Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

ZMIJA wrote: Neki su donosili odluku da nema Boga.
Jesu neki su i ovde bili protiv Slave, Boga i crkve pa su danas "najveći" branioci Srba.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Neki su govorili da su Srbi nebeski narod I da je I Bog Srbin,a sad Srbe treba braniti od pola avijeta i od Boga.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

САВЕЗ ЗА ПРОМЈЕНЕ
ЈЕСТЕ
САВЕЗ ЗА ЈАЧАЊЕ
ДРЖАВЕ

Шта се крије из чудног постизборног договора Владајуће Компилације на Државном ниову.
Чудног, јер у појевтињење лијекова се креће након изгубљених избора. У Плави Дизел, такође. Ту су још и акцизе за градњу аутопутева. Те фантомско спајање Избора.
● Државна Наива Савеза За Промјене, тог новог вала Потурица из Републике Српске.
Бакир Чадор их користи за јачање Државе.
Они, сада, на Државни Ниво дижу Плави Дизел. Што је, у ствари, пољопривредна мјера која је у надлежности Министарства и Владе Републике Српске.
Они на Државни Ниво дижу и политику цијена лијекова.
Ни једно од тога до сада није било на том њиховом омиљеном нивоу.
● Крије се Политичка Фарса.
Којом се Савез За Промјене, Срби, жели заварати да учествује у Власти и да се нешто пита.
● Крије се Аранжман Опоравка.
Комплетна Компилација Власти у заједничким органима, доживјела је крах, осим ХДЗ.
Сада се популистичкм мјерама покушава оживљавање мртваца. Како би се код становништва издејствовао поврат љубави, одушевљења и подршке.
● Не крије се, јер је очигледно, отварање пута за пораз Српске Демократске Странке на изборима 2018е.
Што се може дочарати у само једној реченици.
Владаш у Сарајеву, губиш у Републици Српској.
● Покушава се уљепшати Сарај Распуштеница како би се прикрио потпуни Распад Федерације.
Распад функционисања тог система.
На који су Срби долили запаљено уље упитом над уставношћу одлука Парламента Федерације а Велики Кројачи хапшењима у Орашју.
Савез За Промјене им служи као тај весели бехарски покров.
Да су политички нормални, СЗП, измакли би се из те фарсе и гледали са стране како се одржава Хладна Непомирљива Коегзистенција, о којој говори Бакир, коментаришући топлину загрљаја са Фахром.
И радили на организацији СДС и Националном Програму. У оквирима Републике Српске.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Bravo za dogovor političkih lidera.
Bravo je jedina riječ koja se može reći na konačno pojeftinjenje cijene lijekova i zaustavljanja samovolje u tom sektoru.
Bravo je jedina riječ koja se može reći na odluku o spajanju izbora i nepotrebnih troškova.
Bravo je jedina riječ koja se može reći i za plavi dizel, jer to je nešto što konkretno pomaže građanima.
Samo se vi nastavite baviti teorijama zavjere samoprozvanih eksperata i rajkule zvanog "kopile".

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Samo se vi nastavite baviti razvlašćavanjem Republike Srpske, a jačanjem Unitarne BiH, i nikad nećete pobjedeiti na izborima u Republici Srpskoj,a većina nećete biti ni u zajednici etažnih vlasnika ili nekom kućnom savjetu.
Mladen Ivanić kao stari mudrov i engeski čovjek veoma je pragamatičan i postojan na politici korak po korak, do Unitarne države.
Pokušavate krasti naoko sitne stvari od Republike Srpske i nosite ga Bakiru u Sarajevo na centralno skladište,dok on zabušava štapine u temelje Republike Srpske.On je zadužen da ruši temelje Republike Srpske,a vi da kradete crijepove i letvu sa krova.
Dragana Mektić vam je najboli inikator vaše politike kod naroda, on Savjet ministara naziva Vladom BiH, isto kao i Bosić prije njega.On pravi crne liste, ne da bi na njih stvaljao beha teroriste,već Dodika ako ikako mogne,dok Šaraović sa tim jebenim plavim dizelom utrire put ka zajedničkom ministarstvu poloprivrede BiH, i tu više nema nikakve dileme.
Samo taklo nastavite, Dodik će vladati doživotno ko' drug Tito.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Čovječe ta tvoja bagra je predala i šta je mogla i šta nije. Od grba, himne, Brčko, Sud i Tužilaštvo, SIPA....

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Jesi li ti Neozbiljni hodao jutros mokre glave po dvoru.Sta je ko, i kako stosta srpsko prodavao rekao je narod na proslim izborima.Vi ste neunistivi u tim svojim budalastinama , vas ni atomska bomba ne moze kao takve iskorijeniti i zatomiti.
Dajte se spametujte glede te politike,ovi ""moji""ce naprosto podivljati bez opozicije.UPrnjavoru trenutno je Lund jedina opozicija.Vi ste van igre covjece,vi ste postali GMO politika.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Znači potvrđuješ sve što sam rekao. Na moje konkretne stvari ti nemaš odgovor, već lupetaš gmo i gluposti.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

:lol: :lol: Zasmijavas me do ispod stomaka.
Po toj tvojoj logici "moji" su prodali i 13 kraiski opstina,vojsku a vi ste sacuvali policiju i 58 drugi nadleznosti ,daj baja pa to ne prolazi ni kod moje tetke u Kalamandama donjim.
Samo vi izađite sa konktetnim politickim programom reintegraciju BIH u jedinstvenu unitarnu drzavu ,pobjedite na izborima i kapa dole.Vi imate na to pravo kao sto imamo i mi da jednog dana kad se steknu uslovi napustimo ovu BIH koja je kao mrtvacki sanduk iznutra zakovana.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Mogu li nam prnjavorski snsd-ovci reći hoće li neko iz Prnjavora u crnu knjigu?? Pa kakvi su to fašisti.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Па не би требало, јер је СНСД побједио. Није ваљда нико луд да сада из СНСД-а прелази у СДС.

Иначе не знам шта треба Мили да прича такве глупости, спискови на ове и оне. Глупост!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Vrsta mislim da je to opasna stvar. On je Predsjednik svih nas, nije on tako naivan da mu izlete takve gluposti.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Borenovic proziva Dodika i Lukaca za neko premlacivanje mladica u Teslicu jos dok ni policija nije zavrsila uviđaj pa to nema nigdje na kugli zemalskoj da tako neko sa talvog mjrsta lupa takve gluposti.Saka jada od jednog cemernog lidera stranke
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Pitam vas sve koji ste bliže SNSD-u, ima li ko iz Prnjavora u knjizi za "odstrel"???

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Daleko vise ima preci pitanja od pitanja kako i na koji nacin pobjednicka partija i njen lider uređuju svoje redove.Opozicija je u nokdaunu sa svojom bezidejnoscu i neimanju nikakve alternative vladajucoj garnituri u Republici Srpskoj.
Ako vlast na nivou BiH pravi crne liste ,zasto ne bi vlast u Republici Srpskoj u sopstvenum redovima pravila liste za ostrel stranackih izdajnika.Klin se klinom izbija,mada to za neupućene izgleda prilicno maglovito.Svaka izdaja se kaznjava.Jedni su izdali Republiku Srpsku,a drugi su izdali sopstvenu partiju.Postoji razlika u tome zar ne???
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Magyar »

neozbiljan wrote:Pitam vas sve koji ste bliže SNSD-u, ima li ko iz Prnjavora u knjizi za "odstrel"???
Svi su za odstrel i jedni i drugi. Cekaj dok narod naostri motike i krene bez "crne liste" da cisti. :D U pocetku ce to vjerovatno biti izolovani slucajevi, a posle ce da se prosiri. 8)
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Nema os toga nista,kakav nrod kakva crna motka.Kakak narod takva i vlast.Ta prica je prica pred spavanje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Kako se mijenjamo,do juce smo motke i motike smatrali kao jedini moguci izlaz iz svega i dio nase realnosti, a danas smo protiv njih,cudo je vlast i fotelja,od ratobornih ovnova za cas napravi mirne ovcice koje su spremne na to da ih svako muze pa i guzi samo da bi se udvorile gazdi i docepale preko njega nekog mjesta blizeg jaslama..
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ovo nije ni fašizam već ludost. Kakve liste na nivou BIH??
Čovjek kaže da nema saradnje Vlade sa načelnicima iz opozicije, pa ko je on da to određuje, nije mu Vlada ćaćevina. Uvijek sam govorio da treba poštovati institicije a posebno instituciju Predsjednika ali ovo je prevršilo svaku mjeru.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Kako se mijenjamo,do juce smo motke i motike smatrali kao jedini moguci izlaz iz svega i dio nase realnosti, a danas smo protiv njih,cudo je vlast i fotelja,od ratobornih ovnova za cas napravi mirne ovcice koje su spremne na to da ih svako muze pa i guzi samo da bi se udvorile gazdi i docepale preko njega nekog mjesta blizeg jaslama..
Ja se ne mijenjam od juče.ja sam u motke izgubila povjerenje od onda kad somo imali umjesto motke puške.
Kad je sirotinja ginula, a lupeži se bogatili.Sada je kod sviju legla kuja pod kočak, i kod onih u Sarajevu i kod onih u Banjaluci.Oni koji su za motke voljela bi vidjeti na djelu.I ti bi Kami bio u Njemačkoj, a da motke nosi neko drugi,neka sirotinja, da posluži za jednokratnu upotrebu, skine s vlasti Murtu a dovede Kurtu.Svatite od toga nema ništa !
Dovoljni su nam izbori svake dvije godine ,pa ko voli nek' izvoli.O motkama sanjaju samo oni koji su cijelo ovo vrijeme prespavali, i nisu ništa skontali da je život čudo.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by bičbožiji52 »

neozbiljan wrote:Ovo nije ni fašizam već ludost. Kakve liste na nivou BIH??
Čovjek kaže da nema saradnje Vlade sa načelnicima iz opozicije, pa ko je on da to određuje, nije mu Vlada ćaćevina. Uvijek sam govorio da treba poštovati institicije a posebno instituciju Predsjednika ali ovo je prevršilo svaku mjeru.
Ti još živiš u iluziji na nivou BiH.Sa onim politikama koje rasprodaju Republiku Srpsku,knjže njenu imovinu na nivo Unitarne ,ne da ne treba razgovarati, već treba gledati preko nišana .Oni prodaju krvavu srpsku zemlju na kojopj su ginuli srpski mladići (slučaj predjela oko Trebevića npr.) kao da im je to ćaćaevina,alo momčino oladi malo sa tom demagogijom.
Vi poštujete predsjednika kad vama odgovara, a kad vam ne odgovara sve što znate znate vaditi kite na njega, što ni pas s maslom ne bi mogao pojesti.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Čovjek koji je predao sve na tu unitarnu državu kako kažeš je Milorad Dodik. I tu vojnu imovinu i himnu i grb... treba li pričati o zauvijek otcjepljenom Brčkom??? Zašto na onom bespotrebnom referendumu nisu ljudi glasali u Brčkom??

Ko je napravio Sud Bih, Tužilaštvo, Sipu?? I sad ta spodoba ima pravo da sve koji nisu za njegovu partiju stavlja u neku knjigu??
Ne znam do koje granice ide idiotizam da ovakve fašističke poruke i prijetnje neko podržava.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Zmijo na svijetu postoje dvije vrste ljudi,lopovi i baksuzi,mi nismo lopovi,ali ako smo vec baksuzi zbog toga sto su nas okupirali lopovi,daj da budemo ponosni baksuzi a ne neke jajare.Dodik je lopov ,sav svijet vidi i zna sem sacica politicki interezdzija koji su takodje iz kategorije baksuza,ali misle da su neke face i glume lopove.Da bi se shvatilo sta je lopov a sta obicni glumac,mora se uci u sferu umjetnosti i shvatiti da nisu Prle i Tihi ratnici nije Stimac isto sto i Bosko Buha itd.
Koga laze Dodik,nas,jer on zna da laze i da od toga nema nista,nema odvajanja,nema rata,nema turaka iza brda,nema ustasa ,nema cetnika ,niceg nema ima samo sirotinje koja je sve vaca svaki dan,koju proizvode on i njemu slicni sa sve tri strane,ali dok god mogu samo 10% baksuza da drze u zabludi da su i oni lopovi to ce da ide,sa time oni sebi cuvaju ledja.Da nije tih lazi i zabluda i on i njemu slicni kao i taj Izetbegovic bi vec odavno bili iza brave,ovako oni pasu i glume baksuze a neki baksuzi jedva sastavljaju kraj sa krajem a glume lopove.
Zato je ne mislim da cu drzati tu motku ni iduci put ,a doci ce taj dan kad ce one da prorade i to uskoro,jer vidim i sada kao i prosli put da moram da tucem svoje baksuze,do lopova ne mogu da dodjem,ako cu ja da se vratim da tucem nase baksuze,onda je to zalud jer ima takvih dovoljno i u njemackoj. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by corkan »

Šta se ti kamikaza buniš kod na se živi kao u africi,narod nema šta da jede a za političare nema zime.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Zmijo na svijetu postoje dvije vrste ljudi,lopovi i baksuzi,mi nismo lopovi,ali ako smo vec baksuzi zbog toga sto su nas okupirali lopovi,daj da budemo ponosni baksuzi a ne neke jajare.Dodik je lopov ,sav svijet vidi i zna sem sacica politicki interezdzija koji su takodje iz kategorije baksuza,ali misle da su neke face i glume lopove.Da bi se
U svijetu postoji pored bakzuza i lopova,još štokakvih vrsta i podvrsta,kao što su ursuzi,golguzi,debelguizi.
ljenguzi,dangubi,kokuzi i td. i td.
Da izvineš jebeš surogljivo (ponosno)june u njega je guzica uvjek isparana, i u glavnom ono pase oko jarka, nikako na livadi gdje je rada bjela.
Kažeš Dodik je lopov,ima li gdje presuđeno da je on to zaista,po ovim manirima svi velikaši,vladari su bili lopovi. od Kneza Lazara do Milorada Dodika.
Ima li u Njemaćkoj lopova.Ima naravno.Ima li lopova sem Dodika ? Ima naravno.ima li u Prnjavoru lopova ? Ima naravno.
Jesmo li i mi pomalo bar lopvi ?Jesmo naravno.Ja sam bez odobrenja šumara u svojoj šumi usjekla 10 metara drva,jesam li lopov, naravno da jesam.
E, sad što se mnogi hoće da parmače i porede sa sa Dodikom, ili nekim velikašem je socijološko i psihološko pitanje.
Svi danas misle da su neke face,jer im je rekao neko da je to demokratija, da imaš pravo.Da imaš pravo šta god hoćeš reći.i ako baš ne smiješ svugdje leći, kao nekad dok te demokratije nije bilo.
Niko dans ne glumi lopove,svi su naturšcicu i furaju svoje role.Zar nije lopoov onaj što je prodao glas za 50 km npr.u Doboju da Obren pobjedi i bude doživotni gradonačelnik.Toga ima pun k ...c.O čemu mi pričamo.O Dodiku samo zato što su nam ćune kod sviju kraće od njegove.Kod njega je najveća ćuna samo zato što je on predsjednik-
Kolko ima ljudi sa većim ćunama od Dodika,nesmijermo ni zamisliti,samo oni svoje ćune kriju,da ne vidi raja.
KAMIKAZA wrote:Koga laze Dodik,nas,jer on zna da laze i da od toga nema nista,nema odvajanja,nema rata,nema turaka iza brda,nema ustasa ,nema cetnika ,niceg nema ima samo sirotinje koja je sve vaca svaki dan,koju proizvode on i njemu slicni sa sve tri strane,ali dok god mogu samo 10% baksuza da drze u zabludi da su i oni lopovi to ce da ide,sa time oni sebi cuvaju ledja.Da nije tih lazi i zabluda i on i njemu slicni kao i taj Izetbegovic bi vec odavno bili iza brave,ovako oni pasu i glume baksuze a neki baksuzi jedva sastavljaju kraj sa krajem a glume lopove.
Zato je ne mislim da cu drzati tu motku ni iduci put ,a doci ce taj dan kad ce one da prorade i to uskoro,jer vidim i sada kao i prosli put da moram da tucem svoje baksuze,do lopova ne mogu da dodjem,ako cu ja da se vratim da tucem nase baksuze,onda je to zalud jer ima takvih dovoljno i u
Tu se ne slažem s tobom u svim tvrdnjama.Ima tu puno spinova.
Sirotinje je bilo i prije Dodika, bit će je i poslije Dodika,rata je bilo prije Dodika bit će ga i poslije Dodika,Turaka je bilo prije Dodika ima ih i poslije Dodika tu ne računam Mudžahedine koji su nešto svježija stvar.Ustaša i četnika nikad više nije bilo,ne iza brda već sa njima guzimo demokratiju,družimo se i razmjenjujemo svakodnevno za sad ružne rojeći, a ko zna možda brzo počnemo opet da se častimo granatama Nije isključeno,nas što se tiče, samo ako ONI budu htjeli.
Dakle od te motke za sada nema ništa,to je utopija,mi previše (u odnosu kako ništa neradimo) dobro živimo.
Da mi hoćemo da radimo,prihvatili bi se posla koga imamao, a ne bi birali čekali da nam Dodik nađe posao.Ja nikad nisam bila nezaposlena ,a u šihtarici imam 40 gopdina i 16 dana neprekidnog radnog staža.Radila sam sve i svašta, i nikad na budžetu nisam bila.I paz',i niko od mene neće pelcer da uzme i da se na mene ugleda, jer sam ja loš primjer za ovo današnje vrijeme, jer nisam znala krasti,bila sam na pogrešnoj stazi ili ipak nisam.!!
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply