Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by bičbožiji52 »

Nećemo se spuštati na dječiju konverzaciju, po onoj moj je tata jači od tvog tate.To jest benevalntno, ali istovremneo i besmisleno.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Ma cilj je provokacija i to ona plitkoumna. Mantra pred spavanje.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

Jeste li se to posvadjali jedni sa drugima pa nemate vise kakva nebuloze pisati?? Sta, pa nije tajna da u snsd nista ne ide kako treba i da su vam se i oci posvadjale u glavi. Neka narod zna, da nemate cvrstu infrastrukturu, da nemate plan za rad, i da nemate Darka kod sebe, jer je on u BANJA LUCI, gdje radi i zivi...

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Побогу момак толико велик а толико глуп. Имао је обичај да каже један просвјетни радник. Код вас расуло, Живковића мрзите а на листи је. Зашто? Па не би имали 5 одборника без његових људи. Свјесни сте ви тог.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Sjećate li se predizbornih obećanja načelnika Gatarića it 2012. godine? Bilo je tu puno stvari koje su navedene da će bitu urađene ali trenutno nikakvih efekata nemamo od tih obećanja. Kada kažem "mi" mislim na gradjane opštine Prnjavor, mlade, nezaposlene, penzionere, mlade bračne parove, porodice sa djecom, srednju generaciju i starije od nas. Obećavao je načelnik 2200 radnih mjesta pa šta smo dobili od toga? Ništa, samo još goru situaciju da nas prepoznaju kao opštinu u kojoj bahati i nasilni vode glavnu riječ. Gatarić nije zaposluo 2200 ljudi već je situacija takva da trenutno 2495 ljudi aktivno traži posao (na biro ima oko 6000 ljudi - samo je za mandata Vlade Živkovića bilo više nezaposlenih). Svake godine Gatarićevog mandata se povećava broj nezaposlenih: 2013. bilo je 503 novoprijavljenih, 2014. - 507, 2015. - 734, 2016. - 751.Sve su to mladi ljudi, kohi su završili školu a posla nemaju. Problem je što je Gatarić izbore dobio 2012. godine na obećanju da će zaposliti 2200 ljudi a od toga nema ništa. Šta vi mislite da li se ovaj narod sjeća njegovih predizbornih laži iz 2012. godine?
https://youtu.be/jXMkCk3VKHs

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Zar »

Hahhaha vala ta ti je na mjestu nas kandidat jeste dosta jaci od snsd pacovcica :lol:
Na lokalu je prilicno uredjeno za ove cetiri god. Gataric se suocio sa katastrofalnim stanjem, tomaseve djevojke su izvirivale iz svakog coska, rodjaci, kumovi itd. Bilo bi lijepo da vas kandidat objasni nama sa kojim diplomama i iskustvom u radu su oni primani. I kriterijum po kom su odabrani. Moramo znati ima li jos kakvih kadrova i eventualno novih zena kojima je obecao posao?

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Gatarić je primio u stalni radni odnos 141 lice u šest institucija koje se finansiraju iz lokalnog budzeta. Nije ni čudo što ništa nije ni mogao da uradi kad je toliko lica zaposlio na "drzavne jasle". Najviše je primio u Opštinu, čak 59 lica i to samo u stalni radni odnos, ko zna kiliko je angazovao po osnovu ugovora o djelu. To sve plaćaju građani opštine Prnjavor. Gatarić se trudio da ispuni predizborno obećanje od 2200 radnih mjesta pa krenuo da zapošljava sds aktiviste i trenutno je dogurao do 141 lica.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

U Vodovod i Park je primljeno po 18 lica za vrijeme Gatarićevog mandata a najviše u Dom zdravlha čak 30 lica. Sve primljeno u stalni radni odnos. I onda se pitate gdje su pare iz lokalnog budzeta.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Ovi iz doma zdravlja su najsimpatičniji. Primi ih Gatara stranački, rodbinski, kumovski, zemljački itd. a zasjednu na grbaču Fonda, kojim rukovodi Tomaš, platu primaju budžetsku, pravu, pa onda opletu po Darki kako ne rukovodi dobro. E jeste našli način da kritikujete, svaka čast. Darko bi trebao da na vrijeme obezbjedi platu svima a u Domu zdravlja ima više vozača nego u autoprevozu i konobara nego u zanatskom.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Od 30 lica koja su primljena u stalni radni odnos u Domu zdravlja Prnjavor za poslednje 3,5 godine najmanje je ljekara, a najviše nemedicinskog kadra.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

U opštinu je Gatarić primio 59 ljudi a dao nezakonite otaze za 28. Da li to znači da su ovi što su dobili otkaze bili duplo bolji radnici od radnika koji su primljeni.
Reformatore Gatariću hajde sada odmah podjeli još 28 otkaza da uravnotežiš stanje. Samo nemoj onda da pričaš o novih 2200 radnih mjesta.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

E Vladane slabo to tebi ide. Ne zaboravi zaposljavanje Tomasa i njegovo dodvodjenje u Opstinu. Zatim dizanje kredita i ne zna se gdje je novac. Zatim kupovina stanova po Becu i ostalim evropskim gradovima, naravno sve od nasih para. Opstinu je zaduzio, evo i Fonda je zaduzio, a ekonomista je. Slab je nesto taj cuvar para...daleko mu lepa kuca.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Hajde ti dokazi jednu od ovih tvrdnji. Zauzvrat napisacu pojedinacno imenom i prezimenom svakog primljenog radnika.
Uopstene floskule ne prolaze.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

Koliko je Tomas doveo novih radnika, nepotrebnih u oopstinu 2008? Pa podigao, kredit, i gdje je novac? Odakle mu stan u Becu? Svaki dan je trosio nase gorivo za relaciju Banja Luka - Prnjavor. Pa sta ti meni pises ovde? Kakve nebuloze?

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Napisi koliko je doveo Tomas u mandatu 2008-2012. ali napisi i koliko je zadrzao Vladinih radnika a ja cu napisati koliko je Gataric doveo radnika u opstinu.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Овај покемон је машала глуп момак! Па мање је Томаш трошио горива од Гатарића! Јесам ти срачунала фино, и ти опет питаш? Гдје је новац од продаје земље? У чијем џепу заврши?
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by malena »

Vladan wrote:Hajde ti dokazi jednu od ovih tvrdnji. Zauzvrat napisacu pojedinacno imenom i prezimenom svakog primljenog radnika.
Uopstene floskule ne prolaze.
Vladane kakav si sa informacijama o Muzeju u Prnjavoru? Mislim na zaposlene :wink:

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Jesu to oni zaposleni na platnom spisku objekta koji ne postoji;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

mihadrag
Posts: 8
Joined: 09.07.2016. 08:39

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mihadrag »

Pokemon wrote:Koliko je Tomas doveo novih radnika, nepotrebnih u oopstinu 2008? Pa podigao, kredit, i gdje je novac? Odakle mu stan u Becu? Svaki dan je trosio nase gorivo za relaciju Banja Luka - Prnjavor. Pa sta ti meni pises ovde? Kakve nebuloze?
E, moj, pokemone, nema od tebe nista, nikakvih argumenata, samo histerises po forumu, ali i ja bih vjerovatno da sam na tvom mjestu... Zavrsio si privatni fakultet, pa te "najbolji" nacelnik zaposlio u DZ, primas platu od 2000 KM (SRAMOTA), pa sta ces drugo nego pljuvati Tomasa, jer on kad dodje u oktobru ode ti... ili ces krivicno odgovarati za sva nedjela koja si uradio u DZ ili se odseliti negdje daleko...

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Е да је 2000 било би добро, доста већа цифра!!!
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

droplja wrote:Е да је 2000 било би добро, доста већа цифра!!!
Tacno, u stvari cova prima dvije plate: jednu kao zamjenik direktorice, korektnu veliku platu a i drugu kao vodja projekts briga za stare. Problem racunovodstvu kako to sve da knjizi na jednu.osobu. Taj tip se nasao pridikovati.

vidovita baba
Posts: 74
Joined: 07.08.2016. 14:47

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vidovita baba »

Šta imate uopšte i pričati o Darki!? Očit primjer jedne vrlo nesposobne osobe koja je stalno politički pozicionirana te u svojoj narcisoidnosti nivoa predskolskog djeteta sebi umislio da je sposoban.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

malena wrote:
Vladan wrote:Hajde ti dokazi jednu od ovih tvrdnji. Zauzvrat napisacu pojedinacno imenom i prezimenom svakog primljenog radnika.
Uopstene floskule ne prolaze.
Vladane kakav si sa informacijama o Muzeju u Prnjavoru? Mislim na zaposlene :wink:
Da imamo i to. Nepostojeca institucija ali radnik vec radi. To moze samo SDS.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

vidovita baba wrote:Šta imate uopšte i pričati o Darki!? Očit primjer jedne vrlo nesposobne osobe koja je stalno politički pozicionirana te u svojoj narcisoidnosti nivoa predskolskog djeteta sebi umislio da je sposoban.
Uhhh, ima u ovoj recenici toliko toga. Vi zaista nemate sta pricati o Darki. Niste mu ni do gleznja a da ne govorim do koljena. U svakom smislu. Drugi dio mi nije jasan, ko se pokazuje da je na nivou predskolskog djetets? Nivo, sta je to za vas, vi nivoa vidjeli niste osim kada Darku gledste na tv-u.

vidovita baba
Posts: 74
Joined: 07.08.2016. 14:47

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vidovita baba »

Pa naravno da ti nije jasan, to je suviše komplikovano za tebe jer je vrlo kompleksno praviti profil ličnosti. Ja se time bavim uspjesno već preko deset godina, ali u inostranstvu. Ali pokušaću ti objasniti, narcisoidnost mu je na nivou predskolskog uzrasta. E sad da li ces ti i to shvatiti? Sumnjam.

Post Reply