Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Na buvljaku je osvanula najdraža predizborna garava mašina,u narodu poznata kao finišer.Svakog časa grad će biti bogatiji za prve nove kvadrate svježeg asvalta.Načelnik Tomaš kreće u nove pobjede. :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Zmile u Vida Njezica vidim od ranog jutra osjecaju se vibracije valjka, znaci asfalt samo sto nije legao:)

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

Zmija je živa i zdrava,dans po podne odvijugala da vidi kad će doći ovi što sa mašinom regulišu bankinu pored novog asvalata.Rekoše ekipa samo što nije stigla.Kami to su noge Damira Savića,a ne zmijske.Kako se uvjek pogrešno odražavaš.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Асфалт, а избори прошли. Јесам ли ја то добро прочитао?!?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Jesi, dobro si pročitao , grad Prnjvor dobio je prve kvadrate asvalta u ulici Vida Nježića poslije izbora.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Надзорни орган и органица :smt005

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by Ninal »

MODERATOR napisao :
Strogo zabranjeno kršenje pravila! Sledeće kršenje slijedi ban 14 dana!!!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:Надзорни орган и органица :smt005
Spoj mladosti i iskustva,to daje kvalitet i sigurnost uspjeha :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Nadam se da će ovaj Tepić bar sad kad su izbori prošli ponuditi radnike sokom ili 'ladnom pivom. Pošto je prije izbora gledao samo da provocira iste. :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

И ја се надам, а не да само гледа и посматра како људи раде. Ето након не знам ни ја колико година добио је Тепић асфалт. Ваљда ће се сада захвалити најбољем бившем начелнику, хехе
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Nadam se da će ovaj Tepić bar sad kad su izbori prošli ponuditi radnike sokom ili 'ladnom pivom. Pošto je prije izbora gledao samo da provocira is
Bilo je soka i kafe naravcno, a ladne pive ne,jer ovo je ozbiljna firma, nema pive na radnom mjestu.Vas je Nemnja naučio još za vrijeme ratne skupštine,na koji je obavezno donosio po dvije gajbe piva umjesto vode,da se govornik ne zagrcne.Teško se kutališete ti loših navika.
Tepić nije nikog provocirao,samo je postavljao plakate pobjednik,kao što su svi postvaljali.To vam se Gatraić žalio na Tepića.da provocira radinke,a pošto vi neki nemate čime razmišljati,to prihvatate kao jedinu istinu.
Što bi Tepić provocirao radnike,bar Tepić zna šta su radnici.
vrsta8472 wrote:И ја се надам, а не да само гледа и посматра како људи раде. Ето након не знам ни ја колико година добио је Тепић асфалт. Ваљда ће се сада захвалити најбољем бившем начелнику, хехе
Ti si Vrsta porilično ograničen,ovo nije bila radna akcija.I ovdje je asvalt postojao prije nego u tvojoj mahali.Ti si hvalio bivšeg načelnika, pa mu se ti zahvali, zašto bi to radio Tepić.Ti si s njim otvaro bunar pitke vode kod gimnazije,kad te je Tepić i gospodin Švraka upozoravali da uzalud bacate novce u taj bunar.Vizijonaru moj :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by Vladan »

Ljudi polako, tek smo na sredini prvog poluvremena, ima se još igrati. Daleko je 90 minuta a još ako bude produžetaka, ihhhh, o penalima da ne govorim.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

I pored svih mojih neslanih šala, ti me opet oslovljavaš sa "gospodin"! Svaka čast Zmijo. I izvini ako sam ponekad pretjerao.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:И ја се надам, а не да само гледа и посматра како људи раде. Ето након не знам ни ја колико година добио је Тепић асфалт. Ваљда ће се сада захвалити најбољем бившем начелнику, хехе
Red je da se zahvali covjeku,kako sam se ja uljudno zahvalio Vladi Zivkovicu kad je meni poslednje sekunde svoga mandata doveo asfalt.Nije mu mogao sada Darko asfaltirati kad jos uvjek nema ni Jahre ni pare,a ni pecat nije preuzeo,znaci u svakom slucaju je posao uradio Sinisa. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

САНАЦИЈА ГРАДСКЕ УЛИЦЕ ВРИЈЕДНА 30.000 КМ

Санација око 200 метара пута у улици Вида Њежића у градској зони у Прњавору која је почела прошлог мјесеца завршена је, а општина је у овај инфраструктурни пројекат уложила 30.000,00 КМ.

Актуелни начелник општине, др Синиша Гатарић, подсјетио је да је у овој улици раније предузеће “Водовод“ обавило одређене активности из домена свог рада, а да је постављањем асфалта једна од најфреквентнијих градских улица добила и нови изглед. “Улица је сада много функционалнија, а добило се и на естетском ефекту.“ истакао је Гатарић.

Он је најавио да ће у наредним данима бити завршено и постављање асфалта на подручју Отпочиваљке.

СРНА /Т.С/
За 30.000 КМ се може урадити санација али не и реконструкција те улице. Барем нема рупа, и свака част најбољем бившем начелнику на овоме :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

A uslika li se bivsi nacelnik ovaj put gdje, ne vidjeh nigdje pa da pitam, da mi nije promaklo?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Red je da se zahvali covjeku,kako sam se ja uljudno zahvalio Vladi Zivkovicu kad je meni poslednje sekunde svoga mandata doveo asfalt.Nije mu mogao sada Darko asfaltirati kad jos uvjek nema ni Jahre ni pare,a ni pecat nije preuzeo,znaci u svakom slucaju je posao uradio Sinisa. :)
Jest asvaltirao u poslednje sekunde ali nije platio.Platio je Drako Tomaš kao nasleđenu obavezu opštine i mjesto da uradi reviziju kako je obećao i podigne krivičnu prijavu, on podigao kredit i vratio dugove,koje su predhodnici napraviuli.Tako će biti i ovaj put,ali nadam se da će neko morati položiti račun kako su se trošile budžetske pare.
Pusti Kami tu tvoju logiku rastezljivu do idiotizma.Ti se zajebavaš sa našom vlašću, ma koja bila ,ti ljubiš Merkelovicu i tako i treba.
vrsta8472 wrote: свака част најбољем бившем начелнику на овоме
Da je bio najbolji ne bi bio bivši,nadam se da ovo ironišeš.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Ja samo istinu govorim, ti sada gledas u buducnost a ja komentiram sadasnjost,ko ce da vraca vidjet ce se,i on je vracao necije,a to nije umanjivalo vaznost uradjenog posla.Za mene je on uradio ovaj dio i to je to.Ko ce da vraca dugove za Auto put,nezna se,tako je i u ovom slucaju,zasluzio je da mu se poklones i jedan rukoljub mu das. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Ja obicno ujedem za ruku,i nije dobro da bilo koga ljubim ,sem ako nije zmijsko mrijestenje radi produzenja vrste.Ako ti se ljubi komadantova rucica trebao si ga ljubiti 2008 kad su ga politicki upokojili.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Vidite da je on jadan baksuz,oko njega uvjek pogresni ljudi,vidi sada brza mu se nagurala u kadar. :) Zivka bjezi iz kadra nije to tvoj stand,pusti Zoru da izviri iza tezge. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by murgo »

ulica bez trotoara? Za Prnjavorsko rukovodstvo to je nepoznati pojam! Putevi se prave za vozila a pjesaci nek`ginu, ko ih **be!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Pa kako da stave tu trotoar kad Vlajko na tom mjestu prodaje lubenice . :) ne mozes covjeku preko radnog mjesta napraviti setaliste. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Tomas ce ulicu Vida Njezica rekonsridati u skladu sa postojecim projektom ,sa trotoarima,kanalizacijom,i svom pripadajucom infrastrukturom.Vrijednost radova oko miliom mstaka.Ovo sto je uradio Gataric u vrjednosti 30.000 km bit ce ptedmet sudski organa jer je rađeno na divlje i mimo zakonske procedure.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by Ninal »

Moj posao naredne četiri godine je da zagorcam život Tomasu i pokazem koliko je nesposoban. Dok je on Sinisi ostavljao deficit Sinisa Gataric narodu ostavlja puteve i staze za bolji život sutra.

Post Reply