Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

To ste trebali ranije iznositi ,kada ste umjesto opremanja porodilišta kuvali čorbu za Ginisa,umjesto trošenja para na bezvezna odlikovanja i putovanja, za evropski pokret i onog lupeža Praštala,moglo se adekvatno rešavati problem, pasa lutalica.
Sada vam nedostaje opzicija, pa šta će vam ??? Vaši su kadrovi na svim funkcijama,ja ne vbidjeh do sada da je bilo ko smijenjen od ovog režima na vlasti.
Kako smo radili taako nas Bog pomogo.....
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

Umjesto riblje čorbe, mogla se skuvati kereća čorba. Rekord bi bio svejedno oboren, garant. A riješili bi i pitanje pasa lutalica. Ali, neće ljudi da razmišljaju dugoročno. Planski. Sve se radi stihijski. Sve na o-ruk. :roll:

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

Da, skoro da zaboravih,jedini kadar koj je sminjem sa rukovodne funkcije je naš uvaženi forumaš Švraka,još dok su na vlasti bili esdesovski mundiri i mundirke.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Koja je funkcija ministarstva na čijem je čelu SNSD-ov Bogdanić??
Kad ministarstvo treba da pravi školu prebacuje to na lokalnu zajednicu, kad treba bolnice opremati kriva lokalna zajednica.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

bičbožiji52 wrote:
17.02.2017. 12:59
Da, skoro da zaboravih,jedini kadar koj je sminjem sa rukovodne funkcije je naš uvaženi forumaš Švraka,još dok su na vlasti bili esdesovski mundiri i mundirke.
Па јесте, али све је то по заслузи. Само сам ја лајао, и једини сам и заслужио да ме смакну. Како немам намјеру мијењати своје манире, шта могу друго очекивати, осим да ми одеру кожу са леђа? АЛИ... постоји рјешење! Нагулим, лијепо и нечујно, из овог рајског врта званог Прњавор. Ако сам овдје рођен, нигдје не пише да овдје морам и скончати.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

Ja dok sam bio dlaka opremili smo osnovnu školu Nikola Tesla i promjenili krov,jer dok je bio direktor Milovan Vasialić škola je prokišnjavala i licila na ruglo,a evo i sada mjenjamo stolariju, kao i u nekim drugim školama i gimnaziji ,na području naše opštine,tako šta ti žuti pričaš nije istina.
Osnovna škola Branko Ćopić je donacija KOMERC MALOG opštini,a zNA se i razlog tog dobročinstva, GLEDE izgradnje KOMERC TAUERA.
Predhodna vlast esdesa na čelu sa Gatarićem vodila je kontinuiranu prepisku i utuživanje sa Vladom Republike Srpske i sa Dragom Klabićem,mjesto da kao vlast u Derventi sarađuje i izgrađuje, moj crno-žuti, ti to znaš bolje od mene.
Ja neznam kako će ovi vršiti vlast u ovom mandatu,ali gore od predhodne sigurno neće.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

svraka wrote:
17.02.2017. 13:50
bičbožiji52 wrote:
17.02.2017. 12:59
Da, skoro da zaboravih,jedini kadar koj je sminjem sa rukovodne funkcije je naš uvaženi forumaš Švraka,još dok su na vlasti bili esdesovski mundiri i mundirke.
Па јесте, али све је то по заслузи. Само сам ја лајао, и једини сам и заслужио да ме смакну.
Револуција једе своју дјецу!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Jadna je revolucija u kojoj svrake krekecu. :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

Jede svoju djecu, istina je. No, ja nisam član nikakve revolucije. Mene jedu paraziti, jer ja nisam dijete revolucije, ja sam slobodni strijelac.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Ti svrakac moras na zarazno STT.Nisi jestiva vtsta.Tebe moze samo ppjesti noc..... :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

Slažem se. Takav sam, kakav sam, i nikakva zmijurina me neće promijenuti.
Pa dobro, ok, zmija i bože pomozi, možda i utiče na moje ponašanje, ok, može. Ali vlastodršci,... Mogu...

kornjacaspalalagosa
Posts: 39
Joined: 18.02.2016. 21:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by kornjacaspalalagosa »

Morbidno je da sa glupostima spinujete pricu i jos glupljim izgovorima tolerisete nesposobnost trenutne vlasti. Svakako nismo glasali za Tomasa da bi nastavio istu politiku ili bio gori od svog prethodnika. Evo vec je 100 dana od dolaska nove vlasti i sta gradjani Prnjavora imaju od toga? Ocekivanja su velika za sad nista nije konkretno uradjeno sem par medijskih nastupa i pompeznih najavljivanja novih projekata kao da smo i dalje u predizbornoj kampanji. Interesuje me kako je reagovala komunalna policija vezano za posljedniji dogadja! Da li je izvrseno hitno djelovanje i stavljanje pasa lutalica u karantinu da bi se mogao vrsiti veterinarski nadzor nad njima. Sta ukoliko su psi zarazeni virusom bjesnila?
Ovo su pitanja koja svakodnevno dobijam na mejl kornjacaspalalagosa@gmail.com

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Nije nacelnikovo da se bavi kucicima,mislim da to treba raditi insekcija i policija,jedan dan treba najaviti,ma kako bilo okrutno,ciscenje grada,uvesti policijski cas,angazovati lovce i policiju i pobiti sve sto nije na lancu,kome je njegov pas drag neka ga sklone ili veze,uveo bi obavezu cipovanja pasa,jedna od mjera koja bi uvela red,pola bi finansirao iz opstinske kase a pola neka plate vlasnici....Mi se moramo odluciti koga vise volimo ljude ili zivotinje,ako neko kao i ja sam voli pse i zeli da ih ima neka se onda i brine o njima,ovako to ne ide,necija djeca su gladna i jos zu to u opasnosti, a mi hranimo beznadezne dzukele po azilima.Ne znam koliko ste informisan ali tih azila ima svugdje oko grada sve je to bezuslovno,a placa se zestoko,neko je tu i racunicu vidio.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

kornjacaspalalagosa wrote:
17.02.2017. 16:56
Morbidno je da sa glupostima spinujete pricu i jos glupljim izgovorima tolerisete nesposobnost trenutne vlasti
Isto tako još više je morbidno bilo ćetiri godine gledati i apaludirati predhodnoj vlasti koja iza sebe nije ostavila nikava djela,niti je bilo šta zaokružila kao jedan cjeloviti projekat .
--zapčet dječiji vrtić,o njemu pričano cijeli mandat a on ni dan danas ne radi.
- priča o 2000 novih radnih mjesta,a zbog visoke stope oporezivanja nepokretnosti (0.45)neki privrednici otišli u Srbac i Kotor Varoš da otvaraju nove pogone.
- Nije riješen problem vodosnabdjevanja grada pitkom vodom i ako je predhodna vlast istu dovela na bazemn u Maćinom, brdu.
-- zapoćertu gradnju vatrogasnog doma, vi ste prekinuli a namjenska sredstva u budžetu alocirali na druge stavke u ,za šta se u pravnoj državi i te kako odgovara.
--predhodna vlast na špekulativan način vršila je prodaju građevinskog zemljišta po bagataelnoj cijeni to mnogi u gradu znaju.
Dakle ovaj spisak nema kraja, jedini završeni projekat prošle vlasti je takozvana totalno promašena investicija je Ginisov rekord a ribljom čorbom.
Ovo nisu nikavi spinovi ovo su provjerliv podaci, činjenice i argumenti.
Trenutna vlast je odgovorna za narednni period, i to nije nikava spina,istina mene da se pita, na ovoj liniji razgraničavanja mandata i te kako bi bilo postrojavanja i primoprdaje od pasa lutalica do do naziva ulica.
Ali o tom po tom.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

kornjacaspalalagosa
Posts: 39
Joined: 18.02.2016. 21:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by kornjacaspalalagosa »

Kamikaza nadam se da se salite!
Ovaj drugi post necu da komentrisem nije dostijan sagovornik. Ne mogu svi misliti kao ti. Neki ne zavise od politike i mogu u svom zivotu da glasaju i za SDS i SNSD kako bi se reklo za ljude a ne za stranke i njihove politike. Vi stranacki botovi ste najvise krivi za stanje u kome se nalaze drzave bivse Juge. ,,Sve bi ja to u Lisiciju jamu i daga daga daga."

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

kornjacaspalalagosa wrote:
18.02.2017. 07:49
Ovaj drugi post necu da komentrisem nije dostijan sagovornik.
Žabo, umišljaš da si roda..... :lol: :lol: :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

kornjacaspalalagosa wrote:
18.02.2017. 07:49
,,Sve bi ja to u Lisiciju jamu i daga daga daga."


На ово си мислио :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Mraka
Posts: 108
Joined: 19.09.2007. 18:52
Location: Prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by Mraka »

:lol: :lol: Ljudi moji pa vi ste svi otisli u k...c. Oko cega ste se vi nasli raspravljati. Jedni vole SDS drugi SNSD. U sustuni svi nasi NACELNICI su neci pijuni i moraju da igraju kako drugi kazu. Treba da prestanete da se bavite stvarima koje ne mozete da promjenite. Pocnite da radite nesto korisnojer kako vidim psihijatrija vam negine.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

Pusti vodu Mrako .....
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Covjek neda da se u lisiciji potok tjeraju kerovi koji ujedaju ljude po ulici a tjerao bi stranacke botove. Zanimljivo je kolika moze biti ljudska ljubav prema zivotinjama a ujedno i kolika moze da bude mrznja prema ljudima. :) Mislim da je stara Jugoslavija u mnogo cemu bila dobra pa i u ovome,na putu nije bilo cupavih i masnih kreatura,ko se usudio da bude takav vodilo ga se kod Rasima u potok,i kad izadje iz njegove radnje ni sam sebe ne moze da prepozna,kad su se na putu pojavile psi lutalice,dovoljno je bilo da se najavi premija lovcima od deset dinara po repu i nigdje ni jednoga nije bilo za tri dana,bili su jednako okrutni i prema zivotinjama i prema ljudima...............svako zlo se suzbijalo u korijenu i to strogo,jebes demokratiju,danas sve ide nekako kilavo.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

Ovdje danas nije vijest da je pas ujeo čovjeka, već da je čovjek ujeo psa.Sve je izvrnuto naopako.Stara Jugoslavijha je bila država, a ovo dans je k....c od države.
Takođe odgovorna je i medecina što nedozvoljava prirodnu selekciju pri samom rođenju i tako omogućava nastajanje kretena.
Društvo je puno ptica koje nikad ne polete .Prirodni zakoni su najbolji zakoni,ali su i oni napadnuti pipanjem oko genetike i stvaranjem raznih GEMOVA.
Kritikuješ lopove, a ****** te prozove botom i ako nezna šta to znači.Licemjerstvo je štititi životinje a uništavati ljude,ta kultura je došla sa zapada.Žena mjesto da vodi dujete za ruku vodi psa.
Mjesto da se opremi porodilište,predhodni načelnik je opremao azil za pse.Mjesto da se završi dječiji vrtić, završio se kotlić sa čorbom.
Sad će ovi iz esdesa da se naljute,ako uopšte više i postojeu organizvanoj formi, jer su svi prešli u vlast, neki direktno neki indirektno Ova bi žaba sve nas dage... dage.. STJ u nekoj lisičijoj jami.Nije nesretnA žaba kreketuša ni svjesna šta krekeće
Ako neznaš ništa pametno napisati bolje ne piši ništa...Kuliraj.....
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

Interesuje me kako je reagovala komunalna policija vezano za posljedniji dogadja! Da li je izvrseno hitno djelovanje i stavljanje pasa lutalica u karantinu da bi se mogao vrsiti veterinarski nadzor nad njima. Sta ukoliko su psi zarazeni virusom bjesnila?

Pse lutalice u azil (karantin?) treba da smjeste radnici veterinarske stanice (šinteri), po nalogu veterinarskog inspektora. Godinama se ovaj problem pokušava staviti kao posao i obaveza komunalne policije, iako nikakve veze s tim nema. Uginuća ovaca usled pojave bolesti "plavog jezika" takođe se prebacuju komunalnoj policiji na rješavanje, kao i pojava ptičije gripe. Uzalud godinama već apelujem da svako svoj posao radi, džaba! Veterinarski inspektor kontroliše kvalitet konzervi iz "Trivasa" i kvalitet sladoleda jer "u svom sastavu ima mlijeko koje je animalnog porijekla", a nomadsko stočarenje, pojavu bjesnila, ptičije gripe, pse lutalice, nelegalno klanje stoke, itd itd., ganjaju komunalni policajci, sanitarni inspektori, ... pa čak i građevinski inspektori?!?! :smt005 Ma svi osim veterinarskog inspektora,... i ekološkog naravno...da ne griješim duše. :smt005

"Šta ako su psi zaraženi virusom bjesnila?" Pa komunalna policija će to da riješi! :smt005

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

Ili građevinska inspekcija, ako ne stigne komunalna policija.

Pa neće valjda veterinarska inspekcija da se bakće životinjama!

kornjacaspalalagosa
Posts: 39
Joined: 18.02.2016. 21:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by kornjacaspalalagosa »

Mislim da komunalna policija treba da hvata postene poljoprivredne proizvodjace koji postave stand da bi prodali nesto od one sirotinje sto proizvedu. To je primarni cilj komunalne policije! Stigle su mi neke fotografije nekih kvazi kucica za kerove montiranih po gradu, ali ne znam kako da objavim. Cija je nadleznost to?

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

:smt006 Priča gubi smisao. Priča je bila o psima lutalicama. Ako to više nije "goruće pitanje" (objašnjeno je ko treba da se stara o rješavanju ovog problema), o tezgama na javnim površinama drugi put. :smt006

Post Reply