Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Ninal »

Sad cekamo Pinokia da napise nisam ja, nisam kriv ni za one letke po gradu Zeljkica me na sve nagovorila. Laz,lazi, obmane klasika za prnjavorskog Pinokia !

User avatar
Moderator
Posts: 128
Joined: 24.01.2008. 20:38

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Moderator »

ZMIJA ban 48h prostacenje i vrijedjanje.

novonovak
Posts: 55
Joined: 29.07.2016. 11:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by novonovak »

Ninal wrote:Sad cekamo Pinokia da napise nisam ja, nisam kriv ni za one letke po gradu Zeljkica me na sve nagovorila. Laz,lazi, obmane klasika za prnjavorskog Pinokia !
Tomas je prije svega gospodin. Da ne kazem doktor, ljudina, strucnjak.
Njegovo ogledalo juce su svi uvazeni gosti iz drugih opstina i sa fakulteta koji su dosli u Prnjavor da ga podrze.
Mozete unistiti sve plakate, ali njega u ocima biraca ne mozete pa vam je izlisno da se sputate vise na taj nivo blacenja. On nije blatio nikoga, ima svoj pravac i ide mu to odlicno.
Iza njegovih djela uspjeh je neminosvnost!!!

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Ako je za ono prije kriv pojedinac onda je vjerovatno neki izrevoltiran simpatizer onim uradio ovo ,nadovezujem se na prijasnju tvrdnju neozbiljnog.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by просвјета »

Јере обрисаште ову успоредбу?

Даркићев билбордер "проплакао" осликан ореолом таме!
Image

А начелника потрефише, мора да им смета поглед побједника!
Image

Шта је ту могло да вам засмета питам се, можда ова циркусова зафрканција?
Питам се само ко ли га плаћа? :)
Image

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Ово се види да је твојих руку дијело јер је ужасна монтажа! Успореди ту своју са неком оригинал па се сам увјери. Practice practice i samo practice
Ne diraj lava kada spava.....

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Zar »

Smijurija usred kasabe. MiloKrad je rjesio da ide na sve ili nista. S ovim malim fala Bogu smjesi mu se poraz te on malo malo visi kod nas. Pametnije je bilo da su Vrstu kandidovali sposobniji je covjek od ovog ficfirica. I posteniji. :lol:

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Чуј овог стручњака!? Јел тебе ко шта питао па се расписао? Држи се ти лопате и мани се информатике није ово за тебе
Ne diraj lava kada spava.....

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ne znam samo zašto su SNSD-ovci tako nervozni?? Čemu galama, vulgarnosti??
Znam da je Mile juče bio nervozan kad je vidio da ni salu ne možete napuniti, ali Vi se opustite malo. Njemu je Nemanja trn u oku ali šta je sa vama??

Biće još izbora.
Sad imate mladu ekipu, kroz dva mandata u opoziciji mogu se isklesati u dobre političare i možda buduće načelnike.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by bičbožiji52 »

Kakve su ovo uvrede,i o kakvom je proštačenju riječ,kad Zmile završi u samici.
Možda se u samicu ide po nekom ključu,nije mi jasno pa bi molio moderatora da nam svima pojasni.
Poznajem eustahija, on ništa nije prostačijo nego li su to činili drugi.
Ako je Neubiljni Mile bio nervozan,a nije bio,neznam, zašto se ti toliko sikiraš za SNSD a
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Овде само сдс може бити нервозан. Довољно је било на Вијаци видети онолику масу, све су то гласачи Томаша. Кад онолико људи скупите онда можете да се окуражите и курчите на форуму!!! До тада псссссс мишеви.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by bičbožiji52 »

Događaji na Vijaci,pokrenuli su lavinu i ona se ne zustavlja.Tradicionalno esdesov čovjek Žika Milijaš,odlučio je promjeniti stranu.U Prnjvoru ništa više neće biti kako je do sada bilo.Ovi iz DNS a sakrili se u mišiju rupu,nisu smjeli doći u Teslu,svaka čast SOCIJALISTIMA došli su ogromnim ''kolčinama''
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

A jest vala nastavnice, ova montaža stvarno liči na Vaših ruku djelo ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by просвјета »

Питај Камиказу он, увијек први добије нове циркусалије... :)
Иначе сматрам да је ниво тих конструкција веома низак и у погледу технике и етике!

А објављујем их само из разлога да видите сву бесмисленост која је својевремено била усмјерена на моју маленкост!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

:P Kao jedna uvazena babasera na jednoj od naj vecih zeljeznickih stanica u Europi :) moram prvi da dokucim sve informacije.pa i o ovoj nasoj kasabi iz koje stizu dnevno mnogobrojni putnici;a kome jadni da se izjadaju poslije tako dugog puta ,mogu samo frizeru i babaseri,i posto je frizer ovdje jako skup,ostanem im samo ja da kod mene olaksaju dusu i jos nesto. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Zmile brinem se jer SNSD svjestan da se raspada gura i RS u provaliju. Ti ljudi su lazovi i prevaranti i nista im sveto nije.

Sto se tice lavine sa autoputa, ne lupajte.
1) nije bilo preko 1000, 1500 ljudi. I policija je razocarana sto je u onolikom broju mobilisana za nista.
2) od toga je pola otprilike bilo sa strane. Licno sam vidio autobuse SNSD Srbac, Stanari, Doboj... Udji na fb profile tih odbora pa ces vidjeti sve. Dakle oni i da hoce ne mogu glasati za Tomasa.
3) jos najmanje 1/3 od druge polovine je ljudi koji su dosli da vide autoput. Ljudi iz raznih stranaka i onih koji nisu optereceni politikom.
4) opet se vracamo na onu standardnu grupu ljudi iz SNSad-a, sto elektrasa, poste i ostatka aktivista. Pokazala je to "Tesla", koliko god Vi govorili da je to uspjesan skup, svjesni ste da je to katastrofa.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Ti nisi normalan. Ako je ono bilo 1000-1500 ljudi onda imaš ozbiljnih problema sa vidom. Vidiš, i ja sam razgovarao sa nekim policajcima koji su rukovodili obezbeđenjem skupa i njihove procene se kreću od 4000-4200 bez zvanica. Uzmi matematiku ako meni ne veruješ. Od table do bine je 300 metara, širina puta kod naplatnih je oko 40 metara a bilo je skoro sve puno. Pa ti sad računaj. Ne vidim poentu zašto želite omalovažiti taj istorijski događaj za Prnjavor. Onda omalovažavaš i učesnike skupa među kojima je bio i načelnik Gatarić sa svojim timom i to u prvim redovima.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by bičbožiji52 »

neozbiljan wrote:Zmile brinem se jer SNSD svjestan da se raspada gura i RS u provaliju. Ti ljudi su lazovi i prevaranti i nista im sveto nije.
Samo se ti Neozbiljni tješi,dok je Milorada Dodika i ove garniture na vlasti u Republici Srpskoj,u jedno sta sam apsolutno siguran ,neće izdati Republčiku Srpsku.To je ova vlast pokazala na djelu.
Oduprijeli su se i odupiru se, strašnim pritiscima s vana, i evo kako su ovi SAZAPOVCI u Sarajevu, bogumi i iznutra.
Zmile je u pežorativnom smislu,pominjala lavinu sa Vijake,a ti po običaju bukvalista to nisi u stanju da razumiješ.
Zmija je u kontekstu neformalne poruke to rekla pobvodom zaista ovog istorijskog dana ne samo za Prnjavor već i za Republiku srpsku a i region.Ti odmah počeo da brojiš ljude,na licu mjesta, a zaboravio si one druge koji su to takođe popratili, a da nisu fizicki bili na Vijaci.O tome ti Zmija govori moj druškane.
Nije to klasični politički skup, to je događaj od opšte pažnje cjelokupne javnosti,a ti odmah počeo brojati autobuse :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

Image
Драги грађани Прњавора ако вам до сада није било јасно ево и чињеница коју сви знамо !
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ako se ta lavina pokreće poslije 10 godina na vlasti blago nama.
Svjedoče, je l' to dogovor iz "Barke"??

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Како сте јадни, Неозбиљан је јадник мало већи. Али нека писаћеш још мало па ћеш се вратити горе у сеоце са све хећимом и бројати ситну стоку по селу.
Ne diraj lava kada spava.....

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Pa mi znamo raditi i svoj posao jer smo se dokazali u struci a ne ko Zeljkin Mali stalno nečija marionetica.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Neki da, mnogi i ne bas.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Мили мој само ми кажи јел ти то спадаш у те што знају радити свој посао? Не би баш рекла!!! Али ајде уста моја хвалите ме :)

Него њиве се ти држи и ради мани се политике и хећима.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by просвјета »

Не знам за Мили али овај нитро циркузант нит оре нит копа ал` ради... :)

Image

Post Reply