Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Sta ko prica,pa pricaju i o Americi,Njemackoj Kini,Koreji.. ne prica se samo o RS i o Dodiku,reci da je pobjedio Trump a ne pomenuti da je u Rusiji pobjedio Putin ili u Turskoj Erdogan,Madjarskoj, Orban,Koreji Kím Jong,..................je pogresno,nije pobjedio samo on i nije samo on nastran,vec skoro svi ovi pomenuti i ne pomenuti,to je danas masovna pojava da silnici uzimaju vlast,sve njih je birao narod to je tacno,ali ni jedan narod nije odusevljen sa njima,birali su kao i mi sto biramo od dva zla manje.Dokle tako,vrata velikog rata su sirom otvorena,naj mocnija oruzja su u rikama psihopata.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Kami u pravom trenutku si se sjetio tih izjava da Republika Srpska i narod sa ove strane Drine ne treba da trpi zbog "nekog" Karadžića i Mladića!
Kažeš Izetbegović je nazvao Republiku Srpsku genocidnom tvorevinom?? Kad si tako pametan sjećaš li se ko je ovu istu državu nazvao "Republika Šumska"???

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »


Doslo je vrijeme da nam sad Dodik na svom primjeru pokaze koliko on to voli Srpski narod.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Čini mi se da zmijurina negdje napisa da je Dodik legitiman Predsjednik, pa sjećate li se lagalnog i legitimnog Predsjednika Poplašena???
Sve ove činjenice da tom čovjeku nije sveto ništa i ne treba nasjedati na to. Takve teze mogu samo Kalabić i Majkićeva razvlačiti.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Ti zuti samo kupis spinove i izjave sa drustvenih mreza i na osnovu te reciklaze stvaras iluziju u kojoj se ponasas i osjecas ko' krava u kupusistu.
Rices ,seres ko' da si ti kupus sadila.
Last edited by ZMIJA on 15.11.2016. 16:30, edited 2 times in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Znam da u Srbiji ima žuti Bujke, ko je sad ovdje žuti :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Malo je sto smo imali crvene ,plave i zelene,eto sad i zutih. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

A nisu Kinezi! Naizgled misterija ko je to, kad ono ...., izgleda da ipak nije. :-)

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

http://nap.ba/new/vijest.php?id=30915

Savez za promjene Budžet BiH uslovljava mostom Ljubovija-Bratunac

"Danas je u Parlamentu BiH „odjeknula“ infromacija da poslanici Saveza za promjene neće podržati Budžet dok ne bude precizno naznačeno u kapitalnim izdacima gradnja mosta Ljubovije – Bratunac."

PATRIA.

Toliko o podaničkoj politici, još da dodamo tome odluku o smanjenju cijene lijekova, pa vi vidite imamo li više koristi od zaoštravanja odnosa ili konkretnih poteza. Konkretna politika SZP će kad tad biti prepoznata i kod naroda.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Daj žuti oladi malo. o vašem patriotizmu u SAZAPU.i Sarejevu.
Šta je sa pokretanjem istrage vezano za ubistvoo Nikole Gradoviča na Bašačaršiji,a koje smo čuli od Fahrudina Radončića.
Pusti most kod Ljubovije i tehničke problema.
Šta je sa knjženejm vojne imovinne.npr.?
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Pa ne donosi Savjet Ministara odluku o knjiženju vojne imovine. Zašto SNSD nije donio odluku o smanjenju cijene lijekova?? Od 2002. je u vlasti u Sarajevu. Nije jer se bavio kriminalnim aktivnostima. Zato su donijeli odluku kojom BH građani plaćaju naveće cijene ličnih dokumenata u regiji, a to sve je uradio Macan za račun Špirića i Novića. Još mnoge štetne odluke su donosili u tom periodu a počelo je sa Sudom i Tužilaštvom, tako da zmijurino udji u rupu i ne klepeći!

P.S.Pretpostavljam zašto to "žuti", vi crveni ste skloni izmišljanju kojekakvih revolucija pa kontam da je to sad neka žuta. :smt005 :smt005

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Pusti zuti dva zeca tri zeca,jebes lijekove i onako nam nema lijeka kad bi ga vi dzaba djelili.
Sta zas o zutoj patki ?
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ne zanimaju vas ni lijekovi ni lične karte ni mostovi ni prenos nadležnosti ništa! Zanima vas samo dogovor oko zaduženja i prosipanje ratohušačke priče kako bi se zadržali na vlasti!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Ovdje cim podju da hvataju kriminalce,odmah se podje prijetiti ratom,fala bogu sto nicija ne sija do zore pa nece ni od ovih.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Zuti vi pravite mostove na Miljacki a mi pravimo autoputrve u Republici Srpskoj dok most kod Ljubivije nije vasa ideja vec nasa ideja i realizacija, i ako ste pokusali sa nivoa BIH da opstruisete mostovi se zavrsavaju.
Sad cemo jos jrdan referendum da sprijecimo dokidanje i otimanje vojne imovine.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Ahaaaa bit ce kao i onaj prosli,za koji ste ga qrac pravili ,da bi Dodik imao bolje adute u pogodbi,ma narooood jebeteeeee.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

http://slobodanvaskovic.blogspot.ba/201 ... azova.html

Evo ti ovdje svi susreti a mosta nigdje. Isto tako ste napravili i most na Savi.
Nemoj referenduma više svega ti. Pa i na prošli smo se popišali. Ispoštovali odluku Ustavnog Suda i to je to. Isplatite bar te dnevnice što se duguju ljudima koji su radili. Bijeda crna a bacamo pare na referendume!
P.S. Nek Radmanović se oglasi, on je nešto potpisivao prije 4 godine oko te imovine, ako se sjećaš.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Hirurg »

Šta tebe boli racku za dnevnice? Ako ja ne tražim koji sam radio šta si ti zinuo? Smanji doživljaj. Mi svi iz škole a bilo nas je 50 smo odustali od dnevnica i ako bude nekad para daćemo u humanitarne svrhe. Eto sad imaš odgovor! Sad se bavi drugim stvarima.....

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Zuti nisu ovi momci vjesti ka'ti da sisaju vise sisa ko ti na primjer.Tebe je Gataric platio da ga promovises a on izgubio izbore.On je gori od tebe jer se ne razumije u elementarna medijska pravila koja i ti poznajes nako povrsno ali se znas prodati imas dobar glas pa svi misle da si i pametan.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Hirurg da se znalo da nece piti plaćeno, ne bi skupili ni ljude da rade za referendum toliko o bitnosti. Vidiš da se jedva prebacilo 50% a ako si već radio onda znaš da je glasao i kurta i murta, i ko je mogao i ko nije.
Ti si patriota i odričeš se dnevnica u korist vlasti koja nas je slagala, ali 90% drugih posebno omladine koja je radila se ne odriče, zato ja pitam.

Zmijo o čemu bulazniš ti?? Ti mene i ne znaš a lupaš ozbiljne optužbe. Sramoti se godina.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Reče jednom davno najveći živi srpski pjesnik Bora Čorba:"Rado Srbin ide u vojnike - dva ga vuku a trojica tuku…" -tako i ti neozbiljko, forsiraš priču do krajnjih granica. Pokušavaš da stvoriš kritičnu masu neozbiljnih. Omladina, koja je dala svoj doprinos u organizaciji referenduma, trebala bi sama da se pobuni tj. da reaguje ako joj nešto nije ispunjeno a ne na silu, medijskim spinovima i sl. da se organizuje. Takođe, ti kao iskusan čovjek bi trebao da znaš da ovaj način ni ranije nije dao rezultate. Forsiraš bez potrebe.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Bem te mutava i zuta ti znas mene cak znas i kolko godina imam.Po tome se vidi tvoj koeficijent intelegencije i malograđanski mentalitet.
Ti kad bi se odrekao jedne nadnice umro bi od muke.Svati da postoje patriote koji su spremni i zivot za ideju i pravdu dati.Naravno tvoja sorta to ne poznaje vi ste misi mekinjari.
Bogastvo bez rada
Biznis bez morala
Znanje bez karaktera
Zadovoljstvo bez savjesti
Ovo su cetiri stvari koji ce unistiti covjecanstvo gospodine Neozbiljni a bilo bi dobro da znas ko je ovo rekao.
Last edited by ZMIJA on 25.11.2016. 10:52, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

E moj Zmile, uvjek na kraju patrioti ispadnu idioti,a neko drugi brke omasti. ´
Ja bi volio da nam ti objasnis sta smo mi sa tvoje tacke gledista dobili a sta izgubili ovim referendumom,jer jadan smo mi narod kad nas jedino Emil Vlajki brani,meni se cini da neko drugi preko Srpskog referenduma ostvaruje svoje licne i nacionalne interese,nasim rukama vade se vruci krompiri, a mi od toga samo neprijatnosti imamo.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Pisem na osnovu tvojih postova u kojima hvališ svoje iskustvo. Em što pišeš na osnovu predrasuda o meni em si sada stručnjak da procjeniš moj IQ.
Kažem ti prema pravom stanju nije izašlo 50% građana tj birača a kamo li da neko radi džabe za ovu sprdnju kojom su poniženi građani.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Hirurg »

Opet lupas na mom biračkom izlaznost srpskog naroda je bila velika. I nije istina da su rađene neke malverzacije. Tako da pusti kraju. Ne poznat materiju do kraja. Ne radi se tu o patriotama već se radi o ljudskosti. Ali srbi su ****** i gamad. Što se i vidi i na našem forumu.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока

Post Reply