Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Vladan »

Hajde nabrojte svoje uspjehe sa finasijskim pokazteljima (po mogucnosti tacnim) i postavite fotografije da vas vidimo. Izvolite godpodo:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Ovo nisu nepoznate stvari, narod za ovo zna. Možete li da nam Vi dokumentujete ovako nešto:

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Nisam mnogo upucen oko tog famoznog Povelica, ali znam da u gradu nema vode. Koliko sam upratio vecina domacinstava je prikljucak dobilo za vrijeme ove vlasti. Ova voda do CK je dosla u ovom mandatu.
U gradu je jos nema. Ako ispune obecanje i dovedu je u Grad, dobijaju izbore!
Ako grijesim za ovaj Povelic oprostite. Kao sto rekoh nisam neko ko zna o tom mnogo. :smt006

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Koliko GOD mu trebalo da stigne do grada, bojim se da će mu toliko jos trebati da stigne do kuća. Vidjecemo, ali bojim se da će biti tako.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Last edited by vrsta8472 on 03.08.2016. 07:53, edited 1 time in total.
Reason: беспотребно цитирање

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by bičbožiji52 »

Peki to je i tvoja ulica,i ne samo ulica, već cijela gradska četvrt.Budite malo realniji..Nije ni Darko došao na suficit u budžetu poslije Vlade Živkovića.Samo po osnovu sudskih presuda iz budžeta je skinuto preko 720.000 km.
Politika SDS a u Prnjvoru nije ništa ostavila iza sebe ,sem nekog seoskog izbornog asvalta-

Šta je sa vodosnbdjevanjem u Prnjvoru....? bodova nula.
Šta je sa kanalizacijom i prečistačima otpadnih voda ?.....bodova nula
Šta je sa većinom gradskih ulica ( POSEBNO ULICOM VIDA Nježića kraj buvljaka)....bodova nula.
Šta je sa centralnim spmenikom poginuli Prnjvorčana u otadžbinskom ratu .....bodova nula
Šta je sa kružnim tokom na ulazu u grad ....? bodova nula.
Šta je sa kulturnimn centrom u Prnjvoru (zgrada još iz doba Austrougarske)....bodova nula.
Šta je sa admnistrativnim centrom u Prnjvoru,istekao rok zgradama iz doba Austrougarskog carstav '.....bodova nula.
Šta je sa sportskom dvoranom od 5 miliona maraka, još iz doba obećanja Vlade Živkovića:::? bodova nula
Šta je sa fabrikom pitke vode u Drenovoj ::::? bodova nula
Šta je sa industrijskim zonama,kakvi su tu rezultati postignuti, sem što su pojednici dobili placeve po slobodnoj pogodbi bolje rečeno džabe ...'bodova nula,a poreski opbveznici po sudskim presudama otplaćuju te poklone opštine ljubljenim Veliokim Srbima prnjvorskim.,,,,bodova nula
Šta je sa 10 miliona maraka iz ratnog fonda solidarnosti u Prnjvoru ?.....bodova nula.
Šta je sa prnjvorskim opljačakanim predratnim firmama i kakve je rezultate dala privatizacija predratnog realnog sektora i gdje su nestali miloni opčjačkani državne imovine.? ...bodova nula.
Mogu ja ovo redati do zuore sine Mitre, i za ovo naravno nije odgovoran sadašnji načelnik Gatarić,niti njegov predhodnik Tomaš,već je za ovo odgovorna prije svega politika SDS a koji suvereno praktično vlada od devedesetih godina prošlog vijeka,sem da izuzmemo darkin mandat, koji je bio i suviše kratak da bi se prnjvorska zaprežna kola izvukla iz blata.
Ako možeš odgovori mi taksativno na moja pitanja,bez da se vrijeđamo i ponižavamo,jer na kraju ti si jedan od podpredsjednika SDS a, i nisi ona luda Mara koja ovdje lupa i lupeta,samo neka se lupa.
U ostalom i tvoj lider Gtarić je najavio poštenu i fer kampanju dva intelektualca, dva štrbačana, dava jarana i dva rodjaka skoro.
Moramo promjeniti retoriku rijaliti šoua, i sa uvažavanjem iznositi argumente za i protiv, i onim nesetnicima koji ovo čitaju predočiti nešto konkretno i pametno
.Mislim da se sa tim pristupom slažu i kandidati za načelnika,jer od ove prdnjave na forumu i njima se kosa diže,znam zasigurno.
Dakle Peki kreni sa odgovorima. :smt006
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Vladan wrote:Hajde nabrojte svoje uspjehe sa finasijskim pokazteljima (po mogucnosti tacnim) i postavite fotografije da vas vidimo. Izvolite godpodo:
:smt023 :smt023 :smt023
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

E pa biče, aferim. Svaka ti je ka Njegoševa. Ja o tom trubim svo vrijeme ali džaba. Darko je imao samo 4 godine mandata i nije mogao pokrpiti sve rupe iz prethodnog perioda. Druga je stvar što SDS želi da se taj period zaboravi i da je sa Sinišom ta stranka počela bitisati. Ali, ako je već tako, zašto onda načelnika iz tog perioda staviše za nosioca liste? Još je trebalo da i Jugovića stave na listu pa da farsa bude kompletna.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

neozbiljan wrote:Nisam mnogo upucen oko tog famoznog Povelica, ali znam da u gradu nema vode. Koliko sam upratio vecina domacinstava je prikljucak dobilo za vrijeme ove vlasti. Ova voda do CK je dosla u ovom mandatu.
U gradu je jos nema. Ako ispune obecanje i dovedu je u Grad, dobijaju izbore!
Ako grijesim za ovaj Povelic oprostite. Kao sto rekoh nisam neko ko zna o tom mnogo. :smt006
Неозбиљанн нажалост немам сада слику коју је сликао мој брат просвјета, гдје се фино види докле је Томаш довео воду и колико центименатар недостаје да се прикључи град на систем "Повелич".

АЛИ и да се пусти вода са Повелича у град, шта ти мислиш да ли би та вода била за пиће?

П.С.

До сада за ових 14 година колико се ради тј. прави тај Повелич нико није добио изборе на основу Повелича. Чак мислим да је контрапродуктивно то више и спомињати.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

Opet mlatite praznu pricu. Voda ce za mandata dr Gatarica stici i uci u vase cesme da pijete tu vodu. I tacka. To sto je neko, tacnije Tomas i Drago, oprali pare na toj prici, imaju oni koji se bave tim. Voda ce stici u grad.

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Ma misle oni da je narod lud i da kao ovce bulje u njihove fino ofarbane tabele koje su samo opravdanje opranih para, a na terenu nista.

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Lokalni Izbori 2016

Post by knele »

Fine tabelice samo sto narod ne zanimaju brojke vec vidljiva djela,dzaba se vi bacate tim ciframa kada voda nije dosla u grad za vrijeme Tomasa ali doce za Sinisinog mandata,to je sustina sve price ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

knele wrote:Fine tabelice samo sto narod ne zanimaju brojke vec vidljiva djela,dzaba se vi bacate tim ciframa kada voda nije dosla u grad za vrijeme Tomasa ali doce za Sinisinog mandata,to je sustina sve price ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tacno tako. Svako moze u power pointu napisati sta mu volja, a izadjes vani kad tamo nula. Tako i vi, Darko ama bas nista uradio nije, sem kredita. Kako je nas zaduzio tako evo i Fond zaduzuje. De, progledajte. Tomas nije sposoban da vodi opstinu Prnjavor.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by bičbožiji52 »

Pokemon wrote:Opet mlatite praznu pricu. Voda ce za mandata dr Gatarica stici i uci u vase cesme da pijete tu vodu. I tacka. To sto je neko, tacnije Tomas i Drago, oprali pare na toj prici, imaju oni koji se bave tim. Voda ce stici u grad.
Gospodine podpredsjedniče SDS a,zamoljavam te da pokušaš odgovoriti na neka moja postavljena pitanja,prije nego nastavimo dijalog.
Prazna je priča ta da će u naše česme stići pitka voda za mandata Gatarića.Neće stići ni za vrijeme Gataraića ni Tomaša, to je velika laž i obmana.Neće stići ni za vrijeme sledećeg načelničkog mandata, ma ko bio načelnik.Što je od pitke vode stiglo u Prnjvor stiglo je,a to su one tri česme na vruhu grada , i za tvoju informaciju ta ideja je potekla od moje malenkosti, samo ja sam zagovarao česme na Trgu boraca .
Do pitke vode u česmama treba rekonstruisati dotrajalu vodovodnu mrežu u gradu, koja je od azabestnih cijevi i kao takava nezadovoljava nikave standarde, i neće nikad niko dati certifikat da je voda za piće.Azbest je kancerogen, i kao takav neupotrebljiv je i zabranjen za upotrebu.
Ako imaš dokaze da su Drago i Tomaš oprali pare podnesi tužbu na iste,ali ne ovdje na forumu, već u tužilaštvu gdje sam ja nekad kao odbornik podnosio za slične stvari.
Vrijeme je da se prestane sa pibikanjem,to postaje smarajuće.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Ako za 14 godina nije, bas će za ova dva mjeseca procuriti Povelic iz naših cesmi. Imam osjećaj da će Drenova jos dugo biti stanovnik naših domova.


Sent from my iPhone using Tapatalk

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neuro »

Dobro je da ovih mjeseci ne lede cijevi a ako voda sa Povelic protece do izbora kroz česme u gradu ja organizujem besplatan roštilj za sve ljude. A verujem da bi DEBELI ŠEF kao jedan od giganata naše privrede pomoći da se odradi to i donirati pivo.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

neuro wrote:Dobro je da ovih mjeseci ne lede cijevi a ako voda sa Povelic protece do izbora kroz česme u gradu ja organizujem besplatan roštilj za sve ljude. A verujem da bi DEBELI ŠEF kao jedan od giganata naše privrede pomoći da se odradi to i donirati pivo.
Jos ćeš i Ginisov rekord oboriti.


Sent from my iPhone using Tapatalk

DraganJoveTorbica
Posts: 55
Joined: 31.05.2016. 16:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by DraganJoveTorbica »

Ja pijem vodu sa Povelica svaki dan.Cesme imaju.A vjerujem da ce i u kucu doci.SDS pobjedjuje 100%,a vi dzaba krecite ovde.

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by malena »

DraganJoveTorbica wrote:Ja pijem vodu sa Povelica svaki dan.Cesme imaju.A vjerujem da ce i u kucu doci.SDS pobjedjuje 100%,a vi dzaba krecite ovde.
Neke stvari su sada mnogo jasnije..vezano za tvoje pisanje i rezonovanje napisanog.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by bičbožiji52 »

DraganJoveTorbica wrote:Ja pijem vodu sa Povelica svaki dan.Cesme imaju.A vjerujem da ce i u kucu doci.SDS pobjedjuje 100%,a vi dzaba krecite ovde.
Mi krčimo, a ti piješ vodu zahvaljujući nama.Tebi da neko dovede hladno pivo ti bi navijao za SDS :lol: :lol: :lol:
Nedaj se Torbica brate rođeni :lol: :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Ajd priznajte dokle je voda stigla 2012. i ko nije dao da se dalje radi.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

:smt006 :smt006 :smt006 a kako vi mene lijepo nasmijete, nemate pojma. Pa da ne zivim ovde reklo bi se da je Darko i vazduh ocistio. Dajte ljudi molim vas, nemojte mi te price " nije se dalo, branili ovi pa oni, blokada itd...", sto je evidentno da je voda dosla u grad i da ce biti u cesmama za vrijeme mandata dr Gatarica. I taj isti covjek ce u sledecem mandatu samo nastaviti sa dobrim radom i radom za nas.

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Lokalni Izbori 2016

Post by knele »

Treba dodati i to da je sve sto je uradjeno u proteklom mandatu prakticno uradjeno bez marke kredita i sa natovarenim kreditima na grbaci kojih je vraceno 8 miliona.Tako da gradjani u sledece 4 godine mogu racunati na do ta ce Sinisa dosta rasterecenije uci u mandat i samim tim dosta vise posla uraditi, a sve sa ciljem boljeg zivota svih nasih gradjana .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Last edited by knele on 03.08.2016. 15:57, edited 1 time in total.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

A fabrika vode u Drenovi ? Što taj propali projekat krijete pod tepih? To je bio vaš projekat vodosnabdjevanja, sa Poveličom ste se samo nastavili kitit tuđim perjem.

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neuro »

SDS je mnogo sto sta upropastio. Samo biće kao 2006 godine ima da padnu kao nikad do sad. Brod tone uveliko

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

knele wrote:Treba dodati i to da je sve sto je uradjeno u proteklom mandatu prakticno uradjeno bez marke kredita i sa natovarenim kreditima na grbaci kojih je vraceno 8 miliona.Tako da gradjani u sledece 4 godine mogu racunati na do ta ce Sinisa dosta rasterecenije uci u mandat i samim tim dosta vise posla uraditi, a sve sa ciljem boljeg zivota svih nasih gradjana .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tacno tako. Kada neko radi kao Sinisa treba mu dati povjerenje za dalji rad.

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Slavica »

knele wrote:Fine tabelice samo sto narod ne zanimaju brojke vec vidljiva djela,dzaba se vi bacate tim ciframa kada voda nije dosla u grad za vrijeme Tomasa ali doce za Sinisinog mandata,to je sustina sve price ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vala baš.Djela su djela,a na tarabi svasta može da pise.

Post Reply