Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Magyar »

Evo Zmile ako si zaboravio neke stvari procitaj ovaj tekst iz 1999.


http://slavicnet.com/pls/ije/forum_v5.s ... t?id=82221


A mozda i nece motika da se digne jer nece ovi debeloguzci ili kozci kako god to da dozvole. Ali ima jedna druga stvar, istorijska. Srbima kad dokurci vladar oni ga ne posalju demokratski u penziju vec pod zemlju. Vjeruj Zmile da je narod ogorcen, a posle reformi koje moraju da se provedu bice jos ogorceniji. To sto si se ti ususkao u svoj penzionerski jorgan ne znaci da su svi tako ususkani.
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Zmiki imas duple arsine,kad govoris o Miladinu Stanicu,da sad ne kopiram kazes lopov,a nije osudjivan,i ne samo za njega vec za sijaset drugih si ti sam rekao da su lopovi,a nisu osudjivani i ja kazem za neke da su lopovi,i jesu za mene je lopov onaj ko krade, za mene je lopov i onaj koji ih ne hapsi,za mene je lopov i onaj ko ih ne sudi....... ima lopova svake vrste u stvari to dodje kao podvrsta,ali su svi lopovi.Ja kazem za Dodika da jeste jer onaj ko laze taj i krade,a on laze kao pas,i to javno.Ako je lopov onoliko koliko laze onda je on car lopova,i ja ne mogu da mu se uvlacim u dupe kao da je rudnik zlata,i da mu kazem da nije tako.Nekad cemo svi skupa da ga pljujemo ,danas smo to samo mi,a sutra i ti,jer kad ga ne bude svi cemo reci da smo tako od uvjek mislili i govorili,ali ja cu ga tada hvaliti iz inata :) jer ja pljujem kad niko ne pljuje a hvalim kad svi pljuju,sto se kaze naopacke nasadjen. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Iste mi izgleda imamo aršine,ti spominješ Stanića ja Dodika,samo Stanić i Dodik nemaju istu težinu.Dodik je naš predsjednik a Stanić nije.
Naravno, narod više od mene voli i Stanića i Dodika.bila sam na izborima, ja osvojila oko 3.000 glasova a Stanić duplo vše cirka 6.000,a Dodo nas sjebao čak sa oko 300.000 glasova više. :lol: :lol:
Kakvi su to aršini,ko to bira lopove u vlasti, o čemu mi pričamo ? I da se taj narod digne sam protiv sebe !Nema od toga za sada ništa.
Kaže Mađar da sam se ušuškala u neki penzionerski jorgan,pa šta bi trebalo da i zmijsku kožu s mene skinu :lol: :lol:
Ja ne pljujem kaklo svi pljuju bivše plitičare,zalažem se da u Knez-MIhajlovoj postave Miloševiću spomenik,da uhapse Čedomira Jovanovića i u Hagu oslobode Rdovana Karadžića te da mu mi sudimo.Ja sam malo drugačija ovca, ne blejim kako mnogi bleje,ma kolko to neki pobijali i drugačije mislili.
Dok je Bakira, moramo imati Dodika !
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Tako i oni kazu:"Dok je Dodika ,moramo imati Bakira", i nigdje kraja,oni gaze po nama vec godinama,koliki je kapital Milorada Dodika ili Bakira Izetbegovica,kapital njih dvojice je ravan ukupnom kapitalu koji zajedno posjeduju posteni borci obadviju armija,i kako onda da ne dodje do kuke i motike. Iz ovog prvo navedenog proizilaze toliki glasovi za Dodika ili Izetbegovica,svejedno je,jer narod glasa iz straha da ce ostati jedan i to onaj sa druge strane,i ja glasam iz toga razloga,sta bi mi da ostane samo Bakir ili sta bi oni da ostane samo Dodik,zato ti imas 300 glasova jer uvjek ima neki koji je Dodik i neki koji je Bakir na listi gdje si i ti,tebe se ne boje a ni onoga sto je kao ti na njihovoj listi,tako je to i tako ce biti dok god budemo birali i razmisljali koga ce neko drugi da izabere,jer tada ne biramo glavom nego guzom koja zvace od straha..
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Zar postoji normalan čovjek danas koji još uvijek vjeruje u neke teorije zavjere i sukobe ovdje?!

Kakav Dodik, kakav Izetbegović??
Pa ti ljudi su stekli ogromna bogatstva i obezbjedili sve svoje za narednih 300 godina i fukncionišu na principu zavađanja naroda. Kada god jedan od njih u nacionalnom korpusu ima problem bijede, nezaposlenosti, kriminala, korupcije, penzija, duga... poteže za svađu sa drugim.
Ti ljudi su uništili sistem vrijednosti u ovoj državi i samo u haosu znaju opstajati i vladati. Ne ložite se!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Hvala vama sto ste me poducili da na vrh brda veba mrda,nisam znala ebem mu misa. Kud' mi to ranije niste rekli da je magarac crko i lezi na putu ,i dok svi oko njega obilaze ,a ja sama moram da ga s puta micem.
Kazete da se vlada pomocu straha naroda vidis i to nisam znala da ste vi hrabri a ja jadna i kukavna piskim u gace
Kad se ratovalo protiv Bakira i Kakira jedan bio u Njemackoj a drugi vukao mater za suknju,a ja morala da cucim u rovu pa me evo vi poducavate sta je strah a sta fikcija.Ebova vas mis mali.
E sad mi je sve jasno,necu vise glasati za Dodika samo za Micu Micica i Dragana Cavica i onda ce sve da bude u redu Teci ce med i mlijeko a pravda i postenje ce se valjati ovim prostorima.
Ja cu se ponovo kandidovati za narodnog poslanika i umjesto 3.000 glasova osvojit cu 30.000 jer sam ja postena i neznam krasti,a jezik fala Bogu imam dugacak ko,u krave.
Samo da sjebemo Dodika i da zapjevamo:"Mi smo braca ispod Kozarice,gdje ne rađa majka izdajice""
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

:) Bio bi i ti u njemackoj da nisi bio kratkovid kao i sada i vidio samo jednoga vodju. :) Ustini ga malo da makne dupe u stranu pa ces vidjeti kakva su prostranstva iza njega, koliko si puta ti nama rekao da od drveta ne vidimo sumu,a sad mi moramo tebi isto reci.Hoces opet da budes hrabar,za koji klinac ,ti si u ratu stekao samo reumu, i dobro si prosao puno njih je imalo manje srece.Ali me cudi da sada branis one koji su stekli milione i sticu i danas,koji svojoj djeci kupuju kuce i stanove van RS, zar oni koji ne vjeruju u RS da te vode opet u rat,jel nama treba i od ove generacije da strada hiljade momaka ,da bi neko bio malo bogatiji.Meni ne treba jer jebo zemlju ako nema naroda.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Nije ratovala cijela bratija na vlasti koja se danas kune u čojstvo i junaštvo.
Zar je neko mislio poslednjih mjeseci kad su se dizale tenzije da bi Milin sin ratovao??
Ne bi!! Ne bi jer ni ćaća mu nije. Odlepršao bi u Beograd ili na Kipar.
Nije ratovao ni Luka Petrovic koji se usuđuje da naziva izdajnicima one koji glasaju za njega.
Ratovao je Dževad Galijašević. Ratovao ali protiv Republike Srpske i srpskog naroda. Danas mu ostavljamo prostor na javnom servisu i u novinskoj agenciji i još ga plaćamo masno da pljuje po našim borcima.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

A nismo svi mogli biti vidoviti i hrabri kad je zapucalo,neki su morali biti kukavice i ići u rat, da bi branili vođu :smt005 :smt005
Samo neznam na koga vođu misliš,tada Dodika ''nije bilo'' a, ja nisam nikad držala radovanovu sliku na zidu, uz to još nije bila ni stvorena Republika Srpska.
Možda sam i ja čikiljila bar na jedno oko,ali nisam znala šta ću sa svojim faterom Svetom i muterom Petrom,a imala sam još te vamilije Bio je i ćuko rekx i njega mi je bilo žao ostaviti,zatim konjo soko u štali i krava muzara maculja naša, što nas je kao djecu mlijekom hranila.Plašila sam se da nam neko ne zapali štalu, a moglo je i na kuću taj plamen da prijeđe. :smt005 :smt005
Dobo ti kažeš, u ratu sam dobila malo reume,ima onih koji su dobili mnogo više od mene. :smt005
Neću nikad više da budem kukavica i slijepa kod očiju,ako ponovo zapuca, odo i ja da vidim ta prostranstva i da hrabro pobjegnem od tih sranja, o kojim,a ti govoriš.Ovi što su stekli milioone neka se jebu sa milionma. meni su dovoljne dvije kese i opanci :smt005 :smt005
Dakle komšo ima nas različiti,jedni su hrabri a neki su kukavice ,jedni vide, a drugi ne vide,ima nas koji se rodimo bez sreće,a neki se rode i bez dobre kite. :smt005 :smt005
Ja prvoi da ti kažem nisam bila ni za kakav rat,vodila sam pred rat antiratne demostracije,jednako sam gledala i na Rdovana i na Aliju i na Tuđmana,zvali su me izdajnikom jer nisam voljela Rdovana ( a ko ne voli Radovana ne dočeko Đurđevdana) a (ko' voljela sam Titu koji je već odavno bio mrtav), kao što ti sada ne voliš Dodika,zato su me među prvima sprčili u rat da poginem, kako bi mi otpucali na grobu.Ja sam tada bila bez vođe, i vama koji ste gledali u Radovana ko' u svetog Aranđela, ja sam zavidjela.Jedva sam čekala da mi se pojavi vođa, i sada bi neki da mi otmu vođu :smt005 :smt005
Nedam vođu,glavu dajem a vođu ne dajem :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Bojim se da je naš vodja kao onaj Domanovićev.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

A sada je već izvjesno,imamo dvojicu,ako je ćorav ovaj u Banjaluci, onda sigurno nije ćorav onaj Bakir Izetbegović u Sarajevu. :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Neozbiljan a ko je tvoj vođa?;)

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Ako je kao oni što su gostovalu u Apostrofu kod Škore, onda nećemo ništa hvala, takvi nam ne trebaju. Ništa nisu pokazali, ni prije, ni tokom bitke, a ni poslije bitke - za sve im je kriv Dodik a da njega nema nebi znali šta će sa vlašću - sigurno bi ju ekspresno prenijeli na Bakirov divan.
Jrste li vi vidjeli dokle je došlo da urednik internet portala, mora govoriti vođama opozicije (uzgred ljudima u najboljim godinama) kako se politika treba voditi....

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

To su relevantni predstavnici medija. Gospodin Božić je jedan od najuvaženijih novinara u Republici Srpskoj, Trifunović vodi jedan od najčitanijih portala u državi zašto oni ne bi govorili opoziciji kako treba da se predstavljaju u javnosti.

Nažalost živim u državi čiji je Predsjednik Milorad Dodik ali kako je krenulo dobiću žutu traku pa ne znam hoću li i ubuduće biti podanik.
Zato kažem da je i naš vođa izgleda slijep. Ili je slijep ili jako bezobrazan i zato nas vodi sve u ambis.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Vama je na pameti samo Milorad Dodik, i vama u nekim medijima, i jadnoj i čemernoj opoziciji.
Znamo mi ko su novinari Božić i Trifunović, vrsni medijski mudraci koji su poštedili ova dva tukmaka od katastrofe, najbolje da tako kažem,a koji su pokazali da o strancii i politici znaju manje od moje teteke iz Klamandi donjih.
Govedarica i Borenović su pokazali svoje političko i inače obrazovno stanje,i razočartali ne samo opoziciju, razočarali su i poziciju.STJ
Božić, kum mlađe Ivanića, pokušava da ih usmjeri u pravom smjeru, ali oni jade jadni pogubili se kao da su prvi put na televiziji.
Govedarica ponavalja ko' papagaj o nenarodnoj vlasti,a Božić ga opominje na protekle izbore i na činjenicu da je to upravo naraodna vlast, legitimna i legalana,ali Hrcegovac zapeo ko' klen za trojuku,nenarodna pa nenarodna.Pokupio neke fore sa društvenih mreža i iz skupštine gdje je već duže aktivan, i gdje nastupa po crnobjeloj fabuli, bez ijednog ozbiljjnog i utemeljenog govora, po čemu bi se mogao zapamtiti.Političar ranaga onog Njegoša Tomića, što se zajebava u parku Mladen Stojanović već jedno duže vrrijeme.
Nemoj se ti sikirati za našeg vođu, i ako je slijep dalje vidi od Bakira Izetzbegovića.Definitivno on nije vaš vođa, kao što nije ni Bakir Izetbegović naš.
Govedarica otčo' Bakiru na razgovor,a ignoriše Dodika i uslovljava ga.A kozojeba majko moja mila.Jest ga Dodik šutnuo sa ovim potezom i pozivom na razgovor ko krpenjaču.Nije on ni za kakavog lidera, a najamanje za lidera SDSa,obični maneken pronositelj bijele košulje i tamnog odijela.Ubio se za seoskog đuvegiju,svaka punica bi ga poželjela sebi za zeta, što jes jes.
Last edited by ZMIJA on 14.11.2016. 12:06, edited 3 times in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Pa u tome i jeste osnovni problem opozicije: zar da novinari, ma koliko bili dobri i aktuelni, određuju kako treba da nastupaju opozicionari, da im oni daju ideje i prijedloge. Jalova opozicija. I sad mi treba da glasamo za Vukotu nejakog i Borenovića koji se voza u Q7. Božić im je dao dijagnotu mada mislim da to nije doprlo do njihovih sivih ćelija moždane kore.
Mile ih pojede za doručak i da ne podrigne poslije toga. Još se mora učiti.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Zmija kao i obicno izvrce teze,kao snajke po sokaku,kasnis brate,kad hoces da vozis Auto putem gdje su dvije tri trake, ako se ne prestrojavas na vrijeme stalno kocis i sporije stignes nego lokalnom dzadom.Sve ima svoj sistem,pa i vlast,ja nisam bio za Radovana,ja sam bio prije njega Srbin,ali kad sam vidio ko stize medju nas i ko ce da preuzme vodjstvo ja sam poceo odustajati i kako ti rece za tebe tako htjedose i meni,ali vidi vraga ja se naoruzao prije njih pa uzvratio. vjerovatno bi ja tada lose zavrsio ,jer uvjek dva losa ubiju Milosa,a na mene se tada navrzlo stotinu losi,kazem lose bi zavrsio iako sam znao sta radim,da nije bilo bas ovog Miladina Stanica koga ti kunes i pokojnog Veljke.Ja kad bi sve rekao sta znam i kad bi ljudi bili ljudi,pola grada bi izgorelo,ali naj bolje je da cutim kao i tvoj komsija a moj veliki drug,Rora, koji zna dosta stvari ali se pravi lud jer samo ludi zive,njegov kum pogodi jedino drvo kraj puta, od Prnjavora do Klasnica,jer je rekao nesto sto nije smio,onoga pred njegovim ocima upucase praznim pistoljem,..... zato je on lud a ne zato sto piije kako narod prica,jer narod pojma nema.Sve su to druge i duge Price,sve je to proslost i kako ti nekad rece ko je jamio jamio je,ko je najebao najebao je.Ja postujem to sto si ti tada i sada volio i volis komunizam i komuniste sada se drugacije zovete ali je ostalo isto,i moj otac ih je do smrti volio,i ja sam glasao za tebe i tvoje,ja se ne krijem ja ne dijelim misljenje sa vama ali ako je doslo da biram izmedju SDSa i SNSDa ,ja necu ni za jedne i uzeo sam vas,zao mi je sto nisam mogao glasati za jos neke ljude sa drugih lista,zakon je zakon,ali za ove dvije ja javno kazem da necu nikad glasati,meni ne treba ona suba da bi se sakrio i okruzio nekoga,ja cu ako treba na po one raskrsnice zaokruziti vas ili ove Zunine,ili neke desete ,jer sam sit ovih dviju partija. Ne mrzim nikoga i ne bojim se nikoga,mislim da je doslo vrijeme za promjene jer ovako ne ide dalje,narod je svaki dan siromasniji ,oni svaki dan bogatiji,prijete nam da ce nas neko napasti,pa ako vec i hoce neka nas napadne,bolje danas dok nas ima nego sutra,kad nas ne bude ni deset posto,jer kako umiremo,za dvadeseta godina necemo imati sa cime ni tu skupstinu da napunimo.Mi i ovako i onako nemamo sansu ako nas neko napadne,ako se uzdamo da ce nas braniti Srbija,pa oni su i svoje pola teritorije izgubili od slabijih protivnika,a i druga polovina im je upitnija nego nasa RS,za Rusiju smo sitni,oni se bore o sebi,i kome onda Dodik ugoni strah,to ti je kao kad pokusas puskom da prepadnes onog samoubicu opasanog eksplozivom,on zna da ce da umre minut prije ili minut kasnije,tako je i sa nama,nemamo se cega bojati,jer nemamo sta izgubiti.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

A ko ono beše medijski savjetnik prnjavorske pozicije, koja postade odnedavno opozicija ?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

НАРОД КОЈИ ИМА
ОВАКВУ ОПОЗИЦИЈУ,
МОЖЕ САМО ДА
ДОЖИВИ
ПОПИЗДИЦИЈУ


Сједе челници Савеза За Промјене, у једном малом, промјенљивом локалу, док се златнолистни новембар котрља низ још једну њихову Изборну Падину.
Недај се Вукота. Рече један. А Васковић ако нас се сјети, сјети, са укоченом руком уз тужно блиједо лице, рече други.
И то би био готов опозициони посао за овај предсрпскославски квартал.
Да негдје нису ископали како је Додик помињао Црне Књиге и градњу Берлинског Зида према општинама гдје СНСД није на Власти.
Онда им је, некако, наишла идеја о Влади у сјени.
Оригинално, СТЈ. Сунце Ти Јебем.
У тој Влади у сјени Премијер ће бити Васковић а први потпредсједник и неколико министарстких мјеста припашће почившем Милану Вукелићу.
Остало ће некако да напабирче из околних општина, пошто Мићу и Обрена не смију ни да питају за некога.
Доиста је понижавајуће политички бивствовати у Земљи у којој су Опозиција Босић, Говедарица, Чавић, Бореновић...
Понижавајуће.
Јер ни ја, чак ни ја, не могу да проникнем, ко их више зајебава. Додик или Васковић.
Данас је Бореновић изашао са епохалним опозиционим захтјевом.
Да Градоначелник Бањалуке, Радојичић, пита министра полиције Ко је убио Вукелића.
Знају ли ти Лидери Опозиције чиме се баве.
Знају ли шта је Опозициона Политичка Борба.
Знају ли да Политика није јетрвско прекотарабско надвикивање већ да је Политика Идеја о Путу. Овдје још и идеја о Националном Путу. И да то није Идеја о Сарајевском Путу.
Знају ли они уопште да никога, од Бирача на Изборима, не занима Милан Вукелић.
Знају ли да Бирачи боље знају гдје је и у којој општини нешто уложено, а гдје није, од Бореновића који иступи ону посланичку столицу. Као што је тупи и Чавић. Па прде у чабар.
Главу дајем да је Додик, кобива за страначке уши, намјерно рекао то о Црној Књизи и о забрани улагања у општине гдје СНСД није на власти.
Чак мислим да је потпомогао да то стигне до Јавности, знајући да ће се Кордони Опозиције упецати и тиме се бавити до Српске Нове Године.
Јер цијелу политичку каријеру чини друкчије.
Постоје у Влади, гдје Премијер у сјени и Сазаповци многи, имају своје изворе, везе, доушнике, читаве књиге табела о улагањима по година и по општинама. Гдје се све види. Нарочито колико је отишло у општине гдје се СНСД никада није ни примакао Власти. Добој, Бијељина. Нпр.
Кад то проуче, схватиће да их Додик зајебава.

А они зајебавају Јавност Републике Српске, лажно се представљајући као Опозициј
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ako to piše Rajko zvani kopile onda u redu. To samo tako izopačenim umovima može pasti na pamet. Fašistička organizacija na čelu države koju su čestiti ljudi stvarali.
Pominjati mrtvog čovjeka je dno dna. To je klasičan dokaz da ko se protivi režimu tako završi, to je ujedno i prijetnja novim članovima crne knjige!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

SAZAP zlocinacka organizacija koja ima misiju da rusi vlast u Republici Srpskoj po svaku cijenu.
To zlocinacko djelovanje koje se predstavlja opozicijom treba zabraniti .Nazivati legalno izabranog predsjednika Republike Srpske fasistom je uvreda cijelog srpskog naroda ,jel je njihov sef Bakir Izetbegovic u Briselu nazvso Republiku Srpsku genocidnom tvorevinom
Dakle svi srpski patrioti na okup.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Змијо, ово је страшно што пишеш.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Kako za koga Vrsta.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

:) Sreca pa te niko ne slusa. :)
Pokusavas da poistovjetis Milorada Dodika sa Republikom Srpskom,nije ucestvovao u stvaranju,i njega poistovjecujes i treba da ga svi brane onako pausalno uz drzavnost jer on je ujedno i RS,a Radovan Karadzic koji je ucestvovao,kako tako, u stvaranju iste nije bio poistovjecen sa njom i nije bio branjen u paketu vec je prodan na kilu od istog toga lopova,koji je krao kad je onaj ,kako tako,ratovao.Odlicno se sjecam izjava,neka ide u Hag i neka dokazuje svoju nevinost ako nije kriv a ako jeste neka odgovara,niko nije rekao da se on brani jer ce propasti RS,i njega je Izetbegovic i mladji i stariji nazivao zlocincem i tada su RS nazivali genocidnom tvorevinom,jer to nije nista novo od juce,to je tako od kad je nastala,zasto onda sada ne reci neka ide Dodik i neka dokazuje svoju nevinost kao tada za Radovana sto je on rekao,jel Dodik nesto bolji pa da bude iznad zakona,ili treba da cekamo da on napravi novi zakon kao i mnoge do sada,koji ce njega da zastiti od sudova i pravde.Po istom zakonu treba da odgovaramo Radovan,Mile, ti i ja,i neka ide pred sud pa neka se brani,a ne da sada jadni i gladni narod ide da drhti na studeni braneci njega koji dupe ne vadi iz fotelje.
Da te podsjetim samo,taj isti Dodik je one zime kad su porodice u BL protestvovale mokri i promrzli,na njih poslao policiju,da tuku majke i djecu palih i nestalih boraca,("Da rastjeraju gamad ili da ostave uniforme i idu kuci") jer je rekao da se pravda ,ako vec,mora traziti pred sudom a ne na ulici.Od kuda sada da dodje ova promjena.Neka hvala,i ako iko cita ovo sto mi pisemo onda neka zna da se danas treba braniti lopovluk a ne neka istina i pravda jer one se kako Dodik rece brane na sudu.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Sta je sreča šta se ne sluša???
Milorad Dodik nije Republika Srpska i nemoj mi stavljati u usta te budalaštine.Milorad Dodik je legalno i legitimno izabran predsjednik Republike Srpske, i ako neko javno može njemu reći da je fašista, zašto tom nekom ne bi rekla da je pripadnik zloćinačkog udruženja.Tačka !!!
Republiku Srpsku su stvarali njeni rodoljubi i patripoti, i mnogi za nju svoj život dalali, kao što je za nju dao i tvoj jedin brat,pa me čudi tvoja površnost u svemu tome daragi moj komšo.
Pusti izjave i sjećanja meta neprijatelja Republike Srpske nije Milorad Dodik već Republika Srpska.Dodik je samo prva cigla na tom zidu, koju treba oparatii.
Pratiš li ti šta po Evropi i svijetu glasnogovori o Republici Srpskoj ovaj šef takozvanog SAZAP a Bakir Izetbegović. a šta pjevaju ovi jajare,govedari i borenari koji se žale na Dodika, i mješaju mu jaja da mu k..a ne padne doli.
Jesi li čuo da je u Americi pobjedio Tramp ???
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply