Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Samo izborne emisije poput ove koja je bila se plaćaju. Jer privatne televizije ne žele da prave besplatnu reklamu nikom.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

https://www.facebook.com/drsinisagatari ... =3&theater
СВИ НА РЕФЕРЕНДУМ 25.09.2016.године
Предсједништво СДС-а сматра да су последње одлуке Уставног суда БиХ континуитет злоупотребе Уставног суда за доношење одлука које су усмјерене против интереса РС и српског народа у БиХ. Умјесто да исправи грешку коју је направио усвајањем захтјева Бакира Изетбеговића за укидање 9. јануара Дана Републике Српске, Уставни суд БиХ својим најновијим одлукама долива уље на ватру и продубљује политичку кризу у БиХ .
Политичка кризу у БиХ је последица неодговорних политика, прије свега Бакира Изетбеговића и Милорада Додика, које су усмјерене на продубљавање конфликта зарад личних интереса, а не интереса народа.
Свјесни смо настојања да они који су незадовољни постојањем Републике Српске, желе да продубљавањем кризе распакују Дејтонски мировни споразум и прекомпонују БиХ по новом моделу. Један од таквих модела је био својевремено договорен Прудским споразумом који је тада потписао и предсједник СНСД-а Милорад Додик. Нажалост, постоји опасност да неопрезном политиком РС буде оптужена да је дала повод за распакивање Дејтонског мировног споразума. У том смислу СДС схвата и забринустост коју по овом питању изражавају власти у Србији.
Иако свјесни да инсистирање СНСД-а да се референдум о Дану РС распише седам дана прије локалних избора има за циљ предизборну кампању ове странке, посланици и делегати СДС-а у Народној скупштини РС су гласали за одлуку о провођење референдума. СДС поштује одлуке Народне скупштине као највише демократске институције у РС и тражи од чланова и симпатизера СДС-а да дају свој глас на референдуму 25. септембра.
Image
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Ajde da se barem o nečemu složimo

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by просвјета »

Ко то тамо лаже...
Demant Sportskog saveza opštine Prnjavor
Kandidat za načelnika opštine Prnjavor Darko Tomaš iznio je neistine o tome da su računi članica Sportskog saveza opštine Prnjavor blokirani, te da se iz tog razloga sredstva za klubove prebacuju preko Sportskog saveza opštine Prnjavor, a ne direktno na račun klubova. Takođe gospodin Tomaš izjavio da Sportski savez daje novac FK Ljubić za plate fudbalerima, kao i da Sportski savez pod pritiskom izdaje saopštenja za javnost, te da mu se predsjednik IO SSOP izvinio za prethodno saopštenje što apsolutno nije tačno.
...
http://www.prnjavor.info/demant-sportsk ... -prnjavor/
Image

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by blek_stena »

Neozbiljan, te tvoje aluzije na učešće Žunića u emisiji su stvarno podmukle. Pošto se radi o mom drugaru, mogu ti reći nešto pa ako hoćeš vjeruj ili ne vjeruj. Kao prvo, onaj nekarakter od Marina M. je u dogovoru sa TUŽIBABOM radio na tome da Žunić ne učestvuje u emisiji. A svi znamo da je Marin na platnom spisku SDSa i da lagano izvlači novac za razno razne reportaže kojima se TUŽIBABA promoviše, kao što je bila ona prilikom dana opštine Prnjavor. Zna Marin, kad bi se pitalo Žunića, da on ne bi dobio ni cvonjka. Tako da su tu stvari jasne. Isti taj je govorio pred nekim ljudima, u neka ranija vremena, kad nije radio na ATVu, da je to fašistička televizija. Zna Žunić, da se nije pojavio u emisiji, da bi ova TUŽIBABA ko zna šta rekla o njegovom neučešću, pa vjerovatno i to da se Žunić pomirio sa porazom. Naprotiv, desilo se da su i Marin i TUŽIBABA pogrešno procijenili i udarili glavom o zid. Ovako moj drug može računati i na pobjedu, jer to i zaslužuje, a svakako i PDP na dobar rezultat. Usput, ja ne sporim da ti hvališ Nemanju, to je tvoje pravo, ali ja ga ne bi hvalio. Ne sporim ti ni da iznosiš bilo kakve stavove, ali iznositi aluzije o motivima nekoga da učestvuje u emisiji, a ne znaš istinu, to je stvarno neozbiljno od tebe. Očigledno ti ne poznaješ Žunića, ili ti je zavist i ostrašćenost pomutilo rasuđivanje. :lol: :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Ово од Николине савјетнице странка :shock:

Image

Моја драга Ирис нека обрати пажњу на задњу реченицу.

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Kako je to kod nas načelnik ima svoju stranku, a savjetnica svoju. Otvorite rubriku vjerovali ili ne ovo je za nju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

novonovak
Posts: 55
Joined: 29.07.2016. 11:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by novonovak »

просвјета wrote:Ко то тамо лаже...
Samo ti cuti, taman ljudi utihnuli, ne naiskavaj bijesa!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

:) Pa onda on moze reci da ima i jos jednog koalicionog partnera,mislim da mu je to jedan od jevtinijih,jer ovi svi ostali ce ga puno vise kostati od njene plate. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Ako ljudi glasaju za prevaranta i lažova Darku Tomasa, mi se časno povučemo, eto vam ljudi alal vam bilo. Smo nakon toga, za 4 godine neće se desiti scenario kao 2012.da dolazi Sinisa i diže Prnjavor na noge. Ode onda Prnjavor putem ubrzanog propadanja kao i naše zdravstvo.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Vidim da je negdje u Ilovi asfaltiran put, mislim 700 m. Kazu ljudi sve zasluge idu Tomašu. Mene samo zanima kako to Darko asfaltira?? Iz kojih sredstava??
Da li to fond finansira??

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Nisi razumio,nije on asfaltirao on je natjerao vas da asfaltirate,da nije njega vi se nebi ni pomakli jer bi bili sigurni u svoju pobjedu,ovako crkoste radeci i opet cete izgubiti. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

I mi vidimo da je neozbiljan na platnom spisku SDS-a, pa??


Sent from my iPhone using Tapatalk

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Neka meni je drago da narod ima koristi i da dobije nešto pa makar i na dan izbora.
Problem je što ne znamo ko finansira to asfaltiranje.
Da li Darko ulaže novac iz fonda ili od sebe? Nije putna infrastruktura u nadležnosti FZO!
Samo me to zanima.

Pepsić ako znaš da imam još neke prihode molim te reci mi biće mi veoma drago. Pošto ja ne znam za njih :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

A ko to Neozbiljni ulaže svoj novac u bilo kakvu društvenu,javnu infrastrukturu.Sve šta se radi radi se iz sredstva poreskih obveznika i građana ovog društva.Ne mogu svatiti tu vrstu tvojih moram reći glupi pitalica.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

Moderator: Tema je lokalni izbori
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

ZMIJA wrote:A ko to Neozbiljni ulaže svoj novac u bilo kakvu društvenu,javnu infrastrukturu.Sve šta se radi radi se iz sredstva poreskih obveznika i građana ovog društva.Ne mogu svatiti tu vrstu tvojih moram reći glupi pitalica.
Zmijo kad se to radi jedinica lokalne samouprave koja je nadležna za to, nema nikakvih problema.
A ako neko napravi put i kažu da je zaslužan čovjek koji je direktor fonda zdravstvenog osiguranja onda se zapitam koje su nadležnosti fonda.
Kontam da oni u Istočnom Sarajevu trebaju "stisnuti" Nešića da izgradi bolnicu jer očigledno da su putari i medicinari zamijenili uloge.

simon
Posts: 78
Joined: 02.08.2012. 01:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by simon »

Dr Darko Tomaš nije kandidat za načelnika ispred FZORS nego kandidat SNSDa i svih koalicionih partnera, A SNSD je najveća i vladajuća politička stranka u RS. Brkaš pojmove kao i većina članova SDSa ili si samo jako neozbiljan.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Insinuira... treba iskulirati.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

Image
Image
Централна Трибина СНС у дому културе. Трибини је присуствовало ни више ни мање 14 људи са кандидатима.
Одушевљење нису крили Томаш а ни Клокић како се види на њиховим лицима а ни на лицима присутних!
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

neozbiljan wrote:Vidim da je negdje u Ilovi asfaltiran put, mislim 700 m. Kazu ljudi sve zasluge idu Tomašu. Mene samo zanima kako to Darko asfaltira?? Iz kojih sredstava??
Da li to fond finansira??
Чек како је то могуће да је толико пута асфалтирано а да ништа није било на К3? Ако није проблем да будеш мало прецизнији, видим да само фулаш то око путева као и за Немању. Када смо ти доказали да је Синиша лагао у емсији, шутиш као заливен :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ne znam da li je bilo na k3 nisam upratio. Ali vidim da su ugostili Tomaša i da se jedino njemu zahvaljuju. Pitam ponovo u KOM SVOJSTVU on asfaltira??
Opet neću dobiti odgovor kao ni ua Vučića.

Ništa niste dokazali. Darko se pokunjio kao dijete kad je Siniša rekao da je Nemanja doveo put. Nisam čuo nigdje da je to demantovao Darko.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

A šta je Darko trebao da radi, da demanutuje, iz kog razloga, svi znaju kada je krenula priča o izgradnji autoputa i od koga. 2006. od SNSD-a. Darko je prepoznao Sinišinu igru oko tog pitanja i uradio je najbolje moguće - ostavio vas u dilemi, ni da, ni ne, pa se mučite malo. Šta je trebalo da se Darko zakači na tu udicu?Poznata je stvar da Siniša nije u ljubavi sa Nemanjom i da je u Apostrofu pokuša Darki da uvali vruć krompir, ali nije uspio. Siniša kad izgubi izbore, može se oprostiti od kandidature za predsjednika SDS-a. To vas žulja.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Sto opet znaci da ste Ilove izgubili jer eto sve zasluge opet idu Tomasu bez obzira sto ste dupe odrali trcuci za Topleksom & co ,tako cete sutra saznati da gubite i strbce ,prekosutra vijacane....narod nece laganja i asfalta,u stvari hoce asfalta,ali kad dobije onda i oni podju da lazu kao i vi. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Ја који знам и шта треба и шта не треба, не знам за то. За Синишу смо доказали да лаже, ти нам ниси супротно доказао. Јел тако?

Послато са SM-G903F уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply