Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:Е и још то у општини из које су и директор СИПА и министар безбједности
Taj isti ministar bezbjednosti,nanio je više'' štete'' SDS u Prnjvoru nego sva opzicija zajedno.
Njegova izjava da će Dodika privesti SIPA, ako se ne odazove pozivu tužilaštav BiH,je podmazala sve skrioveno oružje
onih koji su stvarali Republiku Srpsku.I sad taj nesretnik sjedi u prvim redovima SDS a, dok nogiraju tunjavog Bosića.
Priča kako će neka harizmatična ličnost poput onog kozojeba(Govedarica) povratiti SDS na političku scenu, je više nego smiješna.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

Говедарица је козојеб? Нисам знао. А Босић је туњав?
А Шпирић, какав је он? Има ли он какав пријекорак?
А Ђокић Петар? Има ли у нашем језику прикладна ријеч за персону калибра Петра Ђокића? Ја не могу наћи адекватан синоним.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by julija »

U koktelu ličnih frustracija zaboravljaju se sva postavljena moralna načela i ustanovljene norme ponašanja. Sposobnost rasuđivanja, tj. da razlikujemo ispravno od pogrešnog, lepo od ružnog, zavisi od naše sposobnosti da mislimo. Nesposobnost za mišljenje koincidira vređanje i odslikava ali ne opravdava poruke koje mi upućujete.

Više puta sam naglasila da je svaki stav koji je ostavljen iza ovog nika, moj lični. Da sam svoje pozicije gradila daleko od državnog sektora, u sferi poslovanja gde se istinski vrednuje jedino znanje, rad i učinak. Puno toga sam vam ostavila ali nažalost niste bili spremni da prihvatite. Što se tiče Siniše, više je nego jasno da ga poznajem. Načelnik se ne bira da biste ispijali kafe sa njim i odmeravali njegov personality. To mora biti ostvaren covek, od ugleda i poverenja. Neko ko ima jasan i čvrst stav.. i ko će se u svakom pogledu založiti za sva važna pitanja svojih sugrađana i najvažnije biti spreman da ih rešava.
Kako bi se bolje razumeli, do nedavno je funkcija gradonačelnika BG bila po težini odmah iza predsednika i premijera. Sada to više nije, jer strančarenjem je obezvređena jedna metropola, kojom formalno upravlja neki „Mali“ ..koji se realno nizašta i ne pita. Razume se reč je o mom gradu, koji je meni najlepsi, najdraži..i nema mu ravnog. Naravno da bih sutra poskidala celu sns garnituru i dovela ostvarene, pametne i razborite ljude. Uostalom kakvi su uvek vodili prestonicu. Pa makar i bahati bili.
vrsta8472 wrote: Искрено ако може, признај да си се барем за тренутак обрадовала када си чула резултате. Онако приватно и у срцу?
Vrsta, neću se ponavljati. Znaš da sam upućena u prnj.prilike i objektivno najjača figura u vašem gradu jeste Siniša. Prvi sledeći je 21 stepenik ispod njega. Posle višegodišnjeg pisanja ovde mislim da Zmija, ti i Kamikaza, Vlada, Hirurg.. zaslužujete ono što ste izabrali.
Ali Prnjavor to.. ne zaslužuje :smt006

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

СДС није нестао са политичке сцене. Теоретски је то немогуће. Практично никако. СДС велики проценат становништва Републике Српске доживљава као кућног свеца, као заштитника породице... Заговарачи наводног нестанка СДС-а нису све овце пребројали. СДС ће увијек постојати у Републици Српској. Ево, у мојој кући СДС се више тако не доживљава, али крећем се међу људима, слушам, пратим, памтим...

Прича о повратку на политичку сцену СДС-а (уз појаву било ког лидера) потпуно је бесмислена, јер СДС није, нити ће икада напустити политичку сцену Републике Српске.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

julija wrote:
vrsta8472 wrote: Искрено ако може, признај да си се барем за тренутак обрадовала када си чула резултате. Онако приватно и у срцу?
Vrsta, neću se ponavljati. Znaš da sam upućena u prnj.prilike i objektivno najjača figura u vašem gradu jeste Siniša. Prvi sledeći je 21 stepenik ispod njega. Posle višegodišnjeg pisanja ovde mislim da Zmija, ti i Kamikaza, Vlada, Hirurg.. zaslužujete ono što ste izabrali.
Ali Prnjavor to.. ne zaslužuje :smt006
Јулија, ти си једна од ријетких људи на овом форуму чије постове волим да читам. Слажем се са овим горе што си написала, за БГ и Малог. И знам на шта си мислила, када си то писала. Једнсотавно вријеме је то које ће показати супротно, барем што се тиче Прњавора. Јер ако поредиш Томаша и Малог разлика је ту огромна. Мали је постављен да клима главом, Томаш више није оно што је био 2008-е и како га многи сада доживљавају. Сва политичка моћ је у његовим рукама а не у рукама Драге Калабића. Исто оно што је Синиша има четири године свог мандата.

Објективно, политичар своју јачину гради и добија на изборима. А ваљда је народ који то одлучује ко је 21 степеник изнад или испод.

Искрено немам ништа против Синише. Види се по неким његовим стварима да му је било стало идо људи и до града али је све забрљао својом бахатушћу. Ето нпр. ја не могу да му заборавим што ме је пријавио полицији због концерта на Тргу. Шта му је то требало, немам појма али вјерујем исто да је прије то неко њему рекао да уради, него да је он сам то све смислио. И друга ствар, од Синише сам имао његову подршку за неке моје пројекте и идеје, ето чак ми је дао и Плакету општине. А ја ко ја. :smt004
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

vrsta8472 wrote:
Е и још то у општини из које су и директор СИПА и министар безбједности :smt005 :smt005 :smt005
Vrsta pa kakve veze ima što su iz Prnjavora? Zar ministar bezbjednosti radi u Prnjavoru ili SIPA ima neku terensku kancelariju ovdje??
Izborne krađe je bilo i bilo je i u Prnjavoru ali to nikako nije bilo presudno za pobjedu SNSD-a

Licemjerno je kako ste se obrušili upravo na njih dvojicu samo zato što su se pojavili ispred hotela kada su dovođeni oni kriminalci. Tada mi nije bilo jasno kada su se ljudi pitali šta će njih dvojica tu (u gradu u kojem žive 50+ godina) a isti ljudi opravdavali prisustvo nekih beograđana.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

julija wrote:Više puta sam naglasila da je svaki stav koji je ostavljen iza ovog nika, moj lični.
Takođe i ja isto tvrdim za sebe,lajo pas ko ' cuko ako nije tako.
julija wrote:Kako bi se bolje razumeli, do nedavno je funkcija gradonačelnika BG bila po težini odmah iza predsednika i premijera. Sada to više nije, jer strančarenjem je obezvređena jedna metropola, kojom formalno upravlja neki „Mali“ ..koji se realno nizašta i ne pita. Razume se reč je o mom gradu, koji je meni najlepsi, najdraži..i nema mu ravnog. Naravno da bih sutra poskidala celu sns garnituru i dovela ostvarene, pametne i razborite ljude. Uostalom kakvi su uvek vodili prestonicu. Pa makar i bahati bili.
S obzirom da prilično poznajem političku scenu Srbije,ovo šta si napisala gospođo Julija ni prilično ne korespondira sa sa stvarnošću.lično nisam fan Vučića i SNS a,ali radi javnosti i opšte istine, moramo uvažiti neke činjenice u Srbiji.
Poslije Miloševića na vlast u Srbiji došla je vlada DOSa koja je bukvalno Srbiju očerupala ko banatsku patku.
Ovo šta ti pišeš, liči mi na pripadnike ŽUTE PATKE, koja sada prije svega u Beogradu pliva BEOGRADOM NA VODI I hoda SAVAMALOM.
Dakle Srbiju nije opljačkala ova sadašnja vlast,aktuelna, već ona predhodna sa raznim lopovima zemunskog klana
(Čeda Jovanopvić) i kvazi elitom predvođenom žutim lopovima poput onog Dinkića,Labusa,Đelića,Kostića i da bandu ne nabrajam više.
julija wrote:Vrsta, neću se ponavljati. Znaš da sam upućena u prnj.prilike i objektivno najjača figura u vašem gradu jeste Siniša. Prvi sledeći je 21 stepenik ispod njega. Posle višegodišnjeg pisanja ovde mislim da Zmija, ti i Kamikaza, Vlada, Hirurg.. zaslužujete ono što ste izabrali.
Ali Prnjavor to.. ne zaslužuje :smt006
Ja nemam ništa da vi svog Sinišu u kuću cvijeće stavite, ali vaše procjene i odnos prema realnim vrijednostima očigledno nemaju uporišta u stvarnosti i na bazi činjenica.
Vi nekolcina ljepšeg pola, ste do te mjere zaljubljene u gospodina Sunišu Gatraića, da to naša ćaršija nije zapamtila.
Naočit je on momak,ali da nisam ovako matora i ja bi svoje oko na njega bačila,ali ovako ostaje mi da se bavim unučadima.
Last edited by ZMIJA on 10.10.2016. 16:09, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

Нема канцеларију, има само бициклистичко одијело. И бицикло,наравно.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

julija wrote:
Vrsta, neću se ponavljati. Znaš da sam upućena u prnj.prilike i objektivno najjača figura u vašem gradu jeste Siniša.
Jeste ako bi se tukli. :lol: ali mi necemo u ring nego onako iza coska.:smt075 Peng-peng i bjezanija. :D



julija wrote:


Prvi sledeći je 21 stepenik ispod njega. Posle višegodišnjeg pisanja ovde mislim da Zmija, ti i Kamikaza, Vlada, Hirurg.. zaslužujete ono što ste izabrali.
Ali Prnjavor to.. ne zaslužuje :smt006
:shock: Vidi ja,stoo jaaaaa ??? I to kraj ovog gmizavca u istoj recenici, Boooozzeeeeee !! :shock: Pa ja sam neutralan ,nisam homic,nisam hipik,volim masnu hranu,slatko slano.... i gdje ja da se nadjem sa ovim gradskim disidentima na istoj listi. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Ko se obrušio na Mektića? O čemu ti pričaš? Pa čovek je hodajuća katastrofa. Čega god se uhvati to je osuđeno na propast. Najveći penal ovih izbora. Stanić je čovek za respekt. Za njega imam samo reči hvale. I ko je njega pominjao u političkom kontekstu? Vi ste ga prvi potegli i provukli kroz prnjavorsku medijsku ilovaču Dragana Čolića , Ninka Đurića i one budaletine Vaskovića i time mu naneli štetu. Sreća pa je on pametniji od svih onih koji su ga hteli zloupotrebiti u dnevno-političke svrhe. To neka vam je na čast.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Debeli_Shef wrote:Vruća informacija : Nemanja Vasić i Branko Petrić iz CiKa upravo sede u kafani Al Parco u Istočnom Sarajevu. Nemanja muti da se ponove izbori u Prnjavoru. Sa njima je i Perica Stanić. Neki stvarno ne mogu sportski da podnesu poraz.
Debeli evo ko ih sve provlači kroz tu kako kažeš ilovaču.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Vidim da te boli to što si izgubio ekskluzivu. Što se Stanića tiče vi ste ga prvi gurnuli u tu priču. Sve ostalo je samo lančana reakcija...

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Kakva je to ekskluziva??? :shock:

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Ona o kojoj pojedini mogu sanjati. Pojedini banjalučki mediji su tu informaciju imali oko 18 časova. Neko je "pevao" prije sastanka ;)
Pustite to. Sad je bajato. Pa ministar bezbednosti BiH ne bi trebao hodati po stranačkim skupovima i pričati nebuloze. Najavljivali su ga po funkciji na tim skupovima. Dignitet funkcije ruši on a ne neko beznačajno piskaralo na provincijskom forumu.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ako mislis da je to ekskluziva mogu ti svaki dan pisati ko sjedi s kim u kojoj kafani u Banjojluci ili u Sarajevu. I pri tom konstruisati u svojoj glavi o čemu ljudi pričaju.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Pustite to mi ne znamo ko nam u skupstini sjedi da mozemo znati ko je u kojoj kafani.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Večeras je Duška Jurišić u svojoj mahalskoj emisiji POŠTENO ,pošteno promuljala hodajuću katastrofu, kako reče debeli, onog nesretnika Memedića što je sramota za srpski rod i porod.Dadneš čovjeku vlast u šake i vidiš o kakvoj se budali radi.
Strašno STJ.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

НДП је по броју гласова трећа странка у Прњавору. Има три одборника. Ако сам добро примијетио, сви испод имају само једног одборника.

Нико нема два!

НДП очито није избрисан из судског регистра. Истина ли је Змијо?

НДП у Прњавору није постигао овакав резултат захваљујући тежини странке какву имају СДС и СНСД. То иначе важи за све "мале" странке. Да ли ће нека мала странка у некој општини направити добар резултат или не, не зависи ни од чега другог него од чланства странке. Велике странке добијају гласове и када их воде и представљају лоши кандидати, по аутоматизму. Тежина странке!

НДП се не може китити "титулом" оснивача Републике Српске, ту "титулу" је узурпирао СДС. НДП се не може китити ни "титулом" заштитника Републике Српске. Ту "титулу" је узурпирао СНСД. НДП свој резултат на изборима може објаснити само својим чланством. Добар или лош резултат, то је од општине до општине. Резултат НДП-а у Прњавору је добар.

А чланство НДП-а у Прњавору су добри људи у чијем се друштву осјећам пријатно и опуштено. (Написано више пута).

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Pokemon wrote:Da smo neka drzava, za onakve ispise o ministru bezbjednosti bi slijedila neka kazna, makar i uvjetna. Pa ovo je strasno. Dajte se malo smirite i pazite sta pisete. Rijec i nesto napiseno, ne moze se vratiti.
Kakva je država takav je i ministar.Hodjuće zlo kako reče Debeli.Da je države ne bi takav ministar navodne bezbjednosti,pozivao narod da izađe na proteste i hodao po predizbornim skupovima jedne političke stranke.
Po toj tvojoj logici rastezljivoj do idiotizma,šta je sve rečeno i napisano o jednom demokratski izabranaom predsjedniku Republike Srpske Miloradu Dodiku, nasparm postavljenog ministra bezbjednosti u Savjetu ministara BiH,cijeli regiom bi bio na Tunjicama.
Dobro da nas opomenu, baš sam se zabrinula šta pišem :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

svraka wrote:НДП очито није избрисан из судског регистра. Истина ли је Змијо?
To su radikalai Dušana Ljubojevića,ako ga vlast ne postavi na mjesto direktora kopmunalnog preduzeće PARK Prnjavor,odste vi iz rominga.Naravno to je za tebe ipak kompilovano,jer si u NDP prihajao zbog nekog disciplinskog postupka u SDS u, i ti si još dobar, kakavi su oni drugi,koji su progutali priču Dragana Čavića i Zdravka Krsmanovića.
Sve je to instant interesna organizacija,bez programa i bez ikakve tradicije i svjeto nazora, smišljena u kafiću Mlala Stanica u Bnjaluci u prisustvu i nalogu stranih agentura,samo sa jednim ciljem rušenje Dodika svim mogućim sredstvima.
Srećom ta izadjnička i zločinačka namjera takozvanog saveza za promjene koga je NDP I Čava prije svega idejni tvorac, je dala svoje konačne rezultate na ovim lokalnim izborima,a to je Dodik je ojačao,a Čavić u Bnajalau popušio.Ptico kako ne možeš da povežeš te proste dvije ćinjenice,prije nego li barakaš u zmiju.SAZAP se rastura, jeli ti to ko dojavio šarena ptico nad prnjvorskim grmom.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Nije fer pokusavati diskreditovati ljude zbog ličnih stvari. Posebno ako su ti ljudi politički protivnici jer se to uvjek odbije o glavu. Ako je neko zasluzio javno proizvanje to može biti zbog nečega što je uradio ili je propustio da uradi a nikako zbog situacije u kojoj se zatekao naročito zbog sujete, loših osobina ulu pakosti treće strane.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

svraka wrote:
НДП у Прњавору није постигао овакав резултат захваљујући тежини странке какву имају СДС и СНСД. То иначе важи за све "мале" странке.
А да није то због Божиних радикала који у прешли у НДП :idea:

Мени су људи у НДП-у ОК, лично познајем неколико са којима се приватно дружим. Али НДП је четири године био само привјесак СДС-у. Чак им је Синиша дао жути картон, ако направе још једну глупост да лете и скупштинске већине.

Иначе на крају је битан резултат, и на том им честитам и знам да ту има квалитетних људи и волио бих да буду дио владајуће већине у СО.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

SAZAP se rastura, jeli ti to ko dojavio šarena ptico nad prnjvorskim grmom.[/quote]

Шта САЗАП? Чуј, два зеца, три зеца. Нисам ја спомињао никакав САЗАП.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

МЛАДЕН ИВАНИЋ,
ГЛАВНИ АРХИТЕКТ
ЗЕЛЕНИЛА ЗА ПРОМЈЕНЕ
А САЗАП НЕ МОЖЕ
БИТИ САЗАЕРЕС


Како би га звали у Сарајеву.
Из Почасне Партије Младена Иванића, из арсенала идеја Великог Политичког Стратега и експерта за Есенесдеов Снијег, Бореновића, стиже могућност да Савез За Промјене предије име и презиме, у Савез За Републику Српску.
Више идеја како да се побиједи СНСД, имао је само Едвард Кардељ.
Бореновић и Промјенаши, сјетили су се ко гладан срат.
Савез За Промјене је и на свом почетку требао бити за Републику Српску. Али су им га направили као Савез За Сарај Бакира и Пробосанство.
Ради гузица у фотељама, нису реаговали.
Ну.
Ствар није тако огољена као што изгледа.
Треба увијек имати на уму неколико чињеница везаних са Савез За Промјене, ПДП, Иванића, Босића...
● ПДП и Иванић су били у власти са СНСД и напустили су је без икаквог разлога, без предстојећих збора, без протеста. По налогу Странаца Усранаца. Као први корак у рушењу СНСД који им је пројектован.
То треба окарактерисати не као напуштање СНСД и пишмањење.
То је корак слабљења Власти Републике Српске.
● Младен Иванић је двапут искористио СДС.
Први пут да би постао Предсједник Владе Републике Српске а други пут да би постао Члан Предсједништва БиХ.
Сада, вјероватно покушава да, 2018е, искористи СНСД.
● Младен Иванић је, послије Избора 2014е, изрекао свој задатак по коме он мора спријечити улазак СНСД у мозаик Заједничких Органа на нивоу БиХ.
То није само спречавање СНСД-а. То је игнорисање воље бирача у Републици Српској, игнорисање власти Републике Српске и спречавање Републике Српске да има своје представнике у Заједничким Органима.
Република Српска је од тога имала огромну штету. Јер је Савез За Промјене пуштао многе одлуке у Сарајеву, на штету Републике Српске, многе су им провукли покрај њих, или су, намајерно тако представљали, а са многима се Сазап и сложио.
● Младен Босић је изјавио да има Мисију да сруши Додика. Који је изабран на непосредним Изборима.
То није рушење Додика, ако треба да оде са мјеста на које је изабран, треба да оде по процедури.
То је рушење Предсједника Републике Српске.

Када се све ово узме у обзир, и много непоменутог, јасно је да Савез За Промјене нема никакав легитимитет, образ ни покриће да се преименује у Савез За Републику Српску.
То су Бирачи јасно рекли на овим Изборима.
Осим тога, за међунационалне односе и Чадор гадљивост, било би доиста непријатно да се сутра у Ахвазу појави насловница Бакир се састао са Савезом За Републику Српску.
Есенесде треба да дода мало дрвеног угља, шта дрвеног, кокса да дода, лопатама Алије Сиротановића, на ватру на којој се у Сарају пече Сазап. И да их до краја мандата потпуно дотуче.
Тако да се на Општим Изборима појаве као да су боси сишли са Имана, крајем фебруара.

А то је све у складу са мојом тезом да ће за Републику Српску, Избори 2018е бити најпресуднији.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

ZMIJA wrote:
svraka wrote:НДП очито није избрисан из судског регистра. Истина ли је Змијо?
Naravno to je za tebe ipak kompilovano,jer si u NDP prihajao zbog nekog disciplinskog postupka u SDS u, i ti si još dobar, kakavi su oni drugi,koji su progutali priču Dragana Čavića i Zdravka Krsmanovića.

Драга Змијо, никаква тајна није да сам из СДС-а отишао, демонстративно, сам, а о разлозима не бих овдје, није ово приватна исповједаоница. Монтирани дисциплински поступак је окончан, другостепеним рјешењем, у којем стоји: жалба се уважава и дисциплински поступак се обуставља. Годину и по дана малтлетирања кроз које сам прошао да бих скинуо са себе љагу, ти би сада да окренеш поново против мене у циљу моје дискредитације. Их злобна Змијо. У НДП нисам прихајао због дисциплинског поступка, него зато што нисам ћорав. НДП је у том тренутку био једина нормална алтернатива, јер је у вријеме мог доласка у НДП, носилац листе СНСД-а био Драго. Дакле, сасвим јасно да ми тамо није било мјесто.

А у НДП-у су људи добри, и међу њима се осјећам пријатно и опуштено. :D

Post Reply