Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Nije dvije već skoro 4 godine. I kad je tako sposoban što nije zaustavio propadanje FZO i bar malo ga digao na noge već ga dokusurio!?

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Kamikaza, radi se o potpuno dva različita lika, dva različita karaktera. Jedan koji je opštinu zavio u crnu i drugi koji je upotrijebi svu svoju moć i umrijece, a ono nije malo, da opštinu iscupa iz dužničkog ropstva i u tome je zaista dosta i uspio jer nije išao preko reda i po babu i stričevima već za opšte dobro i nadisao lične interese, kako svoje tako i svojih saradnika.

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Brankica »

Ja sam navela slucaj, gdje se neko, da je bio osvetoljubiv, mogao oglusiti o vapaj roditelja!
Nekome je tu vrijeme znacilo...sta koga briga sta, znamo mi kroz sta smo prosli.
Zbog ovakvih komentara, gdje neko tudju muku stavlja u politicke svrhe, zgadi se covjeku i zivot a ne samo stranke i stranacke podjele.
Ja nisam stranacka, nisam ni u jednoj stranci, hvala Bogu. Stranke mi nista ne znace u mom licnom zivotu niti u poslu. Nisam se pohvalila da mi je dijete dobilo posao preko veze, kao i mnogi cestiti studenti ne radi u ovom gradu.
Meni ne treba nista osim zdravlja i dobar laptop, mogu glasati za koga hocu, nisam nicim uslovljena. Samo sam kao covjek navela sta znaci uciniti nekome dobro djelo tipa Nemanje ili Darka koje su mnogi ovdje kritikovali. Eto, njih dvojica nisu ni slicna politicka opcija pa bih voljela da ovo ne gledate politicki!
Svako od nas ima svoj teg na oba tasa! Ljudi smo!

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Zaboga Brankice, tek to bi bila zloupotreba položaja da neko nije potpisao ono što zahtijeva hitno odobrenje po mišljenju stručnjaka. I ne samo zloupotreba položaja već zločin bi bio u tom slučaju.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Po meni pretjerana hvala postaje kontraproduktivna i izaziva u ljudima revolt a samim tim i glasanje za drugu stranu.Meni kad neko nesto hvali i nudi za dzaba,ja se podjem razmisljati i skoro svaki put izaberem onu drugu ne rijetko skuplju soluciju,mislim da se moze desiti i ovdje da ova kampanja izadje negativna za Sinisu,mozda i za Darku jer kako kazu gdje se dva tuku treci guzvu koristi.Mada trenutno gledajuci Zuna nema ni teoretske sanse da bude nacelnik ,ali ko zna,revolt u ljudima je cudo.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ja ne znam da li sa Vama covjek ne moze normalno raspravljati ili sta je u pitanju. Pa naravno da covjek nije uradio nesto nezakonito nego se trudio da nasi ljudi dobiju ono sto im pripada. Nemojte mi pricati kako ste za jednakost, ravnopravnost i ostale floskule!!

Taj Darko kakav takav je, sds-ovci imaju korektnu saradnju sa njim, sto je jako normalno i pohvalno! To sto vi pojedinci to ne vidite ili ne zelite da vidite to je Vas problem. :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Zar wrote:Neuspjela powerpoint prezentacija sa gomilom netacnih podataka vise podsjeca na 'vjerovali ili ne'.
Smijesno je koliko nisko mogu spasti nadobudni ficfirici koji smisljaju ove Tomaseve svinjarije. Uprego vas je ko konje da vucete njegovu kampanju i ismijavate posten svjet.
Gataric ima moje puno povjerenje, ne zato sto mi je cinio usluge vec sto je on nacelnik koji je realno najvise uradio za nasu kasabu!
Наведи молим те шта овдје има нетачно?

https://www.scribd.com/document/3188935 ... -2008-2012
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

neozbiljan wrote:
mili wrote:Zaboga Neozbiljan, pa to mu ime u opisu posla!
A gdje su plate zdravstvenim radnicima i doprinosi da o tome ne govorim.... Zašto imamo najskuplje lijekove u regionu...
Mili odmah cu ti reci da mu to nije u opisu posla! Nije u opisu posla direktora da nekog salje preko reda, da fond pokriva troskove lijecenja i kad ne treba, ja znam da je to Darko ucinio za ljude iz Prnjavora a to mu nije u opisu posla.

Neozbiljan, ti ili ne znaš da je odobravanje da fond pokriva liječenje i kad ne treba nezakonita radnja ili imaš Alchajmera pa si zaboravio da si to napisao!?

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Svako normalan zna o cemu ja pisem. Onaj ko je zlonamjeran pomoci mu nema. Ako Sinisa moze voditi kulturnu i normalnu kampanju mogli bi i ostali.

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Koga ti sad pokušavaš vaditi iz go*vama, neozbiljan? Darku ili sebe? Pokušavaš se tu dodvoravati Darki pa nemas argumenata te si naivno iznio to što je zloupotreba položaja kao dobro djelo.
I ko vodi kampanju? Ja ne! Samo iznosim realno činjenično stanje!

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Mili mili, postenjacino moja ne uci ti mene sta je zloupotreba polozaja! Fino podnesi prijavu protiv Tomasa jer je unistio ionako urusen zdravstveni sektor RS!

Sta cu se ja dodvoravati Darki?! :cry:
Ne mogu biti vise na strani SDS-a nego sto jesam, Darkin nandat sam sto puta okarakterisao kao katastrofalan i zato Sinisa zasluzuje novi mandat, ali Darka cu uvijek pozdraviti i postovati jer je pametan i dobar momak. Zato sto je lose vodio opstinu trebam ga nazvati "juncic" ili kako vec ga nazva ova Ninal?? To se zove kultura i to se uci dok si mali, kasnije sve teze.

Pregledaj ranije postove pa ces vidjeti da sam ja samo rekao da ne treba nikog vrijedjati a onda si se ti upalio i pocinjes mi tu neke floskule bacati. Ono sto hocu da vidim to je kriminal a ono sto necu ne postoji! :smt006

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Neozbiljan, znam vrlo dobro kako i kome ti pripadas a i zasto. Kao sto znamo i ti i ja zasto se ti pokusavas dodvoravati Darki, samo si se preleteo pa sad se cupas na jadan nacin.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ja pripadam jer tako razmisljam, a navedi mi 1 razlog samo zasto mu se dodvoravam? Hahaha :smt005 :smt005
Sad me bas nasmija :smt004 :smt005

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Ево извјештаја о стању у ФК "Љубић"

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by BETMEN »

Mozda da ovi iz ljubica objasne kako se naplaćivao prevoz za najmlade kategorije iz budžeta opštine, a djeca nigdje nisu vozena i ako su isli negdje sami su roditelji plaćali prevoz. Ovo sto govorim moze se utvrditi uvidom u izvjestaje koje je klub slao u odjeljenje LERA za period 2013-14 godine.
POSMATRAM VAS

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Ja vec pomislio da je neka slava,pa rucaju. :) Hajde da i ovo docekamo mada sumnjam da ce se oni moci suzdrzati.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

I šta ako se ipak pohvataju za gušu??
ćorka??? :?: :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Nikad oni ne odrzase sta su obecali ,pa nece ni ovaj put.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Баш ме интересује да ли ће се сјетити овога што су потписали у задњих седам дана кампање?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

СНАГА СРПСКЕ,
СНСД.
СНАГА БАКИРА,
САВЕЗ ЗА ПРОМЈЕНЕ
.

Слоган Савеза независних социјалдемократа за Локалне Изборе је Снага Српске, СНСД.
Противници, непријатељи и болесници, могу слободно да марну дватри бенџамина, али тако је.
Нажалост, данас је СНСД једина Снага Српске. У том страначком, политичком, артикулацијском смислу.
Зато што иза њега стоји 180.000 чланова и више од 300.000 бирача.
СНСД, Снага Бирача.
Слоган је филозофија.
То није предизборна нарцисоидна јавка.
То није конкретна порука и обећање.
То није напад на политичког противника.
Слоган је Битак и Вријеме.
Слоган Снага Српске, СНСД, креиран је у Агенцији Акваријус, с којом смо сарађивали од Велике Побједе 2006е.
И то је, надам се повратак на старе добре колосијеке.
А нарочито се надам да се СНСД никада више неће зајебавати са препуштањем кампање дрипцима какви су били они београдски луфтигузери из кампање 2014е.
Снага Српске, СНСД, односи се на Странку.
Не односи се ни на шта друго.
Мада ће то врли трио који сам горе поменуо, ПНБ, злолијепити свакаквим етикетама.
Ради се о Снази Политичке Странке.
Која је Политички Национални Глас Републике Српске.
Било би добро да, поред СНСД, постоји још једна Снага Српске.
Било би логично да је та друга Снага Српске, СДС.
Али није.
СДС је, под вођством Босића, Снага Бакира у Српској. То је ударни ешалон за разбијање Српске. Мада се њима, као будалама, чини да је то учешће у озбиљној политици.
СДС данас не може да се приближи СНСД-у као организованој Политичкој Странци. Ни по једном параметру.
Његови, СДС-ови, прошлоизборни успјеси, 2014е, као и они 2012е, искључиво су плод слабости СНСД-а које је сам себи начинио и, у мањем дијелу, сарајевско-иностраних аранжмана.
Стога мислим да се саморањавањем Савеза Независних Социјадемократа мора завршити са овим изборима.
Да могућности постоје говори чињеница да је Бањалучка Градска Организација СНСД, са 20.500 чланова кандидовала свог кандидата за Градоначелника и своју листу.
Када сам то издејствовао 2012е, побиједили смо у 4о општина. Тада Руководство Странке није знало ни пола кандидата за начелнике. Али их је знала њихова организација.
Стога, послије Избора 2016е, треба сачинити Анализу. Анализу. Анализу, СЈЈ. И сазвати Сабор Странке. Према тој Анализи, промијенити Статут и извести три стратешка пута.
Повратак Људима.
Организовање Организације.
Дератизацију Бизмис Класе.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by profesoricaskola »

Kako glup post. Snaga Srpske? Mislite na Banku Srpske? Bobar banku?
Ovaj put cete izgubiti puuuuno vise nego na proslim lokalnim, crveni kmeri...

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by blek_stena »

Vidim da je bilo zanimljivo i na ovoj temi i mislim se kako je lijepo biti u onoj grupi građana koji ne podržavaju ni Tomaša ni TUŽIBABU. Kako vi to sve napisašte, meni se čini da među njima i nema neke razlike. A u stvari, obadvojica su iz Štrbaca, pa možda za to. Jedno je sigurno, ni jedan od njih nije morao da čini loše stvari zato što se nisu znali snači, već zato što su htjeli. Dakle činili su svjesno i mislim da je u tome najveći problem Prnjavora i naših političara. Mnogo toga je odradjeno namjerno, naravno uz pomoć ovih podguznih muva iz skupštinske većine, koji mnogo toga i ne znaju, jer da znaju, ne bi nam ovako jadno opština izgledala a i vlast još jadnija sa njom. Biće interesantno hoće li se Prnjavorčani odlučiti još jedan mandat da provedu u žabokrećini ili će razmišljati o trećem putu. Dobro je u svakom slučaju, što je moj drug ponudio treće rješenje, a šteta što nema još koje. :smt006

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Nicky »

Ja vec godinama govorim da Ljubic nije fudbalski klub vec kriminalna organizacija...tamo neko malo da udje cesljati bilo bi zatvora za mnoge. Srecom sport nam je toliko razvijen da to nikoga vec 10+ godina ne zanima.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

profesoricaskola wrote:Kako glup post. Snaga Srpske? Mislite na Banku Srpske? Bobar banku?
Ovaj put cete izgubiti puuuuno vise nego na proslim lokalnim, crveni kmeri...
Главни задатак је Јавности Српске улити спознају да су власти покрале паре а не да их Сарајево узима и не да, уз аминовање Савеза За Промјене.
Тако да сада имамо ранг листу.
Послије Чавића 8372 и Иванићевог Једног Рачна ПДВ, на трећем мјесту Издаје Републике Српске свих времена, је Савез За Промјене.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply