Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Ako lupam, luapam za sebe u čemu je problem? :smt005

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by droplja »

Лупаш ти за све нас, прогониш. Лоше погађаш и пао си на свим темама. Једино се ти још јављаш и скидам ти капу, остали немају образа а ни снаге. Дебакл их је убио. Сањају још недељу. Хаос хаос.
Ne diraj lava kada spava.....

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Dropljo ja sam godinama na ovom forumu, bio sam ovdje mnogo prije izbora i nema razloga da ne ostanem ovdje.
Žao mi je što su izbori protekli ovako ali mogu samo čestitati Tomašu, ne vidim zašto bih napuštao forum.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by droplja »

Нисам ни рекла да треба, доста је оних који се ту врте из користи. А да си нешто дуго ту па и ниси :) нека те, слободно реци и осталима да се јаве. Има тема мимо политике. Можда кога оженимо удамо и слично :)
Ne diraj lava kada spava.....

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Mislim da je veći broj onih iz crvenog tabora koji su se naprasno uključili na forum neposredno pred ove izbore. A svakako je kukavički da se ovdje ne ostane.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by droplja »

Сви су они стари форумаши неки и преко 10 година. Сви се знамо. Не секирај се
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by Vladan »

Tačno, oni neće da skontaju da smonih pustili 3,5 godine da se ispucaju i onda blic krieg i pa-pa. Ima nas koji prate ovaj forum još od srednjoškolskih dana a sada smo se uključili maximalno.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Zavisi kad si Isao u srednju skolu, :) Prosvjeta i ja smo isli u srednju kad je PC bio daleki san a Internet cudo nevidjeno. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by Pokemon »

Vladan wrote:Ima nas koji prate ovaj forum još od srednjoškolskih dana a sada smo se uključili maximalno.
Zivot ti je bas uzbudljiv kad si na forumu toliko vremena. Zivi zivot covjece, ocigledno ti se isplatilo ono pisanje postova za koji pfening, samo naprijed, dobio si pos'o, iako veze neces imati ali imas crvenu karticu. Strasno!!!!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: RE: Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by Vladan »

Pokemon wrote:
Vladan wrote:Ima nas koji prate ovaj forum još od srednjoškolskih dana a sada smo se uključili maximalno.
Zivot ti je bas uzbudljiv kad si na forumu toliko vremena. Zivi zivot covjece, ocigledno ti se isplatilo ono pisanje postova za koji pfening, samo naprijed, dobio si pos'o, iako veze neces imati ali imas crvenu karticu. Strasno!!!!
Ovim pokazujete pravo lice. Čeprkanje po privatnom životu je odlika malograđana. Ako umaš nešto protiv mene, zašto mi to ne kažeš u lice.
Hvala!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Darko Tomaš prije nego li je i preuzeo funkciju načelnika,vrato je jutros mašine u ulicu Vida Nježića da završi i popravi započetu brljotinu bivše vlasti,tako što će dio razrovane ulice vratiti bar za sada u početno stanje ,kako bi se prezimilo na ovom frekventnom mjestu u gradu.Tako malo, ali tako snažno,glasila bi neformalna poruka jutros sa buvljaka.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by Vladan »

Upravo tako! To govori o katakteru. Od Gatarića bi ljudski bilo da se bar izvini građanima od kojih se zahtjevalo da glasaju i podrže ga prije samo desetak dana a ne da se sada ćuti, zstvarsju oči pred ovim problemom. Sutra ćemo opet na izbore, možda će Gatarić opet biti na nekoj poziciji za koju će trebati podrška glasača ali ako se i prema njima bude odnosio kao prema stanovnicima ulice Vida Nježića, proći će kao i na ovim izborima.
Zašto Darko mora da popravlja namjerne propuste i greške SDS načelnika? Dokle više da skupo plsćamo skupe i promašene ideje?
Zar je fer prema novom načelniku da se svi loši potezi prethodne vlasti moraju završiti, zašto se njemu ne pruži šansa da završi ono što on misli da treba. Darko sigurno neće pobjeći od problema jer je čovjek od karaktera a o drugima neka sude njihova neDJELA.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Необично да нема садашњег начелника никако у јавности. До избора био је и по два пута дневно.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

A Vida Nzezica trebala do 1.10. biti gotova pa nista, ostavili krs i pobjegli, a one barikade po raskrsnicama i to ostavili. Hoce biti i u opstinskoj kasi krs? Bice zanimljivo vidjeti stanje..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Nije Gataric mehanicar da popravlja krseve on je veterinar,a i koji ce klinac ovima dole asfalt,kad se pozele neka izadju malo u nas na selo i vide,nije to za svakoga podbili bi tabane hodajuci gore dole. :) A dere to i cipele vise,nece moci Hase da stigne toliko popraviti. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Pa oni su imali asfalt, kakav takav ali je bio, sad nemaju nikakav. ;)

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by BETMEN »

ZMIJA wrote:Darko Tomaš prije nego li je i preuzeo funkciju načelnika,vrato je jutros mašine u ulicu Vida Nježića da završi i popravi započetu brljotinu bivše vlasti,tako što će dio razrovane ulice vratiti bar za sada u početno stanje ,kako bi se prezimilo na ovom frekventnom mjestu u gradu.Tako malo, ali tako snažno,glasila bi neformalna poruka jutros sa buvljaka.
A Vrsta je rekao da čekamo sto dana pa da onda kritikujemo novog načelnika ako bude potrebe, ovako ako nastavi možemo samo da kritikujemo to što mu je kosa duža nego prije sedam dana.
POSMATRAM VAS

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

cocacola wrote:Pa oni su imali asfalt, kakav takav ali je bio, sad nemaju nikakav. ;)
Pa to i kazem,koji ce im klinac kad ne znaju da cuvaju,sta su se uzodali,poderase put besposlicari. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Smotacemo mi i onaj sto prolazi kraj tebe u Mrdusi
izvadit cemo i ona crijeva za vodu po ces onda ici na Latkovac sa obramenicom i pocincanim kantama .Ti to jebes starog gmizavca.Doci ces ti na buvljak bit ce busi busi gume
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

:D Sad cete vi aveniju da dobijete,koliko ste proklamovali Darku i SNSD malo je i Auto put do kuce da vam dovedu. :smt005 Onaj Petkov SDSovac vam kvari prosjek u ulici,tjerajte ga u Mracaj kod Hrnje,njega gore a popa u Ilovu i rijesen problem,imate visepartijski sistem jednopartijske ulice. :D
A ti si u nasu Mrdusu uvjek dobro dosao,znas da je te lijepo vidjeti kad prodjes sokakom kao nekad,samo sad malo vise sokaka zauzmes kao i ja ali to je znak da nam je dobro. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Popa smo prefarbali i učlanili u partiju crvenih,za hrnjinog još neznamo gdje tačno stanuje.A buvljak je sav crven ko' uložak prvi dan.Bivši naćelnik je perosna non grata.Zabranjeno mu je na buvljaku i lubenicu kupiti.Dakle sve je pod kontrolom režima.Još da ''slovencima''zabranimo parkiranje kraj tezgi, i mi nismo više opštinsko pastorče.

Kraj buvljaka gredelj prede,
Od Deketa pa do Ćede,
Sutra stiže asvalt novi,
Svirat će nam Dejvid Bovi,
Zapjevat će tu i Darako,
Iz Štrbaca sunce jarko,
Nema više stari rupa,
Niti ima starog tića.
Načelnika Gatraić.
Avenija ko ' iz bajke.
Prodaju se tu opanci,
Ništa manje nego NAJKE.
Avenija sva se sija.
A popova tek avlija,
Ko' je umro pokajo se,
Ko je pao, pridigo se.
Na tezgam cvijeće cveta,
Cvijeće cveta i miriše.
Bivše vlasti nema više,
Narod sada lakše diše,
Dok jesenje liju kiše.


,
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Novo sito na klinu visi.. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Mi smo promjenili i klin i čiviluk :lol: :lol: :lol:A ovo sito je već viusilo na klinu.Nije ono baš novo.
Last edited by ZMIJA on 13.10.2016. 10:11, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply