Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Pa oni su bili i prosli :) samo su se drugacije zvali,VD. :) Koje smo mi kurve od ljudi,nametnemo ove jajare i narod se malo privikne u nadi da su oni samo privremeno tu jer stoji ono VD ,a kad se naviknemo onda ne moraju ni da ih mjenjaju,a mi sretni do neba,jer smo vidjeli da oni nista ne rade,nama takvi i trebaju,sta bi mi da nam dodju neke vrijedne budale pa natjeraju i nas da nesto radimo.Pujjj,pujj,pujj ne budi ovdje kazano. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by svraka »

Magyar, pišeš iskreno i pametno. Sviđa mi se.

U stvari, ne sviđa mi se ovo što se dešava, sviđa mi se tvoje ispravno rezonovanje.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

vrsta8472 wrote:
16.03.2017. 15:22


Требаш прво прочитати образложење и да видиш да се зема не продаје да би се крпиле рупе у буџету, већ да регулационим планом површина планирана за изградњу производног објекта и да се комплетира парцела гдје човјек већ ради.
Šta bi, što ne udjošmo u izgradnju proizvodnog objekta??

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Изгледа да не :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Vedrane, sta je sad??

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

На СО је све то фино и лијепо објашњено и погледај изјаву са К3.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Pogledao sam i nikako se ne uklapa sa ovom tvojom izjavom.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by Magyar »

svraka wrote:
23.03.2017. 18:29
U stvari, ne sviđa mi se ovo što se dešava, sviđa mi se tvoje ispravno rezonovanje.
Ja drugacije ne umijem. Al s obzirom da je sve poremeceno, rezonovanje mi nije ispravno. Treba da gurnemo svi glavu u pijesak. :roll:

Sinoc je na Lazinoj vodi proradila rasvjeta. Nije je bilo od 15. januara, odnosno od onog strasnog nevremena kad je pao snijeg. Ja se samo pitam kada bi bilo popravljeno da nije nacelnik prijetio direktoru elektra otkazom. Svasta bi tu jos moglo da se napise, ali neka. Cekacu. Mozda ce i biti nekog prosperiteta s novim nacelnikom.
Sve što možeš danas, uradi juče!


User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

znaci Prnjavor polako izlazi iz mraka, polako ali sigurno ;)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

:) Gdje je bila baba ranije da upali svijecu, u nas cim svijeca gori mi sretni ,a ne mislimo da je mozda neko umro pa mu svijecu zapalili,vazno je da se vidi svjetlost u tunelu,a dali je to kraj tunela ili svijeca nije ni vazno. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

cocacola wrote:
25.03.2017. 16:06
znaci Prnjavor polako izlazi iz mraka, polako ali sigurno ;)
Prnjavor će izaći iz mraka,kad se defionitivno oslobodi politike mraka ,politike SDS a i Nemanje Vasića,a taj put još nije nimalo lak.
Ova sadašnja vlast i suviše je tanka i ranjiva, da bi preko noći mrak zamjenila svjetlošću.Ako je nesmal četvrt stoljeća politikom ''use nase i podase''od Prnjvora napravio privatni posjed, ilizorno je očekivati da sa 600.000 km u budžetu za kapitalna ulaganja se riješe nagomilani problemi od neriješenih strateški i nestrateški projekata.

Većina gradskih ulica koje su asvaltirane za vrijeme Tite su već odavno ''sazorele'' za renoviranje i presvlačenje novim asvaltom, jer je krpaža davno postala besmislena i uzaludno bacanje para u tuđe džepove.

O biciklistićkim stazama i uređenim trotoarima možemo još 25 godina da sanjamao,jer su u tom pogledu Maslovare kod Kotor Varaoša daleko ispred nas.

Pitanje vodosnabdijevanja je ko svjetsko fudbalsko prvenstvo na koje se nikad nećemo uspjeti ni kvalifikovati, a o plasmanu da na istom da i ne govorimo.

Dobro da je izvjesno da ćemo izgraditi dva kružna toka na ulazi i izlazu iz Prnjavora ,tako da ćemo se moći okretati u ČAVRNDIJU do mile volje.

Dobro je da ćemo popaliti sve sisjlice u gradu,,da ako nas noću napadnu psi lutalice da vidim kud bježati od njih.

Dobro je da smo poslije 25 godina počeli sakupljati ratne fotografije i sa nekim majkama poginuli boraca susresti se konačno jednom,po prvi put,možda da izgradimo i centrali spomenik srpskim patrioptama.Vrijeme je bilo...

Bit će veliko čudo da u Prnjvoru ostane porodilište,jer je predhodna politika trošla milione na gluposti koje nikome ne trebaju,kao što je čorba za Ginisa,a onda ukinuta Turistička organizacija ,pametno nema šta..

O izgradnji MULTIPEL SITI u Prnjvoru sačekat ćemo iduće stoljeće naravno...
Last edited by bičbožiji52 on 27.03.2017. 11:43, edited 2 times in total.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by murgo »

bičbožiji52 : svaka tvoja recenica je nazalost gorka istina!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

Mi se u Prnjavoru kad tad moramo susresti sa tom istinom. ma kolko ona bila gorka.
Nije dovoljno promjeniti garnituru na vlasti, treba promjeniti politiku i način razmišljanja u glavama onih koji o nečemu odlučuju u Prnjavoru.
Ima ona narodna poslovica koja kaže :''Selo nestane, a ostanu običaji''
Susjedna opština Derventa u odnosu na Prnjavor,nemjerljivo je više stradala u ratu u matrijalnom smislu,a Prnjavor je prema zvaničnim podacima dao 626 ljudskih života ,pa je stradanje u ratu relativan pojam.
A što nije relativno, to je realno trenutno poređernje Prnjavora i Dervenete u smislu izgradnje ,ekonomskog razvoja i svih parametara svakog napretka.
Neću spominjati susjednu opštinu Laktaše i Srbac, jer ni po čemu ne prednjačimo pred našim komšijama ravničarima,jer nas je ''prešišao ''čak i jedan Kotaora Varaoš, koji skoro nema nezaposlenih, i koji nam je ''preoteo''obućarsku proizvodnju u kojoj zapošljava trenutno preko 1.500 radnika navodim samo kao primjer.
Postavalaja se pitanje kako je moguće da iz oblasti obućarske proizvodnje jedan SANINO otvara pogone u Prnjavoru,a naša tradicija obućarske proizvodnje, ako nije veča, nije ni manja od tradicije jedene Dervente ili Kotor Varoša na primjer.
Mi smo imali jednu Metalku ,jednu od najzdravijih socijalističkih fabrika,koja je imala tržište i koja je mogla proizvoditi i u današnjim takozvanim tržišnim uslovima kako na domaćem tako i na svjetsdkom tržištu.
Prnjavor je prepun ovakvih negativnih primjera iz oblasti prerađivačke industrije koja je do temelja uništena politikom ''use nase i podase 'koja je vođena pod političkom firmom SDS a, koji se ne predaje i kad izgubi izbore u Prnjavoru.
Prnjvorski moćnici na čelu sa Nemanjom Vasićem,još pokušavaju na različite načine da vrše pritisak na načelnika Tomaša i njegovu,moram reći ''potanku '' ekipu u smislu promjene politike vladanja u Prnjavoru, koja je ipak jedan proces u razgrađivanju nečega što je nastajalo i trajalo 25 godina, nastalo u nesretnom ratu.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Pa koja šizofrenija. Čovječe ti si prvi bio u strukturama odlučivanja i opet kriviš druge i pozivaš na promjenu politike. Sa tom promjenom politike i razmišljanja, ti i takvi kao ti idu prvi niz vodu. Jedan mandat ste Tomašu oprostili jer je imao vezane ruke od Drage, sad već pravite teren za istu priču. Okanite se SDS-a, pravite bolji Prnjavor, radite, opravdajte povjerenje građana.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

Vi koji ste stasali u vremenu ''prnjvorskih čuda''možete tako nekoga nazivati šizofrenijom, jer niste prošli katarzu i niste spremni ni za kakave suštinskeh promejne tamo gdje se te promjene ne odvijaju na izborima, već u vašim glavama.
Mi neki znamo u kojima se strukturama nekad odlučivalo, i tu možem da se s tobom do nekele složim da je SDS isto kao i danas SNSD a, samo plašt i pokriće stvarnim centrima odlučivanja.
Naravno da se tebe, isto kao i mene nije ništa pitalo u Prnjavoru,ali ja, za razliku od tebe , pripadam onima i još uvjek pripadam, koji su bili i jesu još u pokušaju tih promjena.
Ja sam žuti za razliku od tebe već jednom išao niz vodu, i ne znam šta smo ja i ti tu nešto posebno bitni,meni je bitan stav jednog Murge npr., koji Prnjavor gleda iz jednog drugog i drugačijeg ugla, i apsolutno se slaže sa iznesenim činjenicama.
Spominjati Tomaša u vremenu nastajanja i trajanja ''prnjvorskih čuda'' je krajnje tendenciozno i ne primjereno jer on nije učestvovao u stvaranju ''čuda''već je ta čuda bar pokušao dešifrovati.
Ti znaš ko kome veže pupak (ruke) u SNSD a u jednom mandatu a ne vidiš ko je godinama vezao ruke i noge u SDS u koji su napustili mnogi i ljudi i kadrovi,alu ze zato neki pokušavaju vratiti na ''mjesto zločina'',pardon, čelo prnjvorskog SDS a.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

bičbožiji52 wrote:
28.03.2017. 11:06
ali ja, za razliku od tebe , pripadam onima i još uvjek pripadam, koji su bili i jesu još u pokušaju tih promjena.
Koliko im treba da te promjene ostvare ili bar nešto naprave?? Jedno 5 mandata, da zaposle komplet famEliju u državne firme, da se nagrabe love na raznim tenderima i glupostima pa da kažu mi nismo mogli, SDS nije dao.
Pa SNSD je preko 10 godina na vlasti, samo tonemo dublje. Nek nam je Bog na pomoći...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Kad se suma isjece ,trebaju da produ godine dok naraste nova,a svi dobro znamo ko je I kako gazdovao I bio na vlasti u Prnjavoru.Eto vi ste u tom savezu za promjene na nivou BiH pa sta ste za svog mandata promjenili sem sto ste zaposlili preko 7000 drzavni cinovnika i niste sposobni dostampati putni isprava ,pasosa.
Blebecete o promjenama kao da ste svi metreolozi SVJ.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by BETMEN »

neozbiljan wrote:
28.03.2017. 10:17
Pa koja šizofrenija. Čovječe ti si prvi bio u strukturama odlučivanja i opet kriviš druge i pozivaš na promjenu politike. Sa tom promjenom politike i razmišljanja, ti i takvi kao ti idu prvi niz vodu. Jedan mandat ste Tomašu oprostili jer je imao vezane ruke od Drage, sad već pravite teren za istu priču. Okanite se SDS-a, pravite bolji Prnjavor, radite, opravdajte povjerenje građana.
De momak malo ohladi,sta se javljas , covjek je rekao sve kako jeste. Ti imas problema u glavi cim ocekujes da se neko treba plasiti ovih iz Sds, nisu ovo devedesete morate shvatiti da ste otisli niz kanalizacionu cjev. Vladali ste tolike godine i kazete da ste opravdali povjerenje naroda, cime, unistenim fabrikama,azilima, uzimanjem mita.


Bilo bi dobro da svi kolektivno posjetite psihijatra
POSMATRAM VAS

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Nije vlast i država šuma. Iako je vi samo tako gledate, posijeci koliko možeš i bježi.
SDS u vlasti na nivou BiH je uradio mnogo. Iako nema prevelike nadležnosti, ima velike rezultate.
Šarovićeve uspjehe ne treba nabrajati, od sankcija energetske zajednice,izvoza mlijeka, kromira....
Mektić se uhvatio u koštac sa kriminalom i korupcijom kao niko do sada. Iako mu podmeću kojekakve Galijaševiće, Ćeraniće, Suvare, diplome, ratne zločine(sve je matirao), uspio je napraviti pometnju u korumpiranom Tužilaštvu i završiti istrage od kojih pojedine kulminiraju i podignutim i potvrđenim optužnicama.
Crnadak odlično predstavlja BIH, najbolji pokazazelj je revizija, gdje je uz Ivanića obavio lavovski posao za RS.

Betmen, ako su SDS-ovci otišli niz kanalizaciju de bar vi poletite. Dobili ste vlast, okanite se SDS-a. Radite nešto!
Ulice su vam kao u Alepu, snijeg niste čistili, struje nije bilo, na autoputu niko ne radi od sugrađana.... problema je mnogo a vi se bavite SDS-om.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

SDS i SNSD,sta tu ima jos da se kaze osim: RUGAO SE KOTAO LONCU A OBA GARAVI.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by BETMEN »

Betmen, ako su SDS-ovci otišli niz kanalizaciju de bar vi poletite. Dobili ste vlast, okanite se SDS-a. Radite nešto!
Ulice su vam kao u Alepu, snijeg niste čistili, struje nije bilo, na autoputu niko ne radi od sugrađana.... problema je mnogo a vi se bavite SDS-om.

Ulice su kao u Alepu zadnjih 20 godina,snjeg je svake godine ista prica zadnjih 20 godina,za auto put ne mogu nista reci posto nisam upucen.Niko se nebavi Sds-om od nas barem za mene oni su donji i nebitni,jedini si ti koji ovdje pokusava sve ono sto nije valjalo za posljednjih 20godina da prebacis na Darku kao nacelnika. Darko kad bi uspjeo za noc da napravi sve nove ulice ti nasao da pametujes kako bijela linija nije odgovarajuce boje,ili fuga na ivicnjacima nije dovoljno debela.


Ajd malo oladi
POSMATRAM VAS

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

neozbiljan wrote:
28.03.2017. 21:57
Nije vlast i država šuma. Iako je vi samo tako gledate, posijeci koliko možeš i bježi.
Naravno da nije vlast i država šuma,ali 90. godina prošlog vijeka kad ste rušili državu niste tako govorili.
Sad pokušavate od govana da pravite državu BiH, sa sinom onoga koji je žrtvovao mir za cjelovitu fildžan Bosnu.
To ti žuti možeš nekim junošma objašnjavati šta je država a šta šuma,ali svakako meni ne.
neozbiljan wrote:
28.03.2017. 21:57
SDS u vlasti na nivou BiH je uradio mnogo. Iako nema prevelike nadležnosti, ima velike rezultate.
Šarovićeve uspjehe ne treba nabrajati, od sankcija energetske zajednice,izvoza mlijeka, kromira....
Ništa vi nniste uradili za Republiku Srpsku, a što sanjate sa Bakirom nemoguće snove možda vam se i priviđaju neki uspjesi.
Uradili ste sa Bakirom da nam proglašava lažan popis stanovništva,ukida Dan Republike Srpske i podnosi reviziju presude to čak nisu uspjesi ni za Bakira, ali eto vama se to priviđa kao uspjeh
neozbiljan wrote:
28.03.2017. 21:57
Mektić se uhvatio u koštac sa kriminalom i korupcijom kao niko do sada. Iako mu podmeću kojekakve Galijaševiće, Ćeraniće, Suvare, diplome, ratne zločine(sve je matirao), uspio je napraviti pometnju u korumpiranom Tužilaštvu i završiti istrage od kojih pojedine kulminiraju i podignutim i potvrđenim optužnicama.
.
Jest se Mekztić uhvatio u koštac sa Dodikom i nije jedini plaćenik na prljavom zadatku.Neće vam to uspjeti kad bi svi prešli na islam i dobili američke pasoše.Jedino što uspješno radite to je da hapsite i tamničite Srbe uz pomoć korumpiranih i bakiroviuh ljudi u pravosuđu BiH
neozbiljan wrote:
28.03.2017. 21:57
Crnadak odlično predstavlja BIH, najbolji pokazazelj je revizija, gdje je uz Ivanića obavio lavovski posao za RS.
Baš si me nasmijao sa ovim Crnadkom i njegovim uspješnim predstavaljanjem BiH,samo se pitam kako taj smrad predstavlja Republiku Srpsku tamo gdje se to treba predstavljati.Ogovara predsjednika Dodika i ruši kredibilitet i Republike Srpske i Srba u cjelini.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

BETMEN wrote:
29.03.2017. 07:43

Niko se nebavi Sds-om od nas barem za mene oni su donji i nebitni
gledaj:
bičbožiji52 wrote:
28.03.2017. 09:22

Prnjavor je prepun ovakvih negativnih primjera iz oblasti prerađivačke industrije koja je do temelja uništena politikom ''use nase i podase 'koja je vođena pod političkom firmom SDS a, koji se ne predaje i kad izgubi izbore u Prnjavoru.
Prnjvorski moćnici na čelu sa Nemanjom Vasićem,još pokušavaju na različite načine da vrše pritisak na načelnika Tomaša i njegovu,moram reći ''potanku '' ekipu u smislu promjene politike vladanja u Prnjavoru, koja je ipak jedan proces u razgrađivanju nečega što je nastajalo i trajalo 25 godina, nastalo u nesretnom ratu.
Čitaj bolje BETMEN!

Post Reply