Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

Mislis na Darku ili? Ne brinem ja, meni ni iz dzepa ni u dzep. Samo opserviram. Jer znam kako je bilo 0d 2008 do 2012 godine, ko je bio alfa i omega, a ko obicni potrcko i ne bih volio da opet dodje do tog, a brinem jer zivim ovde. A moram i napisati da me jako ljuti ono povecanje struje, a onoliko konobara je u Elektru zaposleno. I jos oni imaju pravo do 800 km besplatne struje?! Malo li je!? :twisted:

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Čemu nervoza, O Darki imam najbolje mišljenje, pametan, mlad, uspješan, pošten... Poznajem ga i valjda da je to dovoljno da MISLIM šta mu je dobro. A i budali je jasno da mu je sada bolje nego da se vraća na period 08'-12' i ponovo ulazi u kampanju punu laži, prevara, podmetanja, pljuvanja, jer takva je lokalna politika. Njemu to nije potrebno i ne zaslužuje to, ali vrh SNSD-a u Prnjavoru hoće da ga uvuče u to i na njegovoj pobjedi da profitira kasnije. (pobjedi uslovno rečeno)

Vidim da koalicija sastanči svaki malo, što u Palati, što na Mrakovici dogovaraju se zajednički kandidati a onda SNSD u Prnjavoru sam odabere KONAČNOG KANDIDATA. Znači nešto ipak ne štima.

Vidim znaš neke pojedinosti koje nisu poznate javnosti, reci i nama ko su "papci"(ovo "papci" je iz zvanične političke terminologije RS :smt005 :smt005 , nemoj misliti da vrijeđam nekog).

P.S. Nema razloga da se ljutiš, samo pitam što mi nije jasno. :smt006 :smt006

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by lejdigaga »

Pokemon wrote:Mislis na Darku ili? Ne brinem ja, meni ni iz dzepa ni u dzep. Samo opserviram. Jer znam kako je bilo 0d 2008 do 2012 godine, ko je bio alfa i omega, a ko obicni potrcko i ne bih volio da opet dodje do tog, a brinem jer zivim ovde. A moram i napisati da me jako ljuti ono povecanje struje, a onoliko konobara je u Elektru zaposleno. I jos oni imaju pravo do 800 km besplatne struje?! Malo li je!? :twisted:
Da bi pričali o drugima, prvo trebamo da pometemo ispred svojih vrata.Plata zamjenika direktora Doma Zdravlja...gomila ne medicinskog osoblja....Sa kojim stručnim spremama su pozapošljavanii u Domu Zdravlja i drugim javnim preduzećima?Malo li je!?

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by lejdigaga »

Pokemon wrote:
knele wrote:Ja ne znam što su ovi SNSD-ovci toliko sigurni u Darkinu pobjedu?Pa on da je toliko sposoban ostao bi na čelu fonda zdravstva ,ne bi silazio sa konja na magarca :) .Ništa nije gotovo dok ne bude gotovo,ulazimo u zanimljivo izborno ljeto :smt006
:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 Njega se nista ne pita, nikad. Ni u Fondu , a ni u kandidaturi. On ide za nacelnika, a Drago ce na mjesto direktora Fonda. :smt006
Kako god okreneš vama se dobro ne piše, niti ovima u opštini a pogotovo ovima u Domu Zdravlja.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

Ne radim u javnom sektoru pa ne znam kakve su plate niti odnosi. Ali na svoje misljenje imam pravo, i iznesem ga. A kad neko nema argumente, kao Vi, sad, onda je najlakse ubacivati nebitno. Realno je da Darko nema sanse i da mu je naredjeno da pristane na kandidaturu, jer ste nekako morali da smaknete dr Marjanovica, eto price. Ovog Darku moze Drago da drzi na uzici, ali doktor bi po svom. Sjetite se samo perioda mrtvila od 2008 do 2012, shvaticete bit. :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by blek_stena »

Moram da kažem da mi je zaista smiješno, ovo nadgornjavanje oko pobjede da li Darke, ili Gatarića. Pomalo mi liči na koridu, kad volovi još nisu došli u direktan okršaj, ali buču i ruju zemlju rogovima, kako bi zaplašili protivnika. I interesantno je da obadvije strane govore kako će pobijediti njihov favorit. Koliko su realni u procjenama, najbolje govori to, što ni jedna strana ne smije reći da li će imati saveznika na izborima. Ne treba zaboraviti, da su na prošlim izborima, partije koje nisu ni SDS, a ni SNSD imale blizu deset hiljada glasova. To najbolje govori koliko su realni ovi što procjenjuju pobjede svojih kandidata, a da nisu uobzirili sve elemente. Neće veliki izabrati načelnika, nego će mali odlučiti načelnika. E sad koliko je to tragično za male, to je druga stvar. Evo otvoreno pitanje, Pokemonu,( pošto je on očigledno mislilac nad misliocima) na čije stranačke glasove može računati Gatarić, osim 55oo glasova SDSa, na prošlim izborima, a i ovim drugim pitanje, na čije glasove može računati Darko, osim 4000 hiljade stranačkih glasova SNSDa. Ja nisam čuo da je bilo ko od ostalih partija svrstao sebe na stranu nekoga od ove dvojice, jer je o njima ovdje riječ. Još uvijek niko ne smije to reći, niti im ko smije pristupiti, jel da im neko hoće pristupiti, pa već bi to uradio. Tako da ovdje svega ima, samo ozbiljnosti nema. :smt006

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by lejdigaga »

Pokemon,nisi u javnom sektoru a znaš šta je u elektru...smješno.Mislim da ne želiš da pominjemo imena svih onih koji su zaposleni u periodu od 2012 do danas u Domu Zdravlja(a ti to vrlo dobro znas koji su),i u opštini.Ili želiš ipak......?

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by blek_stena »

Možda je bolje da ga pitaš za nabavke u tom Domu zdravlja, nego za te zaposlene. Njegova uža specijalnost jesu nabavke, a ova zaposlenja, to mu dodje kao paravan, za stranački rad. Trava, ugalj, čišćenje prostora i nabavka deterdženata, toalet papir, gnojivo,obrezivanje kestenja u krugu, i ostale stvari. Što čovjeka zamarati sa radnicima. Ionako mu je muka od njih, jer se bore da im ne smanjuju plate, a treba namiriti 350 hiljada maraka minusa, koji su stvorili Linoleum i Marija. :smt005 :smt005

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by lejdigaga »

Blek, ti si mu postavio vec dosta pitanja u vezi Doma Zdravlja na koje nije.dao niti jedan smislen odgovor.On je poceo da vodi racuna o zaposlenim u elektru, a ne zna da jedna aktivistkinja (od onih 1000 kojima nisu bitne fotelje) prima platu u Domu Zdravlja a ne radi nista.Darkic je mali...Pokemoncic je veliki :smt005 :smt005 :smt005 Jadan je taj Dom Zdravlja sa takvom neznalicom apeironove diplome :smt006 :smt006 :smt006

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by spile_86 »

Pokemon wrote:Mislis na Darku ili? Ne brinem ja, meni ni iz dzepa ni u dzep. Samo opserviram. Jer znam kako je bilo 0d 2008 do 2012 godine, ko je bio alfa i omega, a ko obicni potrcko i ne bih volio da opet dodje do tog, a brinem jer zivim ovde. A moram i napisati da me jako ljuti ono povecanje struje, a onoliko konobara je u Elektru zaposleno. I jos oni imaju pravo do 800 km besplatne struje?! Malo li je!? :twisted:
Види се да искуство говори из тебе. Ако ви у СДС-у имате алфу и омегу ( Немању Васића ) и вашег "најбољег" потрчка Гатарића то не значи да је и у другим странкама тако. :lol:
Čemu nervoza, O Darki imam najbolje mišljenje, pametan, mlad, uspješan, pošten... Poznajem ga i valjda da je to dovoljno da MISLIM šta mu je dobro. A i budali je jasno da mu je sada bolje nego da se vraća na period 08'-12' i ponovo ulazi u kampanju punu laži, prevara, podmetanja, pljuvanja, jer takva je lokalna politika. Njemu to nije potrebno i ne zaslužuje to, ali vrh SNSD-a u Prnjavoru hoće da ga uvuče u to i na njegovoj pobjedi da profitira kasnije. (pobjedi uslovno rečeno)

Vidim da koalicija sastanči svaki malo, što u Palati, što na Mrakovici dogovaraju se zajednički kandidati a onda SNSD u Prnjavoru sam odabere KONAČNOG KANDIDATA. Znači nešto ipak ne štima.

Vidim znaš neke pojedinosti koje nisu poznate javnosti, reci i nama ko su "papci"(ovo "papci" je iz zvanične političke terminologije RS :smt005 :smt005 , nemoj misliti da vrijeđam nekog).

P.S. Nema razloga da se ljutiš, samo pitam što mi nije jasno. :smt006 :smt006
Неозбиљан, зашто би био нервозан? Напротив супер сам расположен још на све то када видим како ти имаш супер мишљење о Дарки Томашу. :D Добро ниси једини ту је и Синиша Гатарић. СДС у Прњавору,а и предсједник СДС Прњавор Синиша Гатарић су се сада поново нашли у великом проблему, а то је да су поново направили грешку читав мандат СДС и Гатарић су се бавили Драгом Калабићем ( како су се бавили то показују колико је Гатарић тужби добио против Калабића :smt005 ) и на то све читав мандат су говорили како је Дарко Томаш био добар начелник и сада добили баш тога за којег су говорили да је добар. Даље, грешка је била твоја,а и СДС да мисли да је у СНСД Прњавору све остало исто и да се ништа није мјењало,а наравно доказ је следећи: Да је ситуација остала иста као у периоду 2008-2012 године зашто би Дарко Томаш пристао да буде кандидат за начелника? Зар ти стварно мислиш да неко Дарку може увући или натјерати да будем кандидат мимо своје воље? Наравно да не може. Грешка је била СДС-а што се они уоште нису надали његој кандидатури и због тога су сутрадан након објаве имена кандидат по граду прослули причу како је то нека патка и да Томаш уопште није пристао да буде кандидат,али нажалост прича им је пропала када је све отишло у медије. Све у свему да не дужим на овоме разумјећеш пеонту, имаш ти још питања која ти морам одговорити.

Што се тиче коалиције, да било је тих састанака и наравно било је ту на крају и неких резултата који ће ускоро бити објављени само се требаш мало стрпити и све ће ти бити јасно. Такође да не буде забуне ништа СНСД Прњавор сам није одабрао све је било у договору са врхом странке тако и ово... Нема потребе да се овдје шире неке теорије завјере или било шта слично. Што се тиче папака ту ме ниси разумио. Ако неко напусти каолицију он није папак.... :wink:

Слободно ти питај, ја што будем могао одговорити ћу одговорити... :smt006

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by knele »

neozbiljan wrote:Čemu nervoza, O Darki imam najbolje mišljenje, pametan, mlad, uspješan, pošten... Poznajem ga i valjda da je to dovoljno da MISLIM šta mu je dobro. A i budali je jasno da mu je sada bolje nego da se vraća na period 08'-12' i ponovo ulazi u kampanju punu laži, prevara, podmetanja, pljuvanja, jer takva je lokalna politika. Njemu to nije potrebno i ne zaslužuje to, ali vrh SNSD-a u Prnjavoru hoće da ga uvuče u to i na njegovoj pobjedi da profitira kasnije. (pobjedi uslovno rečeno)

Vidim da koalicija sastanči svaki malo, što u Palati, što na Mrakovici dogovaraju se zajednički kandidati a onda SNSD u Prnjavoru sam odabere KONAČNOG KANDIDATA. Znači nešto ipak ne štima.

Vidim znaš neke pojedinosti koje nisu poznate javnosti, reci i nama ko su "papci"(ovo "papci" je iz zvanične političke terminologije RS :smt005 :smt005 , nemoj misliti da vrijeđam nekog).

P.S. Nema razloga da se ljutiš, samo pitam što mi nije jasno. :smt006 :smt006
Potpuno se slažem sa tobom neozbiljan,čisto sumljam da će Darko svojevoljno pristati na kandidaturu za načelnika,problem je što SNSD Prnjavor nema ni jednog kvalitetnog kandidata osim njega i on im je kolika tolika slamčica spasa,biće tu pritisaka na njega raznoraznih pa ćemo vidjeti da li će popustiti :D

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Spile naravno da imam mišljenje da je Darko dobar čovjek, ali to nema veze sa mjestom načelnika Opštine. Još nema dovoljno iskustva da vodi lokalnu zajednicu, i hrabrosti da se odupre lošim ljudima. To nije moje mišljenje nego činjenica koja se pokazala 08'-12'.

U OO se nije ništa promjenilo i sam znaš, pola stranke električari i učiteljice, nikog ne zanima politika niti izbori nego glasaju kako im kaže onaj ko ih je tu doveo. Ljudi gledaju sebe i baš ih briga za politiku i ja ih razumijem. Tako da Darko tu nema nikakav uticaj. :smt006 :smt006

Ali nek bude po tvom, upućeniji si :cry:

Ja ti dadoh objašnjenje za "papak" i još sam stavio pod navodnike, ali ti ne reče imena.

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Darko mlad, pametan, uspjesan, pošten.....?????
Dobro mlad jeste. Pametan na nivou nekog prosjeka, nije glup daleko bilo, covjek je završio državni fakultet. Uspjesan? Ako se uspjehom naziva političko pozicioniranje onda jeste. Pošten? Da li je pošteno zaradio stan u Banjaluci i Becu?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Мили, а мотел у БГ за вријеме мандата ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Darko ima motel u Bgd? Nije mi poznata ta činjenica.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Нисам мислио на Дарка.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Stvarno ne znam onda na koga si mislio. Budi malo određeniji, Vrsta! Nema razloga da se plašiš napisati ako je istina nešto što tvrdiš.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Довољно, тек толико да ти заголицам машту.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by spile_86 »

neozbiljan wrote:Spile naravno da imam mišljenje da je Darko dobar čovjek, ali to nema veze sa mjestom načelnika Opštine. Još nema dovoljno iskustva da vodi lokalnu zajednicu, i hrabrosti da se odupre lošim ljudima. To nije moje mišljenje nego činjenica koja se pokazala 08'-12'.

U OO se nije ništa promjenilo i sam znaš, pola stranke električari i učiteljice, nikog ne zanima politika niti izbori nego glasaju kako im kaže onaj ko ih je tu doveo. Ljudi gledaju sebe i baš ih briga za politiku i ja ih razumijem. Tako da Darko tu nema nikakav uticaj. :smt006 :smt006

Ali nek bude po tvom, upućeniji si :cry:

Ja ti dadoh objašnjenje za "papak" i još sam stavio pod navodnike, ali ti ne reče imena.
Дарко нема довољно искуства, а Гатарић има? :shock: Синиша Гатарић ветеринар, Дарко Томаш економиста и сада ти мене желиш да убједиш да је Гатарић стручни да води општину? Дарко Томаш води институцију од 700 милиона, а Гатарић није знао водити сопстрену ветеринарску станицу па је сада спао на то да себи из буџета општине Прњавор пребације новац како би она опстала. Нема шта веома стручно од Гатарића. Читавом граду је познато да Гатарић и многи функционери СДС-а иду по своју памет код Немање Васића у трицу. Такође сви знају да се у Прњавору ништа не смије урадити без знања и одобрења Немање и док буде СДС-а у Прњавору тако ће бити и остати. Синишта Гатарић никада не бих постао предсједник ОО СДС Прњавор да није било благослова Немање, јер будимо реални Немања је био и остао "тата" у СДС-у. :wink: :smt006

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by lejdigaga »

mili wrote:Darko mlad, pametan, uspjesan, pošten.....?????
Dobro mlad jeste. Pametan na nivou nekog prosjeka, nije glup daleko bilo, covjek je završio državni fakultet. Uspjesan? Ako se uspjehom naziva političko pozicioniranje onda jeste. Pošten? Da li je pošteno zaradio stan u Banjaluci i Becu?
Milli,kako je zaradio stan, u B.L. I Becu?Može li obrazloženje tog, ne poštenog načina?

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Možeš li ti objasniti kako se to pošteno radeći u Republici Srpskoj može postići i to u 30 i nekoj godini?

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by lejdigaga »

Globalizuješ, izbjegavaš odgovor i na sve to još pod znake upitnika stavljaš Darkovo poštenje,pamet???Zna se ko su braća Tomaš u ovom gradu, ucenici generacije, studenti generacije...I to je tebi prosjecno pametan....?
Pa koliko je samo ljudi u nasoj opstini, od tridest godina , kupilo stanove?Pa zasto , ne i Darko Tomas?

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Izvini, stvarno postoji mnogo i učenika i studenata generacije koji rade u ovoj zemlji i da, imaju stan u mjestu u kom žive, vrlo skroman i u kreditu su po 10-20 godina za taj stan. U Becu nemaju stanove studenti generacije koji su otišli čak i u inostranstvo da rade.

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by lejdigaga »

vrsta8472 wrote:Мили, а мотел у БГ за вријеме мандата ;)
:smt023 :smt023 :smt023
Rekoh ja tamo negdje, da metu ispred svojih vrata, ali ne vrijedi.Isprani su to mozgovi vrsta8472.

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by lejdigaga »

A ti to Mili bio u darkovom stanu, pa znas da li je skroman ili ne?Nemoj dalje...nisi adekvano informisan, nemojmo carsijskih prica.Zavrsavam ovde diskusiju, posto postajete dosadni sa ovim glupostima!

Post Reply