Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Ta tvoja logika ne pije vode u Prnjavoru,jer Prnjavor nije Budva ili Dubrovnik.U Prnjavoru se zna kad su spice,a sigurno nisu u samom ljetnom periodu.
Ako zbog jednoe rostiljnice ili restorana treba u kisnu jesen odgađati kopanje po gradu je poprilično idotski.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Ja predlazem da se stavi viseci most do tosine rostiljnice,ne mogu ja da izdrzim bez pljeskavica dva mjeseca,ili jos bolje da se prenese pasarela,dole je i onako niko ne koristi. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Po gradu se suska da Radislav Vincic predvodu ovu destruktivnu aktivnost SDSa po principu sto gore to bolje inace nista novo SDS racuna da ove nesretne cevene mundire izbace iz bilo kakve pozitivne price u Prnjavoru.
Po njima je najbolje da se grad raskopa u jesen a zavrsi u proljece iduce godine.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by просвјета »

:D
Изгледа се Змијица надувала?!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

А ови из СДС-а нема ни за лијека.

Јел' брате просвјето, јел' постојите ви тамо у оној згради са партизанима и четницима !?

Док је Синиша био тамо шеф, знало се ко коси а ко воду носи.

Сада сте гори од СНСД-а само срећа ваша па сте у попозцији и то мало кога интересује.

Мислим СДС и њихово мишљење.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Ovi iz SDSa sada samo vodu nose oni su se manuli teskih radova.Samo ako Dragojlo zasoli corbu Darkinima,ima da SDSovci pocrkaju noseci . :)
Image
Obranica je spremna. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Esdrsobci su kako se to sad modernp kaze u dubini drzave ,pardon opstine cekaju da se rode vrate u Barandu.
Sad su u sanitetskob sluzbi SNSDa teska pozadina sole i paprice iz prikrajka .
Zavađaju ove iz plusa i minusa sto nikako ne mogu da upale crveni bager.
Nemanja ih mudro nasavjetovao kako vrijeme radi za njih i nije daleko od istine.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by просвјета »

Виђу Змијица дошла себи а брат Камикан гаси пожаре са све обрам(н)ицом; док нам Врстица ситно за СДС пита, к'о бива не занима га!
Ето, стање на форуму осликава стање у опћини; док трају ноћна засиједања у црвенијем одајама изнад кинеза...
:D

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Profesore namoci spuzvu, obrisi tablu i donrsi kredu, ti si danas dezurni u SDSu
:lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by просвјета »

Нешто вас много СДС жуља?!
Само није јасно зашто када имате, толико жељену, прилику управљати касабом?!
Вјероватно се осјећате преварено... 8)

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

To se samo tako kaze profesore,nema tu ni SDSa ni ovih drugih.Kasabom i inom vladaju neki drugi vladaoci.Drz"se ti profo krede i spuzve dok jos ima ove nase djecice i ove dodikove platice.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Samo se vi zajebavajte,nemoj da vam pustim Dragojla ima da vas razjuri kao jastrijeb pilice. :D Joj kuku vama kad se potrose one bandere sa kamare,i nestane nemanjinog asfalta,narod ce na vilama da vam gace nosa,Drago samo ceka i pise,pa da vidimo na iducim izborima te strbacke klanove dali ce ga nadjacati. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by просвјета »

Много те, пензићу, сврбе туђе платице, кредице и спужвице?!
Тако је то кад се превише снива а у ствари се мало зна!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Profo sto si nerozan i uvredan i ti ces ako bude Bog dao brzo na trezor među penzice.
Platice su vam solidne ko'i nase mirovinice ,ali tebe vređa to poimanje Dode naseg suverena.
To tebe sjekira.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by просвјета »

Млого си досадан и смараш бре...
Рашћеро си народ са форума па сада пишеш сам себи...
Што би се рекло разбац'о си се к'о нешто по њиви... :D

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Tebe profo nikako da rasceram,postala sam ti nocna mora i uzalud te skakiljam po tvojim esdesovskim tabanima da ne hrces usred dana.
Forum je narodna audicija gdje nikad neznas ko pjeva a ko slusa.
Mlogo sam ti animozitetna ko' slanina od starog nerasta,samo zato sto te svojevremeni "neturi"
za direktora skole.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by просвјета »

:lol:

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Krenula je rekonstrukcija gradske rasvjete u gradu,samo da NE krene naka peticija uglednih knjizara,pekara ili apotekara radi turisticke sezone JERBO se po noci nista ne vidi u gradu,a lopovi vrebaju....
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by просвјета »

Ако буду и клупе постављали, ето петиција угледних угоститеља! :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Ja cu da ulozim zalbu i trazit cu da se obustave radovi do zime jer ja sam za zastitu prirode i komaraca raznih vrsta,kod nas oko vasara bude onih zeleni buba koje lete na svjelost tih lampi.Ako se lampe ugase i podje se sa tom rekonstrukcijom moze da dodje do egzodusa tih skakavaca i komaraca a to nikako nebi bilo zdravo za nasu sredinu,moze jos neko i nacionalistima da nas proglasi jer su te bube zelene.:) Ja sam siguran da cu dobiti podrsku za ovaj projekt od Zivorada i Komadare a i od nekih drugi,i da cemo mi sprijeciti te radove. :smt005 Masovni protesti ce biti organizovani ispred buvljaka,tako da ce i ovi nasi stariji i slabo pokretni forumasi poput Zmikija moci da prisustvuju. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by corkan »

ZMIJA wrote:
20.06.2017. 08:10
Krenula je rekonstrukcija gradske rasvjete u gradu,samo da NE krene naka peticija uglednih knjizara,pekara ili apotekara radi turisticke sezone JERBO se po noci nista ne vidi u gradu,a lopovi vrebaju....
Zmile za lopove nema veze bilo svjetla nebilo nji nemožeš uhvatit,pošto si ti u borbi protiv korupcije smuvaj mi tu jednu sijalicu ako je led :smt006
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

U pravu II Cori,katanac je za postene,jer za lopove ne predstavlja nista.
Mislim ako nema svijetla I ovi posteni bi mogli
doci u iskusenje...
I ja vise nisam u borbi protiv korupcije,vec cu se zalagati da se ona legalizuje da I ja promjenim golfa jer je sivan dobio praunuke a ja ga svaki dan teram...
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by corkan »

Moraš da vidiš sa Načelnikom on ima nekog pasata što je sastavljen iz dva dijela njemu više netreba pa gleda da nekome uvali ako već nije!!!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Darko Tomaš novi predsjednik OO SNSD Prnjavor VIDEO

Image



https://www.facebook.com/darko.tomas.sn ... 0270615182

Darko Tomaš izabran je večeras za predsjednika Opštinskog odbora SNSD-a u Prnjavoru, a opštinskoj izbornoj konferenciji prisustvovao je i predsjednik stranke Milorad Dodik.

Dodik je rekao da je za predsjednika Opštinskog odbora izabran čovjek koji je imao briljantnu izbornu pobjedu, jedinstven primjer čovjeka koji je ponudio visokopozicioniranu funkciju direktora Fonda zdravstvenog osiguranja Republike Srpske i prihvatio neizvjesnu kandidaturu za načelnika opštine.

“Došao je ovdje, u svoj rodni kraj, pobijedio ne samo protivkandidata, nego i politiku protiv SNSD-a koja se ogledala u SDS-u, pobijedio sa nevjerovatnom razlikom glasova. To je ovdje osnovna poruka, druge poruke nema”, naglasio je Dodik.

Image
Foto: Aco Atić
On kaže da je nakon ovih izbora posao u Prnjavoru stabilizovan i završen.

“Naša politika apsolutno ne uvažava nikakve mogućnosti da u okviru SNSD-a postoji plus ili minus, A ili B. Mi pozivamo sve ljude da nastavimo da radimo, da gradimo zajedničku atmosferu za pobjedu 2018. ili da u okviru nekih drugih mogućnosti grade svoju politiku”, rekao je Dodik, koji je i predsjednik Republike Srpske.

On je rekao i da je nekadašnji predsjednik Opštinskog odbora SNSD-a u Prnjavoru Drago Kalabić jedan od važnih ljudi u SNSD-u, čemu u prilog govori izbor u Predstavnički dom parlamenta BiH i u Narodnu Skupštinu Republike Srpske, gdje je sada poslanik.

“To govori o odnosu partije prema njemu. Kako će se on ponašati u narednom periodu zavisi od njega. Ja mislim da će to ponašanje biti korektno, očekujem da tako bude. Zato sam pred svima ovdje u Prnjavoru rekao da Drago Kalabić može da dobar posao obavi kao poslanik u Predstavničkom domu BiH i, ukoliko naši odnosi budu izgrađeni na način da idemo dalje, to neće biti nikakav problem”, rekao je Dodik.

Novoizabrani predsjednik OO SNSD u Prnjavoru Darko Tomaš najavio je da će se u narednom periodu dodatno raditi na konsolidaciji stranke i jačanju organizacije.

“Uvjeren sam da će SNSD dodatno ojačati i stvoriti sve preduslove za pobjedu 2018. godine”, rekao je Tomaš, koji je i načelnik opštine Prnjavor.

Govoreći o izostanku sa izborne konferencije poslanika u Narodnoj skupštini Srpske Draga Kalabića i četvorice odbornika u Skupštini opštine Prnjavor koji su formirali novi klub “SNSD plus”, Tomaš je naveo da je riječ o ličnim nezadovoljstvima, a ne političkim problemima.

“Stranka je mjesto gdje se razgovara, gdje dijelimo mišljenja, ali to ne znači da mišljenje manjine treba da prevlada. Da su juče podnijeli zahtjev da se vraćaju u SNSD-ov skupštinski klub danas bi bili ovdje sa nama”, poručio je Tomaš, dodajući da su Kalabić i još jedan od četvorice odbornika u lokalnoj Skupštini uredno dobili poziv na večerašnju izbornu konferenciju.

Na konferenciji je izabran i novi Opštinski odbor SNSD-a u Prnjavoru.

SRNA
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

https://www.facebook.com/darko.tomas.sn ... 9797206896

Познати манипулатор!!! Није могао поднијети да није добио подршку ни на свом Мјесном одбору, па му сад нико не ваља...

Image

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply