OO SP PRNJAVOR

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by ZMIJA »

Šta vi imate efikasno protiv titovih pionira.To su stari pioniri iz gaća im nešto viri.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by KAMIKAZA »

Stafeta :)
Image
Svi se polako vracaju :)
Sve je isto samo njega nema....:smt020
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by ZMIJA »

Image
Ako ćemo kitu uz kitu,stara ***** je bolja.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: RE: Re: OO SP PRNJAVOR

Post by neuro »

bičbožiji52 wrote:Pa naravno da ti nije jasno,zato mnoge stvari moraš naučiti da bi sopstvenom pameću i političkom logikom jednog dana kao slobodan građanin ove naše PROKLETE AVLIJE koju ti nazivaš NAŠA MALA AVLIJA ,dospio u prostor na kome se bar pokušava nešto odlučivati u ime naroda.
Ja sam ovdje negdje već pisao ,da postoji kriza opozicije na cjelokupnom prostoru,jer su naprosto svi na nekoj vlasti. i svi sa svima u raznim kombinatorikama i koalicijama.Pa zašto bi recimo prnjavorski SOCIJALISTI u tom smislu bili izuzetak.
Ako su već bili vjerni koalicini partner SDS u,to nešto pozitivno govori o njima,a to je ljudski i politički karakter.kako političke stranke tako i pojedinaca koji su nosioci mandata.
Da ne pišem gluposti,jeli UČO,sadašnji predsjednik SOCIJALISTA u Prnjvoru jedan od najkorektniji predstavnika opštinskog paralamenta i socijalista u Prnjvoru, koga eto i ti sticajem okolnosti dobro poznaješ .
Uco sjedi 4 godine ko neka fukara. Inače dotični je obični fikus i KURUZar koji je svo vijeće dizao ruku i uvlačio se Siniša silnom. Valjda ove godine neće proći dalje. Fosil nek se posveti penziji.
KAMIKAZA wrote:Jednom Socijalista uvjek Socijalista,Zmiki nemoze bez njih,dzaba Mili sve ovaj ce ga izdati ubrzo,osjecam to u njegovim tekstovima. :D
Nažalost je bilo mjesta za samo jednog Dragu. Ovaj sto je ispao iz kola inače svaler politički otišao linijom manjeg otpora. I njemu pametnije da se ukućanima zanima :) za ovoliko godina glava pobjelila a nije skontao da je poglup za politiku. Sjedi i placi...
Image
ZMIJA wrote:Image

Gornji Vijačani, druženje Socijalista .
Prosek godina 70
Fali pop još malo..
Image

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by ZMIJA »

neuro wrote:Nažalost je bilo mjesta za samo jednog Dragu. Ovaj sto je ispao iz kola inače svaler politički otišao linijom manjeg otpora. I njemu pametnije da se ukućanima zanima :) za ovoliko godina glava pobjelila a nije skontao da je poglup za politiku. Sjedi i placi...
A u tog jednog su sjebali do daske, i njega i njegovog kuma.Od kud ti živac sad ispade , gdje bi ranije sa tako bistrom šprehom Čim izbori pojavite se ko' krilati mravi :lol: :lol:Iz niodkud.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by neuro »

Ma nista se ne sekiraj. Bar je zet magistar uleteo.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by ZMIJA »

Živčani sustav mreža je specijaliziranih stanica koje šalju, prenose ili primaju informacije vezane za životinjski organizam i njegovu okolinu. Obrađujući te informacije, živčani sustav potiče reakcije u drugim dijelovima tijela. Sastavljen je od dvije vrste stanica - neurona (koji predstavljaju funkcionalnu osnovu živčanog sustava) i glija stanica (koje pripomažu funkciji neurona
Jesti mene došo' zajebavat ???
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by bičbožiji52 »

neuro wrote:Uco sjedi 4 godine ko neka fukara. Inače dotični je obični fikus i KURUZar koji je svo vijeće dizao ruku i uvlačio se Siniša silnom. Valjda ove godine neće proći dalje. Fosil nek se posveti penziji.
Aajd ne jedi ******,kad ima puževa u Perića jaruzi.
neuro wrote:Nažalost je bilo mjesta za samo jednog Dragu. Ovaj sto je ispao iz kola inače svaler politički otišao linijom manjeg otpora. I njemu pametnije da se ukućanima zanima :) za ovoliko godina glava pobjelila a nije skontao da je poglup za politiku. Sjedi i placi...
Kako dođoše ovi darkini PIBIKANI na forum ,čovjek se nema gdje pokakiti,pardon posrati.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by neuro »

Dragojlo tvoj stil onaj vrovski. Gdje su vaši PIBIKANI? To bi ti lako mogao biti. Čujem da ces ti biti presjednik mladih socijalizam u Prnjavoru. Kažu granica mladih u socijalistima je 65 godina. Fini omladinci nema sta.
Image

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by bičbožiji52 »

Đe me nađe sa to vrovski ? Kod nas nema PIBIKANA sve partizani i partizanke.Što uskačeš mjesto živca, pusti ga meni da ga izjebem.Kako nisam ni mlad ni glup, lako bi mogao postati predsjednik mladi proletera, jer mi se enormno ćuna diže pod stare dane. :smt006
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by neuro »

Nemoj se tjesiti dragorade. Ni pamela ne bi pomogla. Al dobro mora neko lovačke priče pričati. Što se stidis vrhovne :)

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by bičbožiji52 »

Vozi Miško !Nebitan si !
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by neuro »

Hoćeš li kad ustabiliti nalog sa kog pišeš? Kako ti se da mjenjati

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by bičbožiji52 »

Ti si još ''mlad'' I NERAZUMIJEŠ MNOGE STVARI, tek si se uključio. ''Trajat ćeš'' do ovih izbora, a onda nestaješ u maglini ili goriš u atmosveri.Neke ptice nikad nepolete.Neka djeca nikad neodrastu.Oslobodi se prederasuda i stereotipa kad je u pitanju politika.Nevrijeđaj ljude bez razloga,a kad tebe uvrijede uzvrati žestoko. :smt006
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by ZMIJA »

Sreo sam Milorada Dodika i rekao mu: „Danas slaviš Dan Republike Srpske, a znaš li da je danas sahranjen Milovan Čerek, koga je tvoj režim ubio.“

Dana 6. januara nazvao me je Stanko, brat Milovana Čereka. Mislio sam da me zove u vezi organizacije promocije njegove druge knjige, ali on je samo rekao: „Tiho, umro je Milovan“. Nevjerica, šok. Sve mi je munjevitom brzinom prošlo kroz glavu. Stanko me vratio u surovu stvarnost: „Sahrana će biti u Liješću 9. januara.“

Umro je prvi politički osuđenik Milovan Čerek, bivši načelnik opštine Brod, bivši socijalista, bivši „robijaš“. Umro je jedan dobar čovjek koji je svima, ama baš svima pomagao! Baš na takvog se ustremio monstrumski režim i slomio ga nespremnog na takvu vrstu podlosti, kukavičluka i okrutnosti.

Uništili su ga, na kraju i fizički, jer se zbog njih i tolike nepravde i razbolio (kako kaže draga Isidora Bjelica od nepravde i izdaje polude ćelije i tada se razvija rak. Milovan je dobio dva raka jer ga je nepravda, a posebno izdaja partijskih drugova teško pogodila.

Da bi se spasao teških zatvorskih dana napisao je dvije knjige „U raljama monstruma“ i „Loto djevojke – igra ludaka“, a sve kako je govorio „da bi ostao pri čistoj svijesti“.

Napisao sam recenziju i za drugu Milovanovu knjigu, tada mi je rekao da boluje (da ima dva raka) i požalio se da ne žele da ga puste kući iako je stekao uslov za otpust; druge su puštali, ali njega ne. Čak su od njega tražili da privremeno zamrzne svoj status, da ode kući, pa kada se izliječi da nastavi sa izdržavanjem kazne.

Svojevremeno sam bio predsjednik Komisije za uslovni otpust i na prijedlog ustanove u kojoj je neko izdržavao kaznu, ako se dobro vladao i „odležao“ polovinu kazne, puštali smo ljude na slobodu, posebno ozbiljno bolesne. Milovan nije imao čak ni takav human tretman i uskraćeno mu je pravo na adekvatno liječenje.

Nije umro kao slobodan čovjek, jer to nisu dopustile režimlije. Oni ne praštaju, oni se svete, oni ubijaju na drugačiji način, svako ko im se suprostavi je meta. Režim je javno rekao da će se obračunati sa svima koji su nanijeli štetu SNSD-u.

Sve te jadne i patološki bolesne tipove nadživio je Milovan Čerek svojim dosadašnjim poštenim životom, svojom knjigom koja o njima i dalje govori i sudi.

Dan Republike Srpske - 9. januar. Mnogi su išli u Banja Luku da obilježe taj dan. Otišao sam i ja na Svečanu akademiju sa nekim drugim, meni bitnim ciljem.

Sreo sam Milorada Dodika i rekao mu: „Danas slaviš Dan Republike Srpske, a znaš li da je danas sahranjen Milovan Čerek, koga je tvoj režim ubio.“

Pogled koji je lutao prema podu i plafonu, sve je rekao. Okrenuo sam se i otišao. Svako neka živi sa svojom savješću.

Zbogom dobri moj Milovane! Tvoja duša sada je na boljem mjestu od ovog koje je bilo tako nepravedno prema tebi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: OO SP PRNJAVOR

Post by просвјета »

Поштујем, само ми није јасно ко је то рекао Милораду?!
Успут уз пијетет да кажем да се страшно, искуствено на жалост, слажем са овом реченицом: "... од неправде и издаје полуде ћелије...".
Покој му души...


from my iPhone using Tapatalk

Post Reply