Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

:D Cuj sad njega,pa necemo se vrijedjati,gdje nama rad spominjes :D kad nijesam duse grijesio ovi pedeset godina necu ni sadal :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

Lapsus, greška u koracima,... izvinjavam se, ako može proći kao da ništa nisam ni rekao. :D Izleti čovjeku nesvjesno, i ono što ni pomislio nije. Pa nije se pobjeđivalo da bi se radilo, no da bi se materijalizovalo bez rada ova briljantna pobjeda.

Nemojte me strašiti, neće valjda opet isto biti?

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Bit ce drugacije ne boj se,dosta je ovih skoda po opstini,na redu su opet malo jace limuzine,onaj veterinar nije znao sta su kola ,naucio u jugu pa mu i skoda luksuz. :smt005 A sve ostalo ostaje isto ,isti ljudi isti obicaji. :D Prvo procjena,pa ocjena i na kraju ucjena. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Pa vidis za vrijeme prosle vlasti niko nije ni privođen a kamo li da je optuznica podignuta za komandnu odgovornost kad su u pitanju hrvati i bošnjaci. Sad je situacija drukčija ali ne znate vi zaljubljenici to cijeniti.
Za vrijeme prošle vlasti i bakirova apelacija Ustavnom sdudu o ukidanju Dana Republike Srpske je bila napisana, ali je izvađena iz ladice kad su na vlast u Sarajevu došli srpski promjenaši, iz takozvanog saveza za promjene.
A to hapšenje deset Hrvata netom posjete hrvatskog premjera BiiH Plenkovića, je za vas miše male komplikovana zagonetka. To je planirano ulaganje u treći entitet.Jer skupe stvari se dobro plaćaju,mada ove Hrvatine neće robijati zbog zloćina nad Srbima, u to sam više nego sigurna.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Moze biti da je tako kako kažeš jer je tvoj idol najveci zastitnik hrvatskih interesa u BiH.
Bilo kako bilo niko nije ni pomišljao da se hapse Mahmuljin, Hrvati... Danas to više nije tako.
Bravo za SDS koji je jedini reagovao na ovaj pritisak Hrvatske.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

'оћел бит' рата?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Vise nije pitanje hoce li GA biti ,vec je samo pitanje kada I u kom obliku.
A to sto se oglasio SDS povodom reakcije hrvatski velikodostojnika je slaba vajda jer ONI nisi relevantni ONI ciljaju Dodika jer im on jedini moze pomoci za treci entitet u buducoj prekompoziciji BIH.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

Daj više i Bakira i tog sranja nacionalne ugroženosti, poštedi nas molim te. To možeš pričati djeci, a nama starim seronjama koji smo rat prošli i preživjeli, nama ponudi neku zanimljiviju i prihvatljiviju šarenu lažu. Mene niko neće uplašiti tom pričom o sarajevskim agama i spahijama. I ti i Mile zavucite tu priču sebi u dupe. Kada dođe vrijeme (ako dođe) da se opet krv proliva, Mile će se opet prihvatiti šlepera i cigareta, a moje se zna, već sam prošao sve to... Znam da ću opet.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Rekli smo ptico nema sranja a ti poceo opet.
Ko tebe plasi ratom,takvog junacinu ebem mu misa.
Covjek je lijepo pitao ja njemu odgovorila a ti odmah na mene skaces bez pardona.
Ti volis da se tebi pricaju bajke I price sa sretnim zavrestkom na kraju.
Ti neznas da mi nismo zavrsili poslednji rat I da je taj rat nastavljen samo sa drugim sredstvima I da je rat prekinut Dejtonskim sporazumom,Ali to je za tebe prekomplikovano da ti pojasnjavam
Mali vise prati globalne process u svijetu,jer tvoj svijet je od pekoteke do pet lampi ovdje u Prnjavoru I tu sigurno nece poceri treci svjetski
Za rat kad GA bude bilo nece pitati tebe pa cak ni mene :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

Jes, tako je. Samo nastavi.
Nu.
Ja napuštam ovi forum. Aj zdravo.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Једва се накупе аутобуси за митинг и контрамитинг. А тек за рат како би било?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Raspoloženih za rat je tek toliko da bi možda jedan taksi napunili, ne trza narod više na tu foru..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Budala i krmaka nikad nestati nece,i prosli put smo se smijali do zadnjeg dana,medijska propaganda moze sve,jedini spas je da nam se iskljuci struja.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Krivih drva i kamenja ispod mosta takođe neće nestati. Moramo biti pametni. Koliko god to zvučalo čudno. :-)

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Koji ste vi neki luzeri ,pdsjecate me na one titove zaljubljenike koji du isto tako o ratu razmisljali 90.godina proslog vijeka a koji su o ev.ratu isto razmisljali.
Kao da se nas nesto o tome pita.O ratu odlucuju drugi I mocni faktori.
E moja dico,ko ce nas pitati hocemo u rat,I da Li ce nas biti dobroboljaca, jedan autobus ili jedan taksi a sto rece Kami uvjek ima domaci budala I strani placenika,Kao sto vidimo na primjerima Libije,Sirije,Ukrajine na prim.
Dabogda GA nikad ne bill I ko GA zelio u kuci mu bio.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

U kapitalizmu nema rata,a i ako ga ima on je jako kratak,mi smo koliko sam razumio u kapitalizmu i to nam je jedina utjeha.
Predzadnji rat je vodjen da bi se od kapitalista otela imovina i dala narodu,ma kako glupo zvucalo i Hitler je stvarao drzavu u kojoj je zelio da stvori ili je stvarao jednu vrstu socijalistickog uredjenja,istina samo za svoj narod ali je tip drzave bio socijalni ,a ne kapitalisticki.Brinuo je o svim slojevima drustva,opet kazem svog naroda,sto je opet nesto specificno,zato je i nazvan nacionalni socijalizam. :) Znaci prvi rat se vodio da bi se od pojedinca dalo masi a ovaj, prosli rat je vodjen da bi se opljackala drustvena imovina,i da bi presla u ruke pojedinaca,sve ide po prostom sistemu uzmi i daj,ili prostije receno otmi da bi ti sutra oteli.Logicnim slijedom, iduci bi put trebalo da se otima od pojedinaca i daje narodu,a za to mislim da nije jos vrijeme,treba da prodje jos jako puno vremena da sazri svijest naroda,da se iz glava izbrise nacionalizam jer nema niko od nas Hitlera koji bi uveo onaj sjstem ,a sami tajkuni se nece odreci imovine,cak sta vise,oni su usli u vlast na svim nivoima i oni odlucuju,to da se moraju uhvatiti vlasti a ne samo para su naucili iz proslosti jer svaki drugi nacin bi bio za njih poguban i vec bi od davno bili sklonjeni i zaboravljeni.Ovako sada narodu ostaje samo jedno,mocage u ruke,ali ko da ih uzme,kad su i mediji u njihovim rukama,ako uzme Srbin odma ce da kukaju kako su evo krenuli na muslimane,bez obzira sto tuku svoje,jer i ti njihovi ili nasi su nekako njihovi ako ih se tuce,ako krenu obrnuto onda Srbi preko medija zajaucu evo ih idu iza brda ,sve ce nas pobiti..... i opet stara prica,politika je cudo,sto bi rekli sr*nje,a g*von kako je opste poznato uvjek pliva na povrsini. :) Ovo je bilo dubinsko razmisljanje ,prenapregao sam se, sad trebam 15 dana bolovanja. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Mi smo u golim k...u,ovo kod nas je koktel najlošijeg socijalizma i najlošijeg kapitalizma.Sve što nije valjalo u socijalističkom samoupravljanju, i sve što je kapitalizam davno odbacuio, mi smo uzeli kao prioritetne vrijednost.
Mi bi bili u kapitalizmu, ali da za nas neko drugi radi i da nama rukovodi,a mi samo tu da izlazimo na izbore, prodajemo glasove i da kritikujemo one koje smo mi upravo mi izabarali.
Dobro kaže moj drug Rajkula.
Prije smo imali SKJ,SSRNai Goli otok,a danas imamo MMF OSCE I Goli k...c
Ovo šta ti aludiraš na neke revolucije ili oslobodilačke ratove više ne postoji.Sad postoje ratovi kao industzrijska proizvodnja, gdje se kapital oplođuje i gdje se trguje oružjem,a ljudi svakako ima previše na ovoj planeti, pa se oni koriste kao glineni golubovi.Čista koleterala.
Ako se veliki igrači odluče da ponovo zapale Balkan,a sve su prilke da se to desi, mi smo u banani.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Kad neko ozbiljan pita hoće li biti rata, treba ga u 3 lijepe poslati.

Zmijo tebe ni u prnjavorskom SNSD-u više ne pitaju ništa a kamo li da te pitaju za takve globalne stvari.
Muka mi je više od teorija zavjera kojekakvih eksperata Ćeranića, Galijaševića... koliko smo dosad imali "proljeća", žutih, zelenih revolucija....

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Ti se Neozbiljni malo pravis glupav jebote prnjavorski SNSD ja sam se malo sprdala na sopstveni racun a ti prihvatio novo za gotovo.
Prvo procitaj smisleno moj tekst pa onda odgovaraj,jer ja nisam niciji bot I stranacki navijac,valjda bi to ti trebao prepoznati.
A to oko tvojih kvalifikacija nekih javni licnosti ne bi komentarisala I onako dovoljno imas javnih kritika na svoj javni rad.
Ja sam bre Zmija koja uvjek I sviju vas gledan iz zabije perspektive ,ujedam samo u samodbrani.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Rat je nemoguc na nasim terenima,bar trenutno,jer nista ne pripada vise nama,sve je u rukama stranaca,ovo malo sto ova nasa sica drzi je nista,jer oni bez kredita ne mogu da zive dva dana, Tamo gdje ima interesa tu se ratuje,dobro je da smo sve rasprodali i pustili da popljackaju,inace bi rat bio neminovan.Mi smo moderno roblje samo sto nas niko ne kandzija jer mi to radimo sami sebi.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ma kakvog crnog rata, ne treba o tom ni pricati, gubimo vrijeme. Narod niti ima volje niti ima čim ratovati niti ima za šta ratovati.
Ova retorika odgovara političarima do izbora i to je to. Ne zanima njih ništa.
Dodiku je bio interes da digne tenzije oko referenduma da bi dobio izbore. To se i ostvarilo, nažalost.
Samo nije ni pomislio šta ako donese neke neprijatne situacije ovde, nije jer on i njegova djeca tu neće biti. Njima je stalo do što debljih novčanika i ničeg drugog.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Jedino ako vi iz NDPa odlucite da rata nece biti onda GA sigurno nece biti :lol: :lol:
Pusti Neozbiljni taj lazni senzibilitet prema nasim tankim novcanicima ,kampanja je prosla
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Mi smo se sada usaglasili da rata nece biti i sta se ti tu mijesas,imamo i mi pravo da glasamo za ili protiv,valda se i nas nesto pita. :)
Sada je doslo neko novo vrijeme,ovo je doba seksualne revolucije,sto je nas dvojicu zateklo bez oruzja to nije ovaj jadni narod kriv vec priroda :lol:
Znas kako kaze Dane Repic sa repicom, :D kaze on da je Bog kriv sto ljudima oduzme samo ovu moc ,ovu potenciju,a ostavi oci i jezik,i onda ocima gledas,jezik i dalje laje a nista joj ne mozes pa te uhvati nervoza i svako ti je onda kriv. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Eto donijet cemo odluku da ne bude rata I da se I ovi sto traju momentalno prekinu.
Neki su donosili odluku da nema Boga I da se svojevremeno prekine rat u Vijetnamu
Vodino ljubav a ne rat ,a ko i za to nema oruzja nema Ide u pozadinu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Eto vidite da nije bilo tesko,sad kad ratova nema,hajde da donesemo odluku da prestane kisa i da ja dobijem na lotu. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply