Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Zmijče da li je Službeni Glasnik antisrpski bh portal??

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Nerazumijes ti to zuti,postoji pravna procedura,po okoncanju postupkapka pred Ustavnim sudom bit ce objavljeno i to sto bh portalci vama pojasnjavaju je cista spina i za takve kao ti navlakusa.Pogledaj evo veceras ce Sinisa Karan u Pecatu vama malo bolje pojasnti.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

neozbiljan wrote:http://m.vijesti.ba/clanak/337179/ekskl ... -o-danu-rs

"EKSKLUZIVNO: Dodik poništio rezultate referenduma o Danu RS

Predsjednik RS Milorad Dodik, sve su prilike, sam je poništio rezultate održanog neustavnog referendum o Danu RS u ovom entitetu, tako što nije objavio rezultate referenduma u formi izvještaja u Službenom glasniku RS, saznaju Vijesti.ba"

O kako je lepo biti glup.
Toliko o njemu,covjek je spreman da izmajmunise sopstveni narod,a zasto,kad su ovi poslali pozive za sud qrcio se kao on je neki Baja,neka dodju,on ne ide njima,bla..bla...bla... a znao je da je to sve nista i da mu niko nista ne moze suditi ako on u stvari ni ne objavi rezultate,to mu onda dodje kao spontani izlazak,sto se kaze kao na perusanje kad se ode kod komsije,nije zabranjeno jer nema politicku tezinu.Sad cemo opet cekati dok ne budu neki iduci izbori i opet Jovo na novo.Nas niko ne napada do pred izbore,nigdje ni Vehabija ni Ustasa,kako su zajebani,drijemaju dok ne cuju da cemo mi nesto glasati i onda krenu pod kompletnom ratnom opremom,pravo prema BL,skrvili na ovu nasu bjedu kao da nemaju srba za pokolje dole oko Sarajeva (ovo je sarkazam) :lol: Dodik & Co zive i egzistiraju samo na lazi o nekom nevidljivom neprijatelju i opasnosti koja vreba iza brda,naravno oni su nasi spasioci i oni ce nas izvesti iz ovog jada,vjerovatno samostalnoscu i prikljucenjem matici :lol: (Hrvatskoj) :lol: jer za Srbiju ne vezemo teritorijalno. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Svoje frusztacije sa Dodikom lijecite na nekoj zdravstvenoj ustanovi toplo vam preporucam.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Image
Vec smo krenuli. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Jel "to Vedran prvi na odvikabanju od LEMIJA.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

ZMIJA wrote:Ostavi se ti žuti Bogoljuba,šta je sa ovima tvojim iz NDP a,kakvi su to politički karkteri,tvoj Momo i Čava su prvi izdali SDS
Kojim mojima, nema mojih tu. Čavića i Novakovića će koštati ova igrarija postizborna i "kurvanje" sa SNSD-om na narednim izborima.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Nemoj zuti meni Crvenkapu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply