Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Debeli to šutira ne mislim bukvalno fizički.

Kami, voda se pustila pred izbore, vrtić se otvara pred izbore, mnogo ulica se asfaltira pred izbore.
1) Zar ti misliš da su to stvari koje se završe za 5 dana? Koliko se radi vrtić?? Koliko se radi muzička? Koliko se radila voda?
Znaš kad su planirana asfaltiranja. Nije to posao danas krenemo sutra gotovo.
2) Vi bi najradije da ovaj narod ništa ne dobije. Vjeruj mi da je ljudima koji cijeli život idu po rupama asfalt više nego dobro došao pa makar i pred izbore.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Fino je najblizi Dodikov koalicioni partner i po njemu najveći zaštitnik srpskih interesa u Sarajevu rekao da poslije izbora nema više ni galame oko referenduma.
Galame oko referenduma nebi trebalo ni biti,galama je trebala biti oko apelacije,galamu oko referenduma među prvima podigla je opzicija u Republici Srpskoj, a tačku na kraju toj galami dao je Sefer Halilović, pozivom na rat i unestajanje Republike Srpske.
Poslije izbora i poslije referenduma ,naravno da neće biti nikave galame,jel mislite vi neki baviti se samo Srbima u Republici Srpskoj galamiti do besvjesti . E malo morgen Bavite se malo problemima u Federaciji.Bavite se malo podeljenim Mostarom u kome se ne održavaju izbori i u kome imate dva paralalana sistema sa dvije strane rijeke Neretve.De malo o tome, vi koji volite galamu.Ostavite malo Dodika da se malo odmori .Ostavite malo Srbe ,nisu Srbi cijelom svijetu krivi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Neozbiljko.
Grijesis ,ja volim da narod dobije asfalt i vodu,u stvari njima je ovo jedini nacin da nesto izvuku,da nema izbora oni bi gazili blato do koljena i nosili na obranici vodu iz potoka.
Koju vi pricu servirate,evo da te ja pitam kad je zavrsen novi potisni vod od Kremne do Cera,ako neznas da ti kazem,zavrsen je pred novu godinu,imam i slike i dokaze za to,zasto ga niste pustili u upotrebu, u stvari jeste ali zasto niste rekli narodu da je pusten i da cemo slaviti za deset mjeseci u stvari pred izbore.Isto je i sa svim ostalim,voda od Povelica je dovedena prije 4 godine,kad vas se poslo pljuvati da ste lopovi vi pustiste tri cesme,jel to neki drugi vod doveo tu vodu do CK ili isti taj koji i danas kopcate,isti je znaci moglo se spojiti na onom sahtu u one vec spremljene ventile za pet sati ako nije moglo za sat,jer linija kroz grad i taj saht su postavljeni prije par godina kad je rovano po Svetosavskoj,mislim da Imam negdje i te slike sahta kod CK i kod kako ga mi zovemo Hadzijine kuce u ulici Zivojina Preradovica,tu nisu trebale pare tu treba samo obraz i da se narodu prikaze stvarna slika stanja,ali bi se onda narod pitao kako to Darko ne moze spojiti liniju i dovesti vodu u grad a ovi uspjedose za par sati,ali gdje bi otisla onda ona 2,5 miliona.Ne kaze niko da vi niste ama bas nista radili,ali sto nam to trpate pred izbore ,zar vi svojim podanicima tako malo vjerujete pa se bojite da ce da zaborave sta je ,kako i koliko radjeno,po meni je ovako gore ,stvarate mogucnost da vas druga strana moze lakse pljuvati,a i narod se onda iz nekog revolta okrece drugima jer oni govore ono sto narod hoce da cuje u ovom momentu,da i oni lazu to je jasno svima,ali znas da i zene vole kad ih se laze. :D Nekako to lakse prodje opoziciji nego vlasti. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Pa radila se voda u Darkino vrijeme, ali eto barikade, logorske vatre, cijevi kancerogene i niste dali. Kako su sad cijevi dobre, al dobro kititite se tudjim perjem, kao i za sanaciju klizista izmedju ostalog.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

neozbiljan wrote:Debeli to šutira ne mislim bukvalno fizički.

Kami, voda se pustila pred izbore, vrtić se otvara pred izbore, mnogo ulica se asfaltira pred izbore.
1) Zar ti misliš da su to stvari koje se završe za 5 dana? Koliko se radi vrtić?? Koliko se radi muzička? Koliko se radila voda?
Znaš kad su planirana asfaltiranja. Nije to posao danas krenemo sutra gotovo.
2) Vi bi najradije da ovaj narod ništa ne dobije. Vjeruj mi da je ljudima koji cijeli život idu po rupama asfalt više nego dobro došao pa makar i pred izbore.
:-) Da li ti stvarno vjeruješ u ovo što pišeš?
Ili samo znaš da to tako treba izreklamirati u ovo predizborno vrijeme?
Tanka je granica. Ako stvarno vjeruješ, onda žalim slučaj - imaš problem. Bez ljutnje.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by julija »

Nije potrebna posebna reklama, dovoljno je izaći otvorenih očiju i sve o čemu se piše nalazi se corpus delicti. Od pitke vode do asfaltnih puteva, od vrtića do nove zgarde CK.
Da stvar bude problematičnija, niste spremni da pohvalite lok.vlast ni kad ispuni 90% svojih obećanja. Čak I da će opoziciju držati kao malo vode na dlanu. I šta je bilo – ispunili su to. Drže je sve vreme u šaci :D

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Pa ova tvoja otpisana je bukvalisala ovdje, a ti se nisi ogradio od njenog šovinizma nego si se priključio brojanju krvnih zrnaca.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

2 razlike.
Od Tomaša stvarate idola. Najljepši, najpametniji, najskromniji, najvredniji.... ne priznajete mu ni jednu jedinu grešku. Sve dobro pripada njemu sve loše Dragi ili nekom drugom.

Kod Siniše volim što je spreman reći da je negdje pogriješio i truditi se da to ispravi. Spreman je reći ima stvari koje nisam uspio uraditi iz ko zna kog razloga, a obećao sam.

Pročitao sam onu platformu SDS-a. Prvo sam mislio da je to tek bezvrijedni predizborni materijal, međutim jako kvalitetna knjižica. Napisano sve šta je urađeno i sve što NIJE! Posebno mi se svidjelo što čovjek ne ulazi napamet u novi mandat nego sa jasnim planovima. To nije plan pun klasičnih floskula nego plan sa jasnim ciljevima i konkretnim projektima.

Debeli, ne brojim ja ničije krvne zrnce. Nemam nikakav problem sa Klokićem i kako će se on izjašnjavati. Samo mi je krivo što npr. Dragana Mektića nazivate izdajnikom a tog istog Klokića patriotom.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Nađi gde sam to rekao i glasam za SDS. Ako zastupam nečije stavove gledam da to radim za ljude čije stavove delim. Meni za razliku od ostalih SDS botova ne treba input da bi imao stav. Tvoj problem je što misliš da si nedodirljiv i pri tom generalizuješ.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Debeli šta ja imam biti nedodirljiv, koliko puta je na ovom forumu napisano da je Dragan Mektić izdajnik?

Klokiću ne zamjeram što nije Srbin, taman posla nemam nikakav problem sa tim. Ali imam problem što za Prnjavor nije uradio ništa.

Nije imao hrabrosti ni da sjedne sa Sinišom i ostalim funkcionerima iz Prnjavora i da razgovara, a kamo li da nešto uradi.
Kad pitate zašto je to tako, reći će on nije mogao ništa. On je u Vladi samo da popunjava kvotu i ništa više.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

Image
Прњавору не треба овакав начелник! Прњавор неће да иде у назад него напријед путевима које је трасирао др Синиша Гатарић.
Коме треба овакав лидер који је уништио све чега се докопао! Ово је доказ овај губитнички тренд у новинама то нећемо , нећемо да тај тренд има Прњавор!
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Koji trend, mafijaški, bahati, lažni, naduvani....

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

To Gatarić nudi

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Pa ja i nisam rekao da si već da misliš da jesi. To su dvije različite stvari. Kad Momo nešto priča čitaj između redova, nemoj treptati ko som i klimati glavom. Klokić je Srbin koliko je i Siniša kome je stalo do toga. Meni je bitnije da li je neko čovek. O Mektiću nisam ništa rekao jer nije vredan pomena.

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Ninal »

Sta te to cudi svjedoce Pinokio laze to mu je sinonim, a ko laze taj i krade! Mene hrabri cinjenica da su u snsd krenuli ka putu ujedinjenja i da se cak 15 odbornika sastalo u prnjavorskom Motelu Maxmilijan . Hrabri me i to da je Pinokio izbacio iz viber grupe one radikalnije kandidate. Jedinstveno do kraja nema sta!

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ninal wrote:da se cak 15 odbornika sastalo u prnjavorskom Motelu Maxmilijan .
Ninal, je l' to neka tajna vecera??

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Debeli, ne brojim ja ničije krvne zrnce. Nemam nikakav problem sa Klokićem i kako će se on izjašnjavati. Samo mi je krivo što npr. Dragana Mektića nazivate izdajnikom a tog istog Klokića patriotom.
Naravno nije samo Dragan Mektić,ima njih još koje referendum kao takav ne interesuje,a sve one koji su u Naradonoj Skupštini u konačnici glasali podržali referndum, a kasnije se popišmanjili, i istinski nisu za njega,tipa Zdravka Garvoga Hadži -Krsmanovića,Mirka Mirkana od Romanije Šarovića i još nesretnika koji su umoćili dupeta u dobro plaćene fotelje na divanu Bakir- ageI Izetbegovića kao napr.Tadića Ognjena naturalizovanog banjalučanina.
Ako ne brojiš crvena krvna zrnca zašto spomionješ Kolokića u tom kontekstu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

neozbiljan wrote:
Ninal wrote:da se cak 15 odbornika sastalo u prnjavorskom Motelu Maxmilijan .
Ninal, je l' to neka tajna vecera??
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

Daj Zmijo pa prije nepunih mjesec Bakir i Mile se dogovarali kako da zavrnu jos par stotina miliona a sada prodajes tu pricu.

Nego da se mi vratimo na lokal.

Sta reci kakvu posluku porati [emoji23] kazete izbacuju jedni druge sa sastanaka.

Pa kako bi nedaj Boze pa se 12 planeta poslaze i 3 Milorada Dodika dodju u Prnjavor i nekako na guranje dobijete izbore odrzali skupstinsku vecinu. [emoji23]

komadara
Posts: 16
Joined: 17.08.2016. 21:49

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by komadara »

Ninal wrote:Sta te to cudi svjedoce Pinokio laze to mu je sinonim, a ko laze taj i krade!
Jopeta ova koza . De djete ajde u Ćukale i tamo bistri politiku sad smo mi čekali tvoju pamet da nam kažeš kako se peče komadara. Nema toliko laži i uvreda ni kad se mi napijemo kraj kaznja koliko ti navalja za ovo vremena kako te prnjavorski narod plaća. Oni ko ima veze sa osobama kake ste ti i julija od šipova i ona kikiris kako li bi nije ni za ovaca čuvat kamol da bidne nekom načelnik.

A ti mali sa Ćelara treba da znaš kuda ćeš kada prođu ovi izbori jerbo za Sinišu je lako on ima đe a za tebe neće bit ni nepostojećih prasića da pelcuješ ko do sad. Bujadara ti ne gine!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 635&type=3
Vi na lokalu podebljajte malo brate.Tanjite previše. :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Мој жућко шта је тебе снашло ових дана? Пишеш као девојчица, јел прескачеш терапије или шта? Немаш појма, лупаш. Ти и ова Нинал послије избора директно преко Врбаса да мало одмарате.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Mozda ce ih Sinisa povesti sa sobom. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »



Да сам гласач СДС-а, сигурно бих гласао за ову докторицу Тању. Ем паметна, ем лијепа, ем добро прича! Зна Синиша шта ваља, па вода са собом 8)

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Ninal »

Sta je ovo vidim kod Gatarica na profilu predsjednik udruženja penzionera u Prnjavoru Preradovic u Vijacanima dao podršku Gataricu za načelnika a juce kao potpisao koaliciju sa Pinokiom! :smt005
Ovaj pinokio jos treba samo da na kraju kaze kao kalabic da se Zuna povukao u njegovu korist i da bude sve ko i 2012.. :smt005

Post Reply