Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Ti si za društva orlo gorlo. Da uz čašicu tračarite o lokalnoj politici, ne možeš dalje dobaciti. :smt006

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

ORLO GORLO za vas iz ROME je akademija političkih nauka.

Бакир је Сазаповце превео Жедне Преко Курца.
А све би било другачије да је Сазап, укључујући и квадромудо јаловог Иванића, имао Иницијативу.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by blek_stena »

Zahvaljujem se ovima što su mi se javili, nakon ovih dešavanja u Derventi, jer je nekima postalo jasno kako funkcioniše sistem oko pasa lutalica. Neću navoditi sada komentare ljudi, ali jedan ću samo izdvojiti koji kaže, da finasiranje odstranjivanja ovih pasa lutalica u iznosu od 150 hiljada maraka u mandatu predstavlja bačen novac iz budžeta, odnosno da nije poznat primjer našeg preduzeća koji je dobilo uludo i nizašto toliki novac.

MODERATOR, šta se dešava, otkud mi se to neko ubacuje u post i u citat koji sam naveo sa portala iz Dervente. Taj neko je pobrisao ime nekog lika koji je citiran, i stavio zvjezdice. Čije ime se krije i ko je tako osjetljiv i važan. Pod hitno vratite stanje posta kakvo je bilo, jer ću tražiti od ovih svojih da izadju u javnost i pred kamerama pozovu lika punim imenom i prezimenom i od njega zatraže neke odgovore u vezi naših para iz budžeta, naravno sve javno. Tek će to da bude igranka, i tako će ga oplesti, a smatram da će mi izaći u susret, jer nisam ja njima bilo ko.

Neozbiljni i Smokiću, nemam mnogo vremena za vas, ali neozbiljnom hoću reći da ne trpa Darku i TUŽIBABU u isti koš kada kaže da je Žunić kritikovao i jednog i drugog. Nemoj ih stavljati zajedno, ne mogu oni biti u istom košu, jer su neuporedivi. A ako nešto treba kritikovati, onda treba, bez obzira ko je i jedan i drugi i treći itd. I lupaš neozbiljni kada kažeš da bi se išlo u vlast bez obzira ko je pobijedio. Već sam ti davno napisao da je pobijedio TUŽIBABA, onda znam ko ne bi sa njim ništa radio, jer se za to i nije kandidovao za odbornika.

Smokiću, nisam siguran da li je tvoje pitanje upućeno meni, ali je bilo nakon mog posta. Ali, ako je upućeno, odgovor će ti bolje dati Radojica Raca S., koji je na opštinskom odboru SDSa rekao TUŽIBABI da je napravio katastrofalnu grešku, i da je on neposredno u toku svega, zato što je bio jedan od sudionika, i da ga ne tjeraju da se on obraća javnosti na odredjen način. Tako Smokiću, možeš se tamo snaći za odgovor, mada to nema nikakve veze sa budžetom, kao što ima ovo pranje para za kerove, sa kojih skrećeš temu. :smt006

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by smokismokic »

Vrlo dobro ti znas kome je to upuceno i o cemu se radi, nemoj nam sad prosipati bijele bubrege pod prave.... a strpi se jos koji dan dok dobijem prave i originalne dokaze za to pa cu ti ih javno iznijeti.... a ako ti kazes da to nema veze sa nasim budzetom, pa kakve onda ima veze Opstina Derventa i Milorad Simic i doboj i modrica i sve te ostale gluposti sto si napiso...

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Pa nisu isti jer je Darko pobijedio! Da je Siniša postao načelnik, za tebe bi on bio neuporedivo bolji jer bi drug morao u vlast. Drugog posla za njega nema jer niti zna niti hoce drugo. To smo do sada bar ustanovili.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

blek_stena wrote:
25.02.2017. 17:50

MODERATOR, šta se dešava, otkud mi se to neko ubacuje u post i u citat koji sam naveo sa portala iz Dervente. Taj neko je pobrisao ime nekog lika koji je citiran, i stavio zvjezdice. Čije ime se krije i ko je tako osjetljiv i važan. Pod hitno vratite stanje posta kakvo je bilo, jer ću tražiti od ovih svojih da izadju u javnost i pred kamerama pozovu lika punim imenom i prezimenom i od njega zatraže neke odgovore u vezi naših para iz budžeta, naravno sve javno. Tek će to da bude igranka, i tako će ga oplesti, a smatram da će mi izaći u susret, jer nisam ja njima bilo ko.

Пост је враћен, у првобитно стање.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Happy
Posts: 430
Joined: 20.06.2002. 02:19
Location: Prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by Happy »

BLEK_STENA potpuno ste u pravu. Administracija foruma Vam upucuje iskreno izvinjenje. Vas post je vracen u prvobitno stanje. Molimo Vas da u najkracem roku izvriste izmjene u obliku koristenja navodnih znakova kada nesto citirate jer prema gramatickim standardima Vi niste navodili citat. Unaprijed zahvaljujemo.

Takodje Vas u licno ime podsjecam da je Internet od prosle godine klasifikovan kao "javno mjesto" i podleze odredbama Krivicnog zakonika Republike Srpske. U prevodu, odgovorni ste za sve sto napisete.
Pozdrav

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by blek_stena »

MODERATOR, mislim da je problem izgladjen, zahvaljujem što je vraćeno u prvobitno stanje. Slažem se sa vama, da svi koji nešto pišu treba da znaju da to podliježe odgovornosti. Upravo ovih dana se privodi kraju drugi dio priče oko objavljivanja privatnih detalja iz jednog ugovora, sa adrese Srpske demok. stranke u Prnjavoru, tako da već neki imati iskustvo u vezi toga što vi napominjete. Korektno je to što se vratilo, naglašavam još jednom.

Smokiću, znam ja mnogo više o tome nego što ti misliš, ali znam i to da ovdje godinama par budala pokušava da pojedine ljude pravi kriminalcima, misleći da im je sve dozvoljeno. Pa čak pozivali i tužilaštvo, jadnici jadni, a dodaću i nemoćni. Samo ti nastavi. Nego, mene interesuje budžet prije svega moje opštine, a evidentno je kako se krčmi. Pošto se ovdje negirala priča o pranju novca iz budžeta i to malo širih razmjera, situacija u opštini Derventa je pomenuta samo kao potvrda navoda na našoj opštini, i reakcije građana na njihovim portalima. I to je na kraju kraja moj budžet, jer kad neko potkrada i podriva drugu opštinu, taj podriva i mene, jer smo svi u dijelu jednog sistema koji se zove Republika Srpska. U najmanju ruku, priča iz više opština u svakom slučaju zaslužuje pažnju i ispitivanje kako to sve teče. Riječ je o stotinama hiljada maraka, a podsjećam da sitni subjekti plaćaju ogromne kazne kad im je nešto neispravno u poslovanju, da li je ovdje sve ispravno pitanje je za nekoga drugog ko bi trebao da se pozabavi ovim.

Neozbiljko, šta nam napriča: "" Pa nisu isti jer je Darko pobijedio! Da je Siniša postao načelnik, za tebe bi on bio neuporedivo bolji jer bi drug morao u vlast. Drugog posla za njega nema jer niti zna niti hoce drugo. To smo do sada bar ustanovili."" I da je TUŽIBABA pobijedio, već sam rekao da se ne može porediti sa Darkom, a kako će dalje Darko, vidjećemo. Kažeš da bi drug morao u vlast, e pa nije TUŽIBABU podržao ni PDP niti Žunić, i ti sada meni govoriš da bi bio u vlasti sa njim. O ljudi moji, nisu izgleda skrenuli ovi gubitnici, nego će najprije biti da sam ja lud, jer ne mogu razumjeti ove likove. :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Posto je bilo nekih problema sa prijavom nisam mogao komentarisati polednje postove.Ali da pokusam skraceno sa par pitanje i odgovora.
Blek dali si spreman da ovo potvrdis pod punim imenom i prezimenom,ili da " tvoj drug" ovo iznese javno,znam da ces reci da jesi ali nikad neces javno izaci i nabrojati sve to,jer ces sutra da se povuces i kazes da je to rekao neko drugi,kao i uvjek.Samo da podsjetim i onih 100 Km sto sam rekao po operaciji su plus PDV ipak smo mi pravna drzava,samo na crno u dzep su bez njega a ovdje je islo sa racunima.
Druga stvar,kakva je korist nekome da uhvati psa u prnjavoru i pusti u derventi,nikakva jer onda ne mora ni da ga hvata ako je tako,moze samo da kaze da ga je uhvatio i tacka.Sve ovo sto si napisao je skup gluposti,ako mi ne vjerujes onda se prosetaj malo do Dusanica i vidi tamo preko puta od servisa koliko je dzukaca lagerovano,otidji i kod ostalih,mozes i kod Mladje,ja ne kazem da neko nije vidio para,ali da je hvatao i vodio tamo negdje to je suludo,pare su tek onda kad se podje naplacivati hranjenje i njega,ako ga uhvatis i bacis gdje je tu dokaz i gdje je tu racunica.To sto ti tvrdis se radilo u derventi i okolini ,oni su kad se u nas otvorio azil sakupljali pse i pustali ovdje,znas i sam a ne obrnuto,cak je i u policiji dokaz za to ako nije nestao jer je jedna patrola navela u izvjestaju da su u jednom kontrolisanom vozilu prevozeni psi.
Kao i obicno ovo je samo paljenje mase i nike koristi od ovakvog napadanja,konkretno ,moze "tvoj drug" da izadje javno i kaze ako ima mu*a da se kralo i kako se kralo pa ako se oprzi da znamo ko je vatru podlagao,trazis da se vrate tudja imena na forumu,a ne navodis da je citat,sto znaci da je onaj ko ih je izbrisao u pravu,ja nisam ali taj neko je u pravu dzaba buces,a i da je citat i ti sam bi trebao da sklones imena,jer nemas odobrenje tih osoba da ih zloupotrebljavas, jer ni sam ne znas dali su to oni,kao sto ni mi ne znamo za tebe da si to ti.Ja mogu sada na derventskom forumu da pisem kao tvoj drug pogotovo u komentarima,pa se onda upitaj dali bi on bio sretan da se njegovo ime pominje kao izvor mojih postova.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

OVO JE ORGINAL nisu samo neki kao sto on rece vec svih 7 samo 7 komentara je bilo o svemu i svacemu. :D

KOMENTARI (7)

Šinter 16.12.2016 u 15:50
Javna je tajna da radnici veterinarske stanice iz Prnjavora, ponovo, puštaju već uhvaćene pse lutalice, kao i što je javna tajna da se, svaki puta kada se lutalice love, uhvati samo 10-tak pasa (a moglo bi se uhvatiri dva puta više, jer ih toliko ima). Zašto to i tako? To treba pitati Načelnika!?
Takodje je poznato da i nesavjesni gradjani iz seoskih područja dovoze pse i mačke i iste ostavljaju u gradu. Kako to spriječiti? Praćenjem i sankicionisanjem takvih lica. Naravno da ovo ne može sama inspekcija na način kako je ova oblast (ne)uređena. Najlakše je staviti prst u uho i kazati: obratite se inspekciji. (Nije samo inspekcija odgovorna za SVE. Najodgovornija je vlast koja treba da stvori pretpostavke za rješavanje postojećeg problema!!!
Komentariši

gradjanin 16.12.2016 u 17:11
Porez na pse uhvatiti i sterilisovati zivotinje i Problem je resen
Komentariši

RERE 16.12.2016 u 18:17
Re. gradjanin,
A ko to da uradi?. Treba organizovati veterinarsko-higijeničarsku službu i dodijeliti jo taj zadatak. Ko to da uradi? Opština!!!. Sve je ZAKON definisao, ali…ima prečih poslova, koji glasove donose…
Komentariši

Gradjanin 16.12.2016 u 17:19
Za Vodovod u Bisnji do Nade Zubak nije istina….nastaju samo odlaganja
Gospodin Slaven Gojkovic iz Komunalca je dobijo pismeno ugovor koji je
trebao dati gospodin Jozo Barisic(koji nije u funkciji vise) predati nacelniku
Opstine..?
Mi zelimo samo normalne uslove za zivot i nista vise!
Komentariši

Tanja 19.12.2016 u 01:13
Kovačević se obrušio na pse lutalice jer je u talu sa veterinarskom stanicom u Prnjavoru. Zato mu je stalo da se, tobože, taj problem riješi. Pitajte ga koliko je para do sad dobio po tom pitanju. A, svakako, sankcionisati i neodgovorne vlasnike.
Komentariši

Bojan 19.12.2016 u 01:31
Javna je tajna da službenici prnjavorske veterinarske stanice, a koje predvodi Bojan Veselica, uhvaćene pse lutalice iz jedne opštine samo istovare u drugu. Desilo se da su ljudi iz Čelinca i Broda prepoznali pse u Derventi i Prnjavoru. Velike su tu pare u igri. Zna se i ko stoji iza veterinarske u Prnjavoru.
Komentariši

Jovan 19.12.2016 u 02:58
Pseći lanac pljačke
Samo slijepcima i onima koji to zbog interesa neće da vide, jasno je da je riječ o velikom biznisu, sa narodne grbače. Najveći profit kada je riječ o psima ima veterinarska stanica u Prnjavoru, čiji su se radnici isključivo opredjelili na vrlo unosni lov na pse. Ostale aktivnosti su im gotovo zamrle, osim u vreme svinjokolja radi analize uzoraka mesa. Problem je što oni saučesnike u isisavanju para iz budžeta imaju u svih šest opština sa kojima su potpisali sporazum. Lično sam nedavno prisustvovao sceni kada je djevojka iz Čelinca pronašla svog straforda kod katoličke crkve u Derventi, a to joj je dojavio Dervenćanin koji je svog lovačkog psa pronašao u Modriči, a njegov prijatelj ranije terijera u Brodu. Prnjavorčani se žale da im u poslednje vrijeme psi najviše završavaju u Stanarima! Ovaj miks, hvatanje i razvoženje pasa vrši se u režiji i kombijem Veterinarske stanice Prnjavor. U Prnjavoru i ne kriju otvoreno ruganje na sam pomen “zbrinjavanje pasa”, pošto ih njihovi veterinari-šintori (uz pomoć onog specijaliste Bokija koji je, nakon temeljite obuke, posao popravki i prodaje računara podredio ovom daleko unosnijem) iz kombija puštaju na ulicu uglavnom u drugom gradu, odmah pošto po samo jednom psu u džep stave fantastičnih 130 KM, kako reče načelnik Simić bez PDV. S obzirom da u svemu ovome konce vuče i “pseća mafija” krajnje je vrijeme da se uključe i istražni organi. Prvenstveno da se utvrdi ko sve švercuje psima, za šta se oni koriste i zloupotrebljavaju iza paravana njihovog navodnog “zbrinjavanja”… I, naravno, da se napokon stane u kraj nemilosrdnoj pljački našeg derventskog kao i ostalih opštinskih budžeta.
Komentariši
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

OVO JE CITAT OD BLEKA UPOREDITE POSLEDNJI POST I CITAT ISTOG OD STRANE ISKRENOG BLEKA KOJI TRAZI DA GA SE ZASTITI NA FORUMU OD ZLOUPOTREBA.
blek_stena wrote:
24.02.2017. 19:22

Jovan 19.12.2016 u 02:58

Pseći lanac pljačke
Samo slijepcima i onima koji to zbog interesa neće da vide, jasno je da je riječ o velikom biznisu, sa narodne grbače. Najveći profit kada je riječ o psima ima veterinarska stanica u Prnjavoru, čiji su se radnici isključivo opredjelili na vrlo unosni lov na pse. Ostale aktivnosti su im gotovo zamrle, osim u vreme svinjokolja radi analize uzoraka mesa. Problem je što oni saučesnike u isisavanju para iz budžeta imaju u svih šest opština sa kojima su potpisali sporazum. Lično sam nedavno prisustvovao sceni kada je djevojka iz Čelinca pronašla svog straforda kod katoličke crkve u Derventi, a to joj je dojavio Dervenćanin koji je svog lovačkog psa pronašao u Modriči, a njegov prijatelj ranije terijera u Brodu. Prnjavorčani se žale da im u poslednje vrijeme psi najviše završavaju u Stanarima! Ovaj miks, hvatanje i razvoženje pasa vrši se u režiji i kombijem Veterinarske stanice Prnjavor. U Prnjavoru i ne kriju otvoreno ruganje na sam pomen “zbrinjavanje pasa”, pošto ih njihovi veterinari-šintori (uz pomoć onog specijaliste Bokija koji je, nakon temeljite obuke, posao popravki i prodaje računara podredio ovom daleko unosnijem) iz kombija puštaju na ulicu uglavnom u drugom gradu, odmah pošto po samo jednom psu u džep stave fantastičnih 130 KM, kako reče načelnik Simić.
Ostaje da se kaže samo, svaka čast PDPu u Prnjavoru koji su na vrijeme prepoznali problem i još jedna potvrda i objašnjenje zašto nisu htjeli tada sa ovim današnjim gubitnicima. Na vrćenje u vozanju istih kerova kojih nema mnogo iz nekoliko opština isprazniše se budžeti opština Doboj, Prnjavor, Derventa, Čelinac, (možda još koja). Radi se o stotinama hiljada maraka naših para.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by blek_stena »

Šta ovdje ne štima Kamikaza, i to sa čime. Tema su psi lutalice na ovom forumu, tako da je sa drugog portala skinuto ono što se odnosi na istu temu, samo u Derventi. Neću valjda prenositi stavove dole nekoga oko vodovoda u Bišnji, a na ovoj temi. Ono što sam smatrao da je bitno, to je preneseno, i samo je zadnje dodato ovo oko PDPa i to se vidi da je odvojeno, to je valjda jasno. Valjda si toliko pismen da to uvidiš, a ti gradiš neku svoju priču na onome, što prije svega ne razumiješ. Kad bi se svi citati prenosili, onda bi postovi bili kilometarski, a i ovako su dugački. Ako je Blekova greška, to što nije prenio rečenicu ili dvije komentara koje nije smatrao bitnim, jer je suština rečena, onda neka i bude. Neka Blekov pristup i sloboda da postavi ono što misli da je važno, bude mnogo gore i krupnije od tih stotina hiljada maraka javnih para. Neka to bude tvoja reakcija na suštinu. Više bi volio da si ti rekao šta misliš o tom problemu i reakcijama gradjana u Derventi, a ti meni tu nešto oko zloupotrebe posta, a prije svega nisi razumio. Mogao si samo reći da od "Jovana" nije sve preneseno u dijelu pseće mafije. I još nešto, Blek je samo zatražio da se vrati ono što je napisao, jer je bilo izbrisano, a nije obrazloženo zašto. Smatrao sam da je to korektno, i drago mi je što su moderatori to uvidjeli. Kaži ti meni prijatelju, šta ti misliš o suštini problema građana Dervente i Prnjavora, koji su isti i isti ili slični komentari oko pronalaska ovih kerova, a ti meni oko ""zloupotrebe posta"". Za pojedine ima smisla ovaj forum samo kada treba pisati gluposti kako neko tuče ženu za osmi mart itd. a kada se nabace ozbiljne budžetske teme, onda je bitna zloupotreba posta. Hajde molim te.... Kako ti gledaš na 150 hiljada u zadnje četiri godine, i još nekoliko desetina hiljada od vremena Vlade Živkovića, a Duška bila transmisija, a danas stanje sa psima takvo. Gdje je učinak i rezultat, ko je zakazao i gdje itd. To barem mene interesuje, a ne o pisanim glupostima oko osmog marta, koje prije svega ne bi trebalo nikoga ni da interesuju, taman i da su istina. :lol: :smt006

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

Blek u pravu si ! Ovdje mnogi se bave nebitnim stvarima, a kad se zapara suštiuna onda se mnogi vrijeđaju.
Kad nemaju ništa drugo onda se fataju pravopisa i gramatički grešaka.Spominju porjeklo ,vjeru i boju kože.
To je bosanska raja ili marva.Za takave je Ivo Andrić nrekao :''Puistiš ga krišti, stisneš ga pišti''
Last edited by bičbožiji52 on 26.02.2017. 11:28, edited 2 times in total.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by smokismokic »

Opet lupas blek, tjs ne baratas tacnim informacijama. Pokusacu ti objasniti, mada mislim da ti to nemozes skontati...
Prvo, preskaces 4 god prostora izmedju Vlade i Sinise. Za vrijeme Vlade Zivkovica to uopste nije postojalo. To mozes i provjeriti posto si sad u vlasti (mada cujem da ce te do aprila šutnuti).
Drugo, taj azil ili kako se vec zove je organizovao sadasnji nacelnik neke 2010. god, i to mozes provjeriti. I tad je njegov budzet bio izmedju 20 i 30 hiljada maraka. I posle toga ga je Sinisa dolaskom na vlast samo ispostovao kako je i Darko poceo. A imam osjecaj da si ti nesto ljubomoran na to, mozda si i ti htjeo neki tal pa nisi dobio... pa sad za to toliko buces i rices. Tebi kao zao budzetskih para? Pa ti ih 15 god sisas ko pijavica.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Blek svjesno si izostavio neke stvari kad si citirao,recimo nisi naveo da se radilo samo o 7 postova (ne prijavljenih autora) vec si to neveo kao da je bilo 700 a ti si eto uzeo dve tri stvari,druga stvar je svjesno obmanjivanje javnosti sa time sto si zaboravio da stavis navodne znake na kraju tog jovanovog posta kojeg si samo djelimicno postavio iako si sve druge u kompletu izlozio,da bi u stvari to dalje izrazio u svojim rijecima,velicajuci PDP,kao slucajno................Posto sam posumnjao u citat kontaktirao sam jednog od moderatora i zamolio ga da mi to nadje,jer ja nisam znao pod kojom se temom nalazi,i vidi cuda,i oni su se smijali.Ako bude u njihovoj moci pokusat ce pronaci i ko je pisao te postove,vec je jasno da je bar dva pisala jedna te ista osoba,i u njih se cesto desava da ljudi sami sebi postavljaju pitanja i sami ih i odgovaraju,nismo mi jedini.Sve cesce se ljudi iz prnjavora pojavljuju na njihovom portalu misleci da sve sto ovdje ne smiju mogu tamo jer je medij po svemu sudeci u rukama SNSDovog covjeka.Oni se trude da sve ostane u granicama i dive se dugogodisnjoj neutralnosti Prnjavor.Infa,jer znaju sa cime se sve moze susresti u nasim sredinama ako se ne pisa niz vjetar.U svakom slucaju tvoj post da je pisao neko drugi ja bi mislio da je slucajno i da taj neko ne poznaje gramatiku,ali u ovom slucaju je takav citat neoprostiv.
Nisi nam ni odgovorio kakav je cilj uhvatiti psa od nekog domacina i izbaciti ga u drugoj opstini,kako to moze da donese prihod bilo kome,ovu teoriju sam sada cuo od tebe i eto u dva posta kod dervencana,ali niko da objasni zasto bi neko ukrao psa iz dvorista u prnjavoru i pustio u modrici,kad ima dovoljno pasa po ulicama,za pola sata se moze u svakoj opstini "uhvatiti" dvadesetak lutalica,cak ne moras da ih hvatas oni uhvate tebe,dovoljno je da otvoris vrata od auta.Ljudi blamirate se.
"Na vrćenje u vozanju istih kerova kojih nema mnogo iz nekoliko opština isprazniše se budžeti opština Doboj, Prnjavor, Derventa, Čelinac, (možda još koja). Radi se o stotinama hiljada maraka naših para."

Po tvojoj izjavi iz predhodnog posta je ovaj dio u stvari tvoja izjava ili izjava "tvoga druga" i iz nje se da izvuci zakljucak da u nas nema puno lutalica i da cete vi to rijesiti za koji dan,jer eto imali smo i dva slucaja napada na gradjane,sto je jako zabrinjavajuce.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Moje iskreno misljenje o svemu ovome:
Cinjenica je da se tih pasa nalazi sve vise na ulicama i da su sve agresivniji,vjerovatno ih je i u drugim opstinama jednako na ulicama kao i u nas,mozda negdje vise negdje manje,ali niko da kaze kako treba rijesiti problem,kad neko kao ja kaze da treba odstrijeliti sve koji su na ulici i da treba uvesti cipovanje,odma se neko nadje da te kune ili da misli kako zelis utjerati nekome za taj cip u dzep.Drzanje zivotinja je legalno i propisano je zakonskim odredbama,znaci treba zakon da se primjenjuje,a ako nije dovoljno ostar da se poostri,jer niko nebi zelio da se bilo kome ,pogotovo bilo cijem djetetu kao naj laksoj zrtvi desi bilo sta,a ovako ce na zlo da izadje.Kad se pogleda sta su ti psi u proteklom periodu uradili par puta ovcama onda se ne smije ni pomisliti sta bi se desilo djetetu kad bi se slucajno naslo njima na putu.Sto prije treba po svaku cijenu da se ti psi uklonu sa ulica,bilo humanim ili nehumanim metodama,jer prvenstveno treba da se zastite gradjani i njihovi zivoti,pa tek onda da se prica o svemu ostalom.Vjerovatno bi takva akcija izazvala reakciju dan dva,ali bi svakako vecina stanovnika shvatila da drugog izlaza nije bilo niti ga ima.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by blek_stena »

Lijepo sam ja sve objasnio, koliko je meni poznato. Smokića ne vrijedi ni komentarisati, on meni ne odgovara kako to da su tolike pare godinama trošene, a psi na ulici. Da li su novci bili namijenjeni da psa neko uhvati jedan dan, a onda ga nahrani i drugi dan pusti. Pa ga opet uhvati, nahrani i pusti, i za to su išle stotine hiljada maraka iz više opštinan. Ne bitno je smokić ko je to uspostavio, ali znaš šta je interesantno da je za vrijeme TUŽIBABE, taj iznos učetvorostručen, Nikada nisam čuo ni vidio ni jednu analizu efekta tolikog trošenja novca. Smokiću, nisam u vlasti, moje je od Verone, radnim danom, a vikendom do Slovenije, i tako po potrebi, Ko će koga šutnuti, boli me djon. Ja sam vidio jesenas ko je javno rekao da će pozvati PDP i NDP u vlast i to mi je dosta. Stranke saradjuju i prekidaju saradnju, to je normalno, ali jedno je sigurno, dok je tamo taj gubitnik, niko iz PDPa neće sa njim saradjivati po bilo kojem pitanju. Što bi se reklo, tu je tačka.

Kamikaza, moja je greška, što mislim da neki razumiju, jer sam smatrao da će ispod imena "Jovan" vidjeti šta se odnosi na njegov navod, a ono što se odvoji i što je odvojeno, valjda zaključiti da to više nije dio njegovog navoda. Vidim da nekima baš treba nacrtati. Izvinjavam se nepoznatom "Jovanu" za to, i što još nisam prenio njegov stav o "psećoj mafiji", koji je mogao ići samo meni u prilog. O svim ostalim stvarima navodiš, da je to samo sedam postova, da tu ima dva ili tri čovjeka, da ima ljudi iz Prnjavora, ja neću komentarisati, jer mi je bez veze. Dovoljna je za mene i izjava načelnika Simića. O tome da neko krade kerove iz dvorišta, kao što kažeš je takođe glupost komentarisati, jer to niko nije napisao nikada. Ako oko tih postova, nisi ti razumio, ne znači da nije neko drugi razumio šta je Jovanovo, a šta je dalje moje. Bolje bi volio da ti meni kažeš šta ti misliš o onim pitanjima i višegodišnjem finansiranju, a nepoznat efekat, odnosno, sve više kerova na ulici, Tj. kako to objasniti. I nema veze da li u Derventi pisao samo jedan čovjek, da li ti to kažeš da nije istina, odnosno da nije istina to što kaže Simić? I ovdje je bio slučaj mnogo puta, da nešto kaže jedan čovjek, a onda skoće pojedini, kažu šta ti pričaš, ti si na budžetu mnogo godina. Kao da je taj neko nelegalno bio na budžetu, ili da nije njega, bio bi neko drugi. Ovi gubitnici iz SDSa, kad nemaju argument, onda nastoje ući u stvari koje ih se ne tiču, pa pak i do toga kako bi snimili nečiju ćerku kada je sa momkom, odnosno da li se drži za ruku, ljubi ili šta već. Eto, opet imi ispade post, kilometarski, a nisam mislio. Valjda nedelja, pa imam vremena pisati. :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by blek_stena »

Biče, da nisi malo pretjerao sa tom "rajom" i "marvom". Ipak se mi sa tim likovima srećemo, prolazimo jedni pokraj drugih, dijelimo i zlo i dobro, ponekad sjedimo u istim lokalima, čak neko i pozdravi da bi zavarao trag. Usput, ovako jedno pitanje, ovima što komentarišu, a ono glasi: Da li ima humanog odstranjivanja tih pasa, i gdje se oni zakopavaju, odnosno gdje je njihovo groblje, jer su ova naša sredstva pored sterilisanja i kastriranja, i za te namjene. Zna li iko da li postoji groblje za životinje? Ko tolike pse operiše, u svi tim opštinama. i ko to toliko ima posla, a subjekat koji to radi, godinama u gubicima !!??

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Sad si dao novu ideju Krajesnicima,moglo bi se uzeti para i na privatizaciji groblja za zivotinje.kojeg jos nema ali nema veze nije bilo ni novog groblja a oni ga za malo kupise.
Humanim se smatra uspavljivanje a nehumanim odstrel.Cilj je isti. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by BETMEN »

Kamikaza u podpunisti te podrzavam odstrjel i nista drugo, metak je 0,85 feninga pa vidite dal se isplati to ili navedena kastracija od sto maraka.
POSMATRAM VAS

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by smokismokic »

Ehh blek, da ti je znati koliko je ko i gdje uzeo para za te pse??? Saznaces!!! Samo kad nam kazes koliko je para uzeto na skeli u Davoru? Jel zbog tih para vracena kumovska pogaca?? A brzo ce stici prave informacije iz Karssrue

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by blek_stena »

Smokić, baš si me zaplašio, tresem se kao panj. Šta te se tiču kumovske pogača, ti kao neka snajka seoska. Čuj vraćena pogača, taman i da jeste, jel to problem svih nas. svašta da čujem. Ne bi se začudio da nam kažeš ko je skim ljubavio noćas. Nego, nisam ja bio lijen pa sam skupljao informacije. Tako kad ti navodiš tamo da je finansiranje ustanovljeno 2010, ja da ti kažem da si se malo prevario, jer se za uklanjanje pasa izdvaja od 2004. Imam podatke. Tako da ne prebacuješ na Darku. Da se razumijemo, trebalo je možda i od tada da se nešto izdvaja, to ne sporim, samo kad se sve godine saberu i uporede tolika davanja, a kerova sve više, postavlja se pitanje šta smo radili i za čiji džep. Maloprije sam pitao zna li ko za groblje tih životinja, pa još nemam odgovora, Da li je moguće da su stotine hiljada isplaćene ovima što su zbrinjavali pse, a oni su sve to nekako rješavali bez humanog uspavljivanja. Dakle, za trinaest godina, oni su pse udomljavali, tj. hranili, vraćali ih vlasnicima, i nalazili nove vlasnike za te nesretne životinje. A eutanazije nije bilo, što ih takodje zakon obavezuje za pse koji se ne mogu riješiti. Pitanje je kako su za toliki broj godina sve to rješavali, a za lokacija groblja za pse je nepoznata, a drugo pitanje je kad se već steriliše toliki broj kerova, otkud ih je sve više i više. Ovdje niko ne daje ni jedan ozbiljan odgovor. Smije li se znati koji je veterinar sterilisao pse. Osim opštine Prnjavor, pitanje je iza druge opštine? Toliko posla iz svih opština, a firma u minusu, jooj, jooj, partiota i rodoljuba na svakom koraku. :lol: :roll: :lol: :smt006

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by smokismokic »

I treba da se treses, sacekacemo jos malo, dok stignu prave informacije iz njemacke. To me sad bas zainteresovalo. Kako mene, tako i neke ljude iz Karllsruee koji ce mi u tom pomoci...

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by blek_stena »

Smokiću, de vidi sa TUŽIBABOM pa pozovite tužilaštvo da reaguje. :lol: :lol: :lol:

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by corkan »

BETMEN wrote:
26.02.2017. 13:39
Kamikaza u podpunisti te podrzavam odstrjel i nista drugo, metak je 0,85 feninga pa vidite dal se isplati to ili navedena kastracija od sto maraka.
Kad smo kod toga i ja podržavam kamikazu,zar je Đzukela plemenitija od teleta koje Peulić kolje sakodnevno?
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

Post Reply