Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

spile_86 wrote:Слажем се са вама Синиша има чврст Немањин став.

Siniša je predsjednik OO i potpredsjednik stranke, Nemanja je član GO.
Ako ništa drugo ne idu na pokajanje kod prezidenta. :smt005 :smt005 :smt005

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by lejdigaga »

Slavica wrote:
knele wrote: Sinisa ima svoj svrst stav i zna sta radi,dosta je toga dobrog uradio za vrijeme ovog mandata a tek ce imati prostora kad produzi mandat za jos 4 godine posto je ovaj mandat samo vraćao prispjele obaveze tudjih kredita.
:smt023 :smt023
Koji mu je plan?Vraća tuđe kredite?Prodaje imovinu ovih građana.Pa to i djeca znaju.Taj Gatarić sa svojim saradnicima je unistio ovo malo ove opštine.Što se tiče Darke i budalama je jasno da će dobiti izbore, ako samo ako neko pripazi gore ove Štrbačane koji kradu glasove redovno.Neko je napisao da Štrpci odlučuju.Naravno kada svake izbore pokradu.E sad, cim je SNSD objavio kandidata ovi SDS-ovi pocinju da igraju na jedinu kartu koju "možda" imaju, a to je da je on Dragina sjena.Jadno....Pateticno...Bijedno...

ben_akiba
Posts: 15
Joined: 15.02.2016. 00:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ben_akiba »

spile_86 wrote:Слажем се са вама Синиша има чврст Немањин став.
A Darko cvrst Dragin stav,da je narod htio Dragu izabrao bi ga prije 4 godine,a i ove izbore glas za Darka,bice glas za Dragu Kalabica nista drugo

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by lejdigaga »

ben_akiba wrote:
spile_86 wrote:Слажем се са вама Синиша има чврст Немањин став.
A Darko cvrst Dragin stav,da je narod htio Dragu izabrao bi ga prije 4 godine,a i ove izbore glas za Darka,bice glas za Dragu Kalabica nista drugo
Opet kao papagaji, jedno te isto.Netačno.Da je Darko bogdo imao Dragin stav, već na početku mandata bi počistio sve one Sds-ove kadrove krenuvši od kabineta pa nadalje.Postajete izlizana ploča. Dajte, kao što neko gore reče da taj Sds ima pametnih ljudi, neka smisli nešto drugo sem Dragine sjene i kredita.Ovo postaje kako rekoh Deja vu.

ben_akiba
Posts: 15
Joined: 15.02.2016. 00:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ben_akiba »

Draga lejdi to je cinjenica opstepoznata da je Darko igrao kako je Drago svirao i tako ce biti sa bilo kojim kandidatom snsd- a u Prnjavoru dok je Drago ziv ( ili ne promijeni stranku,ne bi mu bilo prvi put)

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by lejdigaga »

Ja jedno a ti opet po istom!Navedoh gdje ga nije slušao a možda ga je tu trebao slušati.Drugi Darko dolazi, poučen iskustvom ovaj put se sprema da počisti tamo gdje je prošli put trebao.

ben_akiba
Posts: 15
Joined: 15.02.2016. 00:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ben_akiba »

Po slikama meni se cini da dolazi isti :) po stanju u snsd- u bice gore nego ranije ako Darko dodje. Kaze jedna profesorica u prnjavorskoj gimanziji " imao si priliku,nisi je iskoristio,nemas pravo na popravni" . upotrijebi to ovdje :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Ma nema ta profesorica pojma,nisi isao u skolu ako ne ides na produznu i popravni. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Биће крајње неизвјесно. 50:50 одлучиће по мени Бошњачки гласови а који ће имати само један услов за почетак за Гатарића а то је да постави заставу БиХ на Општину и у салу СО. Што ће овај и да уради, а СНСД ће то да дочека као пенал само такав за Илове, Вијачане, Палачковце и Мравицу и они неодлучни, којих је јако мало. Код нас је бирачко тијело углавном поларизовано, на оне који знају шта неће и тако долазе до онога што хоће.

Синишина предност је само што је на власти и што локалне медије држи под шапом (ако Синиша буде кандидат). Даркина предност је што наступа из опозиције и има добар бекграунд као политичар без ораха у џеповимаа.

Они неодлучени су углавном та нека средња класа које је јако мало и као неки интелектуалци. Њих је јако мало, али сасвим довољно да превагну тас на једну или другу страну.

Синиша не би требао добити више од 7500 гласова за Дарка је тешко процјенити.

А да све то буде још интересантније, биће Жуна са својом кандидатуром. СДС би логиком ствари требао да рачуна на гласове ПДП који је по садашњим резултатима трећа странка у Прњавору. Па би било очекивати да они не гласају за СДС-овог кандидата и ту почиње Рокен рол!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Iris »

Ti Vrsta, baš umiješ da nasmijes ljude. Sa takvom ozbiljnošću iznosis poluistine i neistine da je to fenomenalno. Stvarno dolazim do zaključka da si ti zbilja ograničen i da ti ne mogu ni zamjeriti.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Ovo je strasno. :smt005 Novi slogan stranke. :D
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Iris »

Kamikaza, ovo ti je brutalno ismejavanje žena na temelju fizioliskih promjena u odmakloj životnoj dobi. Pametnije ti je da to maknes.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

lejdigaga wrote:Ja jedno a ti opet po istom!Navedoh gdje ga nije slušao a možda ga je tu trebao slušati.Drugi Darko dolazi, poučen iskustvom ovaj put se sprema da počisti tamo gdje je prošli put trebao.

Hahaha lejdi pravo me nasmija i popravi veče :smt005 :smt005 , prvo kako nije pod uticajem bio pa sad kako jeste.
Trazis jos razloga sto ne bi trebao biti načelnik(ako gledamo prošli mandat): čitav mandat mu je prošao u svađi sa lokalnim OO i odbornicima kluba SNSD-a, ni sam nije u pojedinim momentima znao da li je na vlasti ili u opoziciji. Opština je tonula u dugove, niko ni lopatom nije zagrebao po opštini a kamo li da je bilo nekih infrastrukturnih projekata.

Kažeš sad ako dođe neće pasti pod Dragin uticaj?? Sada će biti gore, jer je Drago izabrao OO po svom nahođenju. Izbacili Darku za načelnika a listu će Drago sastaviti i time će ga ucjenjivati čitav mandat, jer šta je načelnik bez podrške parlamenta. Drago je stari mućak nepopravljiv i neće pustiti Darku ispred sebe.
Ali dobro ti znaš što pišeš ovo nema smisla te ni ubjeđivati. :roll:

Vrsta, čisto sumnjam da će Žuni biti dozvoljeno da izbaci kandidata, ako se to i dogodi mislim da definitivno leti sa čela stranke.
Neće po meni odlučiti glasovi Bošnjaka, nego period od aprila do izbora a tu je Siniša u ogromnoj prednosti, dosta je stvari uradio a sada će finiširati sa par stvari. Pretpostavljam "Povelič", par ulica uraditi, kao što ti kažeš dobro propratiti medijski i to je to. Ali kad se sve sabere i oduzme zaslužuje da bude novi načelnik. :smt006 :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Iris wrote:Kamikaza, ovo ti je brutalno ismejavanje žena na temelju fizioliskih promjena u odmakloj životnoj dobi. Pametnije ti je da to maknes.
Izvinjavam se vama zenama u odmakloj dobi :D ,ja sam mislio da je ovo deda,zajebao sam se,kao i mnogi sto se zajebase u vasoj stranci,misleci kao i ja da se radi o dedi sa velikim testisima koji je spreman na sve,a ne o babi u odmakloj dobi. :D
Podavijate rep cim ste culi da ce doci Darko....
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Iris »

Ih sad se izvlacis kao mislio si da je deda jer si ispao budala. Pa onda si ismijavaju muškarce, stavljajući muškarca sa brushalterom. Ili nisi ni prepoznao brushalter, jer očigledno ga dugo nisi vidio!?

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

ben_akiba wrote:Po slikama meni se cini da dolazi isti :) po stanju u snsd- u bice gore nego ranije ako Darko dodje. Kaze jedna profesorica u prnjavorskoj gimanziji " imao si priliku,nisi je iskoristio,nemas pravo na popravni" . upotrijebi to ovdje :)
:smt006 :smt006 :smt006 Mali je Darkic jos.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Iris wrote:Ih sad se izvlacis kao mislio si da je deda jer si ispao budala. Pa onda si ismijavaju muškarce, stavljajući muškarca sa brushalterom. Ili nisi ni prepoznao brushalter, jer očigledno ga dugo nisi vidio!?
Ti ne kontas da se ja zezam. :D Ja imam jako cvrste grudi ,malo su velike ali cvrste,a ne kao u nekih :) ,i ne trebam brushaltere :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by lejdigaga »

neozbiljan wrote:
lejdigaga wrote:Ja jedno a ti opet po istom!Navedoh gdje ga nije slušao a možda ga je tu trebao slušati.Drugi Darko dolazi, poučen iskustvom ovaj put se sprema da počisti tamo gdje je prošli put trebao.

Hahaha lejdi pravo me nasmija i popravi veče :smt005 :smt005 , prvo kako nije pod uticajem bio pa sad kako jeste.
Trazis jos razloga sto ne bi trebao biti načelnik(ako gledamo prošli mandat): čitav mandat mu je prošao u svađi sa lokalnim OO i odbornicima kluba SNSD-a, ni sam nije u pojedinim momentima znao da li je na vlasti ili u opoziciji. Opština je tonula u dugove, niko ni lopatom nije zagrebao po opštini a kamo li da je bilo nekih infrastrukturnih projekata.

Kažeš sad ako dođe neće pasti pod Dragin uticaj?? Sada će biti gore, jer je Drago izabrao OO po svom nahođenju. Izbacili Darku za načelnika a listu će Drago sastaviti i time će ga ucjenjivati čitav mandat, jer šta je načelnik bez podrške parlamenta. Drago je stari mućak nepopravljiv i neće pustiti Darku ispred sebe.
Ali dobro ti znaš što pišeš ovo nema smisla te ni ubjeđivati. :roll:

Vrsta, čisto sumnjam da će Žuni biti dozvoljeno da izbaci kandidata, ako se to i dogodi mislim da definitivno leti sa čela stranke.
Neće po meni odlučiti glasovi Bošnjaka, nego period od aprila do izbora a tu je Siniša u ogromnoj prednosti, dosta je stvari uradio a sada će finiširati sa par stvari. Pretpostavljam "Povelič", par ulica uraditi, kao što ti kažeš dobro propratiti medijski i to je to. Ali kad se sve sabere i oduzme zaslužuje da bude novi načelnik. :smt006 :smt006
Ovo samo "neozbiljan" moze napisati.Biće da treba crtati.Ja uopšte ne tražim nikakve razloge, ovde je evidentno da će Darko Tomaš biti novi načelnik.Vi svi pokušavate da prezentujete krivu sliku o tom čuvjeku, a imate "dobrog domaćina" koji ni soostvenoj ženi nije valjao a vama još uspeva da zamaže oči.Pitam se čim?Smjesno je, a pisali su ljudi da ne ponavljam o barikadama i opstrukciji prijekta povelič, a sada će vidi čuda da finišira....hahahah....Pa vi ste prave čupave ovce koje samo treba dobro šišati.Ali stručnjak je on ipak za to...Laku noć želim, ja vas ipak nasmešim kako rekoste, a ujutro kod naj načelnika ponovo na šišanje.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Vojo je nabavio za nacelnika novi Mercedes ML,za predizbornu kampanju,onaj od prosli put nije bas dobar i siguran. :D
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by knele »

Ja ne znam što su ovi SNSD-ovci toliko sigurni u Darkinu pobjedu?Pa on da je toliko sposoban ostao bi na čelu fonda zdravstva ,ne bi silazio sa konja na magarca :) .Ništa nije gotovo dok ne bude gotovo,ulazimo u zanimljivo izborno ljeto :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Stace u fondu to je krava koja je presusila (preprazila :D moram se strucno izrazavati da mi se nacelnik ne naljuti :D ),povelic je nepresusiv,tu ce se uzimati pare jos bar 50 godina zato ce kako ti rece biti vruce ljeto bez obzira na spoljnu temperaturu. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by spile_86 »

knele wrote:Ja ne znam što su ovi SNSD-ovci toliko sigurni u Darkinu pobjedu?Pa on da je toliko sposoban ostao bi na čelu fonda zdravstva ,ne bi silazio sa konja na magarca :) .Ništa nije gotovo dok ne bude gotovo,ulazimo u zanimljivo izborno ljeto :smt006
Како да и не будемо сигурни у побједу Даркину када и садашњи начелник који је СДС није имао замјерку на његов рад. Да је имао замјерки бар би у своме мандату рекао нешто лоше о њему, али ето није већ још говори како је био добар начелник. Такође колико је у прошлом мандату Дарко био добар начелник говори и то да садашњи начелник није могао ништа наћи против њега. Ето чак је у изјави за медије начелник рекао како је Дарко најбољи кандидат. :lol: :lol: :lol:
:smt006

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Spile zanima me pitaju li se šta koalicioni partneri ili je Darko konačan prijedlog??

Bar je dobro da je Drago shvatio da je vječiti luzer pa bilo da se kandiduje za poslanika, načelnika... tamo gdje kompenzacije nema :lol: :lol: :lol:

Darko je pametan najviše štete će sebi uraditi ako se kandiduje za načelnika, a šanse su 50:50 možda malo da prevagne na stranu SDS-a :) :smt006 :smt006

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

knele wrote:Ja ne znam što su ovi SNSD-ovci toliko sigurni u Darkinu pobjedu?Pa on da je toliko sposoban ostao bi na čelu fonda zdravstva ,ne bi silazio sa konja na magarca :) .Ništa nije gotovo dok ne bude gotovo,ulazimo u zanimljivo izborno ljeto :smt006
:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 Njega se nista ne pita, nikad. Ni u Fondu , a ni u kandidaturi. On ide za nacelnika, a Drago ce na mjesto direktora Fonda. :smt006

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by spile_86 »

Као прво зашто ти бринеш шта ће Дарко урадити и да ли ће себи штету направити? Да ли је то твој проблем? Ја мислим да није, ти се брини за свога фаворита ко год он био. Дарко није коначан приједлог кандидата, већ је Дарко коначан кандидат за начелника. Што се тиче коалиције, опет кажем то није твоја брига. Ти боље брини за ову садашњу која је у Прњавору, а која је чим је чула да је Дарко кандидат почела тајне преговора са СНСД-ом. Хоће начелник бити разочаран када чује ко ће му леђа окренути... 8)

Post Reply