Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by corkan »

Vrsta možda bi i ti trebao da promeniš mišljenje,ja više nemogu odselio sam se u Aleksandovac.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Моје мишљење је зацементирано.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by corkan »

"Sve ono što nas nervira kod drugih može nam pomoći da bolje razumijemo sebe"
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Prnjavor na autoputu

On jul 25, 2018 By Zmijsko gnijezdo

dragotepic.wordpress.com

Ovih dana ubrzano se privode kraju radovi na izgradnji autoputa Banjalauka Doboj.Ovaj grandiozni projekat jedne politike SNSD a, i njenog lidera Milorada Dodika, tek dobija obrise svoje grandioznosti i svega onoga o čemu će tek da se govori i raspravlja.

Naš grad Prnjavor prvi put u istoriji sustigla je do sada nezamisliva pogodnost koja nas povezuje direktno sa svijetom i stvara nezamislive mogućnosti i razvojne šanse kojih mnogi još nisu ni svjesni.

Prnjavor kroz vijekove, i ako poželjno mjesto za život, nije imao valjani komunikacija sa svijetom,ni željezničkim,ni putnim,ni vodenim, ni vazdušnim putem, i bio je ZARAOBLJENIK NA SLOBODI.Bio je obično prnjvorište i brašnionište svake vlasti i politike, koje su kroz njega prolazile.

Aktuelna lokalna vlast u sudejstvu sa vlašću Republike srpske, kreće u izmjenu i samog grada, u smislu njegove infrastrukture: izgradnje i rekonstrukcije ulica i njenih trotora,gradske led rasvjete, što je vidljivo na svakaom koraku .Izgradnja kružne raskrsnice na samom ulazu u Prnjavor, je nešto do sada ne viđeno u našem gradu, gdje je postalo uobičajeno, da načelnik prnjvorske opštine gospodin Tomaš redovno obavještava javnost, kad je koja ulica rekonstruisana ili izgrađena iz osnova.

Da se vratimo samom autoputu i njegovom značaju za naš grad.Pored velelepne putne komunikacije, koja vodi prnjvorčane direktno u bijeli svijet, popratne pogodnosti su i te što izgradnjom autoputa su izgrađuju i pristupne putne komunikacije u samoj zoni grada,kao i konačno uređenje korita riječice Lišnje, gdje redovne poplave u prigradskom naselju odlaze u prošlost, i postaju ugodni prostori kako za prolaznike, tako i za same ljubitelje prirode.

Sam autoput daje velike razvojne šanse našem gradu, i svim njenim građanima gdje je vidljivo izgradnja novih infrastruktrniih objekata privatnih kompanija, i njenih preduzetnih vlasnika, koji su među prvima svatili značaj autoputa, na koji se direktno na Vijaci na njega uključuju, i tako za sva vremna napuštaju opasne crne tačke na dosadašnjim putevima, dosadašnjim Tutnjvcima Rdunjevcim i koje kakavim opasnim krivinama i strminama.

Vlasnici nekretnina ,privatnih posjeda u zoni autoputa, cijenu istih dižu na viši nivo, jer iste dobijaju na cijeni i postaju atraktivne za buduće graditelje i izgraditelje našeg grada, sad dobarno direktno povezanim sa bijelim svijetom.

Dobar dan Prnjavore.
https://***********/autoput-banjalu ... septembru/
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

Овакав сличан хвалоспјев сам скоро из твојих редова Змијо читао када је Драго Калабић инаугурисан за директора Електродистрибуције Прњавор. Нахвалио си га, ал баш момачки. Сутра си га пљувао, али нема везе, ти си "политичар". Обични пук то не разумије. Калабића у сваком случају, лично респектујем, јер је много пута доказао да респект заслужује, мада га ја лично доживљавам као негативца. Дарку такође поштујем, више него Калабића, али ипак негативац у завршници.
Али, овдје си Змијо ти главни лик, ти аплаудираш кружном току, као што си аплаудирао именовању Калабића за директора ЕП. Гледаш гдје ћеш се увући. Не затвараш ни једна врата. Паметно. Ко зна шта ће сутра бити. Баш си љигав.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

A šta sam ja to u svom pisanj naveo netačno'???
ima vas jedna kolčina koji mene ne možete očima gledati, a da za to nemate nikav razlog.Vi se ne bavite mojim komentarima, već se bavite samnom. Taj fenomen je postojao i za vrijjeme druga Tite i Gologa Otoka, i da to nije prošlost, ja bi davno bio predmet prevaspitivanja, gdje bi prije toga morao priznati sve šta mi ljigavci poput tebe imputiraju.To što imputiraš meni, si u prvo ti, jer sam ja tvoje ogledalo u koje voliš često da zaviruješ.

Za razliku od tebe, i tebi slični ja sam za vas ipak zmija. i teško da se zmija može nekome uvući u dupe.
Ti cijeniš i repektuješ Dragu Kalabića i spominješ Daraku Tomaša, i nesvjesno targetiraš svoje simpatije, a onda ti ja dođem kao neko ko te uznemirava, dok ti nišaniš.

Ja za tebe i jesam političar, i bio političar i za tvoje simpatije, Dragu Kalabića i Draku Tomaša, i istom to Dragi Klabiću pevao pesme, kao što sam pevao i Draki Tomašu,ali ja sam znao, znam i hoću, i jednom i drugom, javno i u brk, da skrešem šta nevalja po meni, isto kao i ono šta je dobro i za pohvalu kao takvo, a kritikovati šta nevalja, u tome je razlika između mene i vas miša mali koji, još niste svjesni da ste mali i nebitni.

Pokušaj da jenom ne vrijeđaš mene ma kakav ja bio, pokušaj da argumentovano dematuješ moje stavove, moje javno izneseno mišljenje, o mnogim bitnim i manje bitnim javnim stvarima, gdje sam ja prvak države u tome ,jer nigdje se ne krijem iza lažćnih profila i koje kakavih nikova jer je i zmija davno obnarodaovana,svgdje stojim iza svojih riječi i odgovaram za njih, pred svima koje to interesuje
I opet sam ja ljigav, a ti si junačina
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

Немој себи дозволити да те моје ријечи погађају, ипак сам ја само мали миш. Кога може интересовати мишљење малог миша? Мали миш само гледа гдје ће, и у коју рупу побјећи. Знаш како се каже: пси лају, каравани пролазе, а може се додати, мали миши вире из рупе. Тако и ја, мали миш, вирим из рупе, спреман да утекнем на најмањи шум. (кад би се зајебавали).
Извини Змијо ако сам те увриједио, није ми намјера била. Покушао сам указати на непринципијелност која ми се није свидјела. Сјећаш се својих редова како си писао хвалоспјев код именовања Калабића у електродистрибуцију за директора? Куд баш ти Змијо да пишеш те хвалоспјеве? Нико други се не сјети?! Нико други не препозна тај немјерљиви капацитет Калабића, осим тебе?!

А ја стојим иза својих ријечи: ти ни једна врата не затвараш за собом, ко зна гдје ћеш сутра тражити да помолиш нос, да уђеш.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Nisu hvalospjevi, nego činjenice.Klabaić je veoma lukav i sposoban, i kad ovo kažem ti odmah pomisliš da ja virim iz njegove guzice.Postavlja se jednostavno pitanje, zašto bi ja to radio ?Ja nisam taj lik, što nekome virim iz gujice,Bog do da jesam mnoge probleme bi porešavo, kako rešavaju mnogi miši mali.Naprotiv, ja sam-sebi stvarao dodatne probleme, kad sam govorio istinu,Ako hoćeš trajnog neprijatelja srspskog porijekla,samo mu reci istinu, jer danas svi bježe od istine, one jeden i jedine.Naravno, svi svojataju svoje istine,a to je iskrivljena slika svijeta,

Izuvini i ti ako sam te nazavo pijandurom,što bi tebe to vrijeđalo ako ti to ja kažem u brk.To za tebe govore oni tvoji najbliži prijatelji, ja te lično nisam nikad izvodio iz kafane.Taj isti Kalabić je velika tračara i improvizator, i sposoban je zavaditi dvije prazne kante na česmi,da sav grad zveči,Za tebe kaže da si prefarbana komunjara, isto što i za mene, a jasam mu sto puta rekao, da su crveni četnici najgori, još ako su na valsti preko 15 godina.

Ja kao čovjek nisam kalabićev karakter,gdje me je javno izvrijeđao do kosti, a kad sam ga istresao iz gaća, onda me je isključio iz grupe, i rekao da sam opasna stara budala i kerina koja nije krštena i ne slavi Slavu (a ja kršten od 6 kg i slavio Slavu dok komunjare nisu počeli da slave i sa Slavom da se hvale),što moraš priznati da je dno dna, i totalna intelektualna i moralna inferiornost u odnosu na mene.
Samo mi reci gdje ja to ne stojim iza svojih riječi?
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by corkan »

Zmile u životu je najvažnije da nikom ništa na duguješ, a Prijatelji su vam kao sise imate one velike one male one stvarne i one lažne.
A ovaj Darkica nek se **** sa svoim osigursnjem i Sekom .
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

To je Ćori prokletstvo ovoga vremena.Danas da bi USPIO moraš biti i dužan i ružan, jer si u protivnom budala koja nezna za sebe.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Novi radovi u našem gradu

On jul 30, 2018 By Zmijsko gnijezdo

dragotepic.wordpress.com

Bravo za nalelnika Tomaša i lokalnu vlast u Prnjavoru, Ovo smo mi koji živimo u ovoj ulici godinama čekali, da se uradi, i ne samo mi već svi oni koji dnevno cirkulišu u pvoj najprometnijoj ulici u našem gradu,sa posebnim osvrtom na buvlju pijacu koja se ovdje doselila u posleratnim godinama.Dolaskom ove vlasti na čelu sa načelnikom Tomašem, naš grad doživljava preporod u svakom smislu riječi, i to treba javno podržati i pozdraviti.

Данас је са предузећем „МГ Минд“ из Мркоњић Града потписан уговор о извођењу радова на потпуној реконструкцији улице Вида Њежића у Прњавору. Укупна вриједност радова је 1.030.000 КМ. Средства у износу од 200.000 КМ су обезбијеђена кроз МЕГ пројекат, а износ од 830.000 КМ је издвојен из буџета општине Прњавор. Улица ће бити реконструисана цијелом дужином, укључујући изградњу тротоара, изградњу расвјете и реконструкцију водоводне и канализационе мреже, те изградњу оборинске канализације, која до сада није ни постојала у овој улици.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by corkan »

Pošto se ulaže mnogo novca trebalo bi razgovarati sa načelnikom da se to sve lijepo osigura,kakvo je ovo ludo vrijem može ju led polupati.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

А могле би се и оне уклоњене наплатне кућице поставити код бувљака и у Јошику. Има ту пара, воза се народ, треба то искористити. :smt003

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Ono sve od Glaza do Josika ne vrijedi milion maraka :) skupa sa Zorinim paprikama i Savinim brndjama. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Вриједи и више ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Ево коначно да се вратимо мало и Форуму. Сада се задњих 5 постова са форума види и на главној страни Прњавор.инфа
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Evo prodjose i Izbori sad smijemo pisati sta hocemo a da nas niko ne sputava pune 2 godine. :D
Posto je ovdje tema nacelnik ja cu prvo upitati gdje su moje lampe,Deket dobio duplo vise i sve sijaju a meni dali samo bandere i to one naj jevtinije ima da se pomotaju kao indijanski luk kad se stavi kabal,u stvari ako se stavi kabal.Narod nam se smije,ispade da smo dobili samo mjesto za politicku reklamu i postere. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Добићеш лампе, али тек након избора 2020-е, тј. ако до тада будеш добар и фин и будеш слушао и поштовао народну власт :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

:D Onda mogu da nose i stubove gore kod Deketa fali par komada,a on im svejedno ne izlazi iz dupeta.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Ево прича се да ће наш начелник да преузме премијерску фотељу у Влади РС! Ко из Прњавора би га могао наслиједити? Тај би требало да буде у СНСД-у, да је истакнути члан, и да има добар резултат иза себе. Ако дође до избора за начелника, ово су моји могући кандидати, Дражен Микић, Златан Клокић, Жељко Симић или можда чак и Далибор Томаш, брат од Дарка.

Шта ви мислите?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

:D Ja hocu Dragu Kalabica,samo tako ce mi se spojiti struja na one bandere,ovi ostali se samo zajebavaju. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by murgo »

Kamikazu za nacelnika! Onda ce nase selo sigurno dobiti i lampe(sijalice), ako bandere do tada ne dobiju noge...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Једино да Дарко предложи њега, као што је он Дарка!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... zG8HHn2MIt
:smt005 Isti Cica Drazo,rodjen da vlada ali se uvjek pojavi neki Tito pa sve zajebe. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

До 30. јуна по Закону о локалној самоуправи требало би да се смањи брпој запослених у општинској администрацији.

Колико видим, нова систематизација и ново радно мјесто :?: :arrow: :idea: :arrow:

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply