Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by sifra »

Koju funkciju Tomaš ima da može stopirati asfaltiranje?
Alea iacta est!

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mirabell »

Jadan on ništa ne može...samo može dizati kredite :roll:
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

A vi ste gadljivi na kredite sva sreća!
Džaba vam novci moji sinovci kao što reče Balašević ili džaba ste krečili jer sve nam je već rečeno i poznato.

GLASAĆEMO ZA BUDUĆNOST PRNJAVORA - DARKO TOMAŠ

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mirabell »

Naravno da ćete glasati...i IZGUBITI :smt005
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

SDS u Prnjaviru može pobjediti Darku Tomaša samo uz izborni inženjering. Zato ste spremni kao i uvjek ali imaju ljudi koji brinu da se taj plan ne ostvari. Jadnički je 4 godine ništa ne raditi i onda računati na krađu glasova. Vi niste ni svjesni šta će vas zafesiti u nedelju!

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Nisam ga dugo sreo a vjerujem da ga moje mišljenje i ne zanima.
Na jako ružan način gradi kampanju, da bi osigurao sebi fotelju građani trpe.

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mirabell »

Vladan wrote: Džaba vam novci moji sinovci kao što reče Balašević
Interesanto je što si sada citirao Balaševića koji je na ovom forumu svojevremeno razvlačen i razapinjan kao srpski izdajnik :roll:
Ispravite me ako griješim,ne morate odmah brisati :smt005
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Opet generalizujete, to govori o vama. Iznosim lično mišljenje.Šta je problem ako se on meni sviđa ili njegova pjesma ili čak dio pjesme. Vi funkcionišete po matrici da smo mi zakleti neprijatelji a ja bih rekao da mi čak nismo ni protivnici i u tom je osnovna razlika između "nas" i "vas". Svi mi želimo bolje našem Prnjavoru ali razlika je u tom što ste vi inficirani gatarićitisom koji je ipak izlječivo oboljenje :-). Najbolji lijek za njega je Darko Tomaš.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Ali Darko nije srcem za Prnjavor! Da jeste pustio bi da se grad i sela asfaltiraju i uređuju. A ne trčao i plakao kod Dodika da se ne smije asfaltirati u Štrpcima. To je čovjek bez karaktera.
Koliko ga je briga za Prnjavorom pokazao je i kada je otišao iz Prnjavora i to će uraditi i u nedelju naveče.
Baš si me Neozbiljni razočarao.Smatrala sam te malo izraslim političkim čimbenikom, ali si pokazao sv svoju opskurnost na polju politike,uz koju si dobrano vezao svoj profeionalni angažman.Takava podmetanja vezano za Darku Tomaša nije očekivati ni od onih što plakate lijepe i seoske snaše preko plota, koja sa kantom mlijeka ima nešto da reče.O izborima.
Naravno imat će Darko veliki problema sa ovom izbornom tekom, i on je to sinoć na telki fino obajsnio narodu ,koji ipak u konačnici nije glup i izgorio po glavi.
Kažeš kutalisao si se nacionalne i patriotske priče,jer đoja ti si to bio dok je vrijeme bilo.Koje vrijeme Neozbiljni?
Jeli to vrijeme prvomartovskog referenduma,nešto PLAHO drugačije od vremena septembnarskog, nakon toliko godina.
Zar Srbi i Republika Srpska,nisu sada više nego ikada napadnuti sa svih strana,to bi ti trebao bolje znati od svih ovih forumaša,amatera ,koji pokušavaju svojim učestvovanjem da koriguju učmalu i doktrinu politike Nemanje i ekipe : ''Use nase i podase''
Zar stvarno misliš i osjećaš ,da Prnjavor treba da bude,zaroblejn i zaboravljen feud grupe ratnih profitera sumnjivog morala i patriotizma u karanjem .
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ne znam da li se ti ljudi smatraju profiterima kad se kod njih svakodnevno dolazi po raznorazne pomoci, sto finansijske sto pomoc pri zaposlenju... znaju to mnogi i od forumasa i od ljudi u kampanji SNSD-a.

Referendum se i ne pominje niti ko zna šta ćemo sa njim. Ali i tom ćemo Zmijo ti i ja poslije izbora, jer se sankcioniše pisanje mimo teme. A i rasteretiće se forum jer će ovi stranački odustati od njega.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Reče šef kampanje NDP-a i osta živ.

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mirabell »

Vi, koji kad vam se tlo izmiče pozivate nas na "očuvanje srpstva",sjetite se koliko ljudi u inostranstvu ljubi d*pe nekom Hansu jer se od vaše politike ne živi
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

De vi Bakirovi klimoglavci nemojte o srpstvu samo.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Referendum se i ne pominje niti ko zna šta ćemo sa njim. Ali i tom ćemo Zmijo ti i ja poslije izbora, jer se sankcioniše pisanje mimo teme. A i rasteretiće se forum jer će ovi stranački odustati od njega.
E ,moj drže prnjvorski ,pjevat ćeš ti po bosanski !
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by sifra »

Može li pitanje za nas neupućene?
Na koji način je Tomaš zaustavio asfalt?
Na koji način je on trebao biti urađen uopšte?
Alea iacta est!

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

neozbiljan wrote:Gospodo nastavljate prijetnjama i ucjenama da branite asfaltiranje i uredjivanje grada i naših sela.
Svaka čast ljudine.
Nastavite sa pečenjem, toplom pivom i narodnjacima skupljati glasove ali brine Vas što SDS i bez ića i pića okuplja više ljudi na tribinama.
Пекли би и ви и пили пиво али неће нико да донира. Домаћини сте зајебано век.
neozbiljan wrote:Nisam ga dugo sreo a vjerujem da ga moje mišljenje i ne zanima.
Na jako ružan način gradi kampanju, da bi osigurao sebi fotelju građani trpe.
Хоћеш да ти слику окачим гдје сте очи у очи прије који дан? Дај буди човјек, не дебил!
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

[quote="neozbiljan"]
Nemam ništa protiv Želje, smatram ga za dobrog čovjeka. Ali nedopustivo je da radi mimo stranke na čijoj listi se nalazi. Tu onda nema iskrenosti nego čista borba za skupštinsku fotelju.

Не разумијем зашто мислиш да радим против странке на чијој се листи налазим? Ако ћу,ЈА САМ, повећати број добијених гласова странке за 10% у односу на претходне локалне изборе, како ја то радим против странке? Да не причам напразно, ево узми податке сад одмах, види колико је НДП имао гласова прије четири године, а послије избора погледај колико сам ја добио личних гласова. Не колико је странка добила више гласова, него колико сам ја добио личних гласова. Неће бити испод 10%, сигуран сам. Како ја то онда радим против странке, ако јој повећам број гласача за 10 %??? И за кога је то недопустиво, за тебе и Мому? Па ти ниси ни у једној странци.

Друже, мени не може нико командовати, осим жене. Нико, разумијеш.?! А ни ти, ни Момо, ми нисте жена. Дакле, та прича о страначкој дисциплини код мене не пије воде.

"Искреност"! Шта ми то покушаваш рећи? :lol:

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mirabell »

Vladan wrote:Najbolji lijek za njega je Darko Tomaš.
Jesi li siguran da je u malim bocama lijek?
Ja nisam tako čula,bar kaže stara narodna...a da vama je to pozivanje na narodne izreke seljačluk jer ste vi čova-buraz urbani
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Mislim da bi ga ta fotografija dotukla, postedi ga bar tog, vidis da je na mukama, suza suzu sustize.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Svraka, ja i ne želdim da ti naređujem.
Koja je poenta podrške NDP-a ako ljudi javno rade za drugog kandidata?? Zamisli da to rade ljudi u SDS-u ili PDP-u u Banjaluci!?

Nećeš samo ti povećati broj glasova NDP-a, ima ih još. I mnoge će iznenaditi rast NDP-a. Ja kada sam to pisao ovdje smijali su mi se mnogi.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

mirabell wrote:
Vladan wrote:Najbolji lijek za njega je Darko Tomaš.
Jesi li siguran da je u malim bocama lijek?
Ja nisam tako čula,bar kaže stara narodna...a da vama je to pozivanje na narodne izreke seljačluk jer ste vi čova-buraz urbani
Prije nego bilo šta kažeš, ispeci pa reci. Da si korektna, vidjela bi da sam još jutros naveo jednu narodnu izreku, pregledaj samo moje današnje postove pa ćeš se uvjeriti.
Što se tiče Tomaša, on je pobjednik, vrlo brzo ćeš to vidjeti i sam.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

svraka wrote:Ali nedopustivo je da radi mimo stranke na čijoj listi se nalazi.
Ko написа ову реченицу?

Од кога треба да тражим допуштење? ("Недопустиво је...") Од тебе?, Моме?, Чавића?,... Од кога?

Пардон, прво питање је: ко то ради мимо странке? Ја? На основу чега се доноси такав закључак? Ради ли Здравко Крсмановић из Фоче против странке? Што Здравко није подржао кандидата СДС-а у Фочи? Да, знам, мали сам ја играч да бих то могао схватити. То је виша политика коју ја не могу уопште перципирати. То се недељом рјешава у "Роми" уз кафицу. Али то сам ја управо и рекао, ја сам само овца за шишање, као и 90 % чланова странке. О нашој судбини треба да одлучујеш ти, ти који и "ниси" у странци. Заправо и ниси, без знакова навода, ти си у свим странкама. Друже мој, ја те поштујем, и тебе и Мому, и Шикија, и Чавића,... али опет ти кажем, нико од вас ми није жена (само жену слушам), и нисам овца за шишање.

Како ти уопште мислиш да можеш креирати политику странке чији ниси члан?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Ptico te stanke poslije izbora neće biti ni u sudskom registru.samo se pitam od kuda tebe vjetar odnese na tu stranu.Ništa niščim.Čavić je zrtva takozvanog SAZAPA, čim su ga odredili da igra protiv Đokovića ,pardon Radojčića.Politika jede svoju djecu.Zar ne ???
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

Не знам Змијо како да ти објасним, мишљења сам да странку не чини име, ни програм (сви су програми исти), ни канцеларије, него чланство...људи. Свиђају ми се људи у НДП-у. Већина. Велика већина. А гдје ти мене видиш, у којој странци? У СП-у? Не знам, мислим да се ту не бих добро осјећао. Мал је проценат оних који могу нешто покренути, учинити, ... Не знам, Змијо немој се љутити на искрености, мислим да нисте опција која може урадити било шта. А за Ђокића мислим да је лош човјек. Ето, све сам ти рекао.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Ne bi tako trebalo biti, ali danas niko ne čita programe, već ide za liderima, jer su nam to donijeli sa Zapada. .Liderske a ne programske partije.A i programi su svi slični, ko' jaje jajetu.A partija i stranaka ima ko u priči.
I ćlanstvo je šareno, ljudi imaju više partijski knjižica.
Nema problema Švrakac,ima opcija koje vladju četvrt stoljeća. pa šta su one uradile.Mi smo bar SOSCIJALISTI, i ljudi prije svega.Uradit ćemo onda kad dođe neše vrijeme.Ovo je vrijeme globalizma i prljavog neoliberalnog kapitalizma.Ovdje se čovjek izgubio pojeo ga kapital.U Švedskoj je socijalizam,ovo ovdje je hajdučija.Neću ja licitirati sa lideriuma.Onaj koji najdalje pliva morbit'da i nije dobar ali on pliva.Onse kupa u prljavoj vodi, ali je uvjek čist i uredan.
Meni se Čava ne dopada,nema harizmu a ima jezik,ko dobra snaša na tržnici što prodaje bjeli smok.
Svako ima pravo na svoje mišljenje,kao i na dupe, i može da sjedne gdje mu je volja.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply