Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Čestitam Darku Tomašu na ubjedljivoj pobjedi.
Ovo niko nije očekivao! Darku čestitam ali mislim da on nije zaslužan za ovakvu pobjedu. Sve zasluge idu Miloradu Dodiku.
Moje mišljenje nije bilo ovakvo i sada mislim da je politika Milorada Dodika karta za propast, ali narod je odlučio drugačije.

Nadam se da će retorika i tenzije splasnuti i da će se nastaviti raditi. Očekujem da u narednim godinama se izgradi još ovoliko vrtića, škola, puteva.... da komplet opština dobije pitku vodu....

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Koliko i kako su radili govori razlika od 5.000. Molim lijepo neozbiljan. Pusti te price sad.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Da, uprvo svi sada čestitaju Draki Tomašu i to nije loše,ali loše je čačakati oko tog uspjeha i imputirati neke stvari koje ne stoje.
Varaš se da ovo niko nije očekivao,ima nas koji smo očekivali.Vi opet ne razumijete suštinu stvari,nije ovo zasluga Milorada Dodika ,kolko je krivica Mladena Bosića i takozvanog neprincipijelnog zdruga pod nazivom SAZAP, sad već sigurno RAZAP.
Ja sam i ovdje davno pisala da je sintagma ''IZDAJNICI'', daleko više ušla u uši od sintagme ''LOPOVI''.
Nije samo zaslužan Drako Tomaš, ne moraš licirati,možda je zasluga i Drage Klabaića koga si ispustio ovaj put.Sjeti se šta si piso' prije para dana.Ovo je više poraz SDS i njegovih koalcionih partnera, nego pobjeda SNSD a, ma kolko ona bila sjajana ovog trenutka.
Ja vam toplo prporučavam da napravite jednu dubinsku analizu političkog sunovrata SAZAPA,ne bi li potvrdili ovu moju tezu da su ''lopovi'' bolje prolaze na izborima od ''uzdajnika''.
Ja iskreno očekujem da će Tomaš naparavit reviziju i kvalitetnu primopredaju vlasti, i da če podići krivićnu odgovornost umjeto kredita da pokrije predhodne lopovluke i dugove predhodne vlasti, i da će o tome obavjestiti javnost.
Pusti nezbiljini tu priču, dava zeca tri zeca.Mi smo pitku vodu trebali dobiti 2012.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by corkan »

Čestitam novom načelniku i molba da smanji cijenu radnog mjesta jer Gatarić je prešao sve granice!!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by mirabell »

Čuj to...znači ništa od poštenja :smt005
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Neozbiljan dok je takvih kao ti koji pisu u ime Sds-a, Snsd-a moze mirno da spava, upravo takvi kao ti, savjetnica, sekretar ste doprinijeli ovom debaklu "najboljeg" nacelnika. Poraz mu je bio izvjestan, a sa vama potonu skroz.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Pepsi na koji način sam ja doprinjeo porazu Siniše Gatarića??
Uz to jedino ružno što su ovi izbori izbacili je ono "pišanje" ministra, "nabijanje" profesorice i dovođenje kojekakvih kriminalaca.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

A ono najljepse je pobjeda i to 5.000 razlike.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by Vladan »

***** ovo ne da nije korektni već je izrazito bezobrazno! Prvi si potrčao da uzmeš izjavu od novog načelnika a svi znamo šta si radio protiv njegovog izbora. Sramota!
Očekivano je za sve osim za SDS. Svi koji se uzdaju u novog načelbika su bili hrabri, izsšlu su na izbore i smjenili bahatog načelnika sa rezultatom za ginisa, simbilika zar ne?

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by BETMEN »

Vladane nemoj inače će Maki da te turi u novine pa će da te ocrni, pošto samo to i zna kad izviri iz guzice Momcila zednog
POSMATRAM VAS

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

U kratkom periodu covjek dva puta ima obraza stati ispred Darke. Karakter ne da je nula, vec minus beskonacno.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Владан, бан строго забрањено откривање индентитета форумаша.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Pa očekivao sam da će takva retorika i takve riječi nestati sa završetkom izbora, ali nastavljate bahato.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by droplja »

Настављамо истим темпом. Нема повлачења нема предаје. Већ настављамо са кампањом 2020. Дарко до побједе снажнији Прњавор
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Nismo mi bahati, pa vidis pljujes Darku dva mjeseca, i covjek ti nista ne kaze. Gospodin covjek, bahati ste vi bili.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Nađi samo jednu uvredljivu riječ koju sam rekao za Darka ili bilo koga drugog!
Ne kaže, zato što nema razloga da mi kaže bilo šta. Ja imam svoje mišljenje i pravo na njega. Od tog ne odstupam.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by aquarius »

Ajd Bogu hvala prođoše i ovi izbori. Pobjednicima čestitam, a onima koji nisu uspjeli u svojim nakanama više sreće drugi put.
Da se malo i našalim, najtraženi proizvod u prnjavorskim apotekama od ponedeljka je

Image
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

neozbiljan wrote:Nađi samo jednu uvredljivu riječ koju sam rekao za Darka ili bilo koga drugog!
Ne kaže, zato što nema razloga da mi kaže bilo šta. Ja imam svoje mišljenje i pravo na njega. Od tog ne odstupam.
Јел ти болујеш од амнезије?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Imati pravo na svoje misljenje je u redu. Ali biti podguzna muva, uvlakac, to su simptomi nedostatka karaktera, nesposobnosti da covjek se sam izgradi i ostvari nesto. Ako se sjetimo onog cuvenog izraza "fasisticka televizija", pa kad na to dodamo trenutno stanje, zar to ne govori puno toga o (ne)karakteru. Muci li te amnezija ne znam, ali znam da si na ovom forumu tokom prethodna dva mjeseca bio jako ostar prema Tomasu, nazivajuci ga lazovom, bezobraznim, nesposobnim. To je pljuvanje? I niko ti ne spori to pravo, imaš pravo da tako mislis,ali sto si onda doletio prvi onu vece i stao pred Tomasa kad su se izjave uzimale, u 7 dana cak dva puta se to desilo. Poenta je da nemas obraza, a svima ovdje solis pamet, svakom loncu poklopac, svima mane trazis, a vrline nijedne nemas, cak naprotiv.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Pa nemojte mjesati privatno misljenje covjeka sa poslom,svi mi nesto radimo i trudimo se da to odradimo profesionalno a ovdje iznosimo licne stavove.Dobro ne bas svi. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Ako dokažem da neko slaže naravno da laže, ako kažem da neko zaustavi asfaltiranje sopstvenog sela naravno da je beskarakteran...
To nisu uvrede. Uvreda je to kako Vi mene nazivate a da pri tom možda ne znate ni ko sam.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Da malo idem tvojom logikom. Izmedju ostalog na forumu si govorio kako ce sds imati 3000 prednosti, kako snsd nece imati vise od 5/6 odbornika, kako ce u Srpcima biti debakl snsd-a, itd. Sve sto si rekao slagao si, jel se dokazalo u nedelju navece sve suprotno onom sto si rekao, jeste. Tvrdio si kako nam je divno i krasno, u vise navrata sam pitao vidis li na sta grad lici, kome ste ostavili onaj krs po ulicama, palete, prekopane ulice, zasute rupe pijeskom. Jel to divno, a jel krasno, jel tece med ili pak mlijeko? Jel ja sad trebam reci da si lazov? Eto necu reci, nek ljudi sami zakljuce.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

To je pogrešna procjena koju ja priznajem. Ove izbore očigledno niko nije mogao procjeniti. Po tvojoj logici onda je i Vrsta lažov i on je rekao 500 razlike i jedan odbornik više za SDS.

To što je grad prokopan nije dobro ali je mnogo bitnije od toga da je stigla pitka voda. Siniši svaka čast uradio je najviše od svih načelnika do sada. Ali kadrovske ideje su ga ukopale.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

cocacola wrote:Imati pravo na svoje misljenje je u redu. Ali biti podguzna muva, uvlakac, to su simptomi nedostatka karaktera, nesposobnosti da covjek se sam izgradi i ostvari nesto. Ako se sjetimo onog cuvenog izraza "fasisticka televizija", pa kad na to dodamo trenutno stanje, zar to ne govori puno toga o (ne)karakteru. Muci li te amnezija ne znam, ali znam da si na ovom forumu tokom prethodna dva mjeseca bio jako ostar prema Tomasu, nazivajuci ga lazovom, bezobraznim, nesposobnim. To je pljuvanje? I niko ti ne spori to pravo, imaš pravo da tako mislis,ali sto si onda doletio prvi onu vece i stao pred Tomasa kad su se izjave uzimale, u 7 dana cak dva puta se to desilo. Poenta je da nemas obraza, a svima ovdje solis pamet, svakom loncu poklopac, svima mane trazis, a vrline nijedne nemas, cak naprotiv.
:smt023 :smt023 :smt023
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: RE: Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by droplja »

neozbiljan wrote:To je pogrešna procjena koju ja priznajem. Ove izbore očigledno niko nije mogao procjeniti. Po tvojoj logici onda je i Vrsta lažov i on je rekao 500 razlike i jedan odbornik više za SDS.

To što je grad prokopan nije dobro ali je mnogo bitnije od toga da je stigla pitka voda. Siniši svaka čast uradio je najviše od svih načelnika do sada. Ali kadrovske ideje su ga ukopale.
Како си слијеп, што не одговориш сва питања? Па само си одговорио на једно које као иде теби на корист. Ниси ти лагао, ти си се налупао глупости, дакле лапрдаш неке ствари које везе немају!!!
Врста је рекао добру вриједност само је нулу заборавио. Ето сад плачите, тугујте итд.

Историјска побједа.
Ne diraj lava kada spava.....

Post Reply