*
Све то, око Бомбардовања, нема везе. То више никога не занима. Чак ни Вучића и његове Медије.
РТВБН игра своју службашку игру. Одувијек је био о служби Шешељевих Радикала, односно у служби онога код кога је и Шешељ на служби.
Стога су се веома рано окренули Вучићу.
Сада су и у служби Мектића и Америчке Амбасаде.
Тачно се осјећа тај воњ.
Од муљавог смрада поплава су се и опрали али од смрада Копање, којег су угостили у посебној емисији како би мене почео да девастира и тако, као Додиков играч, дао знак свима да и Нато може да ме бомбардује, и због чега сам Тришићу рекао да је то педерски потез, па ме је позвао код Сузане у емисију, а Сузану је звао Додик и рекао да ме не пита ништа о Копањи, што сам правилно схватио, и од смрада оног Америчког Амбасадора који је био код Тришића и БНТВ, задуго се неће опрати.
Главни циљ Манипулативне Информатије РТВБН, сада, је раздвојити Додика и Вучића, односно Српску од Србије.
На тај начин се Српска оставља у Бакировој Авлији а Вучићу се омогућује да мирно гледа како је черече и одводе.
Нуспродукт је рушење СНСД чиме би се Потурицама, Промјенашима и Српским Пичкама, омогућило да владају и овдје, у Српској, и да пуше Сарај Бакиру. Тако би се, рачунају, Срби у Српској, Јавност и Бирачи, превели жедни преко Миљацке, као Срби у Србији, преко Мораву у Напредњаке.
Зато се уништава и Српска Демократска Странка. Чији Актери се растјерују а за Предсједника се доводи минорни лик из провинције. Како би Мектићи имали већу самосталност и прођу а они које ће намјестити када сруше СНСД и ухапсе Додика, већи политички простор.
Тако, да се знамо. И зашто лају цуке.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Orlo gorlo

Post by neozbiljan »

Jeste bn bas ima lose namjere, sram ih bilo. Samo zmijče reci drugu da im ne daje više izjave kad su tako pogani.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Pa kad nema loše namjere što se ne okušaš kod njih,napusti ATV bar vama plaćenicima to ne predestavlja nikava problem.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

АМЕРИКА И ЕУ
ГРАДЕ ПОЈАС
СПРЖЕНЕ ЗЕМЉЕ
ОКО СВОГ ЈЕЗГРА
ЕВРОПЕ
И ИСПРЕД РУСИЈЕ

То језгро има обод од Пољске, Чешке, Словачке, Мађарске и Хрватске.
Све остало је бујадиште, зечије јебалиште, буњиште, земљиште осме категорије, иловача, одрони и клизишта.
Немам простора, а ни жеље, да детаљно геостратешки, историјски и политички образлажем ову поставку.
Али, фактичко стање на географском терену довољно говори о томе.
Најбољи свјежи показатељ такве озбиљне политике Америке и ЕУ је Украјина.
Коју је Запад намамио у Промјене, Рефеорме, Борбу Против Криминала, Евроинтеграције и остала ружичаста срања.
И, онда се извукао.
Шта је остало од свега.
Украјинци, несретни народ, потпуно уништени, земља подијељена, дугови огромни.
Шта је, дакле, био циљ.
Искључиво Деструкција.
Исти случај је са Македонијом.
Са Грчком.
Са Србијом. Гдје се Деструкија проводи мирним путем и домаћим снагама.
На другим крају, Сирија. Да не прелазим море, до Либије.
Стварање тог појаса Спржене Земље око здравог језгра, по берлинским мјерилима, и нестабилне пустопољине између ЕУ и Русије има неколико циљева и ефеката.
► Нестабилност. А Нестабилност је најбоља препрека Русији да улази и утиче на то подручје. Стога је Русија подржала Вучића. И рекла му да очекује проширење партнерства. И саопштила му то, одмах послије Избора, у честитањима.
Русији је бољи било какав стабилан систем, него нестабилна анархија. Зато се Украјина цијепа.
► Деструкција НДД Сфере. Уништење Нације и Државе. Што је политика Морганиста, чији дио је и Њемачка. А то је и њена другоратовска политика. Политика Хитлерове Њемачке.
Зато се Мађарска тако грчевито опире.
► Експлоатација. Природних богатстава. Људских ресурса. Зато се са ових простора извлаче млађи слојеви становништва и добијају ниже вриједне послове и боравак у Њемачкој.
Иако је било логичније да се овдје дислоцира демонтажна индустрија и користи јевтину радну снагу.
Но, то се повлачи. Фолксваген је повучен из Вогошће, без обзира на њемачку подршку муслиманима и Сарајеву.
Истовремено, у многим регијама ЕУ, као у Словачкој, већ нема радне снаге у Индустрији. Па онај ко доведе радника добија новчану награду и даље бонусе, овисно колико мјесеци се задржи на радном мјесту.
Циљ је напредак и што веће растојање од појаса Спржене Земље. Трајна неспојивост.
► Задуживање. Као трајни оков око врата, глежњева и руку. И стање безизлаза.
► Градња саобраћајне инфраструктуре. Искључиво то. Да ЕУ или Нато Пакту може послужити у потребама брзих трансфера.
► Биолошко уништење Нација. Њихове вјере, културе и религије.
► Дављење Русије. Свакој великој земљи је тешко напредовати са пустињским окружењем. Док се Њемачка и здраво језгро окружује тим земљама које напредују. Од Пољске до Мађарске.
*
Дабоме да све звучи као Теорија Завјере.
Али то не спречава ове земљице, које то још могу, за неке је касно, да се самостабилизују.
Мукотрпно, дуготрајно. Свјесне да касне и да никада неће стићи тај далеки и неприступачни ЕУ свијет.
Али свјесне да је то цијена опстанка НДД Сфере.
У каквим, таквим, условима живота и стандард
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Image
Dopisni član orla gorla.....
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

ВИШЕ СЕ
НЕ РАДИ
О КРИТИЦИ
СВЕГА ПОСТОЈЕЋЕГ,
РАДИ СЕ О ТОМЕ
ДА СЕ ОНО УНИШТИ


Кад све ситне душе пустиш из ограда, прво ће искористити своје Зло.
За које нико, дотад, није знао да је толико и да га умију савршено употребљавати.
Зло је доброћудна болест која спава у сваком Човјеку.
Од везања пупка, до самртног ропца.
Ако Људи владају собом.
Ако, пак, не владају, ако се торови разоре и путеви замраче, Зло прво изађе на свјетло дана, прије изласка Сунца.
Тад се Сунца нагледати нећемо.
То Зло у Људима користи се, сада, ових година и деценија, против Републике Српске.
За њено уништење.
На сцени је девастација свега постојећег. Укључујући и људе.
Ми сами учествујемо у томе.
А по пројекту који су нам смислили и наметнули Украјинци.
Украјинци су Велики Кројачи који уништавају земље. Као што су уништили Украјину. Коју су намамили на лизало и онда је оставили раскомадану, опљачкану и у биједи. А Сјеверни ток граде негдје сјеверно.
Тако и Српска иде путем Украјине.
Протви Српске су данас:
► Сарајево
► Странци у Сарајеву
► Медији
► Заједничке Институције
► Политичка Камарила Савеза За Промјене
► Западне Амбасаде
► Судство
► Мафија којој је Иванић продавао компаније и банке
► Невладин сектор
► Католичка Црква

Један домаћи слој опозиционара, јавносника, завидника, пенисоида, интелектуалоида, воајера, анархиста, болесника, дјелује у садејству, из незнања, неупућености и лажног слободарства.
Њихово незнање је савршено искориштено. Тако да је претворено у Зло.
Они не знају да су Држављани у власти Државе. Они мисле да је Држава њихова. Они мисле да слобода није ограничена сваким појединцем и сама собом. Већ да је бесконачна али само за мене. Они не знају да Појединце може сачувати само Колективитет.
Српска се тешко може борити против тога.
Девастација се одвија на стотину колосијека.
Људе се девалвира свакодневно и у количинама које су истребљујуће. Као да имамо милион њих за Нобела, два милиона за свјетског грекордера на сто метара и три милиона Тесли.
У том цунамију, на политичку и националну сцену испливавају Бутикаше, Фискултурници и Слабострујаши. Лажне Дипломџије, Накурњаци, Дупеглавци, Пичке, Слабићи и Неборци. Поданици, Незналице и Слијепци.
Крајњи циљ је, не само према Српској, доћи до свијести о томе да смо сви ми нико и ништа, да је све безвриједно и да и не треба да постојимо. А ако постојимо да некуд одемо, да се одродимо, да се утопимо у планктон уништених Нација, Држава, Друштава, Вјера, Култура и Властите Прошлости.
Српска, и када би имала Репресивни апарат у својим рукама и Судство, не би могла да стигне кажњавати и затварати све Сатанизаторе, Лажљивце и Анархисте. А то не би ни помогло.
Једини прави начин је окретање Здравим Људима без црних трагова и крвава Национална Борба.
За ово мало Државе и Нације, што нам је остало.
А одустајање од БиХ, од ЕУ и од Уништитељских Интеграција
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Orlo gorlo

Post by neozbiljan »

Na sva tvoja nabrajanja Zmija, ja ću samo kratko: Alumina, Šume-protesti, Ljubija, Izrael-Predstavništvo, SAD-lista, akcize.... :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Ja cu tebi jos krace zucko :
Apelacija za ukidanje Dana Republike Srpske
Knjzenje vojne imovine
Proglasenje laznog popisa na nivou BiH
Procesuiranje svih srpski zvanicnika u Tuzilastvu BiH.....
Pokudaj ubistva Aleksandra Vucica u Potocarima....itd itd.....
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by ZMIJA »

Uđe akademik ORLA GORLA u minsko polje, i ostade živ.Žuti zaboravo da ga priupita šta misli o lokalnom ''režimu''i lokalnoj vlasti SNSD a u PrnjavoruI :smt005 a tako su željno htjeli čuti i jedan i drugi, kako im je u rođenom Prnjavoru.
Šta ti je politika,tangira i voditelja i gosta, pa se mora utabanim stazama revolucije koja traje. :smt005
Kalabić postavi novu paradigmu u političkom nadmetanjnu,po kojoj smiješ prijeći u protivnički tim, samo ne smiješ pucati direktno na svoj gol.To valjda važi za najbolje igrače na svijetu,šta ćeš kad je kriza kvalitetnog protivnika,pa da mu se malo pomogne.Trener neće zamjeriti. Ronaldu se gleda kroz noge.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Orlo gorlo

Post by vrsta8472 »

Исто мислим да је требало да пита, за односе у Прњавору. То је од свега што је било у емисији најинтересантније.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Image
Žuti bi rado priupitao Klabaića šta mu radi Darako u Prnjavoru.al' nema muda, isto kao i Kalabić,bolje je pomalo tvitati na fb.
To valjda ne vidi Mile.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Orlo gorlo

Post by bičbožiji52 »

Image
Jedan visoki funkcioner uprave f,k. LJUBIĆ izneo je svoju viziju kako igru ovog kluba podići na viši nivo....
ORLO GORLO je sa oduševljenem saslušalo svog uvaženog ćlana i njegovu viziju kako dalje..u prnjkvorskom fudbalu.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Orlo gorlo

Post by neozbiljan »

Nova uprava opet isti scenario hoće. I prošli put kad je Tomaš došao za načelnika izgubili smo prvoligaša, sad ćemo izgubiti i drugoligaša. Ali nema veze, biće ovih lokalnih derbija sa Šibovskom i Biserima. :smt005 :smt005

Post Reply