OO SP PRNJAVOR

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

OO SP PRNJAVOR

Post by bičbožiji52 »

Ovih dana neprimjetno se događaju prestroijavanja kod prnjavorskih socijalista.Izbori, a posebno lokalni obavezuju sve političke stranke da se čiste i provjetravaju svoje redove za predstojeću kampanju na lokalnim izborima.
Ovi lokalni izbori se održavaju prvi put poslije rata,a da zvanično nema opozicije, ili je nema u onom obliku kakavi smo navikli.Svi su na vlasti na ovaj ili onaj nivo ili način.
U Pranjavoru vladajuća SDS a se bavi odbranom titule sa predhodnih lokalnih izbora na kojima je odnijela pobjedu.
SNSD- a na lokalnom nivou doživljava sličnu sudbinu SDS a na republičkom,gdje se mjesto sabiranja vrši oduzimanje i bježanija svih viđenijih kadrova iz stranke.Dakle stranke u rasulu,na različitim nivoima i u suprostavljenim taborima.
Prnjavorskli Socijalisti najavljuju preispitivanje svojih odnosa i sa SNSD a i sa SDS om,s obzirom da su i sa jednim i sa drugim u koalicijama na različitim nivoima..
Prema provjerenim izvoirima u Prnjavoru Socijalisti na velika zvona najavljuju i pripremaju svoju borbu za mjesta u sledećem lokalnom parlamentu.Prema svim analizama na lokalnom nivou u Prnjavoru dvije najveće političke stranke SNSD a i SDS gube na rejetingu i popularnosti, sto se lako provjeri na osvojenim odbornićkim mandataima na protekllim lokalnim izborima,gdje su i jedni i drugi na silaznoj putanji,po pitanju osvajanja odbornićkih mandata.
Naravno tu su upadale i popunjavale neke polupolitičke grupacije radikalne prvijencije i strančice koje su ''otpadale'' od SDS a,što će taj broj biti i sad povećan najmanje za dvije novonastale a to su SDS ovi izvornjaci i Stevandićevi papakari.
Socijalisti su na pravom mjestu i pravom koridoru za ove lokalne,jer sve prosvijećene birače koji su nezadovoljni i sa Gatarićem i sa Klabićem,mogu da se nađu na socijalističkom koridoru ovdje u Prnjavoru.
Dakle nisu slučajno baš Socijalisti ugledali svjetlo na kraju tunela prema kome stremi većina nezadovoljnh i Esdesovaca i Snasdeovaca ,sa vlašću i jednih i drugih.
Dakle drugovi Socijalisti slijedi veliko postrojavnje i prispitivanje politike SDS a u Pranjavoru,kao i glavnog njihovog antipoda SNSD a koji nezna ni od kuda ide niti gdje je pošao.
Srećno kamerati !
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by vrsta8472 »

Чек мало, задње четири године СП је била највјернији сарадник СДС-а и сада су као нешто ново.

Није ми тај дио јасан?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by bičbožiji52 »

Pa naravno da ti nije jasno,zato mnoge stvari moraš naučiti da bi sopstvenom pameću i političkom logikom jednog dana kao slobodan građanin ove naše PROKLETE AVLIJE koju ti nazivaš NAŠA MALA AVLIJA ,dospio u prostor na kome se bar pokušava nešto odlučivati u ime naroda.
Ja sam ovdje negdje već pisao ,da postoji kriza opozicije na cjelokupnom prostoru,jer su naprosto svi na nekoj vlasti. i svi sa svima u raznim kombinatorikama i koalicijama.Pa zašto bi recimo prnjavorski SOCIJALISTI u tom smislu bili izuzetak.
Ako su već bili vjerni koalicini partner SDS u,to nešto pozitivno govori o njima,a to je ljudski i politički karakter.kako političke stranke tako i pojedinaca koji su nosioci mandata.
Da ne pišem gluposti,jeli UČO,sadašnji predsjednik SOCIJALISTA u Prnjvoru jedan od najkorektniji predstavnika opštinskog paralamenta i socijalista u Prnjvoru, koga eto i ti sticajem okolnosti dobro poznaješ .
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:Чек мало, задње четири године СП је била највјернији сарадник СДС-а и сада су као нешто ново.
A šta je trebalo.da SOCIJALISTI četiri godine pjevaju partizanske pjesme ?!
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by KAMIKAZA »

Jednom Socijalista uvjek Socijalista,Zmiki nemoze bez njih,dzaba Mili sve ovaj ce ga izdati ubrzo,osjecam to u njegovim tekstovima. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by ZMIJA »

Socijalisti su političko siroče na ovim prostorima,da se njih pitalo ovaj narod ne bi na ovkav način bio opljalčkan,ponižen i uvrijeđen.Sve ove političke stranke koje u sebi nose prefiks demokratske,su za narod radioaktivne ,samo naraod to još neće i ne može da skonta. Svaka kurva se stidi svoje prošlosti.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by KAMIKAZA »

Ok tu si u pravu,Rijec DEMOKRATIJA je zloupotrebljena od svih stranaka,ne samo na nasim terenima nego u cjelom svjetu.Od 5 vjeka do danas se puno promjenilo, postojale su u proslosti dvije vrste demokratije :"Direktna i Reprezentativna",da bi neki mudrovi od svake uzeli po nesto,kao i zajednicki naziv i stvorili ovu trecu koju danas imamo ,ja bi je nazvao Indirektnom demokratijom. :D Sto znaci da mozes da glasas kako hoces i za koga hoces ,ali pobjede uvjek isti,bez obzira sto je sav svjet protiv tih. Znaci glasas direktno za one koji ce te reprezentirati,a njih se nista ne pita,i to je kao da ni nisi glasao. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by ZMIJA »

Nekad su naraod pljačkali pojedinci i lopovske bande,a dans narod sam sebi izabere organizovane lopove, koji ih sistematski i u ime njegovo. ''demokratski'' pljačkaju.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by bičbožiji52 »

NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by ZMIJA »



Предсједник Социјалистичке партије /СП/ Петар Ђокић рекао је у Новом Саду да партија на чијем је челу и Социјалистичка партија Србије /СПС/ имају заједничке вриједности, а то је брига за народ и брига за Српску и Србију.

Ђокић је на изборној конвенцији коалиције странака које окупља Социјалистичка партија Србије нагласио да СП и СПС братски сарађују уз међусобно поштивање настало још деведесетих године када је основана СП у Српској.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by ZMIJA »

Prema provjerenim izvorima iz vrha OOSP, prnjavorski SOCIJALISTI,najavljuju preispitivanje svojih dosadašnjih koalicionih odnosa sa SDS m i SNSD a,sa kojima su na dva različita nivoa bili u vladajućoj koaliciji.
Priprema za ovogodišnje lokalne izbore u Prnjavoru SP priprema ozbiljnu kampanju,najavljeno je i na protekloj press
konferenciji predsjednika OOSP Ranka Vukajlovića-Uče.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by ZMIJA »

Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by ZMIJA »

Image

Gornji Vijačani, druženje Socijalista .
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by vrsta8472 »

Ко је овај у цвикама што прича? Сјећам се да је био у СНСД-у, десна рука Драге Калабића ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by bičbožiji52 »

A bio si i ti kod Drage Klabaića Vrsta, pa vidiš kolki si izrastao.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by vrsta8472 »

Био, али му нисам био десна рука као овај на слици :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:Ко је овај у цвикама што прича? Сјећам се да је био у СНСД-у, десна рука Драге Калабића ;)
To je je apostol opozicije :lol: :lol: :lol: i preteča demokratije u Prnjvoru ,vidiš ove sjede glave i postene Socijaliste,nema niti jednog lopova i tajkuna.Vraćamo se u pustinju po spasenje ovog naroda. :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by neozbiljan »

De nekog školovanijeg pošaljite da spasava narod!

Šta je ovih nacional...ovaj socijalista, mogu svi stati u jednu učionicu. :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by bičbožiji52 »

Image

Ovo su vam školovani,oni će spasiti narod,samo vam fali ministar Mehtić :smt005 :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by ZMIJA »

Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by vrsta8472 »

Змијо, прејаки сте.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by ZMIJA »

Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote:Image

Gornji Vijačani, druženje Socijalista .
Ja vec pomislio da je snimak nastao u nekom starackom domu. :)
Svaka cast ,vas ne mogu podmititi masnom hranom golotinjom i vrucom pivom,ni jedno vam ne treba,nemate zube,ne dize vam se a i pivo ne ide sa tabletama. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by vrsta8472 »

Овог што држи говор, мислим да можеш тиме подмити ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by KAMIKAZA »

Naj mladji clan.:smt005 On im je pionir.:smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply