Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

Sinisa izdominirao. Djelima za Prnjavor opravdao idemo u nove pobjede poslije treceg 100%.

Javljaju se ljudi sada nestajalo struje po selima. Pa zar ste se toliko prepali da ljudima struju gasite. Sramota!

simon
Posts: 78
Joined: 02.08.2012. 01:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by simon »

Sa cime je to Sinisa izdominirao??? Lazi, vrijedjanje sagovornika i izbjegavanje odgovora na pitanja od strane Darka i Zunica. To je dominacija? Ali srecom ima Prnjavor pametnih ljudi pa su to prepoznali.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

neozbiljan wrote:Tomaš se pogubio. Siniša ga je "zaledio" sa činjenicom da je Vasić doveo autoput u Prnjavor. Konačno raskrinkan mali sa tim petljanjem kako je zaslužan za autoput!
Kako se nebi zaledio na takvu glupost,pa Vasic nije mogao da vam zakrpi ono malo puta pred selom,a da je mogao da vam dovede Auto put,
Ljudi jedno je lagati a drugo je pricati gluposti,sa prvim se samo pravis budala ali sa ovim drugim to i dokazujes.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by BETMEN »

Hahahhaahah čuj izdominirao a čime,time što se isprovaljivao nedavanjem odgovora, ili primitivizmom.Koliko je jadan najbolje pokazuje kada je rekao da je vlast,tj.on našao čoveka za izgradnju škole. A tek za sport pa kome je on davao donacije u Sloveniju, i kako se plaćala nepostojeći oprema za najmlađe kategorije Ljubica.
POSMATRAM VAS

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mirabell »

Darki svaka čast što nije komenterisao ništa vezano za Nemanju a sramota da bude vas koji ste aplaudirali kada ga je onaj iz Laktaša u njegovom gradu blatio. Zamislite obrnutu situaciju da neko ode u Laktaše iz Prnjavora pljuvati po dotičnom
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

novonovak
Posts: 55
Joined: 29.07.2016. 11:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by novonovak »

Ma Darko je gospodin u svakom pogledu. Pokazao je to i veceras. Smiren, stalozen, sve argumentovano, kulturan sagovornik, jednostavno-pravi covjek za pravu funkciju!
:smt023

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mirabell »

Darko bi bio moj izbor da nije u SNSD-u jer sam vrh nije dobar za nas
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

simon
Posts: 78
Joined: 02.08.2012. 01:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by simon »

Gataric je bio odlican za SNSD u ovoj emisiji. I onaj ko je imao dilemu za koga glasati, nakon ovoga sigurno zna da treba podrzati Darka.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Darko je gospodin. Nema dalje. Žuna je bio korektan. O veterinaru više neću ništa reći svi ste gledali emisiju, ono je bilo dno, jadno da jadnije ne moze biti. Ništa čova nije pokazao. Samo se dalje ukopava. Darko svaka čast. Žuna takođe! Prwjaki karakteri vam ne dozvolhavaju da sarađzjete i razvalite stranku najboljih profitera i kradljivaca.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Čuj izdominirao :) Čim, primitivizmom, nekulturom... Uopšte nisu bili na istom nivou. Tomaš odmeren, smiren, iskren, konkretan... Stvar je u tome šta je ko želeo da vidi.

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Zar »

Nema pitanja na koje nije dat odgovor. Baljezgarije ste spremili za svjet kome ste po stranackoj duznosti nocas iskljucivali struju. Bruka i sramota. Gataric ce pobjediti ove mlakonje sa debelom razlikom. Dosta je bilo crvenih lopova da usred kasabe pljuju po nasem narodu.

simon
Posts: 78
Joined: 02.08.2012. 01:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by simon »

Uhvatila panika SDSovce. Mislili Gataric jak i sposoban. Mozda u nekim borilackim vjestinama i veterinarskim uslugama, ali ovde je pokazao da slab i nesposoban nacelnik. Greska se desila prije 4 godine, ali ovaj put je sve jasno.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Braćo botovi, pišite još malo jer to vam je labudova pjesma. Darko je rasturio vašeg "šampinjona" kulturom i odmjerenošću, stručnošću ali prije svega ljudskošću. Nije nadjeo na Gatarićeve prlhave trikove. Na provokaciju u vezi Nemanje ni trepnuo nije, samo se Gatarić izlupetao bespotrebno. Darko je gospodin.

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mirabell »

Ljudi ne smiju zaboraviti da kada prodju izbori mi svi moramo zajedno nastaviti živjeti u Prnjavoru.Mislim da se ovdje najviše štete pravi ugledu našeg grada kada pljujemo jedni po drugima jer čitaju ovo ljudi koji možda razmišljaju o ulaganjima a mi ni jedne lijepe ne znamo napisati a da ne pljujemo po nekome
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Zar wrote:Nema pitanja na koje nije dat odgovor.
Ni na jedno pitanje nije dat odgovor. Iskreno, odgovore nisam ni očekivao. Čudo niste rekli da je ATV bio protiv Gatarića i da je Škoro bio pristrasan.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Haha čemu nervoza crveni?? Opustite se malo. :smt005

Sve nade ste položili u taj autoput i probali pripisati Tomašu a večeras hladan tuš! Što nije Tomaš ništa odgovorio ako je to laž??

Kami, valjaš gluposti. Štrpci asfaltirani uzduž i poprijeko već 10 godina!

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Ko je crveni, a ko plavi. Kad su vaši kadrovi bili crveni, naši nisu ni znali šta je to. To što ste vi preko noći petokraku zamenili kokardom i zaboravili na ćopavog Zagorca i zakletve date njemu i Partiji više govore o vama nego o nama. Za vas je Dodik ultranacionalista. E moji crveni...

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Jeste ultranacionalista i ultrareformista Ante Markovića!

Komplet zasluga Tomaša za autoput je ta što je pomogao Vučiću da se spusti na stadion :smt005 :smt005

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by BETMEN »

Posljedica čestoga udaranja lopte glavom tokom igračke karijere možda da ostavi posljedice na pojedinca.
POSMATRAM VAS

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Darko nije baš dugo igrao ali ipak se osjeti. Hvala Betmen što si objasnio šta je u pitanju.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Jesu Strbci asfaltirani ali su kao more,talasa na pretek,kome pricate pa sami se sebe stidite samo nemate obraza da kazete,tacno je da su asfaltirani uzduz i poprijeko,malo vise poprijeko,nesto kao preko njiva,dole ste do Djekica doveli 500 metara asfalta za tri-cetiri kuce ne znam samo cija je njiva toliko vazna bila da se to uradi,ali cut ce se. :)
Bilo kako bilo,ja sam dosta ljudi cuo da nece izaci na glasanje,dosta da ce glasati za Tomasa,ali nikoga da ce glasati za Sinisu,znaci dzaba bi i asfalt u moje selo a i u delegatovo,ljudi vas ocima ne mogu gledati a ni slusati te lazi i samohvalu,do Vijacana na prste mozete prebrojati glasace koji ce vas da odaberu.Tamo pod Konovom isto,Strbci su kako mi se cini prodani a grad niste nikad ni imali,njih veterinar ne interesuje jer im je zabranjeno drzanje stoke. :)
Sto se tice zasluge Darke ili Sinise za Auto put,ona je nula u obadva slucaja.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by BETMEN »

neozbiljan wrote:Darko nije baš dugo igrao ali ipak se osjeti. Hvala Betmen što si objasnio šta je u pitanju.

Jest da sam mislio na njega kao što ti kažeš.
POSMATRAM VAS

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Kami ovo je možda najgluplja procjena koju sam čuo. Kao da pričaš o rezultatu SDS-a u Laktašima.

SDS ima jaku strukturu i organizaciju u Prnjavoru, ključne ljude i mir u stranci. Sve što SNSD nema.

simon
Posts: 78
Joined: 02.08.2012. 01:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by simon »

Gataric gradi retro stil u Prnjavoru. Zalio se na autoput, jer to nije retro. Vidimo kako u zadnje vrijeme sve vise pijeska i prasine po ulicama u gradu, sve manje rasvjtnih lampi sija nocu, pustanje pitke vode na javne cesme po gradu I slicno. Mozda je to plan turistickog razvoja opstine, ali neki to ne razumiju. Vizije naseg trenutnog opstinskog rukovodstva su cudo...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Golijat protiv dva Davida
I bi Apostrof,i bi duel prnjvorskih kandidata za načelnika.Njih trojica, a samo jedna fotelja.Dva Davida protiv Golijata je prva stvar koja mi pade na pamet poslije emisije.
Moram priznati načelnik Gatarić odmah na početku uvidi da je upao u zamku.TV dueli su ''opasni ''ako se na njih izlazi ko' grlom u jagode.Ovo nije obična emisija u kojoj je nadvikivanje najbolja stvar.Normirano vrijeme govorancije i dva protivnika sa lijeve i sa desne strane,su večeras pogubno djelovali za gospdna Gataraić.
Ubjedljivo u sve tri runde Drako Tomaš je dobio načelnika Gatarića udarajući ga njegovim oružjem,tj lažima koje su mu se večeras obile o glavu.Moram priznati da je i Žunić vrlodobro centrirao Tomašu,koji je sa lakoćom i hladnokrvno zadavao udarce Gatariću.Što propustiu deli Rdivoje to dočeka djete Žunica.
Ovaj Apostrof kao emisija se se samo tako zove, a u stvari je klasičan duel dvojice na jednoga.Bar je tako večeras izgledalo.
Gatarić ma kolko bio samouvjeren i siguran u sebe ,to večeras nije bio.Da je to tako njegove nefornalne poruke bi bile sasvim drugačije.Ne bi smijao kad za smijanje nema razloga, .ne bi se crvenio ako nije ništa slagao i ukrao,jednostavno je izgledao kao dijete koga su dva roditelja stavila između sebe i ribaju ga za njegove nestašluke.
Jedna od farsi je bila kad Gatarić spomnje neka davanja načelnika Tomaša,koji to hladno obrazloži, te na kraju postže brejk rekavši da je ta davanja i lično njemo odobrio.To je bio kraj trećeg seta i ujedno ubjedljiva pobjeda Tomaša u večerašnjem troduelu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply