Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Ovaj neozbiljan, uvijek nešto pita u ime nekog. Bar je odabrao prikladan nick za forum, koji jednom rijecju opisuje sve njegove recenice napisane ovdje.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:E moj Zmile, uvjek na kraju patrioti ispadnu idioti,a neko drugi brke omasti. ´
Ja bi volio da nam ti objasnis sta smo mi sa tvoje tacke gledista dobili a sta izgubili ovim referendumom,jer jadan smo mi narod kad nas jedino Emil Vlajki brani,meni se cini da neko drugi preko Srpskog referenduma ostvaruje svoje licne i nacionalne interese,nasim rukama vade se vruci krompiri, a mi od toga samo neprijatnosti imamo.
Zavsi kome objašnjavati,referendum je politička poruka Srba s ove strane Drine i Srba uopšte, i kao takva prvi put je provedena po normama upravo onih koji se kletu u demokratiju i ljudska prava,ali ne lezi vraže, nismo znali da se ti isti čuvari demokratije, tolikuo ljutahu na tu činjenicu srposkog referenduma.
Vi koji preferirate bogastvo bez rada, prvi postavljate to pitanje, šta smo dobili, a šta izgubili sa referendumom.
Imaju neke stvari koje nisu za prodaju,a to je zadovoljstvo sa savješču.
Tačno je da neki griju svoje dupe kraj patriotske vatre, kroz biznis bez morala,ali takvih je uvjek bilo i bit će ih, dok je svijeta i vijeka,ali oni su jedna bijedna manjina.
U svakom ratu, bogati su slali volove a siromašni sinove, i poslije svakog rata narod je imao šta zlatiti nažalost,i nikad slobodas nije umela da peva, kako su sužnji pevali o njoj !
Ako je srpski referendum tako nebitan ,jeftin i zanemariva politička manipulacija, kako da toliko smeta mrziteljima Republike Srpske,jeste li se ikad zapitali vi mudroseri poput ovog NEOZBILJNOG kud gonite SVJ.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Čujem da se počinju isplaćivati i te famozne dnevnice, kao da sam naslutio.
Bar neke vajde od referenduma kad smo izgubili Slavu. Al kako reče naš Mile voljeni nekada davno, kome se slavi Slava nek ide u SDS.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Ko o čemu, ti o nadnicama i dnevnicama. :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Navika je čudo

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

SNSD u Bakirovom i Draganovom zagrljaju

"U opštini Šamac, SNSD je zajedno sa HDZ 1990 i HDZ BiH napravio većinu i izabrao Đuru Ivanovića (kandidata ovih stranaka) na funkciju predsjednika Skupštine opštine, pored čijenice da je npr. SDS-ov kandidat Mirko Lukić izjavio da će dužnost predsjednika obavljati volonterski.

Dalje, predsjednik opštinskog odbora SNSD-a u Foči potpisao je koalicioni sporazum sa SDA o formiranju većine u lokalnom parlamentu. Pogađate, mjesto predsjednika Skupštine opštine pripalo je SDA, pored brojnih drugih srpskih partija.

Veoma čudna situacija dešava se i u Višegradu. Pored toga što je skupštinsku većinu formirao SNSD sa svojim partnerima iz SDA (pogađate, mjesto predsjednika SO ponovo pripalo Izetbegovićevoj stranci), novoizabrani predsjednik Skupštine Bilal Memišević je odmah nakon preuzimanja čela lokalnog parlamenta prekinuo sjednicu rekavši srpskim odbornicima da oni idu da popiju „kahvu“, a on će sjednicu nastaviti za jedan „sahatak“ kad otklanja džumu.

Žestok protest predstavnika SzP-a nije pomogao, u Višegradu se džuma morala otklanjati…

U Petrovcu, opštini koja pripada FBiH, ali sa većinskim srpskim življem, koaliciju su formirali SNSD i SDA, a pridružila im se Demokratska fronta.

Primjera ima još.."
http://www.frontal.ba/blogovi/blog/60893

Toliko o "izdajnicima" i "nacionalnim interesima" !!!

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Hirurg »

Nabijem i tebe i frontal. Kako ti možeš biti takva fukara? Kakve to ima veze sa Prnjavor om.... Nikakve.... Tako da žuti poklopi se ušima.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Ovo ti je žuti plaho dobra poilitička prića.
Veliš,ovi iz SAZAPA žestoko podviknuli u Foći.Što ne krisnu malo u Sarjevu.Foća je daleko, ne ćuje se dobro.
Ovo tvoje lupetanje ko s kim i gdje sklapa vlast na lokalu, može jedino proći u dječijem, vrtiću kod klase pišavaca.

De se malo što bi reko' Milašin iz one kultne srpske serije malo konstantuj.

Uvođenje šerijata u BiH, tako je Savez nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorada Dodika opisao prijedlog ugovora između Islamske zajednice i države Bosne i Hercegovine, istovremeno nazvavši srpske predstavnike u Vijeću ministara koji su ga podržali “halal ministrima”.

Veliku prašinu u javnosti oko ovog sporazuma, kojeg je BiH već prije nekoliko godina potpisala sa Vatikanom, u ime Katoličke crkve, te sa Srpskom pravoslavnom crkvom, digli su i brojni medijski naslovi kao što su “Džuma namaz u kancelariji”, “Šerijat na mala vrata”, “Sarajevo želi šerijatske propise”, “Privilegije za muslimane veće nego kod Erdogana”

“Ovim ugovorom Savjet ministara obavezuje sav javni i privatni sektor u BiH, dakle sve ustanove i poduzeća i svakog poslodavca, da muslimanima obezbijedi vrijeme za klanjanje “džuma namaza”, slobodne dane za odlazak na hadž, prostorije za molitvu, pravo da se mogu odijevati po muslimanskim običajima i takvi dolaziti na posao”, alarmirao je javnost SNSD i najavio da će tražiti njegovo blokiranje u institucijama vlasti.

Kad se malo konstatuješ možemo nastaviti priču. Neozbiljni....
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
klara
Posts: 9
Joined: 10.10.2007. 14:35

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by klara »

Ajd malo smanjite doživljaj, kakve gadosti pišete. Neću više opominjati vas.
klara

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Геније сам :smt003

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Vrsta svaka čast. Ovakav rasplet ne bih zamislio ni u ludilu.
Posebno nakon svega što je rekao u kampanji.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Sta tu ima iznenađujuce.Vlado bi isto postupio da je umjrsto Darke Bakir,a da je mjesto Prnjavora SarajevoTiliko o karakteru ovih iz stranke dobeih domacina.
Ovo ne bi iznenadilo ni poznate mediske face poput onog Marina Marinkovica.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

On je izgleda ipak iznenađen Zmijo ;)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

neozbiljan wrote:Vrsta svaka čast. Ovakav rasplet ne bih zamislio ni u ludilu.
Posebno nakon svega što je rekao u kampanji.
Баш га слушам шта је све говорио :D Али како рече један мој пријатељ који се бави активно локалном ополитиком већ годинама: "политика је ђавоља работа" :!:

Углавном, ови у СДС-у су заборавили да су Владу избацили из странке па га шиканирали осам година, па нису стали иза њега када је требао бити предсједник БОРС-а итд. Да је захваљујући СДС-у 2008-е изгубио изборе. Сви знамо шта је било у Штрпцима!

Онда су се пред изборе сјетили да су они (СДС) државотворна странка, и да им неки ратни командант, треба на листи. И онда извадише Владу из нафталина.

Владо ко Владо, прича оно што народ жели да чује, ипак је он био носилац листе АЛИ је чекао својих 5 мин да се догоди ово што се догоди. И врати СДС-у све оно што је проживљавао ових 8 година.

Тако да ме он не чуди, али чуди ме онај Богољуб. Он је био "Hardcore" верзија СДС-овца. Њега нисам могао предвидјети, као ни мог брата просвјету да ће молити Калабића да буд директор школе. Такве ствари су непредвиљиве, и мислим одлуке појединаца у датом тренутку. Искрено мислим глупоаве политичке одлуке, јер њих након ове четири године нема нигдје. Сјетимо се Маринковића који је напустио СНСД и прешао у СДС!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Bogoljub je ovaj put ispao Karic, :D bez obzira dali u afektu ili sa predumisljajem ,on je kriv,Vladi i ja kao njegov "Ne-PRIJATELJ" oprastam,neka ih je nategao dotjerali su ga za malo do prosjackog stapa,misleci da im nikad vise nece trebati.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Konačno Jarinje je ušlo u satava opštine Prnjavor,sad možemo da se hladno napijemo hladne vode, ovdje u Prnjavoru.
Bogoljub Karić je prešao s ove strane barikada.Došlo je do sverspkoopštinskog ujedinjenja, kako teritorijalnog tako i političkog.Region Ilova dobio je ravnopravni status u odnosu na štrbački Dominion,koji traje evo već četvrt stoljeća.
Granični prelaz na Bakuli izgubio je svoj smisao jer konačno smo svu u Šengenu.
To je prilično dobro, sad ilovskopopveliča voda može da se ravnopravno nosi sa štrbačkim komzervama.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote:Bogoljub Karić je prešao s ove strane barikada..
Image
Snimljen je Bogoljubov prelazak. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Trebao ne biti čovjek pa reći stav prije izbora a ne da priča o jedinstvu, kako nema Brankovića u SDS-u, svi ko jedan... to su parole Vladine iz kampanje. Posebno da ne pričam o ratnoj retorici, Agićima, Klokićima...

Bogoljub kad je pisao glasove sam sebi to su svi u SDS-u prešućivali, sad umjesto da je neko kvalitetniji prošao SDS ima preletača.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

A sad ste skloni priznati i da ste sluzili izbornim krađama, ko vas ne zna skupo bi vas platio ;)
Kosta vas to precutkivanje onda. Sto ako si znao o tom nisi progovorio drugi dan izbora?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Ostavi se ti žuti Bogoljuba,šta je sa ovima tvojim iz NDP a,kakvi su to politički karkteri,tvoj Momo i Čava su prvi izdali SDS ,a ti se fataš Bogoljuba.on je borac parsxselans, i njega i njemu sličnim su izdali šta se moglo izdati, ovi iz ''državotvorne'' stranke.Bogoljub je poslednji o kome mogu da govore takvi poput tebe.
On je za Republiku Srpsku dao malo više od tebe i ovih tvojih idola iz NDP a.
Nemoj me vući za jezik da progovorim nekim drugim jezikom, pa makar me Klara diskvalikovala vječnoi na ovom forumu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ja znam za tog čovjeka i zgrozio sam se isti dan, ne za njega nego što mu se prelazi preko toga.
Tačnije ne mogu to tvrditi, već na osnovu toga što jedini nije imao rezultate, nije se javljao na telefon, pretpostavlja se da je to.
Dalje nisam član stranke pepsi tako da ne pripusuj meni ništa.
Ma ne sporim ja njegovo učešće u ratu, svaka mu čast. Svaka čast i Vladi na tome, ali kako da kažem da me nije izdao jer sam glasao za njega?

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

http://m.vijesti.ba/clanak/337179/ekskl ... -o-danu-rs

"EKSKLUZIVNO: Dodik poništio rezultate referenduma o Danu RS

Predsjednik RS Milorad Dodik, sve su prilike, sam je poništio rezultate održanog neustavnog referendum o Danu RS u ovom entitetu, tako što nije objavio rezultate referenduma u formi izvještaja u Službenom glasniku RS, saznaju Vijesti.ba"

O kako je lepo biti glup.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

KAMIKAZA wrote:Vladi i ja kao njegov "Ne-PRIJATELJ" oprastam,neka ih je nategao dotjerali su ga za malo do prosjackog stapa,misleci da im nikad vise nece trebati.
Evo da se korigujem,imao sam drugacije informacije,oko finansija doticnog.Zahvaljujem se forumasu koji je ispravio moje navode preciznim podatcima.Pa da objavim,kad ih vec Imam. :)

[xxxxxx]Da bogda sve nas dotjerali do prosjackog stapa kao Vladu Živkovića i njegovu porodicu.
PRIMANJA PORODICE ZIVKOVIC
OTAC VLADO 700 KM predsjednik biracke + 700 KM clan NO D.Z Prnjavor
Ćerka Snjezana 500 KM predsjednik OIK Prnjavor
SIN BIRIS MLADJI CARINSKI INSPEKTOR 1600 KM
ZET LIONEL ZAMJENIK DIREKTORA JZU D.Z 2800 KM + 500 KM clan komisije za sanitarni minimum u JZU D.Z. Prnjavor
Odbor za Zalbe u SO Prnjavor 100 KM mj. Stvarno jadan doveden do prosjackog stapa

Послато са xxxx уз помоћ Тапатока[/quote]

Nije mi jasno samo zasto mi nije poslao kolika je plata od Nade, :D mozda izvor nece da se kaci sa sudom. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:O kako je lepo biti glup.
Još se ja pitam gdje se vi zaglupljujete.Antisrpski bh portali koji vas navlače na spinove i dezinformacije.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Fin im ovaj "prosjački" život. Prije bi se reklo da je strahujući da ne izgubi ovu porodičnu blagodat i izobilje prešao, nego što ga je prosjački način života natjerao. ;)

Post Reply