Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Sto se tice ove farse Nemanja je doveo Auto put,pa to je ludilo ,niko ziv nebi povjerovao u tako nesto,ali sto rece predhodnik niko se nije uhvatio na udicu,Sinisa je sad mislio da ce se Darko i Dodik sada uhvatiti sa Nemanjom za vratove,sto je navodno to rekao i tako bi Sinisa bio siguran da je Nemanja na njegovoj strani,ovako je ocito da Darko ima Nemanjinu potajnu podrsku jer ga ne blati nigdje,a i ko bi blatio onog ko ce mu donijeti tih potrebnih 500-600 glasova. :) Isti je slucaj kao i sa Kalabicem,Sinisin sada potajni adut,ako ga kum ne pridobije,ali on danas nosi jedva 100 glasova,Nemanja je bolji adut.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Na koliko pitanja odgovor nisi dao, pa se pitam kako možeš bila sta i pitati ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

U toku je plakatiranje, svi aktivisti vrijedno rade pa je neozbiljni usamljen a pitanja mnogo čak i previše - odgovor će biti a možda i neće. :-)

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

Pa sta pokusavate napraviti.

Nemanja Vasic stoji 100% uz Sinisu Gatarica da to rascistimo jednom za svagda [emoji41] .

Svi ovi vasi pokusaji da javnosti prezentujete da je drugacije padaju u vodu.

Ne znam jeste pogledali konvenciju SDS-a na kojoj je Nemanja ocitao Darki bukvicu. Pogledajte cucete koju pametnu ima tu finih poruka.

Dakle svi ovi vasi pokusaji spinovanja mogu se okaciti sto bi rekli macku o rep. [emoji23]

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

врстаћ ово говори ко лаже
Image
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Vi priželjkujete 2008. Godinu. Ali odmah da Vam kažem da od tog nema ništa.
Koliko se god trudili da se uvučete pod kožu Nemanji Vasiću nećete uspjeti. Darko je pokazao da mu je stranačka pozicija preča od Nemanje. Pokazao dosta prije kampanje.

SDS će napraviti solidan rezultat u gradu, u svakom selu će zadržati podršku kao 2012. A u nekima čak i popraviti. Tu mislim na Crkvenu, Potočane, Hrvaćane i taj dio opštine.
Štrpci koji su većinu izbora odlučivali a posebno one 2008. Odlučiće i sada.
Tu će se napraviti razlika u Sinišinu korist.

simon
Posts: 78
Joined: 02.08.2012. 01:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by simon »

Kada se bude gledao zbirni rezultat nakon izbora za sve Ilove, Darko će imati preko 400 glasova više od Gatarića.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Sto se tice ove farse Nemanja je doveo Auto put,pa to je ludilo ,niko ziv nebi povjerovao u tako nesto,ali sto rece predhodnik niko se nije uhvatio na udicu,Sinisa je sad mislio da ce se Darko i Dodik sada uhvatiti sa Nemanjom za vratove,sto je navodno to rekao i tako bi Sinisa bio siguran da je Nemanja na njegovoj strani,ovako je ocito da Darko ima Nemanjinu potajnu podrsku jer ga ne blati nigdje,a i ko bi blatio onog ko ce mu donijeti tih potrebnih 500-600 glasova. :) Isti je slucaj kao i sa Kalabicem,Sinisin sada potajni adut,ako ga kum ne pridobije,ali on danas nosi jedva 100 glasova,Nemanja je bolji adut.
:smt023 :smt023 :smt023
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

Камиказа , до сад си био стихоклемпац а сад си постао сеостак профукњача и лагара! Мани се тих трачева, од 02.10.2016.године ви сте историја и СНСД у Прњавору!
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Kada Herr Flick kaže dejstvuj gestapovci bez pogovora delaju :-)

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Vi priželjkujete 2008. Godinu. Ali odmah da Vam kažem da od tog nema ništa.
Koliko se god trudili da se uvučete pod kožu Nemanji Vasiću nećete uspjeti. Darko je pokazao da mu je stranačka pozicija preča od Nemanje. Pokazao dosta prije kampanje.
Ne, niko ne priželkuje 2008, ovo je 2016 i sasvim su drugi odnosi političkh snaga. SDS želi u svojoj političkoj projekciji po svaklu cijenu zadržati bastion SDS a u Prnjvoiru, bez obzira kakava je trenutna lokalna vlast bila,po mom skromnom vjerovanju nikad, nikad lošija,ali i ovi što trebaju da dođu mjesto njih, nisu se bog zna kako proslavili, ma kolko objektivne okolnosti bile na njihovoj strani.
Nisu u SDS u zadovoljni sa Gtarićem, i još mu važni ljudi SDS a rade iza leđa, i potajno priželjkuju Tomaša mjesto njega, i ako nisu crvene boje. Kmpanja postaje veoma prljava,a ko je prvi započeo zna se.
neozbiljan wrote:SDS će napraviti solidan rezultat u gradu, u svakom selu će zadržati podršku kao 2012. A u nekima čak i popraviti. Tu mislim na Crkvenu, Potočane, Hrvaćane i taj dio opštine.
Ako je 6 odbornika solidan rezultat za SDS a,mogu se s tobom donekle složiti,ali odgovorno tvrdim i SDS i SNSD u odborničkoj kvoti, ako bi ponvili predhdne izbore,mogli bi biti prezadovoljni.
Naravno SDS na to računa,pa je radi sigurice u pripremi pomoć i javnim i tajnim koalicionim partnerima pomoć na dan izbora dopisivanjem x pomoći kod osvajanja pojedinačnih glasova i mandata.
To SNSD a nema u svojoj predizbornoj agenturi, jer se vode unutar SNSD a teške, kako frakcionaške tako i pojedinačne kampanje.To naravno ne garantuje uspjeh i ruši unutrašnju koheziju,koja je sada u SNSD a više potrebna nego ikad.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Zmijo SDS će imati 10 odbornika!

Ajde nabrojte mi ljude koji nisu podržali Sinišu?? Pokušavate da stvorite privid u javnosti da je u SDS-u nesloga kako bi anulirali otvorene sukobe u SNSD-u. Naprotiv, mislim da SDS u Prnjavoru nikad složniji nije bio.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

To naprosto lupaš.Ja ne stvaram nikav privid, ja sam pokušavam realno da sagledam stanje odnosa snaga.Kakavi 10 odbornika?
SDS je protjerao dr.Šikanića,a SNSD a Dr. Kalabića,gdje mislite nadoknaditi te glasove.U prknu Maraijanovom.
Pusti to trzanje ,nisam ja som iz jezera Drenova,ja sam samo zmija.
Ni jedni sukobi u svakoj stanci nisu dobri ,bili oni otvoreni ili zatvoreni.Još su zatvoreni gori jer se nema spsoznaje kolki su.
Jel' ti stavrno vjeruješ da u SDS u nema sukoba ?
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

СДС никада није био јединственији, а као резултат тога ће бити и апсолутна побједа другог октобра !
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

neozbiljan wrote:Zmijo SDS će imati 10 odbornika!
10 одборника, ајд израчунај колико је то страначких гласова?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

svjedok.saradnik32 wrote:врстаћ ово говори ко лаже
Ево за аутопут је слагао све нас а и вас за Немању и аутопут.

Друга ствар, на основу чега сте дошли до овог податка?

Једна слика како се праве те слике за изборе.

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

neozbiljan wrote:
SDS će napraviti solidan rezultat u gradu, u svakom selu će zadržati podršku kao 2012. A u nekima čak i popraviti. Tu mislim na Crkvenu, Potočane, Hrvaćane i taj dio opštine.
Видим да је по овом твом писању, да је Драго Калабић једина и задња нада СДС-а.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

neozbiljan wrote:
SDS će napraviti solidan rezultat u gradu, u svakom selu će zadržati podršku kao 2012. A u nekima čak i popraviti. Tu mislim na Crkvenu, Potočane, Hrvaćane i taj dio opštine.
Štrpci koji su većinu izbora odlučivali a posebno one 2008. Odlučiće i sada.
Svjedok ,ja tebi ne zamjerim sto imas pogresno misljenje o meni,i to nije problem jer ja svakako ni ne ocekujem da bilo ko danas ima dobro misljenje o disidentu ,jer danas je disident svako ko pokusava da misli svojom glavom,jos ako pamti dobro i zlo kao ja malo duze,onda je on crna ovca.Ja tebi ne zamjerim ni sto imas pogresno misljenje o svojoj stranci i njenim vodjama ,jer si kao sto rekoh mlad,imas potencijal,ali nemas iskustvo,zasto ti ovo kazem,pa prosto,vidi sta je Neozbiljko napisao,sta ocekuje,znaci da sam ja u pravu,a kako on to ocekuje ,jel misli da ce Goran Maric vikati preko brda na njih za koga ce da glasaju ili Djume,pa vi kod njih mozete na prste clanove prebrojati,a ocekujete pobjedu,znaci uzdate se u Kalabica i njegovu gardu.U Ilovama vi grijesite kao i obicno,oni vas vole dok dajete,javno vas vole,a tajno vas kunu,ni oni sami nemaju pojma zasto je to tako,ali tako je,iako kao stari cetnicki kraj bi trebali da podrze nesto sto ima predznak SRPSKA,ali nece da ih ubijes ,hoce kontra jer ste vi zloupotrebili taj predznak.Mislim pri tome na visi nivo,ne na vas,kad govorim o zloupotrebi predznaka,a direktno na onog vaseg veliko Srbina Bosketa sto mu punica Hajrija ima daljinski pa ga upravlja sa njime.
Sve ovo sto sam nabrojao,kao i financijski interes odgurava Nemanju od vas,to sto njemu vi mozete dati on dobije od njih onako kao pride,plus glavnica,rece nacelnik i sam da je sve za pare,morate shvatiti da u SDSu niko nije bez interesa,eto vi morate da bi imali posao,onaj mora da bi dobio stan,onaj da bi zaposlio zenu,onaj za ovo onaj za ono,tako to ide ,i u drugim strankama su ljudi tu za interes,problem je samo sto vi imate odredjen broj ratnih tajkuna koje je tesko zasititi ovom sicom sa kojom vi raspolazete,eto ti si direktno zadovoljan da imas radno mjesto i da imas gdje da stanujes,posteno,to bi trebao da ima svaki mlad covjek ,ali nema,boris se na sve nacine da to ostvaris i zadrzis,ja to cijenim,ali to sa cime si ti zadovoljan recimo ,jednom Nemanji je smjesno.Jednako tako je smjesno i Kalabicu,Dodiku,Gataricu.....svima njima koji imaju vise,tebe je lako ucijeniti,covjek ti kaze ili ovako ili nemas vise posao,a samim tim ni stan,ti se malo bunis,malo ne spavas,malo objelis,ali na kraju ucutis jer moras.To ne mogu da urade Nemanji,a nemaju toliko da bi mu dali da se zasiti,ti si iz veterinarske struke ,i znas da ima stoke koja je naj opasnije kad izgladni,a opet ima i one koja se posili kad je sita,nezna covjek koja je koja stoka dok ne doceka da je vidi u toj situaciji.Eto ja bi volio da grijesim ali ova sita stoka ce vas kostati glave. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

To što će Kalabić odnijeti glasove SNSD-u nije kriv SDS. Na to ste trebali misliti kad ste pravili raskol u stranci.
Vjerujte mi nije strašno ni izgubiti jedne izbore da napravite jaku stranku. Nažalost opet ponavljam SNSD će se raspasti poslije izbora i ponovo će zavladati Kalabić.

Tomaš će ponovo otići iz Prnjavora a ova sita će se nezadovoljna razbježati.

Kamikaza, zar ti misliš da Nemanja ima bilo kakav interes da se nekom priklanja ovde?? Ja ti odgovorno tvrdim da griješiš i da Nemanja čvrsto podržava Sinišu.

Zmija može biti da ima nesloge i u SDS-u samo niko ne zna reći gdje tačno.
Pričali ste da je Miladin protiv Siniše a on gdje god je mogao došao je da podrži Sinišu.

10 odbornika Vrsta. SDS da nije promijenio listu ostalo bi mu 5 odbornika. Ovako imaće 10. Još tu dodaj da će NDP popraviti rezultat, PDP pokvariti a to sve ide na ruku SDS-u.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Ah ,nema Nemanja interes,pa prosli put vas je prodao da bi utrapio konzerve ,ovaj put ce vas dati za nesto drugo,meni nije drago zbog toga,jer zalosno je to sto drugi trguju glasovima,neka svoj proda kako hoce i kome hoce,ali od naroda da prodaje i time gradi svoj interes to je jadno.
A i ova Staniceva podrska Sinisi,i to mi je vise onako za narodne oci,nego prava istinska podrska,u stvari i on zavisi od Sinise,pa mora malo i da igra na kanapu,ali zveknut ce i njegova kuglica u coravu kako mi se cini. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ajooj kami pa ti baš onako nabacuješ samo da se nešto piše.
Pa ti misliš da je Nemanja "doveo" Tomaša da bi imao neku korist za firmu? Ja sam neozbiljan ali ti baš pretjera.

Naletih sad na atv-u na Sinišu. Odlična promocija opštine. Svaka čast. Nije iskoristio ovo za kampanju nego jednostavno da pošalje pravu sliku o Prnjavoru. Tako se to radi a ne kao crveni da svako veče na RTRS-u ide neka crna priča o Prnjavoru.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Nemanja doveo Tomasa ?? Nikad nisam rekao :D Ja samo kazem da vam je on naj tanja karika,obraz nula. :) To je samo moje privatno misljenje. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

simon
Posts: 78
Joined: 02.08.2012. 01:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by simon »

Žalosno je slušati neke članove SDSa iz Prnjavora koji podržavaju izjave njihovih saveznika iz NDPa, odnosno izjave Zdravka Krsmanovića koji poručuje da Amerika treba sankcionisati RS ukoliko održi referendum.
Jadno je to na koji način razmišljaju „veliki“ srbi iz SDSa.
Osjećate da gubite izbore pa ste se pogubili i ne znate šta pričate.
Nakon ovakvih reklama saveznika za prevare poraz Gatarića je još veći.



Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока

Jaka struja
Posts: 11
Joined: 16.02.2016. 17:08

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Jaka struja »

simon wrote:Žalosno je slušati neke članove SDSa iz Prnjavora koji podržavaju izjave njihovih saveznika iz NDPa, odnosno izjave Zdravka Krsmanovića koji poručuje da Amerika treba sankcionisati RS ukoliko održi referendum.
Jadno je to na koji način razmišljaju „veliki“ srbi iz SDSa.
Osjećate da gubite izbore pa ste se pogubili i ne znate šta pričate.
Nakon ovakvih reklama saveznika za prevare poraz Gatarića je još veći.



Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока

Jaka struja
Posts: 11
Joined: 16.02.2016. 17:08

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Jaka struja »

Izjava Krsmanovića je sramna,načinio je štetu savezu za ko zna šta -prevare,ne mjerljivu Čavić je ovom izjavom definitivno izgubio izbore u Banja Luci.Suprotno tome naš predsednik Milorad Dodik je sinoć u emisiji Rtsr pokazao kako se trica zabija preko centra i kako se poentira za stranku.

Post Reply