Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

simon wrote:Neozbiljan i dalje priča neozbiljno i neprimjereno.
Takvi stavovi predstavljaju vašu političku i ljudsku nemoć.

Darko Tomaš je novi načelnik izabran od čak 12 200 birača naše opštine i krajnje je vrijeme da naučite respektovati izbor građana.
I ne samo to. Našli su se da pridikuju Darki oni koji nikad ni na jednim izborima nisu bili kandidati, ni za predsjednika odjeljenske zajednice a o mjesnoj zajednici da ne govorim. Eto to su naši sugrađani, koji ne mogu da se pomire sa činjenicom da mi imam načelnika koji je budućnost naše zajednice, bez ikakvih afera iza sebe, čovjek visokih moralnih principa i etičkih načela, čovjek koji ne glumi veličinu, koji se ne predstavlja lažno, čovjek koji je pistigao više u svojih 35 godina života nego neki što će postići za cjeli život, koga više cjene u drugim lokalnim zajednicama nego u našoj zbog naše malograđanštine i zavisti. Darko je pri put oosvojio 12000 glasova od 1991. godine i prvih parlamentarnih izbora tj. od kada je demokratija stigla u naše malo mjesto. I mi smo se našli da mu nešto zamjerimo, eto kakvi smo seljaci.

simon
Posts: 78
Joined: 02.08.2012. 01:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by simon »

Dakle Ujedinjena Srpska i SDA ostadose ispod cenzusa.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Svaka čast Darku na svemu što je uspio do sada.
Zar nemano pravo da komentarišemo njegov rad samo zato što je uspješniji??
Za njegov politički uspjeh zaslužan je i Drago Kalabic.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

neozbiljan wrote:
sifra wrote:Nema ljudi koji bi mogli da zauzmu ta mjesta.
Recimo kao tomaš.
Nisam rekao da SDS-u treba politička kukavica.
И сад реци да ништа лоше ниси рекао о доктору Дарки, комшија стварно си смећа прави. Одричем те се док тако размишљаш. Како онда хећима треба да назовемо?
neozbiljan wrote:Ponovo cete reći da vrijeđam Darka. Nije istina.
Kukavica je u političkom smislu jer se nije mogao 4 godine oduprijeti uticaju Drage Kalabića, kukavica je jer nije mogao odbiti kandidaturu za načelnika iako ju nije želio.
Сдс треба следеће изборе да организује нас који смо терали кампању за Томаша и тек онда имају шансу да узму. Елаборат могу површно да прочитају, а ауторска права да купе. Имамо уиграну екипу и владамо материјом.

Сдс покој им души.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Ma imaju oni perjanice sekretara, savjetnica, pa i ovaj ovdje neozbiljko. Uzgred receno jesu zivi sekretar i savjetnica? ;)

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Otpisani su otpisani zauvek

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Zapala im knedla u grlu, imali su sve resurse i opet su izgubili, dzaba im i predsjednice opštinske izborne komisije.

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by malena »

Dje Ibro dirka?
Jel čisti prašinu sa harmonike?
Šta je sa drugim forumašima? Nema ih na forumu, na face ni u gradu...
Savjetnica pobjegla...

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Нинал се баш избила, дупли пораз. Нема њој помоћи, и памет је напушта, вјечна памјат
Ne diraj lava kada spava.....

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Kad kažem politička kukavica zar je to uvreda?
Nisam rekao da je kukavica u životu nego u političkom smislu.
E droplja droplja :smt006

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Znaci Ninocka pobjegla, a jest ga savjetovala svaka joj cast, zali boze silnih para utrosenih na nju, sa tim parama koje su njoj dali mogli su Vida Njezica da upicane.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

neozbiljan wrote:Zmijo šta ja imam sa NDP-om. Imaš svraku pa nek se on bavi stanjem u NDP-u . Ja sam za njih samo rekao da će popraviti svoj rezultat na uštrb socijalista i PDP-a. Tako je i bilo, to je jedna od rijetkih procjena koja je uspjela za ove izbore.
Ja se nemam namjeru baviti politikom. Tako da mene ne treba mnogo pitati. Tu je Šiki i Momo. Moje prisustvo u NDP-u će biti najvjerovatnije na nivou člana, i to do prvog većeg neprincipijelnog ispada rukovodstva. Ako ga bude naravno. Prnjavorski NDP ima dobre osobe u svom članstvu. Među njima se osjećam prijatno i opušteno. I, gospodo, nemojte zaboraviti, NDP je treća stranka u Prnjavoru.

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

Vladan wrote:Zapala im knedla u grlu, imali su sve resurse i opet su izgubili, dzaba im i predsjednice opštinske izborne komisije.
Opet vi lupetate.

Po zadnjim saznanjima vi ste imali na raspolaganju 1.300.000 KM. Niste sve potrosili ali da ste kupili kupili ste svaka vam cast. Sramota bi bila da je razlika bila manja. Odradili ste soping glasova kao dobar dan. Odusevio sam se sjebali ste i nasu "masineriju".

Ali nista se ne brinite brzo ucimo i mi. [emoji6]

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ako se osjećaš prijatno među članstvom i poštuješ ih onda poštuješ i njihove odluke iako se nekad možda i ne slažeš sa njima. Tako se ponaša ozbiljan čovjek.

simon
Posts: 78
Joined: 02.08.2012. 01:27

Re: RE: Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by simon »

Highlander wrote:
Vladan wrote:Zapala im knedla u grlu, imali su sve resurse i opet su izgubili, dzaba im i predsjednice opštinske izborne komisije.
Opet vi lupetate.

Po zadnjim saznanjima vi ste imali na raspolaganju 1.300.000 KM. Niste sve potrosili ali da ste kupili kupili ste svaka vam cast. Sramota bi bila da je razlika bila manja. Odradili ste soping glasova kao dobar dan. Odusevio sam se sjebali ste i nasu "masineriju".

Ali nista se ne brinite brzo ucimo i mi. [emoji6]
Kakva patetika u redovima gubitnika.

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

Nista se ne brinite sve vracamo za 4 godine. Ko zna mozda i prije [emoji6] egal u skupstini svasta je moguce.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Kad vise ne znaju sta ce da napisu, onda krece patetika. Masine su vam ugasene gospodo, ugasio ih narod, posto cetiri godine nisu radile kako treba.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by blek_stena »

HVALA FORUMAŠIMA koji su uspjeli da utiću na Damira da ne podnosi ostavku, ako mu neko drugi ne obezbijedi većinu koja bi trebala da ga zaštiti od njegovih promašaja. Sad je i dijaspora odahnula.
Neozbiljni, sa tom svojom "vizijom" o rastu NDPa, na uštrb Socijalista i PDPa, za koju kažeš da je jedna od pravih procjena koju si napravio, da ti kažem sledeće. Tu je rasta bilo, samo gledajući rezultatski, a suštinski radilo se o ujedinjenju više od pola Radikalne stranke sa postojećim NDPom. Pa još dodajte taj pijesak i ti zaposlenih koji su radili za zajedničku listu. Tako da su vam u stvari ti radikali donijeli nešto bolji rezultat, a vidi se kako je Božo prošao, zato što je ostao bez njih. Sa tom svojom "vizijom" mi ličiš na onu priču""ogledalce moje, kaži mi ko je najljepši na svijetu..." Inače, gledajte da nam taj Damir i Marin više ne stvaraju stresove u dijaspori, jer se priča opet kako će TUŽIBABA prvo da izmlati Damira za sve mudrosti kojima ga je upropastio, a Marina za najlošiju medijsku kampanju, koju je imao jedan kandidat na ovim izborima. Ta Marinova kampanja je više priličila nekom buzdovanu koji je proveo čitav život kraj ovaca u planini, gdje se mogao dernjati i bukati, a da ga niko ne čuje. Kažu da je TUŽIBABA bijesan, obzirom šta mu je uzeo para u kampanji, a mi u dijaspori bi baš bili razočarani da dobiju preko guzice obadvojica. :smt006

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

A mi jos pitamo sto li on jedini piskara kad su svi njegovi utihnuli, valjda pokusava koliko toliko da opravda ono ulozeno u njega, ne znam, pretpostavka inspirisana prethodnim postom samo.

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Zar »

MODERATOR : POST JE OBRISAN!! RAZLOG: TATA TI JE SELJAK NEPISMENI!!!

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

neozbiljan wrote:Ako se osjećaš prijatno među članstvom i poštuješ ih onda poštuješ i njihove odluke iako se nekad možda i ne slažeš sa njima. Tako se ponaša ozbiljan čovjek.
Dobro si ovo rekao: "njihove odluke"! "Njihove odluke" su "njihove", ne moje. A ti si, siva eminencijo, mislio da iz drugog plana vučeš konce, i da u moje ime donosiš odluke? Pa, pogrešan sam čovjek za tako nešto. Ja mislim svojom glavom, i donosim odluke sam. Stranka je procijenila da im i takav tvrdoglav mogu koristiti, i eto nisu pogriješili. Darko je bolja opcija za načelnika, i ja kao ozbiljan čovjek dajem glas boljem. Poltroni, dalje od mene.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

neozbiljan wrote:Kad kažem politička kukavica zar je to uvreda?
Nisam rekao da je kukavica u životu nego u političkom smislu.
E droplja droplja :smt006
Opet se ti češeš tamo gdje te ne svrbi!
Mislim da je Darko pokazao političku pragmatičnost: nikoga nije uvrijedio ni isključio a postigao je sve svoje ciljeve, to se zove politika. Al džsba ja to tebi pričam....

simon
Posts: 78
Joined: 02.08.2012. 01:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by simon »

SDSovci gledajte RTRS i slusajte savjete predsjednika. Učite od najboljih.

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

U cemu najboljih 94-te osnivao federaciju sa Alijom i tu mi sada prosipas pricu najbolji. U SFOR-vim oklopnjacima dosao pred banske dvore. Najbolji izdajnik RS-a i zaduzivac RS-a. Neka naroda neka vam je najbolji jesti cemo iz zlatnih kasika sutra sve to zahvaljujuci njemu.

Propast smo, propast.

simon
Posts: 78
Joined: 02.08.2012. 01:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by simon »

Izgleda da je potpuno u pravu kada kaže da je frustrirajuće biti opozicija tolike godine...

Post Reply