Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Zmile ja da sam pisao govore, pisao bih sigurno drugim ljudima. Vlado je zbog poslova svojih "ukućana" očigledno izdao i sebe i stranku i sve građane.
O Bogoljubu koji je sam sebi pisao glasove ne treba ni pričati, ionako minorna osoba u političkom smislu.
Ali vidjećete, kroz godinu istopiće se ova većina, čim ne budu zadovoljenk apetiti "gladnih".

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Drago mi je zuti da si konacno osjetio ko su izdajnici a to su bivse komunjare i veliki Srbi junaci sa Ozrena stvaraoci Republike Srpske kako im tepas.Takvi su oni i u Sarajevu.
Ja sam Vladi Zivkovicu i Nemanji Vasicu bila opozicija 12 godina u opstinskom parlamentu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Na osnovu čega stavljaš Nemanju Vasića u isti koš??
Žao mi je što nema nikog iz SDS-a na forumu da pitam da li su oni još članovi stranke i nadaju se njihovom povratku ili su napustili/izbačeni.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Nije Nemanja za istog kosa sa Vladom,Nemanja je gori. :) Nemoj samo reci da nije,Vlado do sada nikad nije izigrao stranku,i iako mi nije miljenik :) mora se reci da je ovdje u pitanju licni interes,ali je u prvom redu u pitanju osveta,i Vlado je u pravu,njega je Nemanja izdao na izborima da bi uvalio svoje konzerve,sto se kaze izdao je vola za govedji gulas,pa sada ispasta i on i cijeli SDS.Dok je Nemanje i njemu slicni u stranci ona ce ici u minus,nije porazen Sinisa kako se ovdje tumaci,porazena je losa politika SDSa poslednjih 25 godina,narod je sit njihovog laganja i prevara za sitan car,jos nikad SDS nije uradio ono sto je obecao uoci izbora,svaki put su nesto mudrovali i vrdali da bi na neki nacin unovcili mandat,a narod ko sisa.Sinisa je htio drugacije,ali nije islo,jer je daljinski u rukama tutora kao Nemanja,isto je bilo i sa Darkom,i ako daljinski ostane u Kalabicevim ili necijim rukama a on bude pokusavao da vodi politiku ,proci ce kao i Sinisa.Steta je da mi ne mozemo od ovakva dva potencijala kao Sinisa i Darko nista korisno da napravimo,ali takva je politika.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Ma daj kakve komzerve, otkud vam takve nebuloze. Vlado je prije izbora to trebao reći ako je već uvrijeđen a ne da poslije izbora nosilac liste koju je dizao u nebesa bude preletač. Da sam u Skupštini prozvao bih ga svaku sjednicu, počevši sa današnjom.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Na osnovu čega stavljaš Nemanju Vasića u isti koš??
Ti si Neozbiljni dobrano priglup,oprosti što ti tako moram reći.Ja te ljude i tu politiku SDS a a bolje poznajem nego pokojni Fidel svoju revoluciju.
Još kad sam s njima bila u opštinskom komitetu saveza komunista.,dok si ti bio sasvim mali,oni su uvjek pokazivali gdje je rupa, ko' voda u novom buretu.
Dobro ti je ovo Kami pojasnio,samo ti ne učiš od pametnijih,ti voliš gledati političke slikovnice.
Jel misliš da je i tvoj volljeni Momoa Novaković nešto različit od ove dvojice,nije isti je ali ti njega ljubi i dalje-
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

ZMIJA wrote:Rekoh li ja tebi zuti tebi ili svraki da NDPa nece za sledece izbore biti ni u sudskom registru.
Prije izbora oni sto su protiv Tomasa svasta pricali sad ce da mu ruckaju iz ruke.
Jest ih postrojio STJ.
Svaka cast Tomasu ,samo da mu ponovo neprisjrdnu nije skotovima vjerovati.
Рекао си да НДП неће бити у судском регистру послије ових локалних избора. Погријешио си. Ниси спомињао следеће изборе.

kornjacaspalalagosa
Posts: 39
Joined: 18.02.2016. 21:59

Re: RE: Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by kornjacaspalalagosa »

neozbiljan wrote:Na osnovu čega stavljaš Nemanju Vasića u isti koš??
Žao mi je što nema nikog iz SDS-a na forumu da pitam da li su oni još članovi stranke i nadaju se njihovom povratku ili su napustili/izbačeni.
Prema inf. dobro obaveštenog izvora dvojici nevjernih Toma upućen je Zahtev za vraćanje mandata. Ukoliko se ogluše o stranačke naredbe zna se šta ih čeka. Izdaja stranačke discipline je jedna od najtežih povreda Statuta Stranke.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

svraka wrote:Рекао си да НДП неће бити у судском регистру послије ових локалних избора. Погријешио си. Ниси спомињао следеће изборе.
Švrakac jesi li se ti negdje malo nahladio ?
Poslije ovih, i prije onih, odnosi se na isti vremenski period :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Pa logično da im upute zahtjev, još logičnije je da su oni znali da će ovi uputiti, a najlogičnije da neće vratiti, jer da planiraju vratiti mandat ne bi nikad ne prelazili. Ko je još vratio mandat, to se desavalo i u republičkom parlamentu, pa nisam primijetio da je neko vratio.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

ZMIJA wrote:
svraka wrote:Рекао си да НДП неће бити у судском регистру послије ових локалних избора. Погријешио си. Ниси спомињао следеће изборе.
Švrakac jesi li se ti negdje malo nahladio ?
Poslije ovih, i prije onih, odnosi se na isti vremenski period :lol: :lol: :lol:
Види стварно! :) Змијо, баш си отровница. Значи, ти хоћеш рећи да странка НДП, трећа по снази у општини Прњавор, за следеће изборе неће бити у судском регистру. Или послије тих избора? :)
Оштроумно, нема шта.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Ja otrovnica što vam govorim istinu,a vi ljekoviti što gutate sve i svašta.NDP politička stranka, kao u ostalom i druge adhok strančice nastale raspadom i u glavnom od SDS a.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

Истину не говоре искусни политички зналци, као што си ти, већ политички аутсајдери, као што сам ја. Ти гмазу не говориш истину. А истина је да је НДП добио три одборничка мјеста у Скупштини Прњавора. Истина је да те то јако нервира. Истина је да је НДП договорио сарадњу са СНСД-ом. Истина је да те то још више нервира. Али Змијо, то је тако, чему фрустрације. Па и чланство НДП-а су људи, нису гас-маске!
И још једна истина, НДП није Момо, Чава, Шики, ја, или било ко други...НДП у Прњавору је 1600 гласача! (Зар 1600 суграђана окарактерисати као скотове?) Три одборника! НДП је странка омладине! Рано је за брисање НДП-а из судског регистра. Напротив!

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Pisao sam prije izbora da će NDP napraviti dobar rezultat na uštrb PDP-a, socijalista i DNS-a. Ali ne zaboravite da je velika zasluga SDS-a za takav rezultat.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

svraka wrote:Истину не говоре искусни политички зналци, као што си ти, већ политички аутсајдери, као што сам
Tu se mogu s tobom složiti, davno sam za tebe rekla da si prilično disciplinovanog manira i poprilično poštenih namjera,ali onda kad ulaziš u minsko polje nemij se smijati i ponižavati one što znaju i postaviti i ukloniti te mine.
Ta tvoja predpostavka kako mene eto nešto nervira što je NDP kao osvojio neke mandate ,a kao eto neki moji SOCIJALIST eto nisu osvojili toliko je obična smijurija.
Socijalisti i jesu pali na niske grane, kao što će pasti i endepeovci kad su otišli u koasliciju sa SDS om jerr su izdali i program i politička načela ( za razliku od endepeovaca koji nemaju ni politički program ili bilo kakava načela, sem mržnje prema REŽIMU ) kao eto što će pasti i eto ti odskora tvoji politčki pajtaši.
Ti mene pitaš nešto o frustracijama,daj oladi ptico ja nemam tih problema,za razliku od mnogih ,pa nisam ti ja neki žutokljunac ,i sam si to potvrdio .
neozbiljan wrote:Pisao sam prije izbora da će NDP napraviti dobar rezultat na uštrb PDP-a, socijalista i DNS-a. Ali ne zaboravite da je velika zasluga SDS-a za takav rezultat.
Pogodio si STJ, kao da si mene pitao,odkuda si to znao,ja mislila da su SOCIJALISTI,DENESOVCI ,PEDEPEOVCI jaki kao crna zemlja, i da su sa Gatraićem u koaliciji samo zbog svojih svjetlih programskih načela,a nikako zbog par guzica koje su stalno u vlasti, kad bi u Prnjvoru pobjedili i Čečeni, oni bi bili zamjenici načelnika ,načelnici odjelenja ili neki drugi činbenici općinske prnjavorske vlasti.
Drako Tomaš i SNSD a konačno imaju šansu da se obaraćunaju ne sa SDS omon je mrtav i onako ,več sa njihovom politikom . ''USE NASE I PODASE''
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

Јеси, тачно, писао си, али прије свега због свог пријатеља Моме, и моралне подршке истом, а најмање зато што си у то вјеровао. Све твоје процјене су биле тотални промашаји (да не набрајам), а ову си погодио само зато што тако ниси ни мислио.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

Змијо, гледао сам управо овдје, на форуму, фотографије са састанака Социјалистичке партије пред ове локалне изборе... Најмлађи члан има 60 година. Ко ће, питам те, да прати ту идеју социјализма, када се ти умориш, и пар твојих камарата, волонтера и заљубљеника у социјалну правду? Ја вас искрено симпатишем, али то је удруга диносауруса. Изумрли сте.

Идеја социјалне правде је мени блиска и прихватљива. Али ви сте промашено друштванце. Социјалисте треба да воде револуционари, голобради младићи, а не устајали смрадови, којима је је највећа амбиција да нађу плац више "Пет лампи".

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Ocito da su vama svrakama najveci bioloski i smrtni neprijatelji zmije niste sami zmija se boje i zabe i ako nemaju krila :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

Ne doživljavam te kao neprijatelja. Naprotiv. :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Vec kao hranu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

:lol: Oštroumno. :lol: Vidi se da si išao na časove biologije. Zmija ne zna gdje se nalazi u lancu ishrane. :lol: :lol: :lol:

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Ti bi Švrakac mogao da dolepršaš do komadanta specijalne komunalne policije u Prnjavoru, jer si na vrijeme položio jaja u sigurno gnijezdo,samo neznam jesu li Šiki i Momo i na tebe računali, kad su se penjali na ovu crvenu trešnju.
Požuri, bara je mala a puno krokodila pliva u redu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

J+bes tu tresnju,dodje jedna baraba i svi su u blatu. :)
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Koja baraba, u našem selu nema više baraba, svi se poženili i udali.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

Požuri, bara je mala a puno krokodila pliva u redu.[/quote]

Svrake se ne kaljužaju u bari sa svinjama i krokodilima. To su tice velike inteligencije i prefinjenog ukusa. Čista aristokratija, sve gleda s visine. :lol:

Post Reply