Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

sifra wrote:Ja sam za to da se otvori tema gdje smiju pisati samo ljudi koji nisu clanovi ni jedne stranke :D Pomalo diskriminiracuje ali vjerujem objektivnije pisanje :)

Pa gdje sad da otvaramo novu temu za dva covjeka ?? :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

http://opstinaprnjavor.net/nacelnik/

Ево ко је још начелник на општинском сајту
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Šifra oni koji nisu članovi nijedne od ovih, onda su članovi neke treće, a ta treća je usko povezana sa nekom od ove dvije. Ako neko uopšte nije član nijedne, onda taj neko i ne piše vjerovatno ništa.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

E ovaj Siniša stvarno ako se nije nagostovao i slikao tokom četiri godine, onda stvarno. Ne zna se ko je ovde luđi ovi sto su ga pozvali ili on što je došao. Sad će me ovi njegovi branioci pitati, pa sta jel ne smije gostovati, smije, ali sta će nam novo reci, on je svoje rekao prethodne četiri godine, a taj njegov dugogodišnji govor narod je negativno ocijenio,doviđenja prijatno, bivši načelnice.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by Vladan »

Čovjek ne odustaje :-), šta on misli, svi drugi su krivi samo nije on - glavni i odgovorni urednik lokalne sds politike u prethodne četiri godine. Eto vidite sa kakvim čovjekom smo imali posla. Izgubi izbore zbog katastrofalnih poteza, bahato izbaci svog odbornika iz stranke i opet svi su drugi krivi a nije on. A sds ima skoro isti broj odbornika kao i u prethodnom mandatu dok on izgubi sa 5000 glasova razlike. I on drzi lekcije....

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Čovjek koji ne uči na svojim greškama, munjevito srlja u nove. Evo živog primjera gore u videu ;)

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by corkan »

cocacola wrote:Čovjek koji ne uči na svojim greškama, munjevito srlja u nove. Evo živog primjera gore u videu ;)
Nije on ni svjestan da je izgubijo izbore,moguće je da i nezna da nije više načelnik!!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Pa kakav ste vi to narod,sto covjeku ne reknete da je izgubio i da nije vise nacelnik,on se i dalje muci i obilazi gradilista,gostuje u emisijama,slika se.... napisite mu i kako se zove mozda je demenc i ne pamti svoje ime,pa misli da je on Darko Tomas. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by sifra »

Steta za Gatarica jer nije los toliko koliko je ima budale oko sebe i drekvce zbog kojih se i smucio narodu.
Tomas bi trebao biti pametniji po tom pitanju i oformiti bolje ljude oko sebe.
Alea iacta est!

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

A gdje su sad ti drekavci, kako ih nazva, nesto su utihnuli, ili?

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by sifra »

Kad brod tone, prvo ga misevi napustaju !
Alea iacta est!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

cocacola wrote:A gdje su sad ti drekavci, kako ih nazva, nesto su utihnuli, ili?
Eno ih oko Darke. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Darko je dovoljno mudar, pametan i smeo da takve udalji od sebe :)

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Opčinjeni ste Sinišom. Dobili ste izbore i umjesto da radite i budete zadovoljni vi nastavljate da satanizujete Gatarića.
Kao što je logično i demokratski da Siniša prizna poraz i čestita novom načelniku isto je tako normalno da kao čovjek koji je vodio Opštinu stane pred građane i položi račune o svom radu.
Mislim da je potrebno Siniši da "ohladi glavu" i shvati svoje greške, prvenstveno loša kadrovska rješenja, kao što sam mnogo puta pisao ovdje još prije izbora a sada se to pokazuje kao tačno.
Samo svi imajte na umu da SDS nije neka vještačka stranka i da se ona ne raspada lako. Ono što je SDS preživio do sada, to nijedna politička stranka ovdje ne bi. Od sankcija, blokada računa, smjena funkcionera( i po desetine u 1 danu), 10 godina opozicije... Tako da preživjeće SDS i ovaj poraz, ne zalijećite se mnogo da šutnete poraženog.
P.S. Jedino što mogu da zaključim poslije ove emisije u kojoj je gostovao Siniša jeste da je televiziji K3 hitno potreban neki voditelj za ovakve emisije.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

neozbiljan wrote:
P.S. Jedino što mogu da zaključim poslije ove emisije u kojoj je gostovao Siniša jeste da je televiziji K3 hitno potreban neki voditelj za ovakve emisije.
Што? Јелена је била на мјесту у овој емисији.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Za neku seosku emisiju jeste. Za ozbiljnu politiku nikako. Pokusava biti oštra, kontrirati a pri tom ne zna šta priča. Najslabija karika ove emisije.
Siniša jako dobar. Svjestan je poraza, realno priča, čestita pobjediku i to je to.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

И као НДП је крив због његовог пораза. Ма дај!

Овако то ради прави домаћин :!:

Image

Image

https://www.facebook.com/darko.tomas.sn ... 1621816048
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Nije NDP kriv zbog poraza ali jeste jedan od segmenata poraza. Ne izvrći.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Neozbiljan kao da aludira na K3 da ponovo angažuju Marina Marinkovića, samo čovjek radi za više medija, radio, atv, portal, ko zna može li, mada nešto kontam, ne bi on odbio ;)

Što se tiče ove odluke načelnika Tomaša, svaka čast, prava odluka, za uspješan početak mandata, kojeg će obilježiti pozitivne stvari.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Kao što je logično i demokratski da Siniša prizna poraz i čestita novom načelniku isto je tako normalno da kao čovjek koji je vodio Opštinu stane pred građane i položi račune o svom radu.
On je narodu položio račun 2.Oktobra ove godine.Narod je taj račun pročitao davno prije 2. Oktobra.O čemu ti to Žuti ?
Druga je stvar što je on ''uplatio'' K3 do kraja kalendarske (budžetske) godine pa želi, da to uplaćeno potroši.
Čudi me kako nije otiššao i u Radio Prnjvor,da i tamo priča o svojim djelima za Prnjavor.
Nadam se da će nešto o njegom radu narodu reći i Drako Tomaš kad pročita papire.
neozbiljan wrote:Mislim da je potrebno Siniši da "ohladi glavu" i shvati svoje greške, prvenstveno loša kadrovska rješenja, kao što sam mnogo puta pisao ovdje još prije izbora a sada se to pokazuje kao tačno.
Najlošije ''kadrovsko''rešenje mu je agent za medijsko predstavljanje Mrain Marinković ,jedan od autora i njegovog predizbornog marketinga koji je plaćen sredstvima poreskih obveznika.
Još samo da se složite vi ''ostali ''da je za njegov poraz kriv ČUPO ložač u opštini.
neozbiljan wrote:amo svi imajte na umu da SDS nije neka vještačka stranka i da se ona ne raspada lako. Ono što je SDS preživio do sada, to nijedna politička stranka ovdje ne bi. Od sankcija, blokada računa, smjena funkcionera( i po desetine u 1 danu), 10 godina opozicije... Tako da preživjeće SDS i ovaj poraz, ne zalijećite se mnogo da šutnete poraženog.
Još uvjek je u odnosu na NDP stranka,ali ako budu i dalje u svom političkom programu imali misiju da ruše Dodika i da ga nazivaju fašistom, neće na sledećim izborima ni postojati kao ona Pozitivna Crna Gora, u Crnoj Gori.
Važno je, i moram reći pametno od Dragana Čavića što je poslije ovih lokalnih izbora rekao svojima po dubini na lokalu da se što čvršće vezu uz pobjednike i učestvuju u vlasti jer jedino tako će eve. politički da prežive.
Ako SDS budu promovisali i antivještačili takvi poput tebe. ne da neće biti vještačka neće ni postojati.
neozbiljan wrote:P.S. Jedino što mogu da zaključim poslije ove emisije u kojoj je gostovao Siniša jeste da je televiziji K3 hitno potreban neki voditelj za ovakve emisije
Najbolje da se vrati Mrin Marinković . :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:Овако то ради прави домаћин :!:
Svaka čast , čestitam.Iskreno strahovala sam za ovo.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Ma pepsi ja kažem da je šteta da K3 kao prnjavorska televizija nema ozbiljnog voditelja dostojnog ozbiljnih političkih sagovornika. Kad uzmete da Prnjavor ima toliko ljudi na odgovornom funkcijama onda treba da imamo i ozbiljnog voditelja. Dalje zašto bih ja tipovao i "angažovao" Marina??? Kakve su to nebuloze?

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

A koga bi ti da dovedu Acu Stankovića možda ;)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »



Добро рече на почетку, нисам исти Дарко од прије четири године :!:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply