Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Čini mi se svraka da na ovoj slici ministar najviše razmišlja! :smt005 :smt005

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

KAMIKAZA wrote:
04.02.2017. 20:13
:smt005 Vidiiiiiiii ovoooo, uhvatila ga tajna Kamera kako zdere. :D Tajne sluzbe rade i dalje perfektno. :wink:



Image


STJ !!! Mi smo ovakve zatvarali kad je dolazio drug Tito !!!Dok voz ne prođe, ili Tito ode. :smt005 :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Пријем поводом Дана државности Републике Србије

Image

Image

https://www.facebook.com/darko.tomas.sn ... 9890762554
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

kornjacaspalalagosa
Posts: 39
Joined: 18.02.2016. 21:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by kornjacaspalalagosa »

Informacija iz Prnjavora ,,Psi lutalice pred zgradom opstinom nanijeli teske tjelesne povrede majci ministra Zlatana Klokica,na ocevid portira opstine Piljagica koji nije uspio da sprijeci ovaj incident " ako je ovo istina nemar i nebriga aktuelne vlasti prema nezbrinutum zivotinjama obila im se o glavu vec u prvim mjesecima. Zalosno je sto se to desilo neduznoj osobi sto nije neko od njih nastradao.

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by smokismokic »

Cekamo misljenje gospodina Žune, posto je ovo bila njegova glavna tema poslednje 4 godine

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Prije bi se reklo da je to nebriga predhodne vlasti, koja jevodila pogrešnu i netzransparentnu azilantsku politiku.Pravili azile,tzrošili pare,a psi na ulicama.To su psi azilanti prdhodnog režima,jer od ovog su još štenadi od par mjeseci koja nemaju ni zube takoreči.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Zmija ti kao portparol udruzenja orlo gorlo bi trebao biti malo maštovitiji. Daj nam neki drugi izgovor osim optužbi da je Sinisa kriv i kad kiša pada. Ko god je svoju politiku bazirao na optužbama prethodnih a ništa nije radio, veoma brzo je završavao svoju epizodu.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Netačan navod žuti,ja Sinišu nisam spominjala već predhodnu vlast,a to se i te kako razlikuje.Da pas nije napao ženu,kako izvjesti kolega forumaš,ne bi se ni pisalo u ovom kontekstu.To nije stvar mašte već realna posledica koja se ne može prenebreći.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by sifra »

Ne može sadašnja vlast kriviti prethodnu ni za što jer su oni vlast i odgovorni za sve što trenutno ne valja. Mogu reći da su bolji ali ne mogu se pozivati na krivicu prethodne vlasti kad nešto ne valja a oni to još nisu ispravili.
Alea iacta est!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Ja nisam još čula da sadašnja vlast krivi predhodnu zbog napada psa emigranta,ja iznosim svoje osbno mišljenje.
Ovaj slučaj jedna je od tema orla gorla gdje će se raspraviti i utvrditi tačno čija je odgovornost zbog ovog nemilog slučaja.Ovo nije nimalo bezazlena priča Šta da je pas razgulio nečije dijete gluho bilo,odrasla osoba ima bar neku šansu da se bori sa pobješnjelim psom.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Da li će orlo gorlo raspravljati i o sastanku u "Evropi"??

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Na koju Evropu mislis zuti.Orlo gorlo je avlijska udruga I rijetko kad prelazumo Kojin Han.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Idalje mi nije jasno zašto sam ti ja žut al' dobro, ako ti se sviđa taj nadimak meni ne smeta :smt004

Da li vam je predsjednik udruženja orlo gorlo predstavio zaključke sa sastanka??

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Orlo gorlo nema predsjednika.Konzenzusom se donose odluke.Rijec se ne daje vec"otima"
Princip emancipovanog copora iz prve loze svo mogu biti prvi I poslednji.Slusa se onaj sto drzi paznju.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Ne interesuje me kako se donose odluke u orlo gorlo, konsenzusom, kvalifikovanom većinom, ko najviše rakije popije, ko najviše plati ili na drugi način.
Interesuje me da li ste nekidan potpisivali neki papirić kojim bi rušili Tomaša i zanima me šta je dogovoreno na interesantnom sastanku u Evropi? :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Nije tacno zuti orlo gorlo podrzava Tomasa I ovaj rezim,sto ne znaci da smo prezadovoljni vladavinom kako ste vi ono bili kad ste pod rep pirili Gataricu a na kraju ga sjebali ko poslednjeg fukaru
Tomas je nacelnik,a Kalabic poslanik a razlicita razmisljanja I razliciti pristipi ne morjau uvjek zmaciti to sto vi zelite cuti.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Sad smo konacno skontali sta je to uradio Sinisa Gataric u svom azilu,on je skolovao azilante za napad na SNSDov kadar i njihovu rodbinu.U aps sa njim,dva svjedoka su dovoljni i Tunjice. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Opet zmija ne odgovori na moja pitanja, mora da je ta pisanija bila samo obična pijanska.

Kami, koga u aps?? Azilante napadače????

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by smokismokic »

Ma to ce sad sve biti sjajno, bajno...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:
15.02.2017. 19:37
Opet zmija ne odgovori na moja pitanja, mora da je ta pisanija bila samo obična pijanska.
Kad dođem na alternativnu onda mi možeš postavljati pitnja,a vako jok.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

:smt005 :smt005 :smt005

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by aquarius »

Ozbiljna tema, a neozbiljni komentari. Žao mi je bivše komšinice i sugrađanke ali zamislite da se na njenom mjestu našlo malo dijete koje ne bi bilo sposobno da se odbrani. To je moglo biti moje, vaše dijete po povratku iz škole. Ozbiljan problem koji se godinama gura pod tepih i čije rješenje mora biti imperativ. Apel stanovnika iz ulice Ž. Preradovića se upravo odnosio na ovaj problem pored mraka u pojedinim dijelovima grada koji pogoduje životinjama bez kontrole.
Njihov slučaj nije riješen jer, kako su naveli u odeljenju za urbanizam opštine, u toku je tender koji može da se razvuče u nedogled. Do tada neka nam je Bog na pomoći.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by BETMEN »

aquarius wrote:
16.02.2017. 07:14
Ozbiljna tema, a neozbiljni komentari. Žao mi je bivše komšinice i sugrađanke ali zamislite da se na njenom mjestu našlo malo dijete koje ne bi bilo sposobno da se odbrani. To je moglo biti moje, vaše dijete po povratku iz škole. Ozbiljan problem koji se godinama gura pod tepih i čije rješenje mora biti imperativ. Apel stanovnika iz ulice Ž. Preradovića se upravo odnosio na ovaj problem pored mraka u pojedinim dijelovima grada koji pogoduje životinjama bez kontrole.
Njihov slučaj nije riješen jer, kako su naveli u odeljenju za urbanizam opštine, u toku je tender koji može da se razvuče u nedogled. Do tada neka nam je Bog na pomoći.

Samo bih dodao na ovaj post da je predhodna vlast itekako odgovorna, onolike pare potrositi a ima pasa vise nego kad nije bilo azila. A odgovornost sadasnje vlasti je ta da sto prije rijesi ovaj problem jer ne daj boze bijesnila dok se ustanovi kod jednog psa 10 ih je vec zarazeno.
POSMATRAM VAS

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by smokismokic »

E to si potpuno u pravu. Sada mnogo vise ima pasa....

kornjacaspalalagosa
Posts: 39
Joined: 18.02.2016. 21:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by kornjacaspalalagosa »

Ljudi brine me realno ova trenutna situacija u Prnjavoru da li ima opozicije igdje ili bilo koga da smije da iznese svoje misljenje ? Zatvara se porodiliste, citam tekst o posljednjem nesrecnom slucaju koliku je ulogu odigralo prnjavorsko porodiliste mogli smo izgubiti dva zivota da nije bilo u funkciji. Nakon toga azil pasa prisilno se gasi. Kroz par mjeseci imacemo haos na ulicama . Nesrecna gospodja je mozda samo upozorenje sta ce da nam se desava u narednom periodu. Sta ako je neki od tih pasa bijesan? Napasce sutra djecu koja su samo par stotina metara od nesrecnog mjesta dogadjaja. Narode urgiraj!

Post Reply