Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by julija »

Vidimo da je bio „jako posećen skup“ :D :D
Politika SNSDa je propala u najavi, popucala po svim šavovima i izborni fijasko tek sledi.
Molim da se koalicioni partneri uzdrže od komentara, kako bi mogli da saznamo o čemu se sinoć drvilo na mitingu. Postoji li ikakva strategija i pravac? Novi krediti? U SC se predsednik Dodik na početku govora zahvalio Radovanu Karadžiću na zaslugama u stvaranju RS, pa me interesuje da li je sinoć ponovio i vama taj deo. Ili su priče različite u zavisnosti od publike??

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Govorilo se o budućnosti i perspektivama za razvoj, zajedničji imenitelj za oboje jedte Darko Tomaš.
To je ono što i vi uviđate i zato se ljutite.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

To što je Dodik pominjao Karadžića i Mladića je da Bakiru i njemu sličnima digne pritisak. Do skora ste govorili kako Radovan nije član stranke zbog neplaćanja članarine, čini mi se. Svojatate ga po potrebi.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Postoje izjave Gatarića u kome hvali Darku Tomaša - to je bilo kada su mislili da neće biti kandidat za načelnika - pošto su sada skontali da bi ih mogao ponesti sa političke scene, drvlje i kamenje na njega bacaju. Toliko o karakterima.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Zmijo da je Vučić juče sletao u Kalabe na igralište shvatio bih zašto ga dočekuje Simić. Ovako ne mogu.

Bahatost je upravo to što državu shvataju kao svoju prćiju. Nije SNSD napravio autoput nego Vlada RS. To je i moj autoput koliko i Tomašev. Bahatost je da jedan Tomaš i Simić kao stranački kandidati dočekuju predsjednika Vlade. To je skandal.

Ako već toliko brinete za napad na Vučića, što kod svog prijatelja Gorana Salihovića to ne pogurate. Utrkuju se Majkićka, Klošarac, RTRS, Špirić da ga zaštite pa zaboravljaju za Srebrenicu.

SNSD je juče okupio 800 ljudi sa svim gostima, ministrima, zvanicama. To je debakl. Nemojte da se lažemo.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

A nije bahaćenje kada opštinski šefovi narede dolazsk svih zaposlenih na miting SDS-a pa opet ne dođu svi ljudi. Vi koji parastose, borce, imovinu, republiku sve smatrate kao za isključivo pravo raspolaganja SDS-a. Žulja vas što Željko Simić bolje kotira kod Vučića nego Gatrić i Lukanović, jel tako? Pa potrudite se u vi da ješto uradite. Željko je bio predsjednik skupštine kada su donešeni ključni dokumenti u vezi sa trasom autoputa. Mislite da nema pravo ugostiti premijera Srbije?

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Dok je elektra nemaš pravo ništa pričati. Pa i elektrašima je više muka kad moraju ići na skupove, al šta će čuvaju ljudi poslove, razumijem ih.
Pola liste Vam je tu pod moranjem a ne zato što tako hoće.

Željo Simić bolje kotira. Ahahahahahahaha :smt005 :smt005 :smt005

Ti ne znaš šta znači protokol. To je predsjednik Vlade jedne države!! Nije to načelnik neke prćije u Slovačkoj ili Italiji pa može ga dočekati ko hoće. Zanima me šta su mu rekli juče kad je sletio, ja sam direktor FZO, a ja sam Željo, nekad sam bio predsjednik SO Prnjavor, znate sigurno.

Ili su možda poput tate Mile rekli, ti si politički pobačaj. :smt005 :smt005

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

Daj Vladane kako ti se da napisati ovako notornu glupost.

Nacelnik opstine je dr Sinisa Gataric opstine u kojoj se otvara autoput. On je izemdju ostalih trebao Vucica pozdraviti i ugostiti po nekakvoj logici stvari. Ovdje ste vi ispali kao nekakva djeca najveca ne uvrstivsi u protokol nacelnika opstine. Ne damo mi nikome nista sve je to SNSD-ovo. Sramota je sta ste uradili za vas ali to govori o vasem karakteru i nacinu na koji razmisljate prije svega sebicnoscu zelji da budete iznad sviju. Niste se udostojili ni pozvali Obrena Petrovica jer ipak taj autoput spaja Prnjavor i Doboj.

Nemoj to ko kome sta naredjuje. Kada je miting SNSD-a cijela elektrodistribucija mora biti postrojena.

70% vase liste su radnicu fonda zdravstvenog osiguranja i elektrodistribucije. :D

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Pa koje kriv načelniku kad se odmah na početku svadio sa domaćinom. Hoćeš li ti na slavu zvati ludog komšiju koji goste vrijeđa i prevrće sofru? :-)
Svima prema zasluzi, stara kineska narodna umotvorina!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by просвјета »

Чуј на славу, па та слава је у кући онога којег ти називаш лудим!
[img]https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13669162_1180977178628277_1462452885075316869_n.jpg?oh=db36aa503cdcfd8fb4ed8aa45d86df94&oe=58411C01[/img] wrote:Да ми и СНСД нисмо исти показује примјер наших начелника који су преузимањем локалних заједница од СНСД-а 2012. г. дошли на огромне дефиците у буџету, велика доспјела дуговања и, што је најгоре, недовољно финансирање у односу на претходне године. СДС-ови начелници су то стање значајно поправили, а дугове смањили. Јавни дуг општина и градова у РС износи око 380 милиона КМ, што представља свега 6% укупног јавног дуга РС који се неразумном политиком задуживања Владе РС стално повећава. Од тога половина дуга се односи на општине и градове у власти СНСД, а познато је да је најзадуженији и презадуженији град у РС – Бања Лука са 28% укупног задужења општина и градова.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

A to što se po Domu zdravlja, Vodovodu i Komunalnom prave spiskovi pred bilo koji skup SDS-a je šta... Pa vi ste tvorci svih marifetluka koji su uništili politiku kao vrlinu i napravili pojam politike kao biznisa. Sad kad neko pokaže više sposobnosti kukumavčite i svak vam je kriv. Vreme vas je pregazilo, povucite se dostajanstveno. Što se bre brukate?

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Tačno. On da je domaćin, nebi ni dozvolio da neko drugi gradi i priprema otvaranje u "njegovoj kući", pošto nije, sve nam je jasno.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Zmijo da je Vučić juče sletao u Kalabe na igralište shvatio bih zašto ga dočekuje Simić. Ovako ne mogu.
Mjesto da budeš popnosan na svog ilovčana,što je dočekao premijera Srbije, ti izgleda pucaš po svim šavovima od te seoske zavisti i pakosti.Ko ti je kriv što si odbarao Mome Novakovaića kufer partiju, da si kod Dodika možda bi ga i ti imao prilike dočekati ,ovako kuš. :lol: :lol: :lol:
Last edited by ZMIJA on 12.09.2016. 13:51, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Bahatost je upravo to što državu shvataju kao svoju prćiju. Nije SNSD napravio autoput nego Vlada RS. To je i moj autoput koliko i Tomašev. Bahatost je da jedan Tomaš i Simić kao stranački kandidati dočekuju predsjednika Vlade. To je skandal.
Naravno da je i tvoj autoput, da si juče bio na otvaranju čuo bi i ovu poruku,ali vi neki juče niste izlazili iz kuće dok se nije spustio mrak na Prnjavor.Jer vam je pao i mark na oči ,očigledno.
Naravno da SNSD a ne parvi puteve, to rade građevinske firme, ali SNSD a pravi i vodi politiku.Nećeš valjda reći da vlast u Prnjavoru nešto pravi iz vlastitih džepova, i esdesove kasice prasice :lol: :lol:
Premijera ako nisu želejli dočekati lokalni predstavnici vlasti, morao je neko dočekati ,a to su budći nosioci lokalner vlasti.
Vi vidite na svakom koraku samo skanadale,kod drugih a kod sebe ne vidite.
De vi preko svojih kadrova u Srajaveu tražite da ispitaju napad na tog istog premijera Srbije u Srberenici,to za vas naravno nije skandal . :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

Завршена је и последња Скупштина општине Прњавор у овом сазиву ДНС и СП су као и увијек до сада, а и у будуће, подржали приједлоге начелника др Синише Гатарића и били на страни скупштинске већине! :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Zmile nisam ja član nijedne stranke. Ne znam što ti toliko smeta taj NDP. Vjerovatno jer će popraviti izborni rezultat a to je taman ono što će "otkinuti" od PDP-a i Socijalista.

Ne znam ima li veće kufer partije od Socijalističke. To je samo privjesak SNSD-a! Mali Perica i njegovi socijalisti.

Najviše bi Vi voljeli da se Siniša Gatarić nije juče pojavio na otvaranju puta. Pa da možete likovati, ovako samo ispadate smiješni.
Niko još da mi odgovori u kom svojstvu su TOMAŠ I SIMIĆ čekali Vučića na stadionu?? Kao kandidati, kao direktor fonda i bivši predsjednik SO, kao redari???

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Јадно, ако се не може аргументима може се овако на плакатима.

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Bolesno do bola ali to govori o Sds-u

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Jeste, ne vidim potrebu za ovakvim stvarima. Nažalost ovo je naša stvarnost! Danas je ovaj bilbord sutra neki drugi. Svjedoci smo da je to svake izbore isto. Ne znam šta je to što tjera čovjeka da kida plakate, ruši materijal...

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

SDS nema veze sa ovim. To sto je nekakav pojedinac uradio vi etiketirate da je SDS. Razumijem ja da vi SDS sanjate da ce vam biti kriv SDS sto kisa pada ili je sunce prejako ali de se malo kontrolisite. Znaci da apsolviramo ovakve stvari SDS strogo osudjuje.

Bolje malo razmislite gdje god da se nalazi bilbord sta smo uradili tom covjeku ili tim ljudima pa nam ovako vracaju.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Ovo je krkanizam vec viđen od strane aktivosta SDSa.Nista novo vracamo se u 90.proslog vijeka.To govori SDS ne misli demokratsli predati vlast na izborima.Spremni su ne unistavati bil borde ,spremni su pucati na politicki superiorne prptivnike.Sramota nad sramotama ,kako se misli braniti vlast svim stedstvima.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Isto kao što osuđujem rušenje predizbornog materijala isto tako osuđujem ove neutemeljene optužbe. Evo ja zmija kažem da je to uradio DNS i Socijalistička partija. Ne sviđa im se Tomaš jer su u vlasti sa SDS-om!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Post izbrisan zbog prostacenja.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

To samo znači da nemate stranačku disciplinu i da svaki buzdovan može u vaše ime da radi šta hoće. Stvari/ljudi se otimaju kontroli. Sve su to panični pokušaji davljenika da se uhvati za slamku spasa. Al džaba...

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Highlander »

Image

Image

Ciji ovo plakat stoji na banderi ne taknut?

E' moji SNSD-ovci pa necete sa ovim izbore dobiti. Mozete sve i jedan unistiti debakl vam ne gine 02.10.-tog.

Post Reply