Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Ninal »

Evo i ja pitam nesto! Znamo da je Nejaki natovario na nejaku opstinsku kicmu i kurtu i murtu ali ako je vec htio da zaposli neke kadrove snsd-a zasto mu je kriterijum bio moras mu biti ljubavnica, kuma ili otac? Cujem da je raspikucu oca turio u vatrogasno ?!

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by knele »

Debeli_Shef wrote:
Ako tacno odgovorite bice jos pitanja
<br /><br />De vidi Knele imali kod Mose hladne pive.
<br />Kad kod Mose nije bilo ladne pive :),veceras je extra ekipa ima nas sa svih strana i svi kazu da ce Dragin tas prevagnuti u korist Gatarica sto se Crkvene tice ako im je vjerovati [emoji23]<br /><br /><br />Sent from my iPhone using Tapatalk

Drž se ti duplih komandi i perušača. Nije politika za tebe.
Hahhahah jeste nasjeli na meil adresu ko teled ali sad bar znamo da Vrata stoji iza nicka Debeli [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Нинал, јел треба да пишем сад ко је твој отац? Или да се суморним? Ах да ко би знао кад ти ни у родном листу није уписан? Можда мама зна? Не вјерујем пратило је на све стране! Тако да ћути јаднице јадна.
Гдје је Гатарић своје маце запослио? Па напиши и то кд већ истресаш гаће. Не смијеш било би по ушима али зато ја смијем!?

Кнеле добро те знамо, штета што ти мајка није дала то име јер иде уз твој карактер. Ипак си ти постигао свој максимум у сваком погледу и нема више потребе да се трудиш. Ниси за полемике овде јер те редовно нарушавају, предлажем ти да пишеш под старим налогом.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

Vidi vidi kako rade unajmljeni prstici snsd-a, samo tako, naplatite svaki post. Ali evo kad ste vec tu, odgovorite mi na jedno pitanje, tu velicate Tomasa a covjek je bio fijasko za nasu opstinu. A pitanje glasi, smao jedno u nizu: Zasto je na kraju mandata ostavio deficiz od 2 000 000 km i zasto su radovi na bunarima kostali 100 000 km vise, nego u mandatu Vlade Zivkovica??? Hvala za odgovor!

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Glup si knele, al neviđeno si glup. Kažem ja tebi, drž se perušača i polovnih bicikala. Nije komp za tebe.

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by knele »

Debeli_Shef wrote:Glup si knele, al neviđeno si glup. Kažem ja tebi, drž se perušača i polovnih bicikala. Nije komp za tebe.
Glupa ti je mama.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Šipraga da li je to vrhunski domet?

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by knele »

Dosadni te ne mozete se drzati zadate teme pa lupetate glupisti i neke nebitne stvari koje nikoga ovde ne zanimaju.Tema je lokalni izbori imate li tu jos sta reci ili stavljae tacku? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Istina boli, a kad boli onda čovek kaže i ono što ne misli. Molim bez pominjanja članova porodice. Sledeći put neće proći samo na dobronamjernom upozorenju. Pripisaću to mladosti i neiskustvu. Ok?

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by knele »

Debeli_Shef wrote:Istina boli, a kad boli onda čovek kaže i ono što ne misli. Molim bez pominjanja članova porodice. Sledeći put neće proći samo na dobronamjernom upozorenju. Pripisaću to mladosti i neiskustvu. Ok?
Samo vi piskarajte i ne brinite se previse za mene vec za sebe ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

http://www.prnjavor.info/dodik-se-odrekao-kalabica/ Alooo, pa sta je ovo??? Problemi u "raju" ... Dodik se odrekao snsd u Prnjavoru skroz... :smt006 :smt006 :smt006

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Slavica »

Zasto se SNSD podjelio?Imate oko 5 klanova niko ni sa kim ne funkcioinise. Dzaba vam piskaranje ovde,nećete uspjeti tim vašim ponasanjem i ruznim rijecima da privucete glasace a samo brukate Darku. Sinisa ostaje načelnik!

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Nemojte vi o klanovima. Pa ima vas ko pokemona. Svak sa liste radi sopstvenu kampanju.

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Hahahaha Droplja dobio po ušima od Darkića zato što je vrijedjao ljude sa sela. Sigurno je to Droplja i čuo od svoga šefa pa pomislio da se tako treba i u javnosti napisati.
Nije ni Darkiću do ljudi sa sela već to je izvor glasova.

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by smokismokic »

Bravo mili. Pa ja to sinoc svo vrijeme pokusavam da im objasnim, al nemogu oni to skontati. Nema vise glasiva iz crkvene, kokora, čivčija. A i bilo po ušima i nema dnevnica za piskaranje gluposti

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Slatkić smokić, jeste li vi u dnevnici kod Siniše, ovi kod Drake su prijavljeni i vodi im se radni staž :lol: :lol: :lol:
Vi ste u kafani i na birou,čini mi se.Dobro navijate samo se čuvajte lažiranih utakmica.Dešava se, jebeš mu miša.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

Ninal wrote:Evo i ja pitam nesto! Znamo da je Nejaki natovario na nejaku opstinsku kicmu i kurtu i murtu ali ako je vec htio da zaposli neke kadrove snsd-a zasto mu je kriterijum bio moras mu biti ljubavnica, kuma ili otac? Cujem da je raspikucu oca turio u vatrogasno ?!
Sta se cudis, pa i tata mu je ekonomista, od njega je Darko naucio foru sa zaduzivanjima, samo tata je sjeb*o finansijski porodicu, a Darko Opstinu.

tetrapak
Posts: 12
Joined: 10.08.2016. 00:44

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by tetrapak »

Дегутантно и до зла бога неукусно помињање чланова породице у неколико случајева. Види се да политички дискурс иде својим утабаним стазама. Ништа ново и ништа што већ није виђено. Доказ да су потребне суштинске промјене. Промјене не толико система колико свијести. Питање је можемо ли даље и докле ћемо стићи носећи бреме паланачке реторике, ситних интереса и половичних рјешења.

DraganJoveTorbica
Posts: 55
Joined: 31.05.2016. 16:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by DraganJoveTorbica »

Samo vi ovde Trosite energiju.Ja napisa.I nemojte se cuditi sto male strancice ugrabe koji glas.

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Ninal »

Pa ko je kriv Darki sto je nepotista da je tako Sinisa doveo oca na drzavne jasle za svog mandata od vas se nebi moglo zivit.Zasto jednostavno ne priznate da je Darko nepotista i da je zloupotrijebio polozaj!

vidovita baba
Posts: 74
Joined: 07.08.2016. 14:47

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vidovita baba »

Pokemon wrote:
Ninal wrote:Evo i ja pitam nesto! Znamo da je Nejaki natovario na nejaku opstinsku kicmu i kurtu i murtu ali ako je vec htio da zaposli neke kadrove snsd-a zasto mu je kriterijum bio moras mu biti ljubavnica, kuma ili otac? Cujem da je raspikucu oca turio u vatrogasno ?!
Sta se cudis, pa i tata mu je ekonomista, od njega je Darko naucio foru sa zaduzivanjima, samo tata je sjeb*o finansijski porodicu, a Darko Opstinu.

Divna porodica nema šta!

DraganJoveTorbica
Posts: 55
Joined: 31.05.2016. 16:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by DraganJoveTorbica »

Ma u svakoj stranci ima kukolja.Evo ako mene Cupo jos jednom posjeti da glasam za njegovu kcerku,glasacu za SNSD za bilo koga.Ali SNSD je pun lopova.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

Ninal wrote:Pa ko je kriv Darki sto je nepotista da je tako Sinisa doveo oca na drzavne jasle za svog mandata od vas se nebi moglo zivit.Zasto jednostavno ne priznate da je Darko nepotista i da je zloupotrijebio polozaj!
Em zenu u Vladu da zaposli, pa ljubavnicu u svoj kabinet u Fondu. A kumove je pozaposljavao po Dodikovom obrazcu, jer bez kuma nema ni muvaze! Ma nema sta, bas snsd kuca do kuce, sve pokradeno...

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

Evo vi sto hvalite djelo Tomasa Darka, odgovorite na vec postavljeno pitanje : zasto je Tomas po dolasku na vlast 2008. na mjesto nacelnika, povecao broj zaposlenih u opstinu sa 120 na 164 ???? Objasnite!!! CEKAMO ODGOVOR, A NJEGA NEMA. HVALA!
Last edited by Pokemon on 13.08.2016. 22:26, edited 1 time in total.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

tetrapak wrote:Дегутантно и до зла бога неукусно помињање чланова породице у неколико случајева. Види се да политички дискурс иде својим утабаним стазама. Ништа ново и ништа што већ није виђено. Доказ да су потребне суштинске промјене. Промјене не толико система колико свијести. Питање је можемо ли даље и докле ћемо стићи носећи бреме паланачке реторике, ситних интереса и половичних рјешења.
:smt023 Možemo. Bar ja mislim da možemo. Ali to je ipak do svake političke stranke ponaosob. Jednostavno, svaka stranka treba da u prve redove izbaci pismene i kulturne članove, da ju predstavljaju na svim poljima, pa i ovdje. A od vulgarnih i ograničenih mamlaza javno da se ogradi.Zamisli u kakvoj situaciji bi se našao nekulturni bukač iz bilo koje stranke, kada bi se ta stranka ogradila od izjava istog! Misliš da bi i dalje nastavio sa piskaranjem? E sad, problem je upravo u tome što stranke upravo takve i angažuju da za njih buču i prostače. Tuga do bola, u pravu si 100%!

Post Reply