Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Svaki izbori su kupljeni i vi ste istovremeno kad i oni kupovali glasove,ali niste uspjeli da ponudite kao oni,to je kao javna licitacija ko da vise.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

vidovita baba wrote:Da 5000 kupljenih glasova.
Смијешни сте, ко може купити толико гласова, а да нико ништа не прича или нема доказ о томе?

Послато са SM-G903F уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

vidovita baba
Posts: 74
Joined: 07.08.2016. 14:47

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vidovita baba »

vrsta8472 wrote:
vidovita baba wrote:Da 5000 kupljenih glasova.
Смијешни сте, ко може купити толико гласова, а да нико ништа не прича или нема доказ о томе?

Послато са SM-G903F уз помоћ Тапатока
Ti si smiješan. Glasovi su plaćeni po 50 km, nekima čak i po 20 i 30 km samo. Ali eto 50, to ti dodje samo 250000 km i to je nista ta vladajuću strukturu. Dokazi postoje ali kad smo u državi bez zakona kome i šta se može tužiti.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Meni dali 100 € ,nama strancima su dnevnice vece. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

simon
Posts: 78
Joined: 02.08.2012. 01:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by simon »

Sudeći po komentarim, ova baba je priglupa i zatucana dozlaboga. [emoji1]

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Baki je malo lupila.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Sta je pjevao Sinisa vidovitoj babi nakon izbora.... :) pogodila ko prstom u bulju.. :smt005

Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

FrauD
Posts: 29
Joined: 11.08.2016. 21:17

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by FrauD »

Prođoše izbori, prođe i žurka na forumu...

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Manite se baba i žaba, vreća sa glasovima i parama, ovo su pravi razlozi sunovrata SDS-a :
http://pressrs.ba/vijesti/politika/pism ... 09-10-2016

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by julija »

Raspevano uz omiljene zvuke dajete sedmicu lok.izborima I upecatljivom rezultatu sibicarske snsd izborne igre.
Kupoprodajom glasova I provincijalnim dodikovanjem nekako ste zamenili najuspesnijeg, najobrazovanijeg i najcenjenijeg nacelnika RS. Verovatno frustrirani njegovim znanjem, autoritetom i poštovanjem koje ima kod ljudi, svim raspolozivim silama ustremili ste se na jednog izuzetnog politicara i čoveka od stava. Malogradjanski, reakcionarno i kukavički.
Vlast se ne ispusta tako lako, sve I da je samo komadic, mrvica .. Zbog manjka ideologije I doslednosti a prevelike zelje da se udenu u svaku crpnu poru, pa makar I na opstinskom nivou propadaju vec godinama sanse da na vlasti pokazu potencijal pojedinci od integriteta. Novac vrti gde burgija nece, busi rupe u ljudskom moralu i etici, u zakonima I propisima, u postenju I casti. Svojim izborom bicete gomila statista u ponizavajucem, necasnom I turobnom.. poslednjem cinu Milorada Dodika.

Herojstvo je sudbina odabranih, a biti heroj nije obavezno. SDS je sa narodom stvarao Srpsku, izdici ce se iznad podrivackih protuva, sacuvati stranku I ljudsko dostojanstvo – to jeste obavezno. Bezrezervna podrska 100% najboljem, dr Sinisi Gataricu!

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by corkan »

Nevjerovatno i pored ovakvog rezultata vi nevidite dalje od najboljeg načelnika.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Lijepo je kad zena voli,ja to postujem,jer receno je :"I u dobru i u zlu".
Sinisa ima nasu,u stvari moju apsolutnu podrsku,kad je u pitanju celo stranke ili neka nova funkcija,uvjek sam rekao nije los,SDS boljeg nema,ali nagomilao je tih parazita oko sebe,nije trebao tako,ali zivot je skola.Do njega su informacije slabo dolazile,svi filteri kroz koje su trebale informacije da stignu do njega su zacepljeni od sitnih parazita.Sta covjeku sa njegovim sposobnostima treba neki tamo tjelohranitelj,savjetnik,vozac.... sve je to dovelo do ovoga.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by julija »

U vidnom polju su samo prosecni grado/nacelnici, marionete uglavnom.. likom I delom ”Mali”, bas kao ovaj vas novoizabrani :smt002

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by corkan »

I Marko Kraljević je imao vozača zvao se šarac,a pametne misli dođu tek kad napraviš glupost''.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by sifra »

Zanima me kakav je kredibilitet onog društva što je proglasilo Gatarića najnačelnikom :D
Alea iacta est!

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

Negdje oko 2500 eura. To se kupuje, znaš.

vidovita baba
Posts: 74
Joined: 07.08.2016. 14:47

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vidovita baba »

Koliko licemjera na ovom forumu pa to je strasno.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

ЗАШТО ЈЕ ПАО
ПРОБОСИЋ


Мада се дуго и држао.
Босић ништа није лошији од других Лидера Политичких Странака. Само ни у чему није бољи.
Њихове болести су увије исте. Само су им домети различити.
Понекад могу да припомогну разне околности, и изванстраначке. Али наплата се никада не може избјећи и плаћају је и Лидер и Странка.
Околности које ти иду на руку, а ниси их сам стварао, плански и са Странком, увијек су прескупе.
Ево зашто је пао.
● Младен Босић Чистилац.
Чистио је све око себе, склањајући конкуренцију. При томе је избјегавао да се он појављује на Изборима, осим једном, јер је инстинктивно знао да му је то јама из које се не искаче.
Своју унутарстраначку демократичност глетовао је пружањем шансе другима, да се кандидују. Рачунајући да ако побиједе, он постаје још моћнији Лидер а ако изгубе, они ће, а не он, на леђима носити тај крст минуса.
Таква политика довела је у једном времену до стабилизације Српске Демократске Странке. Била је то стабилизација пред буру.
У тој бури Есдеес је остао без неких традиционалних тотема. Са којима се странка и у локалу и у Народној Скупштини, поистовјећивала.
● Младен Босић Дезорганизитивац.
Послије успјеха, боље речено Есенесдеових поклона 2012е, па и послије резултата 2014е, мада је тада већ било касно, није ништа подузео да од Есдееса начини Организацију.
Та политика Есдееса, одраније, издигла је Обрена Петровића и Мићу Мићића у недодирљивце.
Прави Лидер је требао да увиди да такви Капиталци Локала не дозвољавају страначкој организацији да профункционише у њиховим, великим, општинама али и да се тај синдром преноси на цијелу Републику.
Уз то, требао је да увиди да не можеш, ни као Лидер, ни као Странка, бити републички играч ако не играш барем Финале у Бањалуци. Ако немаш јаку одборничку листу у Приједору. Ако те нема у Требињу и у Зворнику.
Твоју кућу неће изградити сусједов зид који се срушио јер је зидан накриво.
● Младен Босић Компромитивац.
Компромисни Политички Примитивац.
Примитивно схватање Политике, провинцијално, призмено, аматерско, увијек чека Компромис, ко озебо сунце. А Компромис је свуда исти. Само да га ставим мало. С тим што у тим сферама може да буде ужитак, а у Националним и Државним, трагедија.
Младен Босић најбоље зна. Превише је Компромиса навукао на главу и турио подасе.
● Младен Босић Непрогамитивац.
Кад си Лидер мале политичке странке, можеш да мандатима препјеваваш старе пјесме.
Кад си Лидер Велике Политичке Странке, ти мораш да правиш оригинале. За фестивале. Гдје те чека Жири Избора. Јавности. НДД Сфере.
Босић за толике године није успио ништа да формулише као Политички, национални, Програм Српске Демократске Странке. И свој.
Повремена кукњава о томе како је Есенсде ушао у њихову реторику, дисфункционални је поремећај.
● Младен Босић Програмопримац.
Све што је имао од програма, примио је од других. Од Странаца Усранаца.
Чим је изјавио да он има мисију да сруши Додика, ја сам га премјестио у ормарче са сцрним политичким флором.
И све друге парапрограме примао је од странаца. Па је не само Додика, већ и цијелу Републику Српску, он и његови, криминализовао.
Што је довело до двије ствари. Прво. Људи у Српској су се осјетили пониженим. Ако ти и повјерујемо да је Додик криминалац, нисмо сви ми. Зашто се толико бориш за власт у Реублици у којој је све криминал и све је пропало. Друго. Сарају је милоугодно да неки Србин облати Републику Српску. А они ће да сједе крај Миљацке, и на Илиџи, у Белом Оделу.
● Младен Босић Пробосанац.
Улетио у трокуке ко клен.
Од тројца БИЧ, Босић Иванић Чавић, Босић се највише и најдубље пробосанчио. Предавањем на Сарајевском ФПН. Будалаштинама типа Република Српска није у опасности. Бакир и Додик играју Глуво Референдумско.
● Младен Босић Нагасаки.
Иза њега је мало остало у Есдеесу. Из чега се може регрутовати Лидер. И креативни тим који ће формулисати Политички Програм, Националну Стратегију Есдееса и стварати Организацију.

Ну.
Све је законита посљедица.
Радован Караџић није знао да буде Лидер и није знао да уопште постоји Политичка Странка. Након слома Есдеесове гарнитуре чупавијех прса са којих висе чварци и чесна бијелог лука, наишла је манипулативна, ситношићарџијска гарнитура.
Тако је Чавић Српску Демократску Странку принио Сребреници а Босић је принио Бакир Сарај Чадору. И Америчкој Амбасади.
Сад је питање опстанка.
Јер се Есдеес спустио на дно које је сувише ниско и сувуше мекано да би се могло одскочити.
А посла још има. За било какву озбиљну реорганизаију, платформизацију и технологизацију, потребно је уклонити Обрена и Мићу, нпр.
Најизгледнија им је постлагумџијска никшићијанска фаза.

Одакле вам је Лидер, ђе буде, ђе живи. Јој, чекај да се сјетим, заборавио сам
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

5.000 kupljeno, ma nemoj? Dobro da ne kazes 12.000 kupljeno, opet lupas.

komadara
Posts: 16
Joined: 17.08.2016. 21:49

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by komadara »

julija wrote: Bezrezervna podrska 100% najboljem, dr Sinisi Gataricu!
Ja ovu juliju ništa ne razumim. možda se tako priča u Šipovu jal u maglaju al ovo neko mora prevodit. Eto reci ti nama kako je najbolji kad je izgubijo. Dok sam ja bijo mlad i mi kad se takmičimo ko ima veću onu stvar mi to riješimo vako Izvadimo pred komesijoom te stvari na sto i ondak komesija mjeri, pa ko ima najduži on je pobjednik. Možda ti misliš da je naš veterinar najbolji al je komesija rekla da mu je mala *****. I sad njemu je ostalo da čeka da mu naraste ***** jal da se više ne takmiči.
A tebi ostaje da promijeneš ime i počneš falit Dodika i našeg najboljeg načelnika, možda on smisli neko direktorsko mjesto za tebe.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Pa mjerilo se i ovaj put,nacelnikovu su ove zene naj vise mjerili,ali svejedno izgubi,valda su ovaj put vazila neka druga mjerila, ko bi ga znao. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

У Републици Српској је проглашено барем двадесетак најбољих начелника општина и градова. Разних комисија које проглашавају те нај, има од свакле, разноразних. Њихов непристрасни рад и проглашење нај-нај, финансира се управо од тих нај-нај. Да ли је лицемјерство на тај начин рекламирати самог себе, или је лицемјерство проговорити о томе? Нека свако одлучи по свом нахођењу.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

julija wrote:Raspevano uz omiljene zvuke dajete sedmicu lok.izborima I upecatljivom rezultatu sibicarske snsd izborne igre.
Kupoprodajom glasova I provincijalnim dodikovanjem nekako ste zamenili najuspesnijeg, najobrazovanijeg i najcenjenijeg nacelnika RS. Verovatno frustrirani njegovim znanjem, autoritetom i poštovanjem koje ima kod ljudi, svim raspolozivim silama ustremili ste se na jednog izuzetnog politicara i čoveka od stava. Malogradjanski, reakcionarno i kukavički.
Vlast se ne ispusta tako lako, sve I da je samo komadic, mrvica .. Zbog manjka ideologije I doslednosti a prevelike zelje da se udenu u svaku crpnu poru, pa makar I na opstinskom nivou propadaju vec godinama sanse da na vlasti pokazu potencijal pojedinci od integriteta. Novac vrti gde burgija nece, busi rupe u ljudskom moralu i etici, u zakonima I propisima, u postenju I casti. Svojim izborom bicete gomila statista u ponizavajucem, necasnom I turobnom.. poslednjem cinu Milorada Dodika.

Herojstvo je sudbina odabranih, a biti heroj nije obavezno. SDS je sa narodom stvarao Srpsku, izdici ce se iznad podrivackih protuva, sacuvati stranku I ljudsko dostojanstvo – to jeste obavezno. Bezrezervna podrska 100% najboljem, dr Sinisi Gataricu!
Јулија, џаба некоме причати. Синиша је имао среће, што му је политички противник био Драго Калабић. Човјек са којим ама баш нико неће да сарађује у Прњавору и којима има сва врата затворена.

Људи су гласали против Калабића.

Синиша је био примјер начелника како се не треба понашати. Покушавао сам да вам скренем пажњу на то, али џаба. Једноставно огадио се људима својом бахатошћу као и Калабић. Исти случај, је и са Калабићем.

Зато сам писао, да ће њих двојица након ових избора моћи заједно да играју шах у парку. И једна и други су пометени на изборима вољом једног те истог народа, а народ је политичарима најбољи судија. И што је још интересантније и један и други су се након избора жалили како су гласови купљени и избори покрадени.

П.С.

Искрено ако може, признај да си се барем за тренутак обрадовала када си чула резултате. Онако приватно и у срцу?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

vidovita baba wrote:
vrsta8472 wrote:
vidovita baba wrote:Da 5000 kupljenih glasova.
Смијешни сте, ко може купити толико гласова, а да нико ништа не прича или нема доказ о томе?

Послато са SM-G903F уз помоћ Тапатока
Ti si smiješan. Glasovi su plaćeni po 50 km, nekima čak i po 20 i 30 km samo. Ali eto 50, to ti dodje samo 250000 km i to je nista ta vladajuću strukturu. Dokazi postoje ali kad smo u državi bez zakona kome i šta se može tužiti.
Бабо, да би се купило 5000 гласова простом логиком, тај који купује гласове требао би да има најмање неких 50 људи који би ходали по општини са врећом новца. И да још никоме ништа не кажу, тј. да се они сами не продају.

Исто је и Калабић оптуживао Гатарића. Још је имао и неки снимак, па свједоке па свашта нешто и на крају ништа.

Тако да бих те замолио да пишеш паметније ствари од тога. У то ни мала дјеца не би повјеровала, али мора некако да се оправда пораз па одмах крађа.

Е и још то у општини из које су и директор СИПА и министар безбједности :smt005 :smt005 :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

komadara wrote:Ja ovu juliju ništa ne razumim. možda se tako priča u Šipovu jal u maglaju al ovo neko mora prevodit. Eto reci ti nama kako je najbolji kad je izgubijo. Dok sam ja bijo mlad i mi kad se takmičimo ko ima veću onu stvar mi to riješimo vako Izvadimo pred komesijoom te stvari na sto i ondak komesija mjeri, pa ko ima najduži on je pobjednik. Možda ti misliš da je naš veterinar najbolji al je komesija rekla da mu je mala *****. I sad njemu je ostalo da čeka da mu naraste ***** jal da se više ne takmiči.
A tebi ostaje da promijeneš ime i počneš falit Dodika i našeg najboljeg načelnika, možda on smisli neko direktorsko mjesto za tebe.
Ja Komadaro sad ne razumijem tebe,nemoj da vrijeđaš moju supaćenicu (sagopvornicu) Juliju,tako se sa damama ne polemiše.To je kako ste vi nekad radili dok ste bili u SDSu ,a ovi sada ne mjere te stvari, već neke druge,i ne vode politiku :''Use nase i podase''zašto im je ta batina služila.Ja stalno ponavljam, ovi izbori su odraz i poraz pogrešno vođenje nacionalne pšolitike u Sarajevu,a neke velike ćune nad ćunama.
Mnogi se naravno neće samnom složiti glede moje teze, ali meni je to potvrda da sam u pravu,jer najopasnije blejanje je ono za čijim blejanjem pođu sve ovce,To vodi u sunovrat.
Ne treba hvaliti Dodika, već Dodiku treba prava opozicija.Sjećamo se mi kako su pršli oni kojima su pjevani hvalospjevi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply