Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Polako ,igranka tek pocinje oko cetvrtka.Mozda pored Nemanje i brko podje da vas kudi,Sinisa i Nemanja su mu podpetljali nogu prosli put,a on je zlopamtljiv.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

vrsta8472 wrote:Непосредна демократија

https://www.facebook.com/darko.tomas.sn ... 8328375711

Оваквих састанака треба што више, видим да су били и чланови СДС-а присутни :smt002
Bili bili Vrsta 60% clanova SDS-a bilo :lol: .

Cuo sam da je sastanak bio veoma kratak zbunili se nisu mogli koristiti klasicnu retoriku bojali se da ce dobiti odgovor pa belaj :-D

P.S. hajde mi samo objasnite zasto je post prije izbrisan? Jel nisam pisao u skladu sa temom :D ? Uradio sam copy paste jer sam imao osjecaj da ce neko izbrisati :wink: .

novonovak
Posts: 55
Joined: 29.07.2016. 11:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by novonovak »

Vazno je da su svi dali podrsku Darku i da su mu svi aplaudirali :-)
Jest da sve kone nisu smjele izaci iz zgrade jer im je izvjesni stranacki ili opstinski potrcko priprijetio da bi im djeca vec sutra mogla ostati bez posla!
Sta's :-)

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by BETMEN »

Bože moj,ljudi izašli postavljali pitanja a ne kao neki što ništa nisu vidjeli, pa ni kabinet od deset hiljada evra koji je bio donacija iz Norveške a koji je uništen da bi se izvukla novčana sredstva iz opštine od 20.000 maraka za opremanje istog,a da ne govorim o 10.000 km koliko je koštao hamer papir i markeri za panoe u školi. Al treba da se dokaže odanost šefu pa makar ispao i glup.
POSMATRAM VAS

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by julija »

ZMIJA wrote: To što imputirate neka nabacivanja Bakir bega i Dodika blage veze nema sa realnošću,to je najeftinija propaganda kod neupućeni i zatucanih koji moram priznati nije malo.
Šta po tebi znači taj termini politički intimizirao? kad u politici nema intime i ljubavi imaju samo interesi..
Veza je u smislu da predsednik mora da pronadje temu kojom ce se baviti uoci lokalnih izbora. On mora da skrene sa gorucih pitanja koja muce napaceni narod, u pravcu da uvek moze I gore da bude. Svoje stavove menja od prilike do prilike. Zveckanjem ratne retorike, izmedju simbioze I antagonizma sa Bakirom je nasao nacin kako da bude aktuelan, drustveno angazovan I patriotski orijentisan. Oni skupa predstavljaju potencijalnu opasnost za moguce sukobe.
Pre bih rekla da u finansijama nema puno empatije, vec samo interes. U tom pogledu se na ovaj nacin I jedan I drugi spasavaju od odgovornosti za korupciju, kriminal I sistemsko unistavanje sopstvenog naroda. Otuda datira njihova polit. bliskost odnosno polit. intimiziranje.
ZMIJA wrote: Gdje su vam oni lopovi tipa Dinkića, Đelića Labusa i drugih. Šta radite tamo bre ?
Sto se tice Srbije.. lopovi su zbrinuti, osecaju se dobro, zasticeno I najvaznije bezbedno. Neustrasivi I borbeni predsednik nas sedi na panelu sa Bil Klintonom I neformalno daje podrsku gospodji Hilari u predsednickoj kampanji. Cini se da je zaboravio sve ono sto mi nikada necemo x

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Highlander wrote: Bili bili Vrsta 60% clanova SDS-a bilo [emoji38] .
Članovi SDS-a ali samo deklarativno. U nedelju njihov glas ide za SNSD i Darka Tomaša. Proveri ako ne veruješ.

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

Cuj ovo molim te u kojem ti svijetu zivis [emoji23]. Jedini nacin da neko od njih da glas za Darku da im Sinisa kaze glasajte za Darku [emoji6][emoji23]. Za razliku od vas mi se ne bojimo izaci i suporstaviti se javno ne istinama. Nije bilo puno govorancije pogubili su se Simic i Darko.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

To je ono sto se mnogima kod vas ne svidja. Ne smijete otici ni u toalet a da ne pitate Sinisu, uopste nemate demokratski ambijent unutar, pa i ne cudi bahat stav prema ostalim.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Highlander wrote:
Image

Smrtici pokazali slogu [emoji6] a vidite ko je do Sinise. Kamikaza sve teorije tvoje zavjere padaju u vodu [emoji23].
Сада ми је жао што нисам сликао синоћни скуп у Маћином брду, да видиш шта је скуп. Читаво село дошло, једно 200 људи.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Highlander wrote:
vrsta8472 wrote:Непосредна демократија

https://www.facebook.com/darko.tomas.sn ... 8328375711

Оваквих састанака треба што више, видим да су били и чланови СДС-а присутни :smt002
Bili bili Vrsta 60% clanova SDS-a bilo :lol: .

Cuo sam da je sastanak bio veoma kratak zbunili se nisu mogli koristiti klasicnu retoriku bojali se da ce dobiti odgovor pa belaj :-D

P.S. hajde mi samo objasnite zasto je post prije izbrisan? Jel nisam pisao u skladu sa temom :D ? Uradio sam copy paste jer sam imao osjecaj da ce neko izbrisati :wink: .
Highlander, ако сте такве "мудоње", зашто ви не организујете овакве састанке са грађанима по граду?! Нико вам то не брани, нити вам ко то може оспорити. Али за овакве ствари требају МУДА, а то или имаш или немаш :smt006

Image

Image

Image

Image

Image

Треба овако стати пред народ и погледати га у очи!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

Pa bas zato sto su "mudonje" i zbrzili su da zavrse sto prije i bjezanje. [emoji41]

Kako izgleda skup vidjeti ces u cetvrtak i petak [emoji6].

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Ne moze svako narodu pogledati u oci.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Gdje će biti da i ja dođem pa da postavim pitanje

Послато са SM-G903F уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Гдје би био него у публици, тако да њему тешко да ћеш поставити.
Ја сам била и нисам видела да се нешто брзо разишао скуп. Био је тачно онолико да се све каже. Нико није бежао.
Али битно је лагати и писати овде, нема везе лаж вам већ полако губи смисао и показује кратке ноге.

ДАРКО ТОМАШ ДО ПОБЈЕДЕ ДЕФИНИТИВНО
Ne diraj lava kada spava.....

vidovita baba
Posts: 74
Joined: 07.08.2016. 14:47

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vidovita baba »

Bas lijepo da je Mali došao na "druženje" sa narodom u vrlo skupom odijelu i da odudara od bijede među koju je došao. A da je bar to skupo odijelo pošteno zaradio.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

Нема овдје не страначких људи, 60% активиста СДС 40 % СНСД-а , ми смо показали да имамо муда а то се видјело са постављањем питања. Ниједан човјек није био нестраначки, ми смо поставили питања чега се уплашио нејаки Томаш и побјегао након 20 минута. Увијек смо два корака испред вас . Зато што вам је распад у кризном штабу, пре него што се састанак заврши ми знамо шта планирате да направите ! ГОТОВИ СТЕ !!!
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Buducem nacelniku i prilici odijelo, a ne da pretenduje da bude prvi covjek opstine, a da se pojavljuje u bodi majici.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Мислиш поло мајици. Хећим спреман за све. А који ви сте поставили питања? Жућко јел ти то у некој множини причаш, стекао би се дојам да си био и ти. А ко је готов причамо у понедељак.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Свједоче, јел то био неки тајни састанак са народом или јаван? И када ви овако нешто организујете?

Послато са SM-G903F уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Brankica »

vidovita baba wrote:Bas lijepo da je Mali došao na "druženje" sa narodom u vrlo skupom odijelu i da odudara od bijede među koju je došao. A da je bar to skupo odijelo pošteno zaradio.
Prvo, ja se ne osjecam bijedno a ne mislim ni da su moje komsije bijedne!
Drugo, na "lijepom isanu sve lijepo stoji"
Trece, zar bi pristajalo bilo kom doktoru nauka i redovnom profesoru na fakultetu da dodje u majici i trenerci?
Skup nije kratko trajao, nakon zvanicnog dijela ostalo se u neobaveznom razgovoru.
I na kraju, moze li neko zeljeti pobjedu nekoga a da pri tome "ne pljuje" po drugome! Pa to prilici samo djecijem nedozrelom mentalitetu.(izuzimam realnei konstruktivne primjedbe na rad ali nikako licemjerje)

vidovita baba
Posts: 74
Joined: 07.08.2016. 14:47

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vidovita baba »

Da li je to Mali zaposlen na dva radna mjesta? Kao direktor FZO i redovan profesor? Brankice trebala bi bar znati da je nemoguće bitu redovan profesor ako si zaposlen negdje drugde.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Brankica »

vidovita baba wrote:Da li je to Mali zaposlen na dva radna mjesta? Kao direktor FZO i redovan profesor? Brankice trebala bi bar znati da je nemoguće bitu redovan profesor ako si zaposlen negdje drugde.
U pravu si, izvinjavam se. Tomasi su bili asistenti dok mi je sin bio student ekonomije. Otuda mi to,nikava namjera obmane!

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Vrsta velika m*da ne pokazao Mali nema šta. Nek skupi snage pa stane pred Nemanju i istale ljude koji se blate na njegovim skupovima.
Daj nezezajte se. Pa je l' Vam ovaj Gvozdenović neka snaga i veličina?? Pa pogrešne ljude forsirate.

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by smokismokic »

Kod buvljaka se radi ulica

Post Reply