Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

ZMIJA wrote:Slažem se, Gatarić je sinoć čestitao Tomašu,nadam se da će i neki na forumu poslužit se istom manirom, i nama koji smo na suprotnoj strani pružiti ruku.Još uvjek očekujem Nezbiljnog da nam se javi.
Kojim vama Zmijo? Možda sam potpuno neinformisan, ali ja mislio da si ti napustio SNSD i priklonio se SP-u. Kakva je to suprotna strana, kada Gatarić postavlja za načelnika opštinskog Odjeljenja osobu iz SP-a, koja mu je jedan od najodanijih saradnika. Ja znam Zmijo da su tvoje simpatije okrenute SNSD-u i Tomašu, ali zaista ne vidim razlog da se tebi čestita. Tvojim odlaskom iz SNSD-a stranka je ojačala, ne ojačala-eksplodirala. Realno je da ti se izjavi sućut.

Sve čestitke opcijama koje su pobijedile na ovim lokalnim izborima. Čestitke i svim učesnicima na izborima zbog korektnog ponašanja. Ove izbore smo svi skupa dobro odradili. Mali ispadi su zanemarljivi.

Darko, čestitam, mnogo uspjeha u radu na poboljšanju standarda stanovnika opštine ti želim.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Pa nama okupljenim oko zajedničkog kandidata Darke Tomaša u koaliciji.Ne da si neinformisan, već si i jedan zluradi plićo koji nabijen negativnom energijom glede mog zmijskog otrova.
Jesam ja napsustila SNSD a i jesm u SP i tu ostajem,šta je tu problem.To u vezi načelnice frojland Đurić nema veze sa ovom koalicijiom koja nastupa sledeće 4 godine.To je ptico prošlost,a vi se svi vraćateu prošlost,zato ste i izgubili izbore.
Ne moraš ti meni ni čestitati,čestitaj kome želiš,ali nemoj govoriti sa tolikom zluradošću,ja sam ostavila neke tragove u SNSD a i oni to vrlodobro znaju.Ovdje je došlo do smjene generacija,a kod vas u SDS u su reciklirani veterani, ala Nemanja Vasić.Vlado Živković,Dragan Mehmedić i drugi,zar to ne vidiš, kad prhneš na obližnju prnjvorsku banderu sa koje se sve vidi.
Pusti tu vrstu demagogije i čestitke svim opciuijama koje su pobjedile.To je obična fraza.
Vidiš i tvojim odlaskom SDS je propala,analogno tvojoj logici rastezljivoj do idiotizma.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Djuricka je jedna jako korektna osoba.Gataric kod nje nije pogrijesio.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

:lol: :lol: :lol: Naravno da je korektna, to mi je rod, a mi smo svi takvi !
Last edited by ZMIJA on 03.10.2016. 14:02, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

ZMIJA wrote: Vidiš i tvojim odlaskom SDS je propala,analogno tvojoj logici rastezljivoj do idiotizma.
Tačno tako Zmijo. Odlaskom Šikanića, mene,i da ne nabrajam dalje, SDS je potonuo. Mojim dolaskom u NDP stranka je zabilježila rast od 600 glasova. Naravno, ne samo mojim dolaskom. Tvojim odlaskom iz SNSD-a stranka je napravila drastičan rast. Ne samo tvojim odlaskom, prije svega skidanjem sa liste Drage Kalabića. Šta ovdje ima nelogično i nejasno?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

E sada ga ptico prosu sve i kap .Svaka čast meni tebi i Šikaniću,ali mi ne činimo kopletnu floru i faunu,ma kolko bili šareni crveni ili zmijski raspoloženi. :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by corkan »

svraka wrote:
ZMIJA wrote: Vidiš i tvojim odlaskom SDS je propala,analogno tvojoj logici rastezljivoj do idiotizma.
Tačno tako Zmijo. Odlaskom Šikanića, mene,i da ne nabrajam dalje, SDS je potonuo. Mojim dolaskom u NDP stranka je zabilježila rast od 600 glasova. Naravno, ne samo mojim dolaskom. Tvojim odlaskom iz SNSD-a stranka je napravila drastičan rast. Ne samo tvojim odlaskom, prije svega skidanjem sa liste Drage Kalabića. Šta ovdje ima nelogično i nejasno?
a ptico odabro si stranku,ja kad vidim onog tvog šefa moram odma u wc.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by blek_stena »

Eh da se opet malo oglasim, prije svega čestitke Darki Tomašu, a da kažem da sam već neko duže vrijeme na ovom forumu nastojao da ukažem na pogubnu politiku ove odlazeće TUŽIBABE i njegovih podguznih muva. Sa te strane mi je prisutan osjećaj lagodnosti i zadovoljstva, jer sam zadovoljan postignutim. Nadam se da će ovi dolazeći učiti na greškama predhodnika i da će se svakako držati predizbornih obećanja. Treba im poželiti sreću. :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Има ли неозбиљног живог да он онако неутралан каже коју?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

Sat dva kako ste preuzeli vlast odmah ste napravili gresku ali onu ljudsku jednu od najgorih. Mladic je juce nesretno stradao u Prnjavoru. Sinisa je rekao ako pobjedimo nema nikakvog slavlja, slaviti ce se neki drugi dan. Vi cim ste culi odmah izletili na trg. Mislim da ste se mogli strpiti dan dva cisto onako ljudski.

Sramota veliki dusebriznici i moralisti SNSD-ovi. [emoji35]

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by BETMEN »

Joj majko moja jeste jadni.
POSMATRAM VAS

simon
Posts: 78
Joined: 02.08.2012. 01:27

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by simon »

BETMEN wrote:Joj majko moja jeste jadni.
Bili su jadni prije izbora, ali cini se da ce sad biti jos jadniji.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Highlander wrote:Sat dva kako ste preuzeli vlast odmah ste napravili gresku ali onu ljudsku jednu od najgorih. Mladic je juce nesretno stradao u Prnjavoru. Sinisa je rekao ako pobjedimo nema nikakvog slavlja, slaviti ce se neki drugi dan. Vi cim ste culi odmah izletili na trg. Mislim da ste se mogli strpiti dan dva cisto onako ljudski.
Ko je pruzeo vlast STJ kakvu vlast još nisu ni glasovi prebrojani.To što želiš imputirati nekopm drugom, a ne još uvjek zvaničnoj vlasti nema blage veze sa štrudlom od maka..Bolje da ste zatvorili ono ruglo kraj buvljaka,jer nedajbože može još neko poginuti.Dva su auta već nastradala na izdignuitim šahtovima, očekujte i privatne tužbe zbog nanesene štete.
Pusti se te glupe patetike.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

BETMEN wrote:Joj majko moja jeste jadni.
Sta je problem jel ti to vrhunac koji si mogao da napises? Jadni ste vi ispali.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Porodici tragicno stradalog momka iskreno saucesce. A ti pametnjakovicu, znas li ti koliko svaki dan umire i strada ljudi, nisam nesto vidio da ste ti i tvoj veliki vođa bili u tom fazonu u kojem sad ti pokusavas da se predstavis. Sa takvim nastupima razlika ce biti i 8.000 hiljada.

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

ZMIJA wrote:
Highlander wrote:Sat dva kako ste preuzeli vlast odmah ste napravili gresku ali onu ljudsku jednu od najgorih. Mladic je juce nesretno stradao u Prnjavoru. Sinisa je rekao ako pobjedimo nema nikakvog slavlja, slaviti ce se neki drugi dan. Vi cim ste culi odmah izletili na trg. Mislim da ste se mogli strpiti dan dva cisto onako ljudski.
Ko je pruzeo vlast STJ kakvu vlast još nisu ni glasovi prebrojani.To što želiš imputirati nekopm drugom, a ne još uvjek zvaničnoj vlasti nema blage veze sa štrudlom od maka..Bolje da ste zatvorili ono ruglo kraj buvljaka,jer nedajbože može još neko poginuti.Dva su auta već nastradala na izdignuitim šahtovima, očekujte i privatne tužbe zbog nanesene štete.
Pusti se te glupe patetike.
Aha znaci ti moj komentar dozivljavas pateticno. Jel u mom komentaru ima ista pateticno?

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

cocacola wrote:Porodici tragicno stradalog momka iskreno saucesce. A ti pametnjakovicu, znas li ti koliko svaki dan umire i strada ljudi, nisam nesto vidio da ste ti i tvoj veliki vođa bili u tom fazonu u kojem sad ti pokusavas da se predstavis. Sa takvim nastupima razlika ce biti i 8.000 hiljada.
Pa da sta drugo ocekivati kod vas i kakav komentar nego kroz glasove. Ljudi Boziji prosli su izbori. Stavi malo prst na celo pa se zapitaj par stvari prije nego napises nesto.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Neki na greskama uce, neki ni to ne znaju, vec idu iz greske u gresku.

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

Sto ukazujem da trebamo biti ljudi prije svega jel to moja greska. Moj ti cocacola [emoji35] da je ovo uradio SDS moj komentar bi bio isti budi siguran. Treba biti covjek prije svega ovoga.

Image

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

vrsta8472 wrote:Има ли неозбиљног живог да он онако неутралан каже коју?
Tu sam ja ne brini se. Samo ne stižem baš ispratiti sve.
Čekam da se malo retorika i strasti smire.
Ubjedljiva pobjeda i tu se može samo čestitati. I ti si mnogo promašio u procjeni.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Gde je tih 3000 razlike o kojima ste trubili mesec dana? Gde je sad mantra i sektaška retorika?

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by BETMEN »

Highlander wrote:
BETMEN wrote:Joj majko moja jeste jadni.
Sta je problem jel ti to vrhunac koji si mogao da napises? Jadni ste vi ispali.
E moj gorstak niste ni svjesni svoje nesvjesti, izmrcvarite momka i sad se kao cudite i svaljujete krivicu na drugog. Evo ja sam izudarao momka i ja sam kriv,a ne Najbolji načelnik.
POSMATRAM VAS

FrauD
Posts: 29
Joined: 11.08.2016. 21:17

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by FrauD »

Iskrene cestitke novom načelniku.

Plavi tabor je tih danas...
Avaj, da li rade smjene ili još nisu shvatili šta se to desilo?!
Promjene se moraju desiti, ukoliko žele da zadrže zdravo tkivo u prnjavorskom SDS-u.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

ZMIJA wrote:E sada ga ptico prosu sve i kap .Svaka čast meni tebi i Šikaniću,ali mi ne činimo kopletnu floru i faunu,ma kolko bili šareni crveni ili zmijski raspoloženi. :lol: :lol: :lol:
De Zmijo, šta zavoziš u stranu. Da li je NDP napravio napredak od preko 50%? Da li je tačno da sam ja toj stranci pristupio prije pola godine? Da li se može tvrditi da time nisam doprinijeo povećanju rejtinga stranke? (Naravno, ne samo ja.)Da li je tačno da je SDS pao? Da li je pao zbog odlaska nekih svojih članova? I mene između ostalog? Da li je SNSD napravio veliki napredak? Da li si ti napustio stranku koja je nakon toga napravila napredak? Flora, fauna, budi realan. Ja govorim o činjenicana, a ti samo kroz bogove Rajka Vasića.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Иначе да ли сте примјетили да неки који су дуго година били одборници испред СДС-а и СНСД-а више то нису.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply